Dolnośląskie | Klasa B | Wałbrzych II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
48.67 %
Zwycięstwa gości
59
39.33 %
Remisy
18
12 %

Bramki

Gospodarzy
389
średnia: 2.59
Gości
342
średnia: 2.28

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2%
3 z 150
0.5
98%
147 z 150
6.67%
10 z 150
1.5
93.33%
140 z 150
17.33%
26 z 150
2.5
82.67%
124 z 150
33.33%
50 z 150
3.5
66.67%
100 z 150
51.33%
77 z 150
4.5
48.67%
73 z 150
65.33%
98 z 150
5.5
34.67%
52 z 150

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 12 8 %
3:0 11 7.33 %
1:1 10 6.67 %
2:1 6 4 %
5:1 6 4 %
1:0 5 3.33 %
3:1 5 3.33 %
4:0 5 3.33 %
3:2 4 2.67 %
2:3 4 2.67 %
4:3 4 2.67 %
0:3 4 2.67 %
4:1 4 2.67 %
1:5 4 2.67 %
0:0 3 2 %
2:2 3 2 %
1:2 3 2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 3 2 %
2:0 3 2 %
2:4 3 2 %
1:4 3 2 %
5:2 3 2 %
2:5 3 2 %
5:0 3 2 %
0:5 3 2 %
0:1 2 1.33 %
4:2 2 1.33 %
4:7 2 1.33 %
0:4 2 1.33 %
6:1 2 1.33 %
0:7 2 1.33 %
1:8 2 1.33 %
9:1 2 1.33 %
1:9 2 1.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 1 0.67 %
4:4 1 0.67 %
5:4 1 0.67 %
3:5 1 0.67 %
5:3 1 0.67 %
6:3 1 0.67 %
6:2 1 0.67 %
2:6 1 0.67 %
3:7 1 0.67 %
2:7 1 0.67 %
0:6 1 0.67 %
9:0 1 0.67 %
13:3 1 0.67 %
12:0 1 0.67 %
13:0 1 0.67 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    39
    29%
  • 23
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    4
    0
    :
    Błyskawica Kalno
  • 23
    11:00
    Piast Jaźwina
    0
    3
    :
    Dąb Mościsko
  • 23
    13:00
    LKS Dobrocin
    4
    3
    :
    Grom Panków
  • 23
    14:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    1
    2
    :
    Gryf Burkatów
  • 23
    17:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    3
    2
    :
    Błękitni Owiesno
  • 20
    18:00
    Zjednoczeni II Żarów
    0
    3
    :
    Silesia Żarów
  • 30
    11:00
    Grom Panków
    1
    5
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 30
    11:00
    Dąb Mościsko
    0
    7
    :
    LKS Dobrocin
  • 30
    11:00
    Silesia Żarów
    4
    2
    :
    Piast Jaźwina
  • 30
    11:00
    Błyskawica Kalno
    0
    4
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 30
    11:00
    Błękitni Owiesno
    6
    3
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 30
    11:00
    Zryw Łażany
    0
    4
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 06
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    5
    0
    :
    Zryw Łażany
  • 06
    11:00
    Zjednoczeni II Żarów
    0
    3
    :
    Błękitni Owiesno
  • 06
    11:00
    Piast Jaźwina
    3
    1
    :
    Błyskawica Kalno
  • 06
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    6
    1
    :
    Dąb Mościsko
  • 06
    11:00
    Gryf Burkatów
    1
    0
    :
    Grom Panków
  • 06
    13:00
    LKS Dobrocin
    4
    0
    :
    Silesia Żarów
  • 13
    11:00
    Dąb Mościsko
    5
    4
    :
    Gryf Burkatów
  • 13
    11:00
    Silesia Żarów
    0
    3
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 13
    11:00
    Błyskawica Kalno
    2
    5
    :
    LKS Dobrocin
  • 13
    11:00
    Błękitni Owiesno
    5
    2
    :
    Piast Jaźwina
  • 13
    11:00
    Zryw Łażany
    2
    7
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 13
    15:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    0
    0
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 20
    11:00
    Zjednoczeni II Żarów
    1
    3
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 20
    11:00
    Piast Jaźwina
    1
    1
    :
    Zryw Łażany
  • 20
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    3
    0
    :
    Błyskawica Kalno
  • 20
    11:00
    Gryf Burkatów
    4
    0
    :
    Silesia Żarów
  • 20
    11:00
    Grom Panków
    1
    1
    :
    Dąb Mościsko
  • 20
    13:00
    LKS Dobrocin
    1
    8
    :
    Błękitni Owiesno
  • 26
    16:00
    Silesia Żarów
    2
    5
    :
    Grom Panków
  • 27
    11:00
    Błyskawica Kalno
    4
    7
    :
    Gryf Burkatów
  • 27
    11:00
    Błękitni Owiesno
    1
    5
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 27
    11:00
    Zryw Łażany
    2
    6
    :
    LKS Dobrocin
  • 27
    15:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    4
    0
    :
    Piast Jaźwina
  • 31
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    1
    5
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 04
    11:00
    Piast Jaźwina
    4
    1
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 04
    11:00
    Zryw Łażany
    4
    7
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 04
    11:00
    Gryf Burkatów
    3
    5
    :
    Błękitni Owiesno
  • 04
