Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
84
46.15 %
Zwycięstwa gości
80
43.96 %
Remisy
18
9.89 %

Bramki

Gospodarzy
611
średnia: 3.36
Gości
493
średnia: 2.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.55%
1 z 182
0.5
99.45%
181 z 182
2.2%
4 z 182
1.5
97.8%
178 z 182
7.69%
14 z 182
2.5
92.31%
168 z 182
22.53%
41 z 182
3.5
77.47%
141 z 182
36.81%
67 z 182
4.5
63.19%
115 z 182
48.9%
89 z 182
5.5
51.1%
93 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 5.49 %
3:0 9 4.95 %
1:2 7 3.85 %
0:3 6 3.3 %
0:4 6 3.3 %
0:8 6 3.3 %
2:1 5 2.75 %
2:3 5 2.75 %
1:4 5 2.75 %
0:7 5 2.75 %
3:3 4 2.2 %
4:3 4 2.2 %
2:0 4 2.2 %
0:2 4 2.2 %
1:3 4 2.2 %
4:2 4 2.2 %
4:1 4 2.2 %
2:5 4 2.2 %
1:5 4 2.2 %
5:0 4 2.2 %
2:7 4 2.2 %
10:1 4 2.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 3 1.65 %
3:1 3 1.65 %
2:4 3 1.65 %
4:0 3 1.65 %
1:6 3 1.65 %
0:6 3 1.65 %
8:1 3 1.65 %
9:0 3 1.65 %
1:1 2 1.1 %
1:0 2 1.1 %
3:4 2 1.1 %
5:2 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
7:2 2 1.1 %
8:0 2 1.1 %
10:2 2 1.1 %
10:0 2 1.1 %
11:0 2 1.1 %
0:0 1 0.55 %
4:4 1 0.55 %
0:1 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.55 %
3:5 1 0.55 %
4:6 1 0.55 %
5:1 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
3:7 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
6:1 1 0.55 %
6:0 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
8:2 1 0.55 %
7:0 1 0.55 %
9:2 1 0.55 %
2:9 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %
0:9 1 0.55 %
0:12 1 0.55 %
14:1 1 0.55 %
14:0 1 0.55 %
15:0 1 0.55 %
17:0 1 0.55 %
21:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    72
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    49
    30%
  • 15
    11:00
    Sparta Wszemirów
    4
    3
    :
    Avia Ozorowice
  • 16
    10:00
    Płomień Wisznia Mała
    6
    2
    :
    Sparta Będkowo
  • 16
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    2
    1
    :
    Błyskawica Szewce
  • 16
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    1
    4
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 16
    11:00
    Silesia Szymanów
    0
    5
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 16
    11:00
    Piorun Koniowo
    2
    3
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 16
    17:00
    Masłovia Masłów
    2
    1
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 22
    17:00
    LKS Krzyżanowice
    2
    3
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 23
    11:00
    Sparta Będkowo
    5
    4
    :
    Piorun Koniowo
  • 23
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    1
    4
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 23
    11:00
    Avia Ozorowice
    3
    0
    :
    Masłovia Masłów
  • 23
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    1
    6
    :
    Sparta Wszemirów
  • 23
    17:00
    Grom Ligota Piękna
    2
    0
    :
    Silesia Szymanów
  • 23
    17:00
    Błyskawica Szewce
    3
    0
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 30
    10:00
    Płomień Wisznia Mała
    4
    0
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 30
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    1
    3
    :
    Avia Ozorowice
  • 30
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    7
    1
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 30
    11:00
    Silesia Szymanów
    2
    5
    :
    Błyskawica Szewce
  • 30
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    5
    0
    :
    Sparta Będkowo
  • 30
    17:00
    Masłovia Masłów
    1
    5
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 30
    17:00
    Piorun Koniowo
    0
    8
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 06
    11:00
    Błyskawica Szewce
    1
    4
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 06
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    1
    5
    :
    Silesia Szymanów
  • 06
    11:00
    Avia Ozorowice
    10
    2
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 06
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    4
    2
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 06
    11:00
    Sparta Wszemirów
    3
    0
    :
    Masłovia Masłów
  • 06
    16:00
    LKS Krzyżanowice
    5
    0
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 06
    16:00
    Grom Ligota Piękna
    3
    0
    :
    Piorun Koniowo
  • 13
    10:00
    Płomień Wisznia Mała
    10
    0
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 13
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    3
    3
    :
    Sparta Wszemirów
  • 13
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    2
    2
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 13
    11:00
    Silesia Szymanów
    2
    7
    :
    Avia Ozorowice
  • 13
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    1
    2
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 13
    11:00
    Sparta Będkowo
    0
    6
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 13
    16:00
    Piorun Koniowo
    4
    6
    :
    Błyskawica Szewce
  • 20
    11:00
    Błyskawica Szewce
    2
    1
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 20
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    2
    3
    :
    Piorun Koniowo
  • 20
    11:00
    Avia Ozorowice
    4
    3
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 20
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    4
    0
