Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
93
51.1 %
Zwycięstwa gości
64
35.16 %
Remisy
25
13.74 %

Bramki

Gospodarzy
573
średnia: 3.15
Gości
470
średnia: 2.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.65%
3 z 182
0.5
98.35%
179 z 182
3.3%
6 z 182
1.5
96.7%
176 z 182
8.79%
16 z 182
2.5
91.21%
166 z 182
21.98%
40 z 182
3.5
78.02%
142 z 182
32.42%
59 z 182
4.5
67.58%
123 z 182
47.8%
87 z 182
5.5
52.2%
95 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 11 6.04 %
2:2 9 4.95 %
3:2 9 4.95 %
3:3 8 4.4 %
4:2 8 4.4 %
3:0 8 4.4 %
3:4 6 3.3 %
2:3 5 2.75 %
4:3 5 2.75 %
0:2 5 2.75 %
1:3 5 2.75 %
5:2 5 2.75 %
5:1 5 2.75 %
1:1 4 2.2 %
4:1 4 2.2 %
0:5 4 2.2 %
5:0 4 2.2 %
0:0 3 1.65 %
1:2 3 1.65 %
3:6 3 1.65 %
4:7 3 1.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 3 1.65 %
6:2 3 1.65 %
2:6 3 1.65 %
7:0 3 1.65 %
1:0 2 1.1 %
5:4 2 1.1 %
3:1 2 1.1 %
2:4 2 1.1 %
6:4 2 1.1 %
0:3 2 1.1 %
1:4 2 1.1 %
2:5 2 1.1 %
0:4 2 1.1 %
1:6 2 1.1 %
6:1 2 1.1 %
8:3 2 1.1 %
6:0 2 1.1 %
0:6 2 1.1 %
1:7 2 1.1 %
9:0 2 1.1 %
4:4 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 1 0.55 %
4:5 1 0.55 %
2:0 1 0.55 %
5:3 1 0.55 %
4:6 1 0.55 %
6:3 1 0.55 %
4:0 1 0.55 %
7:3 1 0.55 %
3:7 1 0.55 %
2:7 1 0.55 %
9:3 1 0.55 %
0:7 1 0.55 %
8:1 1 0.55 %
2:9 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %
0:8 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %
10:2 1 0.55 %
11:2 1 0.55 %
11:1 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    28%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    42
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    52
    33%
  • 16
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    1
    3
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 16
    11:00
    Lech Barkowo
    2
    2
    :
    KS Piotrkowice
  • 16
    13:00
    Ruch Warzęgowo
    3
    2
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 16
    14:00
    Orkan Borzęcin
    4
    3
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 16
    17:00
    Pirania Radziądz
    0
    2
    :
    Czarni Białków
  • 16
    17:00
    Orkan Mojęcice
    1
    0
    :
    Dąb Kuraszków
  • 16
    17:00
    Odra Uraz
    1
    1
    :
    KS Krościna Wielka
  • 22
    14:00
    Dąb Kuraszków
    5
    3
    :
    Orkan Borzęcin
  • 23
    11:00
    Czarni Białków
    7
    0
    :
    Orkan Mojęcice
  • 23
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    1
    2
    :
    Pirania Radziądz
  • 23
    15:00
    Zryw Głębowice
    1
    4
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 23
    17:00
    KS Krościna Wielka
    3
    3
    :
    Lech Barkowo
  • 23
    17:00
    KS Brzeg Dolny
    3
    4
    :
    Odra Uraz
  • 23
    17:00
    Herosi Stary Wołów
    1
    6
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 30
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    0
    0
    :
    Dąb Kuraszków
  • 30
    11:00
    Lech Barkowo
    2
    0
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 30
    14:00
    Orkan Borzęcin
    3
    6
    :
    Czarni Białków
  • 30
    15:00
    Pirania Radziądz
    5
    2
    :
    Zryw Głębowice
  • 30
    17:00
    Orkan Mojęcice
    3
    3
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 30
    17:00
    Odra Uraz
    2
    1
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 30
    17:00
    KS Piotrkowice
    3
    2
    :
    KS Krościna Wielka
  • 06
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    6
    4
    :
    Orkan Borzęcin
  • 06
    14:00
    Dąb Kuraszków
    6
    1
    :
    Odra Uraz
  • 06
    16:00
    KS Brzeg Dolny
    3
    2
    :
    KS Piotrkowice
  • 06
    16:00
    Herosi Stary Wołów
    1
    3
    :
