Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
80
45.71 %
Zwycięstwa gości
65
37.14 %
Remisy
30
17.14 %

Bramki

Gospodarzy
520
średnia: 2.97
Gości
428
średnia: 2.45

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.29%
4 z 175
0.5
97.71%
171 z 175
6.86%
12 z 175
1.5
93.14%
163 z 175
16%
28 z 175
2.5
84%
147 z 175
29.71%
52 z 175
3.5
70.29%
123 z 175
41.14%
72 z 175
4.5
58.86%
103 z 175
52.57%
92 z 175
5.5
47.43%
83 z 175

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 11 6.29 %
3:0 11 6.29 %
1:1 8 4.57 %
0:3 6 3.43 %
4:1 6 3.43 %
0:1 5 2.86 %
2:0 5 2.86 %
1:3 5 2.86 %
5:1 5 2.86 %
6:0 5 2.86 %
0:0 4 2.29 %
3:3 4 2.29 %
2:1 4 2.29 %
3:2 4 2.29 %
2:3 4 2.29 %
2:4 4 2.29 %
3:5 4 2.29 %
1:4 4 2.29 %
5:2 4 2.29 %
1:0 3 1.71 %
1:2 3 1.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 3 1.71 %
0:2 3 1.71 %
3:1 3 1.71 %
4:2 3 1.71 %
2:6 3 1.71 %
8:0 3 1.71 %
4:4 2 1.14 %
4:3 2 1.14 %
5:4 2 1.14 %
2:5 2 1.14 %
1:5 2 1.14 %
6:2 2 1.14 %
6:1 2 1.14 %
1:6 2 1.14 %
0:7 2 1.14 %
7:0 2 1.14 %
8:1 2 1.14 %
1:9 2 1.14 %
10:0 2 1.14 %
5:5 1 0.57 %
4:5 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.57 %
6:4 1 0.57 %
3:6 1 0.57 %
4:0 1 0.57 %
3:7 1 0.57 %
5:0 1 0.57 %
0:5 1 0.57 %
7:2 1 0.57 %
0:6 1 0.57 %
1:7 1 0.57 %
7:1 1 0.57 %
2:8 1 0.57 %
8:2 1 0.57 %
1:8 1 0.57 %
9:2 1 0.57 %
0:9 1 0.57 %
1:10 1 0.57 %
14:2 1 0.57 %
1:14 1 0.57 %
17:2 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    49
    33%
  • 23
    11:00
    KS Postolin
    2
    2
    :
    AP Oleśnica
  • 23
    11:00
    Piast Dobrzeń
    8
    0
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 23
    12:00
    Perła Węgrów
    4
    5
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 23
    16:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    4
    1
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 23
    17:00
    Czarni Łuczyna
    1
    9
    :
    Sokół Kaszowo
  • 23
    17:00
    Pogoń Cieszków
    0
    1
    :
    Grom Szczodrów
  • 03
    18:00
    Płomień Krośnice
    5
    1
    :
    KS Gręboszyce
  • 30
    11:00
    KS Postolin
    6
    1
    :
    Czarni Łuczyna
  • 30
    14:00
    KS Dziadowa Kłoda
    2
    2
    :
    Pogoń Cieszków
  • 30
    14:00
    Sokół Kaszowo
    3
    1
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 30
    17:00
    AP Oleśnica
    1
    2
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 30
    17:00
    KS Łazy Wielkie
    2
    6
    :
    Perła Węgrów
  • 30
    17:00
    Grom Szczodrów
    1
    5
    :
    Płomień Krośnice
  • 09
    17:00
    KS Gręboszyce
    2
    4
    :
    Piast Dobrzeń
  • 06
    11:00
    Płomień Krośnice
    4
    1
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 06
    11:00
    Piast Dobrzeń
    2
    3
    :
    Grom Szczodrów
  • 06
    12:00
    Perła Węgrów
    8
    1
    :
    KS Gręboszyce
  • 06
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    2
    2
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 06
    16:00
    Czarni Łuczyna
    3
    4
    :
    AP Oleśnica
  • 06
    16:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    1
    1
    :
    KS Postolin
  • 06
    16:00
    Pogoń Cieszków
    1
    2
    :
    Sokół Kaszowo
  • 13
    11:00
    AP Oleśnica
    4
    0
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 13
    11:00
    Sokół Kaszowo
    3
    0
    :
    Płomień Krośnice
  • 13
    11:00
    KS Postolin
    6
    0
    :
    Pogoń Cieszków
  • 13
    14:00
    KS Dziadowa Kłoda
    2
    2
    :
    Piast Dobrzeń
  • 13
    16:00
    KS Gręboszyce
    1
    6
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 13
    16:00
    Grom Szczodrów
    4
    2
    :
    Perła Węgrów
  • 13
    16:00
    Czarni Łuczyna
    1
    3
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 20
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    0
    0
    :
    AP Oleśnica
  • 20
    11:00
    Płomień Krośnice
    4
    1