    :
    Silesia Szymanów
  • 20
    11:00
    Sparta Wszemirów
    4
    1
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 20
    16:00
    Grom Ligota Piękna
    5
    2
    :
    Sparta Będkowo
  • 20
    16:00
    Masłovia Masłów
    0
    2
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 27
    10:00
    Płomień Wisznia Mała
    2
    2
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 27
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    5
    2
    :
    Masłovia Masłów
  • 27
    11:00
    Silesia Szymanów
    1
    1
    :
    Sparta Wszemirów
  • 27
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    10
    0
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 27
    11:00
    Sparta Będkowo
    2
    5
    :
    Błyskawica Szewce
  • 27
    15:00
    Piorun Koniowo
    0
    7
    :
    Avia Ozorowice
  • 27
    15:00
    LKS Krzyżanowice
    4
    2
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 04
    11:00
    Błyskawica Szewce
    2
    5
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 04
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    2
    7
    :
    Sparta Będkowo
  • 04
    11:00
    Avia Ozorowice
    8
    2
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 04
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    10
    2
    :
    Piorun Koniowo
  • 04
    11:00
    Sparta Wszemirów
    3
    1
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 04
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    5
    0
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 04
    15:00
    Masłovia Masłów
    2
    4
    :
    Silesia Szymanów
  • 11
    10:00
    Płomień Wisznia Mała
    3
    0
    :
    Masłovia Masłów
  • 11
    11:00
    Silesia Szymanów
    4
    3
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 11
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    1
    1
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 11
    11:00
    Sparta Będkowo
    0
    7
    :
    Avia Ozorowice
  • 11
    15:00
    Piorun Koniowo
    0
    7
    :
    Sparta Wszemirów
  • 11
    15:00
    LKS Krzyżanowice
    14
    0
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 11
    15:00
    Grom Ligota Piękna
    1
    3
    :
    Błyskawica Szewce
  • 18
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    0
    8
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 18
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    9
    1
    :
    Sparta Będkowo
  • 18
    11:00
    Sparta Wszemirów
    2
    2
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 18
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    1
    2
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 18
    14:00
    Sokół Ujeździec Mały
    0
    0
    :
    Silesia Szymanów
  • 18
    15:00
    Avia Ozorowice
    3
    2
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 18
    15:00
    Masłovia Masłów
    0
    4
    :
    Piorun Koniowo
  • 25
    11:00
    Płomień Wisznia Mała
    4
    1
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 25
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    5
    3
    :
    Masłovia Masłów
  • 25
    11:00
    Sparta Będkowo
    0
    12
    :
    Sparta Wszemirów
  • 25
    11:00
    Błyskawica Szewce
    8
    0
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 25
    14:00
    Piorun Koniowo
    0
    6
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 25
    14:00
    LKS Krzyżanowice
    1
    0
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 25
    14:00
    Grom Ligota Piękna
    0
    2
    :
    Avia Ozorowice
  • 31
    13:30
    Avia Ozorowice
    2
    2
    :
    Błyskawica Szewce
  • 31
    13:30
    Tomtex Widawa Wrocław
    2
    2
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 31
    13:30
    Sokół Ujeździec Wielki
    1
    2
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 31
    13:30
    Silesia Szymanów
    0
    4
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 31
    14:00
    Masłovia Masłów
    3
    3
    :
    Sparta Będkowo
  • 31
    14:00
    Piorun Koniowo
    0
    3
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 22
    11:00
    Sparta Wszemirów
    0
    1
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 08
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    6
    2
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 08
    11:00
    Sparta Będkowo
    3
    5
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 08
    11:00
    Błyskawica Szewce
    2
    0
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 08
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    2
    7
    :
    Avia Ozorowice
  • 08
    13:30
    Piorun Koniowo
    2
    5
    :
    Silesia Szymanów
  • 08
    13:30
    LKS Krzyżanowice
    11
    0
    :
    Masłovia Masłów
  • 08
    13:30
    Grom Ligota Piękna
    1
    3
    :
    Sparta Wszemirów
  • 11
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    9
    0
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 11
    11:00
    Sparta Wszemirów
    5
    0
    :
    Błyskawica Szewce
  • 11
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    0
    3
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 11
    13:30
    Grom Ligota Piękna
    3
    2
    :
    Masłovia Masłów
  • 11
    13:30
    Sokół Ujeździec Mały
    7
    2
    :
    Sparta Będkowo
  • 11