    Lech Barkowo
  • 06
    16:00
    Czarni Białków
    2
    2
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 06
    16:00
    Zryw Głębowice
    2
    4
    :
    Orkan Mojęcice
  • 06
    16:00
    Ruch Warzęgowo
    2
    5
    :
    Pirania Radziądz
  • 13
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    3
    4
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 13
    11:00
    Lech Barkowo
    2
    2
    :
    Dąb Kuraszków
  • 13
    14:00
    Orkan Borzęcin
    9
    3
    :
    Zryw Głębowice
  • 13
    16:00
    Orkan Mojęcice
    2
    3
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 13
    16:00
    Odra Uraz
    1
    2
    :
    Czarni Białków
  • 13
    16:00
    KS Piotrkowice
    5
    2
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 13
    16:00
    KS Krościna Wielka
    1
    4
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 20
    11:00
    Herosi Stary Wołów
    1
    6
    :
    KS Krościna Wielka
  • 20
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    2
    1
    :
    Odra Uraz
  • 20
    13:30
    Pirania Radziądz
    4
    3
    :
    Orkan Mojęcice
  • 20
    14:00
    Dąb Kuraszków
    4
    2
    :
    KS Piotrkowice
  • 20
    15:00
    Zryw Głębowice
    1
    5
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 20
    16:00
    Czarni Białków
    2
    1
    :
    Lech Barkowo
  • 20
    16:00
    Ruch Warzęgowo
    1
    7
    :
    Orkan Borzęcin
  • 27
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    4
    1
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 27
    11:00
    Lech Barkowo
    0
    6
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 27
    11:00
    KS Piotrkowice
    5
    1
    :
    Czarni Białków
  • 27
    11:00
    KS Krościna Wielka
    4
    1
    :
    Dąb Kuraszków
  • 27
    14:00
    Orkan Borzęcin
    7
    0
    :
    Pirania Radziądz
  • 27
    15:00
    Odra Uraz
    3
    0
    :
    Zryw Głębowice
  • 27
    17:00
    KS Brzeg Dolny
    2
    1
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 04
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    5
    1
    :
    KS Piotrkowice
  • 04
    13:00
    Orkan Mojęcice
    3
    7
    :
    Orkan Borzęcin
  • 04
    13:30
    Pirania Radziądz
    4
    3
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 04
    15:00
    Dąb Kuraszków
    1
    1
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 04
    15:00
    Czarni Białków
    9
    0
    :
    KS Krościna Wielka
  • 04
    15:00
    Zryw Głębowice
    2
    7
    :
    Lech Barkowo
  • 04
    15:00
    Ruch Warzęgowo
    3
    3
    :
    Odra Uraz
  • 11
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    10
    2
    :
    Orkan Mojęcice
  • 11
    11:00
    Lech Barkowo
    3
    3
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 11
    11:00
    KS Piotrkowice
    2
    1
    :
    Zryw Głębowice
  • 11
    13:00
    Herosi Stary Wołów
    2
    1
    :
    Dąb Kuraszków
  • 11
    15:00
    Odra Uraz
    0
    2
    :
    Pirania Radziądz
  • 11
    15:00
    KS Krościna Wielka
    1
    3
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 11
    15:00
    KS Brzeg Dolny
    0
    4
    :
    Czarni Białków
  • 18
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    6
    2
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 18
    13:00
    Czarni Białków
    3
    0
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 18
    13:00
    Orkan Mojęcice
    1
    0
    :
    Odra Uraz
  • 18
    13:00
    Orkan Borzęcin
    0
    2
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 18
    13:30
    Pirania Radziądz
    3
    3
    :
    Lech Barkowo
  • 18
