Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław V
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaForma
-
RWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWP
-
WWPWWWWWPWWPWWWWWWWWWWWWWWW
-
WWWWWWPWWWWWWWWPWWWWWPWPPWW
-
WWWWPWWPWWPWPRWWWWWWWRPWWPW
-
RPWWWWWWWWWWPWWPPPPWWWRWPWW
-
PWWPWPRPWPWWPWWWWWPPPWWRWWW
-
PWWPWWRWRPWPPRPRRRWWWPWWWRR
-
PPWWPWWWWWPWRPPPRRPPWWPWRPP
-
PPWRPWWPPPPPPPPWPWWPWWPPPRW
-
PPPPRPPWPPPPWRPPPRWWPWWRWRP
-
WPPPRPPPPPWPWPPRWRPPPPWWPWP
-
RWPWRPPWPPPWRRPWPPPWPPPPPPR
-
WPPPPPPPPWPPPPWWPPWPPPPPPPW
-
PWPRRPPPRPWPWWPPPPPPPRPPRRP
-
RPPPPPWPWWPWPPWPPPPPPPRPRPP
-
WPPPPPPPPPPPWPPPWPPPPPPPRPP
Sezon 2020/21
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
105
48.61 %
105
48.61 %
Zwycięstwa gości
89
41.2 %
89
41.2 %
Remisy
22
10.19 %
22
10.19 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0.46%
1 z 216
1 z 216
0.5
99.54%
215 z 216
215 z 216
3.24%
7 z 216
7 z 216
1.5
96.76%
209 z 216
209 z 216
9.72%
21 z 216
21 z 216
2.5
90.28%
195 z 216
195 z 216
25.93%
56 z 216
56 z 216
3.5
74.07%
160 z 216
160 z 216
45.37%
98 z 216
98 z 216
4.5
54.63%
118 z 216
118 z 216
60.19%
130 z 216
130 z 216
5.5
39.81%
86 z 216
86 z 216
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:1 | 14 | 6.48 % |
1:2 | 12 | 5.56 % |
4:0 | 12 | 5.56 % |
3:0 | 11 | 5.09 % |
1:1 | 10 | 4.63 % |
1:4 | 8 | 3.7 % |
2:1 | 7 | 3.24 % |
1:3 | 7 | 3.24 % |
4:2 | 7 | 3.24 % |
4:1 | 7 | 3.24 % |
3:2 | 6 | 2.78 % |
5:0 | 6 | 2.78 % |
2:2 | 5 | 2.31 % |
3:3 | 5 | 2.31 % |
0:1 | 5 | 2.31 % |
0:3 | 5 | 2.31 % |
1:5 | 5 | 2.31 % |
3:4 | 4 | 1.85 % |
0:4 | 4 | 1.85 % |
0:6 | 4 | 1.85 % |
9:0 | 4 | 1.85 % |
2:3 | 3 | 1.39 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 3 | 1.39 % |
3:5 | 3 | 1.39 % |
2:5 | 3 | 1.39 % |
5:2 | 3 | 1.39 % |
6:3 | 3 | 1.39 % |
5:1 | 3 | 1.39 % |
1:7 | 3 | 1.39 % |
0:2 | 2 | 0.93 % |
2:0 | 2 | 0.93 % |
0:5 | 2 | 0.93 % |
1:6 | 2 | 0.93 % |
6:0 | 2 | 0.93 % |
7:1 | 2 | 0.93 % |
7:0 | 2 | 0.93 % |
8:0 | 2 | 0.93 % |
0:10 | 2 | 0.93 % |
0:0 | 1 | 0.46 % |
5:5 | 1 | 0.46 % |
1:0 | 1 | 0.46 % |
5:6 | 1 | 0.46 % |
5:3 | 1 | 0.46 % |
6:4 | 1 | 0.46 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:6 | 1 | 0.46 % |
6:2 | 1 | 0.46 % |
2:6 | 1 | 0.46 % |
2:7 | 1 | 0.46 % |
7:2 | 1 | 0.46 % |
8:2 | 1 | 0.46 % |
0:7 | 1 | 0.46 % |
1:8 | 1 | 0.46 % |
0:8 | 1 | 0.46 % |
9:1 | 1 | 0.46 % |
1:9 | 1 | 0.46 % |
11:3 | 1 | 0.46 % |
1:10 | 1 | 0.46 % |
10:0 | 1 | 0.46 % |
1:11 | 1 | 0.46 % |
0:11 | 1 | 0.46 % |