    13:30
    Silesia Szymanów
    1
    5
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 11
    13:30
    Płomień Wisznia Mała
    7
    2
    :
    Piorun Koniowo
  • 15
    11:00
    Sparta Będkowo
    2
    4
    :
    Silesia Szymanów
  • 15
    11:00
    Błyskawica Szewce
    3
    0
    :
    Masłovia Masłów
  • 15
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    0
    6
    :
    Sparta Wszemirów
  • 15
    11:00
    Avia Ozorowice
    3
    3
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 15
    13:30
    Orzeł Biedaszków Wielki
    2
    2
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 15
    13:30
    LKS Krzyżanowice
    10
    1
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 15
    13:30
    Grom Ligota Piękna
    6
    0
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 25
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    2
    1
    :
    Masłovia Masłów
  • 25
    11:00
    Sparta Będkowo
    1
    3
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 25
    13:00
    LKS Krzyżanowice
    8
    1
    :
    Silesia Szymanów
  • 25
    15:00
    Avia Ozorowice
    1
    5
    :
    Sparta Wszemirów
  • 25
    15:00
    Błyskawica Szewce
    2
    0
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 25
    15:00
    Grom Ligota Piękna
    2
    2
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 25
    15:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    4
    2
    :
    Piorun Koniowo
  • 01
    11:00
    Płomień Wisznia Mała
    0
    4
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 01
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    0
    4
    :
    Błyskawica Szewce
  • 01
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    4
    1
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 01
    15:00
    Piorun Koniowo
    4
    3
    :
    Sparta Będkowo
  • 01
    15:00
    Silesia Szymanów
    1
    2
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 01
    15:00
    Masłovia Masłów
    0
    3
    :
    Avia Ozorowice
  • 01
    15:00
    Sparta Wszemirów
    1
    0
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 03
    18:00
    Avia Ozorowice
    0
    2
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 03
    18:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    1
    2
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 03
    18:00
    Błyskawica Szewce
    7
    0
    :
    Silesia Szymanów
  • 03
    18:00
    Grom Ligota Piękna
    3
    0
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 03
    18:00
    LKS Krzyżanowice
    10
    1
    :
    Piorun Koniowo
  • 03
    18:00
    Sparta Będkowo
    2
    4
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 19
    18:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    3
    0
    :
    Masłovia Masłów
  • 09
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    2
    9
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 09
    11:00
    Płomień Wisznia Mała
    2
    2
    :
    Błyskawica Szewce
  • 09
    11:00
    Silesia Szymanów
    2
    3
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 09
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    10
    1
    :
    Avia Ozorowice
  • 09
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    1
    4
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 09
    15:00
    Piorun Koniowo
    2
    7
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 09
    15:00
    Masłovia Masłów
    0
    8
    :
    Sparta Wszemirów
  • 16
    11:00
    Sparta Wszemirów
    3
    2
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 16
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    8
    1
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 16
    11:00
    Avia Ozorowice
    3
    4
    :
    Silesia Szymanów
  • 16
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    0
    4
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 16
    13:00
    LKS Krzyżanowice
    11
    0
    :
    Sparta Będkowo
  • 16
    15:00
    Błyskawica Szewce
    14
    1
    :
    Piorun Koniowo
  • 16
    15:00
    Grom Ligota Piękna
    8
    1
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 23
    11:00
    Sparta Będkowo
    0
    4
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 23
    11:00
    Płomień Wisznia Mała
    9
    2
    :
    Avia Ozorowice
  • 23
    11:00
    Silesia Szymanów
    0
    7
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 23
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    2
    0
    :
    Sparta Wszemirów
  • 23
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    4
    1
    :
    Masłovia Masłów
  • 23
    15:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    2
    2
    :
    Błyskawica Szewce
  • 23
    15:00
    Piorun Koniowo
    4
    4
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 29
    17:00
    Błyskawica Szewce
    10
    1
    :
    Sparta Będkowo
  • 30
    11:00
    Masłovia Masłów
    0
    9
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 30
    11:00
    Sparta Wszemirów
    15
    0
    :
    Silesia Szymanów
  • 30
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    9
    0
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 30
    11:00
    Avia Ozorowice
    2
    6
    :
    Piorun Koniowo
  • 30
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    2
    3