    14:00
    Zryw Głębowice
    1
    3
    :
    KS Krościna Wielka
  • 18
    15:00
    Ruch Warzęgowo
    1
    1
    :
    KS Piotrkowice
  • 25
    11:00
    Lech Barkowo
    3
    1
    :
    Orkan Mojęcice
  • 25
    13:00
    Odra Uraz
    2
    4
    :
    Orkan Borzęcin
  • 25
    14:00
    KS Piotrkowice
    2
    1
    :
    Pirania Radziądz
  • 25
    14:00
    KS Krościna Wielka
    3
    3
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 25
    14:00
    KS Brzeg Dolny
    6
    0
    :
    Zryw Głębowice
  • 25
    14:00
    Herosi Stary Wołów
    3
    3
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 25
    14:00
    Dąb Kuraszków
    0
    3
    :
    Czarni Białków
  • 31
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    4
    3
    :
    Dąb Kuraszków
  • 31
    13:30
    Zryw Głębowice
    2
    3
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 31
    13:30
    Ruch Warzęgowo
    2
    6
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 31
    13:30
    Pirania Radziądz
    2
    2
    :
    KS Krościna Wielka
  • 31
    13:30
    Orkan Mojęcice
    2
    3
    :
    KS Piotrkowice
  • 31
    13:30
    Orkan Borzęcin
    3
    1
    :
    Lech Barkowo
  • 31
    14:30
    Olimpia Godzięcin
    4
    0
    :
    Odra Uraz
  • 08
    11:00
    Lech Barkowo
    4
    1
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 08
    11:00
    Czarni Białków
    5
    1
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 08
    13:30
    KS Piotrkowice
    1
    5
    :
    Orkan Borzęcin
  • 08
    13:30
    KS Krościna Wielka
    2
    1
    :
    Orkan Mojęcice
  • 08
    13:30
    KS Brzeg Dolny
    3
    2
    :
    Pirania Radziądz
  • 08
    13:30
    Herosi Stary Wołów
    3
    4
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 08
    13:30
    Dąb Kuraszków
    2
    2
    :
    Zryw Głębowice
  • 11
    13:30
    Zryw Głębowice
    0
    6
    :
    Czarni Białków
  • 11
    13:30
    Ruch Warzęgowo
    5
    4
    :
    Dąb Kuraszków
  • 11
    13:30
    Pirania Radziądz
    5
    0
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 11
    13:30
    Orkan Mojęcice
    2
    3
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 11
    13:30
    Orkan Borzęcin
    4
    2
    :
    KS Krościna Wielka
  • 11
    13:30
    Olimpia Godzięcin
    5
    0
    :
    KS Piotrkowice
  • 11
    13:30
    Odra Uraz
    1
    7
    :
    Lech Barkowo
  • 15
    11:00
    Herosi Stary Wołów
    5
    1
    :
    Orkan Mojęcice
  • 15
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    9
    0
    :
    Zryw Głębowice
  • 15
    13:30
    KS Piotrkowice
    2
    2
    :
    Odra Uraz
  • 15
    13:30
    KS Krościna Wielka
    1
    3
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 15
    13:30
    KS Brzeg Dolny
    0
    1
    :
    Orkan Borzęcin
  • 15
    13:30
    Dąb Kuraszków
    2
    2
    :
    Pirania Radziądz
  • 15
    13:30
    Czarni Białków
    11
    2
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 25
    15:00
    Czarni Białków
    4
    2
    :
    Pirania Radziądz
  • 25
    15:00
    Dąb Kuraszków
    1
    1
    :
    Orkan Mojęcice
  • 25
    15:00
    Herosi Stary Wołów
    3
    4
    :
    Orkan Borzęcin
  • 25
    15:00
    KS Krościna Wielka
    6
    1
    :
    Odra Uraz
  • 25
    15:00
    KS Piotrkowice
    3
    6
    :
    Lech Barkowo
  • 25
    17:00
    KP II Brzeg Dolny
    3
    0
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 25
    17:00
    KS Brzeg Dolny
    1
    5
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 01
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    2
    1