11:0 | 1 | 0.46 % |
14:1 | 1 | 0.46 % |
1:15 | 1 | 0.46 % |
16:0 | 1 | 0.46 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7337%Wygrana przynajmniej 1 bramką3317%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3618%Wygrana 3 bramkami i więcej5327%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
16 sie11:00Lwy Wrocław11:Sparta II Wrocław
-
16 sie11:00Polonia Godzikowice30:MKS Siechnice
-
16 sie11:00Orzeł Święta Katarzyna53:Odra Kotowice
-
16 sie16:00Zalesie Wójcice71:Grunwald Wrocław
-
16 sie17:00WKS Wilczyce26:Burza Chwalibożyce
-
16 sie17:00Szaluna Zębice31:Jankowianka Wierzbno
-
16 sie17:00Skra Wojnowice80:LZS Ścinawa Polska
-
16 sie17:00Rzemieślnik Oława04:Wratislavia II Wrocław
-
23 sie11:00LZS Ścinawa Polska11:Rzemieślnik Oława
-
23 sie12:00Jankowianka Wierzbno010:Skra Wojnowice
-
23 sie13:30Grunwald Wrocław21:Odra Kotowice
-
23 sie15:00Sparta II Wrocław33:Szaluna Zębice
-
23 sie16:00Zalesie Wójcice01:WKS Wilczyce
-
23 sie17:00MKS Siechnice16:Orzeł Święta Katarzyna
-
23 sie17:00Wratislavia II Wrocław50:Polonia Godzikowice
-
23 sie17:00Burza Chwalibożyce160:Lwy Wrocław
-
30 sie11:00Lwy Wrocław03:Zalesie Wójcice
-
30 sie11:00Rzemieślnik Oława11:Jankowianka Wierzbno
-
30 sie11:00Polonia Godzikowice13:LZS Ścinawa Polska
-
30 sie11:00Orzeł Święta Katarzyna40:Wratislavia II Wrocław
-
30 sie11:00Odra Kotowice22:MKS Siechnice
-
30 sie17:00WKS Wilczyce51:Grunwald Wrocław
-
30 sie17:00Szaluna Zębice24:Burza Chwalibożyce
-
30 sie17:00Skra Wojnowice15:Sparta II Wrocław
-
06 wrz11:00Grunwald Wrocław50:MKS Siechnice
-
06 wrz12:00Jankowianka Wierzbno62:Polonia Godzikowice
-
06 wrz12:00Sparta II Wrocław70:Rzemieślnik Oława
-
06 wrz14:00LZS Ścinawa Polska22:Orzeł Święta Katarzyna
-
06 wrz16:00Wratislavia II Wrocław40:Odra Kotowice
-
06 wrz16:00Burza Chwalibożyce52:Skra Wojnowice
-
06 wrz16:00Zalesie Wójcice31:Szaluna Zębice
-
06 wrz16:00WKS Wilczyce100:Lwy Wrocław
-
13 wrz11:00Lwy Wrocław24:Grunwald Wrocław
-
13 wrz11:00Rzemieślnik Oława12:Burza Chwalibożyce
-
13 wrz11:00Orzeł Święta Katarzyna40:Jankowianka Wierzbno
-
13 wrz11:00Odra Kotowice14:LZS Ścinawa Polska
-
13 wrz15:00Polonia Godzikowice03:Sparta II Wrocław
-
13 wrz16:00Szaluna Zębice16:WKS Wilczyce
-
13 wrz16:00Skra Wojnowice31:Zalesie Wójcice
-
13 wrz16:00MKS Siechnice11:Wratislavia II Wrocław
-
20 wrz11:00LZS Ścinawa Polska42:MKS Siechnice
-
20 wrz11:00Lwy Wrocław27:Szaluna Zębice
-
20 wrz12:00Sparta II Wrocław03:Orzeł Święta Katarzyna
-
20 wrz13:30Grunwald Wrocław12:Wratislavia II Wrocław