    11:00
    Grom Panków
    5
    2
    :
    Błyskawica Kalno
  • 04
    11:00
    Dąb Mościsko
    3
    1
    :
    Silesia Żarów
  • 04
    13:00
    LKS Dobrocin
    1
    0
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 11
    11:00
    Błyskawica Kalno
    3
    1
    :
    Dąb Mościsko
  • 11
    11:00
    Błękitni Owiesno
    1
    1
    :
    Grom Panków
  • 11
    11:00
    Zryw Łażany
    1
    3
    :
    Gryf Burkatów
  • 11
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    1
    1
    :
    LKS Dobrocin
  • 11
    11:00
    Zjednoczeni II Żarów
    1
    3
    :
    Piast Jaźwina
  • 11
    14:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    5
    1
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 18
    11:00
    Dąb Mościsko
    1
    3
    :
    Błękitni Owiesno
  • 18
    11:00
    Silesia Żarów
    1
    0
    :
    Błyskawica Kalno
  • 18
    13:00
    LKS Dobrocin
    13
    3
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 18
    13:30
    Gryf Burkatów
    1
    0
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 22
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    1
    1
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 22
    11:00
    Grom Panków
    5
    2
    :
    Zryw Łażany
  • 25
    11:00
    Błękitni Owiesno
    2
    2
    :
    Silesia Żarów
  • 25
    11:00
    Zryw Łażany
    2
    3
    :
    Dąb Mościsko
  • 25
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    4
    1
    :
    Gryf Burkatów
  • 25
    11:00
    Zjednoczeni II Żarów
    4
    1
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 25
    11:00
    Piast Jaźwina
    0
    5
    :
    LKS Dobrocin
  • 25
    14:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    4
    1
    :
    Grom Panków
  • 11
    11:00
    Gryf Burkatów
    1
    4
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 11
    11:00
    Grom Panków
    1
    1
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 11
    11:00
    Dąb Mościsko
    2
    1
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 11
    11:00
    Silesia Żarów
    3
    1
    :
    Zryw Łażany
  • 11
    11:00
    Błyskawica Kalno
    2
    1
    :
    Błękitni Owiesno
  • 11
    14:30
    LKS II Bystrzyca Górna
    1
    3
    :
    Piast Jaźwina
  • 08
    11:00
    Zryw Łażany
    3
    2
    :
    Błyskawica Kalno
  • 08
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    4
    3
    :
    Dąb Mościsko
  • 08
    11:00
    Zjednoczeni II Żarów
    2
    0
    :
    Grom Panków
  • 08
    13:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    0
    0
    :
    Silesia Żarów
  • 08
    13:00
    LKS Dobrocin
    2
    3
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 08
    14:00
    Piast Jaźwina
    1
    4
    :
    Gryf Burkatów
  • 15
    11:00
    Grom Panków
    4
    3
    :
    Piast Jaźwina
  • 15
    11:00
    Dąb Mościsko
    0
    6
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 15
    11:00
    Silesia Żarów
    4
    4
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 15
    11:00
    Błyskawica Kalno
    0
    1
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 15
    11:00
    Błękitni Owiesno
    3
    2
    :
    Zryw Łażany
  • 25
    11:00
    Błękitni Owiesno
    1
    3
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 25
    11:00
    Błyskawica Kalno
    1
    8
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 25
    11:00
    Dąb Mościsko
    1
    3
    :
    Piast Jaźwina
  • 25
    11:00
    Gryf Burkatów
    2
    0
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 25
    12:00
    Grom Panków
    2
    1
    :
    LKS Dobrocin
  • 25
    14:00
    Silesia Żarów
    0
    0
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 01
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    0
    2
    :
    Grom Panków
  • 01
    11:00
    Piast Jaźwina
    0
    2
    :
    Silesia Żarów
  • 01
    11:00
    Zjednoczeni II Żarów
    9
    1
    :
    Błyskawica Kalno
  • 01
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    1
    5
    :
    Błękitni Owiesno
  • 01
    11:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    13
    0
    :
    Zryw Łażany
  • 01
    13:00
    LKS Dobrocin
    3
    2
    :
    Dąb Mościsko
  • 03
    11:00
    Zryw Łażany
    1
    9
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 03
    11:00
    Błękitni Owiesno
    3
    0
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 03
    11:00
    Błyskawica Kalno
    0
    2
    :
    Piast Jaźwina
  • 03
    11:00
    Silesia Żarów
    1
    4
    :
    LKS Dobrocin
  • 03
    11:00