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 01
    11:00
    Orkan Mojęcice
    0
    4
    :
    Czarni Białków
  • 01
    15:00
    Lech Barkowo
    4
    2
    :
    KS Krościna Wielka
  • 01
    15:00
    Odra Uraz
    3
    2
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 01
    15:00
    Orkan Borzęcin
    3
    0
    :
    Dąb Kuraszków
  • 01
    15:00
    Pirania Radziądz
    8
    0
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 01
    15:00
    Ruch Warzęgowo
    6
    2
    :
    Zryw Głębowice
  • 03
    18:00
    Zryw Głębowice
    2
    5
    :
    Pirania Radziądz
  • 03
    18:00
    KP II Brzeg Dolny
    4
    3
    :
    Orkan Mojęcice
  • 03
    18:00
    Czarni Białków
    1
    2
    :
    Orkan Borzęcin
  • 03
    18:00
    Dąb Kuraszków
    3
    3
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 03
    18:00
    Herosi Stary Wołów
    5
    0
    :
    Odra Uraz
  • 03
    18:00
    KS Krościna Wielka
    5
    2
    :
    KS Piotrkowice
  • 12
    18:00
    KS Brzeg Dolny
    4
    1
    :
    Lech Barkowo
  • 09
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    3
    0
    :
    Czarni Białków
  • 09
    11:00
    Orkan Borzęcin
    3
    0
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 09
    11:00
    Orkan Mojęcice
    4
    7
    :
    Zryw Głębowice
  • 09
    11:00
    Pirania Radziądz
    8
    3
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 09
    15:00
    KS Piotrkowice
    2
    6
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 09
    15:00
    Lech Barkowo
    3
    2
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 09
    15:00
    Odra Uraz
    0
    2
    :
    Dąb Kuraszków
  • 16
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    6
    2
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 16
    12:00
    Ruch Warzęgowo
    4
    2
    :
    Orkan Mojęcice
  • 16
    15:00
    Zryw Głębowice
    4
    6
    :
    Orkan Borzęcin
  • 16
    15:00
    Czarni Białków
    9
    1
    :
    Odra Uraz
  • 16
    15:00
    Dąb Kuraszków
    6
    4
    :
    Lech Barkowo
  • 16
    15:00
    Herosi Stary Wołów
    0
    0
    :
    KS Piotrkowice
  • 16
    15:00
    KS Brzeg Dolny
    2
    1
    :
    KS Krościna Wielka
  • 23
    11:00
    Lech Barkowo
    0
    5
    :
    Czarni Białków
  • 23
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    4
    2
    :
    Zryw Głębowice
  • 23
    11:00
    Orkan Borzęcin
    6
    0
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 23
    11:00
    Orkan Mojęcice
    3
    6
    :
    Pirania Radziądz
  • 23
    15:00
    KS Krościna Wielka
    0
    2
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 23
    15:00
    KS Piotrkowice
    3
    2
    :
    Dąb Kuraszków
  • 23
    15:00
    Odra Uraz
    0
    5
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 30
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    4
    2
    :
    Lech Barkowo
  • 30
    12:00
    Ruch Warzęgowo
    0
    0
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 30
    15:00
    Pirania Radziądz
    3
    2
    :
    Orkan Borzęcin
  • 30
    15:00
    Zryw Głębowice
    6
    3
    :
    Odra Uraz
  • 30
    15:00
    Dąb Kuraszków
    5
    2
    :
    KS Krościna Wielka
  • 30
    17:00
    Herosi Stary Wołów
    4
    7
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 30
    18:00
    Czarni Białków
    3
    0
    :
    KS Piotrkowice
  • 03
    11:00
    KS Krościna Wielka
    2
    6
    :
    Czarni Białków
  • 03
    11:00
    Orkan Borzęcin
    11
    1
    :
    Orkan Mojęcice
  • 03
    15:00
    KS Brzeg Dolny
    5
    0
    :
    Dąb Kuraszków
  • 03
    15:00
    KS Piotrkowice
