Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
93
53.45 %
Zwycięstwa gości
65
37.36 %
Remisy
16
9.2 %

Bramki

Gospodarzy
557
średnia: 3.2
Gości
412
średnia: 2.37

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.57%
1 z 174
0.5
99.43%
173 z 174
3.45%
6 z 174
1.5
96.55%
168 z 174
10.92%
19 z 174
2.5
89.08%
155 z 174
24.14%
42 z 174
3.5
75.86%
132 z 174
39.66%
69 z 174
4.5
60.34%
105 z 174
54.02%
94 z 174
5.5
45.98%
80 z 174

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 9 5.17 %
2:2 7 4.02 %
2:3 7 4.02 %
3:0 7 4.02 %
1:2 6 3.45 %
2:1 6 3.45 %
4:2 6 3.45 %
4:1 6 3.45 %
3:2 5 2.87 %
0:2 5 2.87 %
2:4 5 2.87 %
5:2 5 2.87 %
6:2 5 2.87 %
1:1 4 2.3 %
2:0 4 2.3 %
1:3 4 2.3 %
0:3 4 2.3 %
1:4 4 2.3 %
0:4 4 2.3 %
5:1 4 2.3 %
8:0 4 2.3 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 1.72 %
3:5 3 1.72 %
2:5 3 1.72 %
4:0 3 1.72 %
7:2 3 1.72 %
0:10 3 1.72 %
3:3 2 1.15 %
4:4 2 1.15 %
1:0 2 1.15 %
4:3 2 1.15 %
4:6 2 1.15 %
6:3 2 1.15 %
1:5 2 1.15 %
5:0 2 1.15 %
9:3 2 1.15 %
0:8 2 1.15 %
10:0 2 1.15 %
0:0 1 0.57 %
3:4 1 0.57 %
5:4 1 0.57 %
5:3 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 0.57 %
2:6 1 0.57 %
7:3 1 0.57 %
3:7 1 0.57 %
0:5 1 0.57 %
6:1 1 0.57 %
2:7 1 0.57 %
8:3 1 0.57 %
0:6 1 0.57 %
6:0 1 0.57 %
7:1 1 0.57 %
8:2 1 0.57 %
7:0 1 0.57 %
1:8 1 0.57 %
8:1 1 0.57 %
9:1 1 0.57 %
9:0 1 0.57 %
10:1 1 0.57 %
12:0 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    52
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    49
    31%
  • 23
    11:00
    GKS Kątna
    0
    2
    :
    Borowianka Borowa
  • 23
    11:00
    MKS Sołtysowice
    6
    2
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 23
    11:00
    Pogoń Kopalina
    3
    1
    :
    Piast Miłocice
  • 23
    12:00
    KS Byków
    4
    3
    :
    Widawa Grędzina
  • 23
    14:00
    LZS Zbytowa
    1
    2
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 23
    17:00
    Widawa II Bierutów
    2
    2
    :
    Dąb Pruszowice
  • 02
    18:00
    KP Śliwice
    0
    3
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 30
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    7
    0
    :
    Piast Miłocice
  • 30
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    3
    2
    :
    Pogoń Kopalina
  • 30
    12:00
    KS Byków
    4
    3
    :
    KP Śliwice
  • 30
    15:00
    LZS Zbytowa
    6
    3
    :
    GKS Kątna
  • 30
    17:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    9
    3
    :
    MKS Sołtysowice
  • 30
    17:00
    Dąb Pruszowice
    8
    3
    :
    Widawa Grędzina
  • 30
    17:00
    Borowianka Borowa
    6
    2
    :
    Widawa II Bierutów
  • 06
    11:00
    GKS Kątna
    0
    4
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 06
    11:00
    Widawa Grędzina
    1
    8
    :
    Borowianka Borowa
  • 06
    11:00
    MKS Sołtysowice
    7
    2
    :
    KS Byków
  • 06
    11:00
    Pogoń Kopalina
    0
    1
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 06
    11:00
    Piast Miłocice
    0
    10
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 06
    12:00
    KP Śliwice
    2
    7
    :
    Dąb Pruszowice
  • 06
    16:00
    Widawa II Bierutów
    3
    3
    :
    LZS Zbytowa
  • 13
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    2
    0
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 13
    11:00
    LZS Zbytowa
    2
    4
    :
    Widawa Grędzina
  • 13
    12:00
    KS Byków
    4
    2
    :
    Pogoń Kopalina
  • 13
    16:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    7
    1
    :
    Piast Miłocice
  • 13
    16:00
    Dąb Pruszowice
    5
    2
    :
    MKS Sołtysowice
  • 13
    16:00
    Borowianka Borowa
    4
    1
    :
    KP Śliwice
  • 13
    16:00
    GKS Kątna
    2
    3
    :
    Widawa II Bierutów
  • 20
    11:00
    MKS Sołtysowice
    0
    2
    :
    Borowianka Borowa
  • 20
    11:00
    Pogoń Kopalina
    2
    4
    :
    Dąb Pruszowice
  • 20
    11:00