    :
    KS Postolin
  • 20
    11:00
    Piast Dobrzeń
    2
    2
    :
    Sokół Kaszowo
  • 20
    12:00
    Perła Węgrów
    4
    1
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 20
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    2
    0
    :
    Grom Szczodrów
  • 20
    16:00
    Pogoń Cieszków
    2
    0
    :
    Czarni Łuczyna
  • 20
    16:00
    KS Łazy Wielkie
    2
    0
    :
    KS Gręboszyce
  • 27
    11:00
    AP Oleśnica
    5
    0
    :
    KS Gręboszyce
  • 27
    11:00
    Sokół Kaszowo
    2
    2
    :
    Perła Węgrów
  • 27
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    1
    3
    :
    Pogoń Cieszków
  • 27
    14:00
    KS Dziadowa Kłoda
    1
    4
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 27
    14:00
    KS Postolin
    8
    0
    :
    Piast Dobrzeń
  • 27
    16:00
    Grom Szczodrów
    3
    0
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 27
    16:00
    Czarni Łuczyna
    2
    8
    :
    Płomień Krośnice
  • 04
    11:00
    Płomień Krośnice
    7
    0
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 04
    11:00
    Piast Dobrzeń
    5
    1
    :
    Czarni Łuczyna
  • 04
    11:00
    KS Gręboszyce
    5
    2
    :
    Grom Szczodrów
  • 04
    12:00
    Perła Węgrów
    0
    3
    :
    KS Postolin
  • 04
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    1
    4
    :
    Sokół Kaszowo
  • 04
    15:00
    Pogoń Cieszków
    1
    4
    :
    AP Oleśnica
  • 04
    15:00
    KS Łazy Wielkie
    2
    5
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 11
    11:00
    AP Oleśnica
    3
    0
    :
    Grom Szczodrów
  • 11
    11:00
    KS Dziadowa Kłoda
    0
    2
    :
    KS Gręboszyce
  • 11
    11:00
    Sokół Kaszowo
    14
    2
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 11
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    2
    3
    :
    Piast Dobrzeń
  • 11
    14:00
    KS Postolin
    2
    3
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 11
    15:00
    Czarni Łuczyna
    0
    7
    :
    Perła Węgrów
  • 11
    15:00
    Pogoń Cieszków
    0
    2
    :
    Płomień Krośnice
  • 18
    11:00
    Piast Dobrzeń
    4
    2
    :
    Pogoń Cieszków
  • 18
    11:00
    KS Gręboszyce
    1
    3
    :
    Sokół Kaszowo
  • 18
    12:00
    Perła Węgrów
    3
    3
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 18
    14:00
    Płomień Krośnice
    5
    1
    :
    AP Oleśnica
  • 18
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    10
    0
    :
    Czarni Łuczyna
  • 18
    14:00
    Grom Szczodrów
    1
    0
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 18
    15:00
    KS Łazy Wielkie
    1
    6
    :
    KS Postolin
  • 25
    11:00
    AP Oleśnica
    6
    1
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 25
    11:00
    Sokół Kaszowo
    4
    3
    :
    Grom Szczodrów
  • 25
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    1
    1
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 25
    11:00
    Płomień Krośnice
    6
    0
    :
    Piast Dobrzeń
  • 25
    14:00
    KS Postolin
    6
    0
    :
    KS Gręboszyce
  • 25
    15:00
    Czarni Łuczyna
    5
    5
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 25
    15:00
    Pogoń Cieszków
    0
    2
    :
    Perła Węgrów
  • 31
    14:00
    Piast Dobrzeń
    3
    7
    :
    AP Oleśnica
  • 31
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    4
    1
    :
    Pogoń Cieszków
  • 31
    14:00
    KS Łazy Wielkie
    1
    8
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 31
    14:00
    KS Gręboszyce
    5
    2
    :
    Czarni Łuczyna
  • 31
    14:00
    KS Dziadowa Kłoda
    0
    1
    :
    Sokół Kaszowo
  • 11
    12:00
    Perła Węgrów
    0
    1
    :
    Płomień Krośnice
  • 22
    12:00
    Grom Szczodrów
    3
    5
    :
    KS Postolin
  • 08
    11:00
    AP Oleśnica