    0
    3
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 03
    15:00
    Lech Barkowo
    4
    5
    :
    Zryw Głębowice
  • 03
    15:00
    Odra Uraz
    4
    4
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 03
    15:00
    Olimpia Godzięcin
    0
    8
    :
    Pirania Radziądz
  • 06
    11:00
    Orkan Mojęcice
    2
    9
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 06
    11:00
    Pirania Radziądz
    5
    1
    :
    Odra Uraz
  • 06
    11:00
    Zryw Głębowice
    3
    4
    :
    KS Piotrkowice
  • 06
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    4
    2
    :
    KS Krościna Wielka
  • 06
    12:00
    Ruch Warzęgowo
    2
    1
    :
    Lech Barkowo
  • 06
    15:00
    Dąb Kuraszków
    7
    0
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 06
    18:00
    Czarni Białków
    2
    2
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 13
    11:00
    Lech Barkowo
    0
    5
    :
    Pirania Radziądz
  • 13
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    2
    2
    :
    Orkan Borzęcin
  • 13
    13:00
    KS Piotrkowice
    3
    2
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 13
    15:00
    KS Brzeg Dolny
    3
    0
    :
    KP II Brzeg Dolny
  • 13
    15:00
    KS Krościna Wielka
    3
    4
    :
    Zryw Głębowice
  • 13
    15:00
    Odra Uraz
    7
    3
    :
    Orkan Mojęcice
  • 13
    17:00
    Herosi Stary Wołów
    0
    7
    :
    Czarni Białków
  • 20
    15:00
    Orkan Borzęcin
    8
    1
    :
    Odra Uraz
  • 20
    15:00
    Orkan Mojęcice
    2
    3
    :
    Lech Barkowo
  • 20
    15:00
    Pirania Radziądz
    5
    2
    :
    KS Piotrkowice
  • 20
    15:00
    Ruch Warzęgowo
    0
    5
    :
    KS Krościna Wielka
  • 20
    15:00
    Zryw Głębowice
    4
    7
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 20
    15:00
    KP II Brzeg Dolny
    8
    3
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 20
    15:00
    Czarni Białków
    5
    4
    :
    Dąb Kuraszków
  • 06
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    -
    -
    :
    Lech Barkowo
  • 06
    11:00
    Orkan Borzęcin
    -
    -
    :
    KS Piotrkowice
  • 06
    11:00
    Orkan Mojęcice
    -
    -
    :
    KS Krościna Wielka
  • 06
    11:00
    Pirania Radziądz
    -
    -
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 06
    11:00
    Ruch Warzęgowo
    -
    -
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 06
    11:00
    Zryw Głębowice
    -
    -
    :
    Dąb Kuraszków
  • 06
    11:00
    KP II Brzeg Dolny
    -
    -
    :
    Czarni Białków
  • 13
    11:00
    Czarni Białków
    -
    -
    :
    Zryw Głębowice
  • 13
    11:00
    Dąb Kuraszków
    -
    -
    :
    Ruch Warzęgowo
  • 13
    11:00
    Herosi Stary Wołów
    -
    -
    :
    Pirania Radziądz
  • 13
    11:00
    KS Brzeg Dolny
    -
    -
    :
    Orkan Mojęcice
  • 13
    11:00
    KS Krościna Wielka
    -
    -
    :
    Orkan Borzęcin
  • 13
    11:00
    KS Piotrkowice
    -
    -
    :
    Olimpia Godzięcin
  • 13
    11:00
    Lech Barkowo
    -
    -
    :
    Odra Uraz
  • 20
    11:00
    Odra Uraz
    -
    -
    :
    KS Piotrkowice
  • 20
    11:00
    Olimpia Godzięcin
    -
    -
    :
    KS Krościna Wielka
  • 20
    11:00
    Orkan Borzęcin
    -
    -
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 20
    11:00
    Orkan Mojęcice
    -
    -
    :
    Herosi Stary Wołów
  • 20
    11:00
    Pirania Radziądz
    -
    -
    :
    Dąb Kuraszków
  • 20
    11:00
    Ruch Warzęgowo
    -
    -
    :
    Czarni Białków
  • 20
    11:00
    Zryw Głębowice
    -
    -
    :
    KP II Brzeg Dolny