Dolnośląskie | Klasa B | Wałbrzych I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
86
49.14 %
Zwycięstwa gości
70
40 %
Remisy
19
10.86 %

Bramki

Gospodarzy
531
średnia: 3.03
Gości
408
średnia: 2.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.14%
2 z 175
0.5
98.86%
173 z 175
4.57%
8 z 175
1.5
95.43%
167 z 175
12%
21 z 175
2.5
88%
154 z 175
28%
49 z 175
3.5
72%
126 z 175
43.43%
76 z 175
4.5
56.57%
99 z 175
59.43%
104 z 175
5.5
40.57%
71 z 175

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 11 6.29 %
4:1 10 5.71 %
2:1 8 4.57 %
1:3 8 4.57 %
1:1 7 4 %
2:2 7 4 %
3:1 7 4 %
3:0 7 4 %
2:0 6 3.43 %
1:4 6 3.43 %
6:0 6 3.43 %
0:1 5 2.86 %
5:0 5 2.86 %
3:4 4 2.29 %
2:4 4 2.29 %
3:2 3 1.71 %
4:2 3 1.71 %
4:0 3 1.71 %
2:6 3 1.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 3 1.71 %
7:0 3 1.71 %
0:0 2 1.14 %
3:3 2 1.14 %
2:3 2 1.14 %
4:5 2 1.14 %
5:3 2 1.14 %
0:3 2 1.14 %
2:5 2 1.14 %
5:2 2 1.14 %
0:4 2 1.14 %
1:5 2 1.14 %
5:1 2 1.14 %
6:2 2 1.14 %
0:5 2 1.14 %
1:6 2 1.14 %
2:7 2 1.14 %
7:1 2 1.14 %
1:9 2 1.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
9:0 2 1.14 %
0:10 2 1.14 %
11:0 2 1.14 %
4:4 1 0.57 %
1:0 1 0.57 %
4:3 1 0.57 %
3:5 1 0.57 %
3:8 1 0.57 %
3:9 1 0.57 %
1:8 1 0.57 %
8:1 1 0.57 %
9:2 1 0.57 %
0:8 1 0.57 %
8:0 1 0.57 %
0:9 1 0.57 %
12:1 1 0.57 %
15:2 1 0.57 %
0:14 1 0.57 %
17:0 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    55
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    47
    30%
  • 23
    11:00
    AKS II Strzegom
    11
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 23
    11:00
    Unia Jaroszów
    0
    10
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 23
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    1
    1
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 23
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    0
    3
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 23
    11:00
    Sokół Kostrza
    1
    4
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 23
    11:00
    Płomień Dobromierz
    1
    2
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 23
    13:30
    Błękitni Słotwina
    1
    4
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 29
    17:00
    KP MCK Mieroszów
    5
    0
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 30
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    2
    7
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 30
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    7
    0
    :
    Płomień Dobromierz
  • 30
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    2
    1
    :
    Sokół Kostrza
  • 30
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    4
    2
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 30
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    6
    2
    :
    Unia Jaroszów
  • 30
    11:00
    AKS II Strzegom
    7
    0
    :
    Błękitni Słotwina
  • 06
    11:00
    Unia Jaroszów
    0
    14
    :
    AKS II Strzegom
  • 06
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    5
    0
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 06
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    2
    4
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 06
    11:00
    Sokół Kostrza
    2
    2
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 06
    11:00
    Płomień Dobromierz
    3
    4
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 06
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    3
    8
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 06
    13:30
    Błękitni Słotwina
    4
    1
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 13
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    0
    8
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 13
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    3
    3
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 13
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    4
    1
    :
    Sokół Kostrza
  • 13
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    4
    2
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 13
    11:00
    AKS II Strzegom
    4
    1
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 13
    13:30
    Błękitni Słotwina
    6
    0
    :
    Unia Jaroszów
  • 19
    16:00
    Sokół Kostrza
    3
    2
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 19
    16:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    1
    2
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 20
    11:00
    Unia Jaroszów
    2
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 20
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    2
    0
    :
    Błękitni Słotwina
  • 20
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    2
    6
    :
    AKS II Strzegom
  • 20
    11:00
    Płomień Dobromierz
    3
    9
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 20
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    1
    2
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 27
    10:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    1
    3
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 27
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    3
    1
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 27
    11:00
    AKS II Strzegom
    4
    1
    :
    Sokół Kostrza
  • 27
    11:00
    Unia Jaroszów
    1
    6
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 27
    13:00
    Tęcza Bolesławice
    0
    1
    :
    Płomień Dobromierz
  • 27
    13:30
    Błękitni Słotwina
    4
    5
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 27
    15:00
    KP MCK Mieroszów
    1
    2
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 04
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    11
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 04
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    6
    2
    :
    Unia Jaroszów
  • 04
    11:00
    Sokół Kostrza
    2
    1
    :
    Błękitni Słotwina
  • 04
    11:00
    Płomień Dobromierz
    0
    5
    :
    AKS II Strzegom
  • 04
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    3
    1
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 04
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    2
    2
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 04
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    3
    0
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 10
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    6
    0
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 11
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    1
    9
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 11