-
20 wrz15:00Zalesie Wójcice00:Rzemieślnik Oława
-
20 wrz16:00Burza Chwalibożyce70:Polonia Godzikowice
-
20 wrz16:00WKS Wilczyce32:Skra Wojnowice
-
20 wrz17:00Jankowianka Wierzbno40:Odra Kotowice
-
27 wrz11:00Rzemieślnik Oława15:WKS Wilczyce
-
27 wrz11:00Polonia Godzikowice010:Zalesie Wójcice
-
27 wrz11:00Orzeł Święta Katarzyna13:Burza Chwalibożyce
-
27 wrz11:00Odra Kotowice35:Sparta II Wrocław
-
27 wrz15:00Szaluna Zębice32:Grunwald Wrocław
-
27 wrz15:00Skra Wojnowice141:Lwy Wrocław
-
27 wrz15:00MKS Siechnice04:Jankowianka Wierzbno
-
27 wrz15:00Wratislavia II Wrocław90:LZS Ścinawa Polska
-
04 paź11:00Grunwald Wrocław23:LZS Ścinawa Polska
-
04 paź12:00Sparta II Wrocław51:MKS Siechnice
-
04 paź13:00Lwy Wrocław41:Rzemieślnik Oława
-
04 paź14:00Jankowianka Wierzbno35:Wratislavia II Wrocław
-
04 paź15:00Burza Chwalibożyce82:Odra Kotowice
-
04 paź15:00Zalesie Wójcice42:Orzeł Święta Katarzyna
-
04 paź15:00WKS Wilczyce90:Polonia Godzikowice
-
04 paź15:00Szaluna Zębice110:Skra Wojnowice
-
11 paź11:00Skra Wojnowice80:Grunwald Wrocław
-
11 paź11:00Polonia Godzikowice21:Lwy Wrocław
-
11 paź11:00Orzeł Święta Katarzyna02:WKS Wilczyce
-
11 paź11:00Odra Kotowice12:Zalesie Wójcice
-
11 paź11:00LZS Ścinawa Polska20:Jankowianka Wierzbno
-
11 paź15:00MKS Siechnice36:Burza Chwalibożyce
-
11 paź15:00Wratislavia II Wrocław01:Sparta II Wrocław
-
21 paź17:30Rzemieślnik Oława06:Szaluna Zębice
-
18 paź11:00Grunwald Wrocław22:Jankowianka Wierzbno
-
18 paź11:00Skra Wojnowice42:Rzemieślnik Oława
-
18 paź12:00Sparta II Wrocław55:LZS Ścinawa Polska
-
18 paź13:00Lwy Wrocław01:Orzeł Święta Katarzyna
-
18 paź15:00Burza Chwalibożyce41:Wratislavia II Wrocław
-
18 paź15:00Zalesie Wójcice31:MKS Siechnice
-
18 paź15:00WKS Wilczyce52:Odra Kotowice
-
18 paź15:00Szaluna Zębice40:Polonia Godzikowice
-
25 paź11:00Rzemieślnik Oława02:Grunwald Wrocław
-
25 paź11:00Polonia Godzikowice15:Skra Wojnowice
-
25 paź11:00Orzeł Święta Katarzyna60:Szaluna Zębice
-
25 paź11:00Odra Kotowice21:Lwy Wrocław
-
25 paź11:00MKS Siechnice14:WKS Wilczyce
-
25 paź11:00LZS Ścinawa Polska12:Burza Chwalibożyce
-
25 paź14:00Wratislavia II Wrocław25:Zalesie Wójcice
-
25 paź14:30Jankowianka Wierzbno11:Sparta II Wrocław
-
31 paź13:30Grunwald Wrocław33:Sparta II Wrocław
-
31 paź13:30Burza Chwalibożyce60:Jankowianka Wierzbno
-
31 paź13:30Zalesie Wójcice50:LZS Ścinawa Polska
-
31 paź13:30WKS Wilczyce31:Wratislavia II Wrocław
-
31 paź13:30Szaluna Zębice21:Odra Kotowice
-