    Piast Miłocice
    1
    4
    :
    KS Byków
  • 20
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    2
    4
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 20
    12:00
    KP Śliwice
    1
    2
    :
    LZS Zbytowa
  • 20
    16:00
    Widawa II Bierutów
    1
    1
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 20
    16:00
    Widawa Grędzina
    5
    1
    :
    GKS Kątna
  • 27
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    3
    0
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 27
    11:00
    LZS Zbytowa
    2
    5
    :
    MKS Sołtysowice
  • 27
    12:00
    KS Byków
    6
    1
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 27
    16:00
    Dąb Pruszowice
    10
    0
    :
    Piast Miłocice
  • 27
    16:00
    Borowianka Borowa
    2
    0
    :
    Pogoń Kopalina
  • 27
    16:00
    GKS Kątna
    4
    0
    :
    KP Śliwice
  • 27
    16:00
    Widawa II Bierutów
    3
    1
    :
    Widawa Grędzina
  • 04
    11:00
    Widawa Grędzina
    3
    2
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 04
    11:00
    MKS Sołtysowice
    3
    0
    :
    GKS Kątna
  • 04
    11:00
    Pogoń Kopalina
    1
    2
    :
    LZS Zbytowa
  • 04
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    2
    3
    :
    Dąb Pruszowice
  • 04
    11:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    4
    6
    :
    KS Byków
  • 04
    12:00
    KP Śliwice
    1
    2
    :
    Widawa II Bierutów
  • 04
    15:00
    Piast Miłocice
    0
    8
    :
    Borowianka Borowa
  • 11
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    2
    1
    :
    KS Byków
  • 11
    11:00
    GKS Kątna
    2
    2
    :
    Pogoń Kopalina
  • 11
    11:00
    Widawa Grędzina
    9
    1
    :
    KP Śliwice
  • 11
    15:00
    Dąb Pruszowice
    3
    7
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 11
    15:00
    Borowianka Borowa
    3
    1
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 11
    15:00
    LZS Zbytowa
    3
    1
    :
    Piast Miłocice
  • 11
    15:00
    Widawa II Bierutów
    4
    2
    :
    MKS Sołtysowice
  • 18
    11:00
    MKS Sołtysowice
    2
    5
    :
    Widawa Grędzina
  • 18
    11:00
    Pogoń Kopalina
    0
    5
    :
    Widawa II Bierutów
  • 18
    11:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    0
    3
    :
    Borowianka Borowa
  • 18
    12:00
    KP Śliwice
    1
    3
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 18
    12:00
    KS Byków
    2
    2
    :
    Dąb Pruszowice
  • 18
    15:00
    Piast Miłocice
    0
    3
    :
    GKS Kątna
  • 22
    12:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    6
    2
    :
    LZS Zbytowa
  • 25
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    3
    0
    :
    Dąb Pruszowice
  • 25
    11:00
    LZS Zbytowa
    1
    4
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 25
    11:00
    Widawa Grędzina
    2
    0
    :
    Pogoń Kopalina
  • 25
    12:00
    KP Śliwice
    0
    4
    :
    MKS Sołtysowice
  • 25
    15:00
    Widawa II Bierutów
    8
    2
    :
    Piast Miłocice
  • 11
    11:00
    GKS Kątna
    6
    2
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 22
    11:00
    Borowianka Borowa
    3
    1
    :
    KS Byków
  • 31
    12:00
    Pogoń Kopalina
    4
    1
    :
    KP Śliwice
  • 31
    14:00
    MKS Sołtysowice
    2
    1
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 31
    14:00
    Piast Miłocice
    0
    10
    :
    Widawa Grędzina
  • 31
    14:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    6
    2
    :
    GKS Kątna
  • 31
    14:00
    KS Byków
    2
    3
    :
    LZS Zbytowa
  • 31
    14:00
    Dąb Pruszowice
    2
    1
    :
    Borowianka Borowa
  • 29
    12:00
    Widawa II Bierutów
    8
    0
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 08
    11:00
    GKS Kątna
    4
    2
    :
    KS Byków
  • 08
    11:00