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    6
    1
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 11
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    1
    3
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 11
    11:00
    AKS II Strzegom
    6
    0
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 11
    11:00
    Unia Jaroszów
    0
    1
    :
    Sokół Kostrza
  • 11
    13:30
    Błękitni Słotwina
    3
    1
    :
    Płomień Dobromierz
  • 18
    11:00
    Sokół Kostrza
    2
    3
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 18
    11:00
    Płomień Dobromierz
    2
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 18
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    0
    4
    :
    AKS II Strzegom
  • 18
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    5
    2
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 18
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    3
    1
    :
    Błękitni Słotwina
  • 18
    14:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    5
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 18
    15:00
    KP MCK Mieroszów
    2
    6
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 25
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    0
    10
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 25
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    3
    1
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 25
    11:00
    AKS II Strzegom
    5
    0
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 25
    11:00
    Unia Jaroszów
    2
    1
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 25
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    4
    1
    :
    Płomień Dobromierz
  • 25
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    1
    2
    :
    Sokół Kostrza
  • 25
    13:30
    Błękitni Słotwina
    0
    0
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 11
    11:00
    Sokół Kostrza
    9
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 11
    11:00
    Płomień Dobromierz
    4
    3
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 11
    11:00
    Nysa Kłaczyna
    0
    1
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 11
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    6
    0
    :
    Unia Jaroszów
  • 11
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    3
    2
    :
    Błękitni Słotwina
  • 11
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    1
    1
    :
    AKS II Strzegom
  • 11
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    3
    0
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 08
    10:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    1
    1
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 08
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    2
    5
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 08
    11:00
    AKS II Strzegom
    2
    0
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 08
    11:00
    Unia Jaroszów
    1
    3
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 08
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    3
    4
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 08
    11:00
    Sokół Kostrza
    2
    4
    :
    Płomień Dobromierz
  • 08
    13:30
    Błękitni Słotwina
    1
    6
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 14
    14:00
    Nysa Kłaczyna
    0
    1
    :
    Sokół Kostrza
  • 15
    11:00
    Płomień Dobromierz
    2
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 15
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    7
    1
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 15
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    2
    1
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 15
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    6
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 15
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    3
    0
    :
    Błękitni Słotwina
  • 15
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    1
    5
    :
    AKS II Strzegom
  • 25
    11:00
    AKS II Strzegom
    5
    1
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 25
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    2
    0
    :
    Błękitni Słotwina
  • 25
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    4
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 25
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    3
    3
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 25
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    6
    0
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 25
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    5
    2
    :
    Sokół Kostrza
  • 25
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    3
    0
    :
    Płomień Dobromierz
  • 01
    11:00
    Płomień Dobromierz
    2
    4
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 01
    11:00
    Sokół Kostrza
    1
    1
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 01
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    2
    2
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 01
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    3
    5
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 01
    11:00
    Unia Jaroszów
    3
    4
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 01
    11:00
    Błękitni Słotwina
    1
    3
    :
    AKS II Strzegom
  • 01
    17:00
    Nysa Kłaczyna
    3
    1
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 03
    11:00
    AKS II Strzegom
    7
    0
    :
    Unia Jaroszów
  • 03
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    1
    5
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 03
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    12
    1
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 03
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    2
    6
    :
    Sokół Kostrza
  • 03
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    4
    2
    :
    Płomień Dobromierz
  • 03
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    2
    2
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 03
    14:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    3
    2
    :
    Błękitni Słotwina
  • 09
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    6
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 09
    11:00
    Płomień Dobromierz
    2
    7
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 09
    11:00
    Sokół Kostrza
    1
    4
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 09
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    5
    3