31 paź13:30Skra Wojnowice23:Orzeł Święta Katarzyna
-
31 paź13:30Rzemieślnik Oława01:Polonia Godzikowice
-
31 paź18:00Lwy Wrocław40:MKS Siechnice
-
08 lis11:00Polonia Godzikowice21:Grunwald Wrocław
-
08 lis11:00Orzeł Święta Katarzyna41:Rzemieślnik Oława
-
08 lis11:00Odra Kotowice24:Skra Wojnowice
-
08 lis11:00MKS Siechnice63:Szaluna Zębice
-
08 lis12:00Jankowianka Wierzbno14:Zalesie Wójcice
-
08 lis12:00Sparta II Wrocław01:Burza Chwalibożyce
-
08 lis13:30Wratislavia II Wrocław20:Lwy Wrocław
-
08 lis13:30LZS Ścinawa Polska15:WKS Wilczyce
-
11 lis11:00LZS Ścinawa Polska11:Lwy Wrocław
-
11 lis11:00Skra Wojnowice110:MKS Siechnice
-
11 lis11:00Polonia Godzikowice06:Orzeł Święta Katarzyna
-
11 lis12:00Burza Chwalibożyce91:Grunwald Wrocław
-
11 lis13:30Zalesie Wójcice33:Sparta II Wrocław
-
11 lis13:30WKS Wilczyce40:Jankowianka Wierzbno
-
11 lis13:30Szaluna Zębice34:Wratislavia II Wrocław
-
11 lis13:30Rzemieślnik Oława42:Odra Kotowice
-
15 lis11:00Orzeł Święta Katarzyna34:Grunwald Wrocław
-
15 lis11:00Odra Kotowice50:Polonia Godzikowice
-
15 lis11:00MKS Siechnice12:Rzemieślnik Oława
-
15 lis11:00Jankowianka Wierzbno33:Lwy Wrocław
-
15 lis12:00Sparta II Wrocław12:WKS Wilczyce
-
15 lis13:30Wratislavia II Wrocław12:Skra Wojnowice
-
15 lis13:30LZS Ścinawa Polska31:Szaluna Zębice
-
15 lis13:30Burza Chwalibożyce42:Zalesie Wójcice
-
25 kwi11:00Grunwald Wrocław04:Zalesie Wójcice
-
25 kwi11:00Jankowianka Wierzbno90:Szaluna Zębice
-
25 kwi11:00LZS Ścinawa Polska19:Skra Wojnowice
-
25 kwi11:00Wratislavia II Wrocław30:Rzemieślnik Oława
-
25 kwi11:00MKS Siechnice10:Polonia Godzikowice
-
25 kwi11:00Odra Kotowice17:Orzeł Święta Katarzyna
-
25 kwi12:00Sparta II Wrocław34:Lwy Wrocław
-
25 kwi17:00Burza Chwalibożyce12:WKS Wilczyce
-
01 maj11:00Odra Kotowice13:Grunwald Wrocław
-
01 maj11:00Orzeł Święta Katarzyna52:MKS Siechnice
-
01 maj11:00Polonia Godzikowice011:Wratislavia II Wrocław
-
01 maj11:00Rzemieślnik Oława32:LZS Ścinawa Polska
-
01 maj11:00Skra Wojnowice40:Jankowianka Wierzbno
-
01 maj11:00Szaluna Zębice34:Sparta II Wrocław
-
01 maj11:00Lwy Wrocław05:Burza Chwalibożyce
-
01 maj11:00WKS Wilczyce42:Zalesie Wójcice
-
03 maj13:00Sparta II Wrocław06:Skra Wojnowice
-
03 maj14:00Grunwald Wrocław03:WKS Wilczyce
-
03 maj14:00Zalesie Wójcice41:Lwy Wrocław
-
03 maj14:00Burza Chwalibożyce30:Szaluna Zębice
-
03 maj14:00Jankowianka Wierzbno41:Rzemieślnik Oława
-
03 maj14:00LZS Ścinawa Polska56:Polonia Godzikowice
-
03 maj14:00Wratislavia II Wrocław21:Orzeł Święta Katarzyna