    1
    1
    :
    Sokół Kaszowo
  • 08
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    5
    2
    :
    KS Gręboszyce
  • 08
    11:00
    Płomień Krośnice
    0
    0
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 08
    11:00
    Piast Dobrzeń
    3
    4
    :
    Perła Węgrów
  • 08
    13:30
    Czarni Łuczyna
    3
    2
    :
    Grom Szczodrów
  • 08
    13:30
    Pogoń Cieszków
    2
    0
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 08
    14:00
    KS Postolin
    9
    2
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 14
    13:00
    KS Łazy Wielkie
    2
    5
    :
    Płomień Krośnice
  • 15
    11:00
    KS Gręboszyce
    3
    5
    :
    Pogoń Cieszków
  • 15
    11:00
    KS Dziadowa Kłoda
    3
    6
    :
    Czarni Łuczyna
  • 15
    11:00
    Sokół Kaszowo
    1
    1
    :
    KS Postolin
  • 15
    12:00
    Perła Węgrów
    8
    1
    :
    AP Oleśnica
  • 15
    13:00
    Olimpia Bukowinka
    3
    4
    :
    Piast Dobrzeń
  • 15
    13:00
    Grom Szczodrów
    2
    0
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 25
    11:00
    AP Oleśnica
    1
    7
    :
    KS Postolin
  • 25
    11:00
    Sokół Kaszowo
    2
    1
    :
    Czarni Łuczyna
  • 25
    11:00
    KS Dziadowa Kłoda
    2
    3
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 25
    11:00
    Grom Szczodrów
    3
    0
    :
    Pogoń Cieszków
  • 25
    11:00
    KS Gręboszyce
    2
    4
    :
    Płomień Krośnice
  • 25
    11:00
    KS Łazy Wielkie
    0
    5
    :
    Piast Dobrzeń
  • 25
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    3
    2
    :
    Perła Węgrów
  • 01
    11:00
    Olimpia Bukowinka
    1
    3
    :
    AP Oleśnica
  • 01
    11:00
    Perła Węgrów
    8
    0
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 01
    11:00
    Piast Dobrzeń
    0
    1
    :
    KS Gręboszyce
  • 01
    11:00
    Płomień Krośnice
    3
    0
    :
    Grom Szczodrów
  • 01
    11:00
    Pogoń Cieszków
    3
    0
    :
    KS Dziadowa Kłoda
    (walkower)
  • 01
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    1
    9
    :
    Sokół Kaszowo
  • 01
    11:00
    Czarni Łuczyna
    2
    6
    :
    KS Postolin
  • 03
    11:00
    Sokół Kaszowo
    6
    0
    :
    Pogoń Cieszków
  • 03
    14:00
    KS Postolin
    8
    2
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 03
    14:00
    KS Dziadowa Kłoda
    0
    6
    :
    Płomień Krośnice
  • 03
    14:00
    KS Gręboszyce
    2
    4
    :
    Perła Węgrów
  • 03
    14:00
    KS Łazy Wielkie
    1
    14
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 03
    17:00
    AP Oleśnica
    2
    6
    :
    Czarni Łuczyna
  • 19
    18:00
    Grom Szczodrów
    5
    1
    :
    Piast Dobrzeń
  • 09
    11:00
    KS Łazy Wielkie
    0
    3
    :
    AP Oleśnica
  • 09
    11:00
    Piast Dobrzeń
    6
    2
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 09
    11:00
    Płomień Krośnice
    0
    0
    :
    Sokół Kaszowo
  • 09
    11:00
    Pogoń Cieszków
    5
    3
    :
    KS Postolin
  • 09
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    5
    4
    :
    Czarni Łuczyna
  • 09
    12:00
    Perła Węgrów
    4
    4
    :
    Grom Szczodrów
  • 09
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    0
    1
    :
    KS Gręboszyce
  • 16
    11:00
    AP Oleśnica
    0
    3
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
    (walkower)
  • 16
    11:00
    Czarni Łuczyna
    3
    3
    :
    Pogoń Cieszków
  • 16
    11:00
    Sokół Kaszowo
    10
    0
    :
    Piast Dobrzeń
  • 16
    14:00
    KS Postolin
    3
    1
    :
    Płomień Krośnice
  • 16
    14:00
    KS Dziadowa Kłoda
    3
    5
    :
    Perła Węgrów
  • 16
    16:00
    Grom Szczodrów
    5
    2
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 16
    17:00
    KS Gręboszyce
    3
    0