    Dąb Mościsko
    3
    0
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 03
    11:00
    Grom Panków
    2
    1
    :
    Gryf Burkatów
  • 09
    11:00
    Gryf Burkatów
    5
    0
    :
    Dąb Mościsko
  • 09
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    5
    1
    :
    Silesia Żarów
  • 09
    11:00
    Piast Jaźwina
    1
    2
    :
    Błękitni Owiesno
  • 09
    11:00
    Zjednoczeni II Żarów
    3
    0
    :
    Zryw Łażany
  • 09
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    1
    1
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 09
    13:00
    LKS Dobrocin
    2
    0
    :
    Błyskawica Kalno
  • 16
    11:00
    Zryw Łażany
    2
    4
    :
    Piast Jaźwina
  • 16
    11:00
    Błękitni Owiesno
    2
    3
    :
    LKS Dobrocin
  • 16
    11:00
    Błyskawica Kalno
    0
    5
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 16
    11:00
    Silesia Żarów
    1
    3
    :
    Gryf Burkatów
  • 16
    11:00
    Dąb Mościsko
    2
    4
    :
    Grom Panków
  • 16
    17:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    5
    1
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 23
    11:00
    Grom Panków
    3
    0
    :
    Silesia Żarów
  • 23
    11:00
    Gryf Burkatów
    3
    0
    :
    Błyskawica Kalno
  • 23
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    0
    1
    :
    Błękitni Owiesno
  • 23
    11:00
    Piast Jaźwina
    1
    1
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 23
    11:00
    Zjednoczeni II Żarów
    2
    4
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 23
    13:00
    LKS Dobrocin
    3
    0
    :
    Zryw Łażany
  • 29
    17:00
    Silesia Żarów
    5
    1
    :
    Dąb Mościsko
  • 30
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    3
    0
    :
    Piast Jaźwina
  • 30
    11:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    2
    2
    :
    LKS Dobrocin
  • 30
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    12
    0
    :
    Zryw Łażany
  • 30
    11:00
    Błękitni Owiesno
    4
    2
    :
    Gryf Burkatów
  • 30
    11:00
    Błyskawica Kalno
    1
    9
    :
    Grom Panków
  • 03
    11:00
    Dąb Mościsko
    3
    0
    :
    Błyskawica Kalno
  • 03
    11:00
    Grom Panków
    2
    1
    :
    Błękitni Owiesno
  • 03
    11:00
    Gryf Burkatów
    3
    0
    :
    Zryw Łażany
  • 03
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    2
    3
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 03
    11:00
    Piast Jaźwina
    3
    3
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 03
    13:00
    LKS Dobrocin
    1
    3
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 06
    11:00
    Ślęża Ciepłowody
    1
    1
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 06
    11:00
    Zryw Łażany
    1
    1
    :
    Grom Panków
  • 06
    11:00
    Błękitni Owiesno
    3
    1
    :
    Dąb Mościsko
  • 06
    11:00
    Błyskawica Kalno
    1
    2
    :
    Silesia Żarów
  • 06
    17:00
    Zjednoczeni II Żarów
    4
    3
    :
    LKS Dobrocin
  • 06
    17:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    5
    3
    :
    Gryf Burkatów
  • 13
    11:00
    Dąb Mościsko
    9
    1
    :
    Zryw Łażany
  • 13
    11:00
    Grom Panków
    0
    5
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 13
    11:00
    Gryf Burkatów
    6
    1
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 13
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    1
    3
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 13
    13:00
    LKS Dobrocin
    5
    1
    :
    Piast Jaźwina
  • 13
    14:00
    Silesia Żarów
    3
    7
    :
    Błękitni Owiesno
  • 16
    18:00
    Piast Jaźwina
    1
    3
    :
    LKS II Bystrzyca Górna
  • 16
    18:00
    Zjednoczeni II Żarów
    6
    2
    :
    Gryf Burkatów
  • 16
    18:00
    Ślęża Ciepłowody
    4
    0
    :
    Grom Panków
  • 16
    18:00
    Klubokawiarnia Roztocznik
    3
    0
    :
    Dąb Mościsko
  • 16
    18:00
    Zryw Łażany
    2
    5
    :
    Silesia Żarów
  • 16
    18:00
    Błękitni Owiesno
    9
    0
    :
    Błyskawica Kalno
  • 20
    11:00
    Błyskawica Kalno
    2
    1
    :
    Zryw Łażany
  • 20
    11:00
    Silesia Żarów
    0
    7
    :
    Klubokawiarnia Roztocznik
  • 20
    11:00
    Dąb Mościsko
    1
    3
    :
    Ślęża Ciepłowody
  • 20
    11:00
    Grom Panków
    2
    2
    :
    Zjednoczeni II Żarów
  • 20
    11:00
    Gryf Burkatów
    5
    0
    :
    Piast Jaźwina
  • 20
    11:00
    LKS II Bystrzyca Górna
    1
    0
    :
    LKS Dobrocin