    Widawa Grędzina
    3
    2
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 08
    11:00
    MKS Sołtysowice
    2
    0
    :
    Pogoń Kopalina
  • 08
    13:30
    Błękitni Krzeczyn
    2
    2
    :
    Borowianka Borowa
  • 08
    13:30
    Widawa II Bierutów
    1
    1
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 08
    13:30
    KP Śliwice
    10
    0
    :
    Piast Miłocice
  • 08
    14:00
    LZS Zbytowa
    1
    2
    :
    Dąb Pruszowice
  • 15
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    1
    2
    :
    KP Śliwice
  • 15
    11:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    0
    4
    :
    Widawa Grędzina
  • 15
    12:00
    KS Byków
    5
    1
    :
    Widawa II Bierutów
  • 15
    13:30
    Pogoń Kopalina
    1
    5
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 15
    13:30
    Piast Miłocice
    0
    1
    :
    MKS Sołtysowice
  • 15
    13:30
    Dąb Pruszowice
    8
    0
    :
    GKS Kątna
  • 29
    12:30
    Borowianka Borowa
    4
    4
    :
    LZS Zbytowa
  • 25
    11:00
    Widawa Grędzina
    5
    2
    :
    KS Byków
  • 25
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    10
    1
    :
    LZS Zbytowa
  • 25
    11:00
    Borowianka Borowa
    2
    1
    :
    GKS Kątna
  • 25
    11:00
    Dąb Pruszowice
    3
    0
    :
    Widawa II Bierutów
  • 25
    11:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    1
    1
    :
    KP Śliwice
  • 25
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    1
    0
    :
    MKS Sołtysowice
  • 25
    11:00
    Piast Miłocice
    1
    5
    :
    Pogoń Kopalina
  • 01
    11:00
    Piast Miłocice
    0
    6
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 01
    11:00
    Pogoń Kopalina
    1
    3
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 01
    11:00
    MKS Sołtysowice
    2
    1
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 01
    11:00
    KP Śliwice
    2
    5
    :
    KS Byków
  • 01
    11:00
    Widawa II Bierutów
    0
    4
    :
    Borowianka Borowa
  • 01
    11:00
    GKS Kątna
    6
    0
    :
    LZS Zbytowa
  • 19
    18:00
    Widawa Grędzina
    nie odbył się
    Dąb Pruszowice
  • 03
    14:00
    Błękitni Krzeczyn
    2
    2
    :
    GKS Kątna
  • 03
    14:00
    LZS Zbytowa
    0
    10
    :
    Widawa II Bierutów
  • 03
    14:00
    Borowianka Borowa
    4
    6
    :
    Widawa Grędzina
  • 03
    14:00
    Dąb Pruszowice
    12
    0
    :
    KP Śliwice
  • 03
    14:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    5
    2
    :
    Pogoń Kopalina
  • 03
    14:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    3
    0
    :
    Piast Miłocice
  • 19
    18:00
    KS Byków
    2
    3
    :
    MKS Sołtysowice
  • 09
    10:30
    Piast Miłocice
    0
    8
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 09
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    4
    1
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 09
    11:00
    Pogoń Kopalina
    2
    6
    :
    KS Byków
  • 09
    11:00
    MKS Sołtysowice
    6
    3
    :
    Dąb Pruszowice
  • 09
    11:00
    KP Śliwice
    2
    2
    :
    Borowianka Borowa
  • 09
    11:00
    Widawa Grędzina
    5
    0
    :
    LZS Zbytowa
  • 09
    13:00
    Widawa II Bierutów
    9
    3
    :
    GKS Kątna
  • 16
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    4
    1
    :
    Widawa II Bierutów
  • 16
    11:00
    GKS Kątna
    5
    4
    :
    Widawa Grędzina
  • 16
    11:00
    LZS Zbytowa
    1
    3
    :
    KP Śliwice
  • 16
    12:00
    KS Byków
    8
    0
    :
    Piast Miłocice
  • 16
    15:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    5
    1
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 16
    17:00
    Borowianka Borowa
    3
    0
    :
    MKS Sołtysowice
  • 16
    17:00
    Dąb Pruszowice
    7
    2
    :
    Pogoń Kopalina
  • 23
    10:30