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 30
    11:00
    Grom Ligota Piękna
    0
    2
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 03
    11:00
    LKS Krzyżanowice
    3
    1
    :
    Błyskawica Szewce
  • 03
    11:00
    Sparta Będkowo
    1
    4
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 03
    11:00
    Płomień Wisznia Mała
    1
    6
    :
    Sparta Wszemirów
  • 03
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    2
    1
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 03
    15:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    8
    0
    :
    Avia Ozorowice
  • 03
    15:00
    Piorun Koniowo
    1
    6
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 03
    15:00
    Silesia Szymanów
    0
    3
    :
    Masłovia Masłów
  • 06
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    4
    0
    :
    Silesia Szymanów
  • 06
    11:00
    Sparta Wszemirów
    21
    0
    :
    Piorun Koniowo
  • 06
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    6
    1
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 06
    11:00
    Avia Ozorowice
    3
    3
    :
    Sparta Będkowo
  • 06
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    0
    8
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 06
    15:00
    Masłovia Masłów
    3
    7
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 06
    15:00
    Błyskawica Szewce
    1
    2
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 13
    11:00
    Sparta Będkowo
    0
    8
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 13
    11:00
    Płomień Wisznia Mała
    4
    2
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 13
    11:00
    Silesia Szymanów
    0
    3
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 13
    12:00
    Piorun Koniowo
    5
    1
    :
    Masłovia Masłów
  • 13
    15:00
    Grom Ligota Piękna
    3
    1
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 13
    15:00
    LKS Krzyżanowice
    17
    0
    :
    Avia Ozorowice
  • 13
    15:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    2
    2
    :
    Sparta Wszemirów
  • 20
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    1
    2
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 20
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    3
    0
    :
    Piorun Koniowo
  • 20
    11:00
    Masłovia Masłów
    0
    3
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 20
    11:00
    Sparta Wszemirów
    9
    0
    :
    Sparta Będkowo
  • 20
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    3
    4
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 20
    11:00
    Avia Ozorowice
    0
    8
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 20
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    0
    7
    :
    Błyskawica Szewce
  • 27
    11:00
    Błyskawica Szewce
    -
    -
    :
    Avia Ozorowice
  • 27
    11:00
    Grom Ligota Piękna
    -
    -
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 27
    11:00
    LKS Krzyżanowice
    -
    -
    :
    Sparta Wszemirów
  • 27
    11:00
    Sparta Będkowo
    -
    -
    :
    Masłovia Masłów
  • 27
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    -
    -
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 27
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    -
    -
    :
    Piorun Koniowo
  • 27
    11:00
    Płomień Wisznia Mała
    -
    -
    :
    Silesia Szymanów
  • 06
    11:00
    Silesia Szymanów
    -
    -
    :
    Piorun Koniowo
  • 06
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    -
    -
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 06
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    -
    -
    :
    Sparta Będkowo
  • 06
    11:00
    Masłovia Masłów
    -
    -
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 06
    11:00
    Sparta Wszemirów
    -
    -
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 06
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    -
    -
    :
    Błyskawica Szewce
  • 06
    11:00
    Avia Ozorowice
    -
    -
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 13
    11:00
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
    -
    -
    :
    Tomtex Widawa Wrocław
  • 13
    11:00
    Błyskawica Szewce
    -
    -
    :
    Sparta Wszemirów
  • 13
    11:00
    Grom Ligota Piękna
    -
    -
    :
    Masłovia Masłów
  • 13
    11:00
    LKS Krzyżanowice
    -
    -
    :
    Sokół Ujeździec Wielki
  • 13
    11:00
    Sparta Będkowo
    -
    -
    :
    Sokół Ujeździec Mały
  • 13
    11:00
    Orzeł Biedaszków Wielki
    -
    -
    :
    Silesia Szymanów
  • 13
    11:00
    Piorun Koniowo
    -
    -
    :
    Płomień Wisznia Mała
  • 20
    11:00
    Płomień Wisznia Mała
    -
    -
    :
    Orzeł Biedaszków Wielki
  • 20
    11:00
    Silesia Szymanów
    -
    -
    :
    Sparta Będkowo
  • 20
    11:00
    Sokół Ujeździec Mały
    -
    -
    :
    LKS Krzyżanowice
  • 20
    11:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    -
    -
    :
    Grom Ligota Piękna
  • 20
    11:00
    Masłovia Masłów
    -
    -
    :
    Błyskawica Szewce
  • 20
    11:00
    Sparta Wszemirów
    -
    -
    :
    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • 20
    11:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    -
    -
    :
    Avia Ozorowice