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 09
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    2
    1
    :
    AKS II Strzegom
  • 09
    11:00
    Unia Jaroszów
    2
    2
    :
    Błękitni Słotwina
  • 09
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    3
    0
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 16
    11:00
    AKS II Strzegom
    4
    0
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 16
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    2
    0
    :
    Sokół Kostrza
  • 16
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    9
    2
    :
    Płomień Dobromierz
  • 16
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    2
    2
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 16
    14:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    3
    4
    :
    Unia Jaroszów
  • 16
    14:00
    Błękitni Słotwina
    0
    5
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 16
    18:00
    KP MCK Mieroszów
    1
    2
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 23
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    4
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 23
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    4
    1
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 23
    11:00
    Płomień Dobromierz
    0
    3
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 23
    11:00
    Sokół Kostrza
    0
    1
    :
    AKS II Strzegom
  • 23
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    6
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 23
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    2
    2
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 23
    14:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    1
    4
    :
    Błękitni Słotwina
  • 30
    11:00
    Unia Jaroszów
    1
    1
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 30
    11:00
    Błękitni Słotwina
    1
    0
    :
    Sokół Kostrza
  • 30
    11:00
    AKS II Strzegom
    2
    1
    :
    Płomień Dobromierz
  • 30
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    1
    2
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 30
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    9
    0
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 30
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    4
    1
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 30
    14:30
    Zieloni II Mokrzeszów
    0
    9
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 03
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    1
    3
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 03
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    0
    4
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 03
    11:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    1
    3
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 03
    11:00
    Płomień Dobromierz
    1
    1
    :
    Błękitni Słotwina
  • 03
    11:00
    Sokół Kostrza
    7
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 03
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    1
    2
    :
    AKS II Strzegom
  • 03
    14:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    1
    9
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 06
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    1
    2
    :
    Sokół Kostrza
  • 06
    11:00
    Unia Jaroszów
    1
    2
    :
    Płomień Dobromierz
  • 06
    11:00
    AKS II Strzegom
    4
    0
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 06
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    2
    1
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 06
    14:30
    Zieloni II Mokrzeszów
    4
    4
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 06
    16:00
    Błękitni Słotwina
    2
    3
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 06
    18:00
    Iskra Witków Śląski
    5
    0
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 12
    16:00
    Sokół Kostrza
    8
    0
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 13
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    17
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 13
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    1
    3
    :
    Tęcza Bolesławice
  • 13
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    2
    5
    :
    AKS II Strzegom
  • 13
    11:00
    Płomień Dobromierz
    1
    4
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 13
    15:00
    MKS II Szczawno Zdrój
    3
    1
    :
    Błękitni Słotwina
  • 13
    15:00
    Nysa Kłaczyna
    4
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 16
    18:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    4
    5
    :
    Sokół Kostrza
  • 16
    18:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    1
    3
    :
    Płomień Dobromierz
  • 16
    18:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    5
    1
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 16
    18:00
    Unia Jaroszów
    1
    4
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 16
    18:00
    AKS II Strzegom
    3
    0
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 16
    18:00
    Tęcza Bolesławice
    1
    8
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 16
    19:00
    Błękitni Słotwina
    0
    0
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 09
    17:30
    MKS II Szczawno Zdrój
    5
    3
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 20
    11:00
    Tęcza Bolesławice
    15
    2
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 20
    11:00
    Iskra Witków Śląski
    1
    1
    :
    AKS II Strzegom
  • 20
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    2
    4
    :
    Błękitni Słotwina
  • 20
    11:00
    LKS Piotrowice Świdnickie
    3
    0
    :
    Unia Jaroszów
  • 20
    11:00
    Nysa Kłaczyna
    4
    1
    :
    Sparta Przełom Pastuchów
  • 20
    11:00
    Płomień Dobromierz
    1
    2
    :
    Sokół Kostrza
  • 26
    16:00
    Sokół Kostrza
    -
    -
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 27
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    -
    -
    :
    Płomień Dobromierz
  • 27
    11:00
    Sparta Przełom Pastuchów
    -
    -
    :
    MKS II Szczawno Zdrój
  • 27
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    -
    -
    :
    LKS Piotrowice Świdnickie
  • 27
    11:00
    Unia Jaroszów
    -
    -
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 27
    11:00
    Błękitni Słotwina
    -
    -
    :
    Iskra Witków Śląski
  • 27
    11:00
    AKS II Strzegom
    -
    -
    :
    Tęcza Bolesławice