-
03 maj14:00MKS Siechnice50:Odra Kotowice
-
09 maj10:00Polonia Godzikowice14:Jankowianka Wierzbno
-
09 maj11:00MKS Siechnice30:Grunwald Wrocław
-
09 maj11:00Odra Kotowice04:Wratislavia II Wrocław
-
09 maj11:00Orzeł Święta Katarzyna31:LZS Ścinawa Polska
-
09 maj11:00Rzemieślnik Oława11:Sparta II Wrocław
-
09 maj11:00Skra Wojnowice41:Burza Chwalibożyce
-
09 maj11:00Lwy Wrocław13:WKS Wilczyce
-
09 maj16:00Szaluna Zębice18:Zalesie Wójcice
-
16 maj11:00Grunwald Wrocław14:Lwy Wrocław
-
16 maj11:00LZS Ścinawa Polska32:Odra Kotowice
-
16 maj12:00Sparta II Wrocław21:Polonia Godzikowice
-
16 maj12:00Jankowianka Wierzbno63:Orzeł Święta Katarzyna
-
16 maj14:00WKS Wilczyce41:Szaluna Zębice
-
16 maj17:00Zalesie Wójcice17:Skra Wojnowice
-
16 maj17:00Burza Chwalibożyce32:Rzemieślnik Oława
-
16 maj17:00Wratislavia II Wrocław30:MKS Siechnice
-
23 maj11:00Odra Kotowice14:Jankowianka Wierzbno
-
23 maj11:00Orzeł Święta Katarzyna11:Sparta II Wrocław
-
23 maj11:00Polonia Godzikowice07:Burza Chwalibożyce
-
23 maj11:00Rzemieślnik Oława13:Zalesie Wójcice
-
23 maj11:00Skra Wojnowice12:WKS Wilczyce
-
23 maj16:00Szaluna Zębice31:Lwy Wrocław
-
23 maj17:00Wratislavia II Wrocław40:Grunwald Wrocław
-
23 maj17:00MKS Siechnice31:LZS Ścinawa Polska
-
30 maj11:00Lwy Wrocław111:Skra Wojnowice
-
30 maj11:00WKS Wilczyce31:Rzemieślnik Oława
-
30 maj11:00Jankowianka Wierzbno31:MKS Siechnice
-
30 maj11:00LZS Ścinawa Polska05:Wratislavia II Wrocław
-
30 maj12:00Sparta II Wrocław50:Odra Kotowice
-
30 maj13:30Grunwald Wrocław08:Szaluna Zębice
-
30 maj16:00Zalesie Wójcice42:Polonia Godzikowice
-
30 maj18:00Burza Chwalibożyce72:Orzeł Święta Katarzyna
-
03 cze11:00LZS Ścinawa Polska22:Grunwald Wrocław
-
03 cze11:00Wratislavia II Wrocław31:Jankowianka Wierzbno
-
03 cze11:00MKS Siechnice12:Sparta II Wrocław
-
03 cze11:00Odra Kotowice17:Burza Chwalibożyce
-
03 cze11:00Orzeł Święta Katarzyna31:Zalesie Wójcice
-
03 cze11:00Polonia Godzikowice13:WKS Wilczyce
-
03 cze11:00Rzemieślnik Oława11:Lwy Wrocław
-
03 cze11:00Skra Wojnowice30:Szaluna Zębice
-
06 cze11:00Grunwald Wrocław115:Skra Wojnowice
-
06 cze12:00Sparta II Wrocław25:Wratislavia II Wrocław
-
06 cze13:30Lwy Wrocław63:Polonia Godzikowice
-
06 cze16:00Zalesie Wójcice30:Odra Kotowice
-
06 cze17:00Szaluna Zębice22:Rzemieślnik Oława
-
06 cze17:00WKS Wilczyce40:Orzeł Święta Katarzyna
-
06 cze17:00Jankowianka Wierzbno113:LZS Ścinawa Polska
-
06 cze18:00Burza Chwalibożyce71:MKS Siechnice
-
13 cze11:00MKS Siechnice25:Zalesie Wójcice