    Piast Miłocice
    2
    4
    :
    Dąb Pruszowice
  • 23
    11:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    4
    2
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 23
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    4
    1
    :
    KS Byków
  • 23
    11:00
    Pogoń Kopalina
    2
    3
    :
    Borowianka Borowa
  • 23
    11:00
    MKS Sołtysowice
    5
    1
    :
    LZS Zbytowa
  • 23
    11:00
    KP Śliwice
    2
    3
    :
    GKS Kątna
  • 23
    11:00
    Widawa Grędzina
    5
    2
    :
    Widawa II Bierutów
  • 30
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    2
    4
    :
    Widawa Grędzina
  • 30
    11:00
    GKS Kątna
    3
    5
    :
    MKS Sołtysowice
  • 30
    11:00
    LZS Zbytowa
    4
    1
    :
    Pogoń Kopalina
  • 30
    11:00
    Borowianka Borowa
    9
    0
    :
    Piast Miłocice
  • 30
    12:00
    KS Byków
    1
    3
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 30
    13:00
    Widawa II Bierutów
    4
    2
    :
    KP Śliwice
  • 30
    15:00
    Dąb Pruszowice
    4
    2
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 03
    11:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    2
    3
    :
    Dąb Pruszowice
  • 03
    11:00
    Piast Miłocice
    0
    2
    :
    LZS Zbytowa
  • 03
    11:00
    Pogoń Kopalina
    3
    4
    :
    GKS Kątna
  • 03
    11:00
    MKS Sołtysowice
    4
    0
    :
    Widawa II Bierutów
  • 03
    11:00
    KP Śliwice
    1
    4
    :
    Widawa Grędzina
  • 03
    12:00
    KS Byków
    7
    3
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 03
    12:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    3
    5
    :
    Borowianka Borowa
  • 06
    11:00
    Błękitni Krzeczyn
    3
    0
    :
    KP Śliwice
  • 06
    11:00
    Widawa Grędzina
    1
    1
    :
    MKS Sołtysowice
  • 06
    11:00
    GKS Kątna
    3
    1
    :
    Piast Miłocice
  • 06
    11:00
    LZS Zbytowa
    4
    4
    :
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
  • 06
    11:00
    Dąb Pruszowice
    3
    1
    :
    KS Byków
  • 06
    13:00
    Widawa II Bierutów
    0
    2
    :
    Pogoń Kopalina
  • 06
    15:00
    Borowianka Borowa
    1
    0
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 13
    10:30
    Piast Miłocice
    0
    3
    :
    Widawa II Bierutów
  • 13
    11:00
    Dąb Pruszowice
    5
    2
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 13
    11:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    8
    1
    :
    LZS Zbytowa
  • 13
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    2
    1
    :
    GKS Kątna
  • 13
    11:00
    Pogoń Kopalina
    3
    6
    :
    Widawa Grędzina
  • 13
    11:00
    MKS Sołtysowice
    5
    0
    :
    KP Śliwice
  • 13
    12:00
    KS Byków
    0
    2
    :
    Borowianka Borowa
  • 16
    17:00
    Błękitni Krzeczyn
    4
    0
    :
    MKS Sołtysowice
  • 16
    17:00
    KP Śliwice
    3
    2
    :
    Pogoń Kopalina
  • 16
    17:00
    Widawa Grędzina
    7
    2
    :
    Piast Miłocice
  • 16
    17:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    -
    -
    :
    Widawa II Bierutów
  • 16
    17:00
    GKS Kątna
    2
    2
    :
    GKS II Mirków/Długołęka
  • 16
    17:00
    LZS Zbytowa
    3
    3
    :
    KS Byków
  • 16
    17:00
    Borowianka Borowa
    3
    2
    :
    Dąb Pruszowice
  • 20
    11:00
    Borowianka Borowa
    1
    4
    :
    Błękitni Krzeczyn
  • 20
    11:00
    Dąb Pruszowice
    3
    1
    :
    LZS Zbytowa
  • 20
    11:00
    KS Byków
    3
    1
    :
    GKS Kątna
  • 20
    11:00
    GKS II Mirków/Długołęka
    8
    0
    :
    Widawa II Bierutów
  • 20
    11:00
    Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
    5
    3
    :
    Widawa Grędzina
  • 20
    11:00
    Piast Miłocice
    0
    1
    :
    KP Śliwice
  • 20
    11:00
    Pogoń Kopalina
    3
    5
    :
    MKS Sołtysowice