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 23
    11:00
    KS Łazy Wielkie
    1
    10
    :
    Grom Szczodrów
  • 23
    11:00
    Piast Dobrzeń
    1
    2
    :
    KS Postolin
  • 23
    11:00
    Pogoń Cieszków
    4
    3
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 23
    12:00
    Perła Węgrów
    1
    3
    :
    Sokół Kaszowo
  • 23
    13:00
    Płomień Krośnice
    7
    1
    :
    Czarni Łuczyna
  • 23
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    2
    1
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 23
    17:00
    KS Gręboszyce
    1
    1
    :
    AP Oleśnica
  • 30
    11:00
    AP Oleśnica
    4
    2
    :
    Pogoń Cieszków
  • 30
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    0
    3
    :
    Płomień Krośnice
  • 30
    11:00
    Czarni Łuczyna
    0
    3
    :
    Piast Dobrzeń
  • 30
    11:00
    Sokół Kaszowo
    1
    0
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 30
    14:00
    KS Postolin
    2
    2
    :
    Perła Węgrów
  • 30
    14:00
    KS Dziadowa Kłoda
    6
    4
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 30
    16:00
    Grom Szczodrów
    5
    1
    :
    KS Gręboszyce
  • 03
    11:00
    KS Łazy Wielkie
    0
    9
    :
    Sokół Kaszowo
  • 03
    11:00
    Perła Węgrów
    7
    0
    :
    Czarni Łuczyna
  • 03
    11:00
    Piast Dobrzeń
    5
    4
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 03
    13:00
    Płomień Krośnice
    6
    0
    :
    Pogoń Cieszków
  • 03
    14:00
    KS Gręboszyce
    7
    2
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 03
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    3
    1
    :
    KS Postolin
  • 03
    17:00
    Grom Szczodrów
    2
    2
    :
    AP Oleśnica
  • 06
    11:00
    AP Oleśnica
    0
    0
    :
    Płomień Krośnice
  • 06
    11:00
    Pogoń Cieszków
    3
    0
    :
    Piast Dobrzeń
  • 06
    11:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    3
    5
    :
    Perła Węgrów
  • 06
    11:00
    Czarni Łuczyna
    1
    1
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 06
    11:00
    Sokół Kaszowo
    3
    2
    :
    KS Gręboszyce
  • 06
    14:00
    KS Postolin
    17
    2
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 06
    14:00
    KS Dziadowa Kłoda
    1
    4
    :
    Grom Szczodrów
  • 12
    16:00
    KS Dziadowa Kłoda
    2
    4
    :
    AP Oleśnica
  • 13
    11:00
    Piast Dobrzeń
    1
    5
    :
    Płomień Krośnice
  • 13
    12:00
    Perła Węgrów
    2
    2
    :
    Pogoń Cieszków
  • 13
    14:00
    Olimpia Bukowinka
    2
    1
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 13
    17:00
    Grom Szczodrów
    0
    7
    :
    Sokół Kaszowo
  • 13
    17:00
    KS Gręboszyce
    3
    2
    :
    KS Postolin
  • 13
    17:00
    KS Łazy Wielkie
    4
    4
    :
    Czarni Łuczyna
  • 16
    17:00
    AP Oleśnica
    3
    0
    :
    Piast Dobrzeń
  • 16
    17:00
    Płomień Krośnice
    2
    1
    :
    Perła Węgrów
  • 16
    17:00
    Pogoń Cieszków
    1
    0
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 16
    17:00
    Polonia Grabowno Wielkie
    3
    3
    :
    KS Łazy Wielkie
  • 16
    17:00
    Czarni Łuczyna
    0
    3
    :
    KS Gręboszyce
  • 16
    17:00
    KS Postolin
    3
    3
    :
    Grom Szczodrów
  • 16
    17:00
    Sokół Kaszowo
    3
    0
    :
    KS Dziadowa Kłoda
  • 20
    11:00
    Sokół Kaszowo
    3
    0
    :
    AP Oleśnica
  • 20
    11:00
    KS Dziadowa Kłoda
    2
    2
    :
    KS Postolin
  • 20
    11:00
    Grom Szczodrów
    6
    2
    :
    Czarni Łuczyna
  • 20
    11:00
    KS Gręboszyce
    2
    2
    :
    Polonia Grabowno Wielkie
  • 20
    11:00
    KS Łazy Wielkie
    1
    1
    :
    Pogoń Cieszków
  • 20
    11:00
    Olimpia Bukowinka
    1
    1
    :
    Płomień Krośnice
  • 20
    11:00
    Perła Węgrów
    4
    1
    :
    Piast Dobrzeń