-
13 cze11:00Odra Kotowice12:WKS Wilczyce
-
13 cze11:00Orzeł Święta Katarzyna31:Lwy Wrocław
-
13 cze11:00Polonia Godzikowice03:Szaluna Zębice
-
13 cze11:00Rzemieślnik Oława12:Skra Wojnowice
-
13 cze14:00LZS Ścinawa Polska13:Sparta II Wrocław
-
13 cze17:00Jankowianka Wierzbno64:Grunwald Wrocław
-
13 cze17:00Wratislavia II Wrocław40:Burza Chwalibożyce
-
20 cze11:00Grunwald Wrocław23:Rzemieślnik Oława
-
20 cze11:00Skra Wojnowice30:Polonia Godzikowice
-
20 cze11:00Szaluna Zębice15:Orzeł Święta Katarzyna
-
20 cze11:00Lwy Wrocław51:Odra Kotowice
-
20 cze11:00WKS Wilczyce90:MKS Siechnice
-
20 cze11:00Zalesie Wójcice32:Wratislavia II Wrocław
-
20 cze11:00Burza Chwalibożyce30:LZS Ścinawa Polska
-
20 cze11:00Sparta II Wrocław30:Jankowianka Wierzbno
-
27 cze11:00Jankowianka Wierzbno35:Burza Chwalibożyce
-
27 cze11:00LZS Ścinawa Polska06:Zalesie Wójcice
-
27 cze11:00Wratislavia II Wrocław33:WKS Wilczyce
-
27 cze11:00MKS Siechnice11:Lwy Wrocław
-
27 cze11:00Odra Kotowice40:Szaluna Zębice
-
27 cze11:00Orzeł Święta Katarzyna14:Skra Wojnowice
-
27 cze11:00Polonia Godzikowice30:Rzemieślnik Oława
-
27 cze12:00Sparta II Wrocław14:Grunwald Wrocław
-
06 cze11:00Grunwald WrocławodwołanyPolonia Godzikowice
-
06 cze11:00Rzemieślnik OławaodwołanyOrzeł Święta Katarzyna
-
06 cze13:30Lwy WrocławodwołanyWratislavia II Wrocław
-
06 cze17:00Skra WojnowiceodwołanyOdra Kotowice
-
06 cze17:00Szaluna ZębiceodwołanyMKS Siechnice
-
06 cze17:00WKS WilczyceodwołanyLZS Ścinawa Polska
-
06 cze17:00Zalesie WójciceodwołanyJankowianka Wierzbno
-
06 cze17:00Burza ChwalibożyceodwołanySparta II Wrocław
-
13 cze11:00Odra KotowiceodwołanyRzemieślnik Oława
-
13 cze13:30Grunwald WrocławodwołanyBurza Chwalibożyce
-
13 cze14:00Sparta II WrocławodwołanyZalesie Wójcice
-
13 cze17:00Jankowianka WierzbnoodwołanyWKS Wilczyce
-
13 cze17:00Lwy WrocławodwołanyLZS Ścinawa Polska
-
13 cze17:00Wratislavia II WrocławodwołanySzaluna Zębice
-
13 cze17:00MKS SiechniceodwołanySkra Wojnowice
-
13 cze17:00Orzeł Święta KatarzynaodwołanyPolonia Godzikowice
-
20 cze11:00Grunwald WrocławodwołanyOrzeł Święta Katarzyna
-
20 cze11:00Rzemieślnik OławaodwołanyMKS Siechnice
-
20 cze17:00Polonia GodzikowiceodwołanyOdra Kotowice
-
20 cze17:00Skra WojnowiceodwołanyWratislavia II Wrocław
-
20 cze17:00Szaluna ZębiceodwołanyLZS Ścinawa Polska
-
20 cze17:00Lwy WrocławodwołanyJankowianka Wierzbno
-
20 cze17:00WKS WilczyceodwołanySparta II Wrocław
-
20 cze17:00Zalesie WójciceodwołanyBurza Chwalibożyce