Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
103
49.52 %
Zwycięstwa gości
85
40.87 %
Remisy
20
9.62 %

Bramki

Gospodarzy
606
średnia: 2.91
Gości
509
średnia: 2.45

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.48%
1 z 208
0.5
99.52%
207 z 208
3.37%
7 z 208
1.5
96.63%
201 z 208
9.62%
20 z 208
2.5
90.38%
188 z 208
25.96%
54 z 208
3.5
74.04%
154 z 208
45.67%
95 z 208
4.5
54.33%
113 z 208
60.1%
125 z 208
5.5
39.9%
83 z 208

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 14 6.73 %
1:2 12 5.77 %
4:0 11 5.29 %
3:0 10 4.81 %
1:1 9 4.33 %
2:1 7 3.37 %
1:3 7 3.37 %
4:2 7 3.37 %
4:1 7 3.37 %
3:2 6 2.88 %
1:4 6 2.88 %
5:0 6 2.88 %
2:2 5 2.4 %
0:1 5 2.4 %
0:3 5 2.4 %
1:5 5 2.4 %
3:3 4 1.92 %
3:4 4 1.92 %
0:4 4 1.92 %
9:0 4 1.92 %
2:3 3 1.44 %
2:4 3 1.44 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 3 1.44 %
5:2 3 1.44 %
6:3 3 1.44 %
5:1 3 1.44 %
0:6 3 1.44 %
1:7 3 1.44 %
0:2 2 0.96 %
2:0 2 0.96 %
3:5 2 0.96 %
0:5 2 0.96 %
1:6 2 0.96 %
6:0 2 0.96 %
7:1 2 0.96 %
7:0 2 0.96 %
8:0 2 0.96 %
0:10 2 0.96 %
0:0 1 0.48 %
5:5 1 0.48 %
1:0 1 0.48 %
5:6 1 0.48 %
5:3 1 0.48 %
6:4 1 0.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 0.48 %
2:6 1 0.48 %
6:2 1 0.48 %
7:2 1 0.48 %
2:7 1 0.48 %
8:2 1 0.48 %
0:7 1 0.48 %
1:8 1 0.48 %
0:8 1 0.48 %
9:1 1 0.48 %
1:9 1 0.48 %
11:3 1 0.48 %
1:10 1 0.48 %
10:0 1 0.48 %
1:11 1 0.48 %
0:11 1 0.48 %
11:0 1 0.48 %
14:1 1 0.48 %
1:15 1 0.48 %
16:0 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    70
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    35
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    51
    27%
  • 16
    11:00
    Lwy Wrocław
    1
    1
    :
    Sparta II Wrocław
  • 16
    11:00
    Polonia Godzikowice
    3
    0
    :
    MKS Siechnice
  • 16
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    5
    3
    :
    Odra Kotowice
  • 16
    16:00
    Zalesie Wójcice
    7
    1
    :
    Grunwald Wrocław
  • 16
    17:00
    WKS Wilczyce
    2
    6
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 16
    17:00
    Szaluna Zębice
    3
    1
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 16
    17:00
    Skra Wojnowice
    8
    0
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 16
    17:00
    Rzemieślnik Oława
    0
    4
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 23
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    1
    1
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 23
    12:00
    Jankowianka Wierzbno
    0
    10
    :
    Skra Wojnowice
  • 23
    13:30
    Grunwald Wrocław
    2
    1
    :
    Odra Kotowice
  • 23
    15:00
    Sparta II Wrocław
    3
    3
    :
    Szaluna Zębice
  • 23
    16:00
    Zalesie Wójcice
    0
    1
    :
    WKS Wilczyce
  • 23
    17:00
    MKS Siechnice
    1
    6
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 23
    17:00
    Wratislavia II Wrocław
    5
    0
    :
    Polonia Godzikowice
  • 23
    17:00
    Burza Chwalibożyce
    16
    0
    :
    Lwy Wrocław
  • 30
    11:00
    Lwy Wrocław
    0
    3
    :
    Zalesie Wójcice
  • 30
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    1
    1
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 30
    11:00
    Polonia Godzikowice
    1
    3
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 30
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    4
    0
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 30
    11:00
    Odra Kotowice
    2
    2
    :
    MKS Siechnice
  • 30
    17:00
    WKS Wilczyce
    5
    1
    :
    Grunwald Wrocław
  • 30
    17:00
    Szaluna Zębice
    2
    4
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 30
    17:00
    Skra Wojnowice
    1
    5
    :
    Sparta II Wrocław
  • 06
    11:00
    Grunwald Wrocław
    5
    0
    :
    MKS Siechnice
  • 06
    12:00
    Jankowianka Wierzbno
    6
    2
    :
    Polonia Godzikowice
  • 06
    12:00
    Sparta II Wrocław
    7
    0
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 06
    14:00
    LZS Ścinawa Polska
    2
    2
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 06
    16:00
    Wratislavia II Wrocław
    4
    0
    :
    Odra Kotowice
  • 06
    16:00
    Burza Chwalibożyce
    5
    2
    :
    Skra Wojnowice
  • 06
    16:00
    Zalesie Wójcice
    3
    1
    :
    Szaluna Zębice
  • 06
    16:00
    WKS Wilczyce
    10
    0
    :
    Lwy Wrocław
  • 13
    11:00
    Lwy Wrocław
    2
    4
    :
    Grunwald Wrocław
  • 13
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    1
    2
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 13
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    4
    0
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 13
    11:00
    Odra Kotowice
    1
    4
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 13
    15:00
    Polonia Godzikowice
    0
    3
    :
    Sparta II Wrocław
  • 13
    16:00
    Szaluna Zębice
    1
    6
    :
    WKS Wilczyce
  • 13
    16:00
    Skra Wojnowice
    3
    1
    :
    Zalesie Wójcice
  • 13
    16:00
    MKS Siechnice
    1
    1
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 20
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    4
    2
    :
    MKS Siechnice
  • 20
    11:00
    Lwy Wrocław
    2
    7
    :
    Szaluna Zębice
  • 20
    12:00
    Sparta II Wrocław
    0
    3
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 20
    13:30
    Grunwald Wrocław
    1
    2
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 20
    15:00
    Zalesie Wójcice
    0
    0
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 20
    16:00
    Burza Chwalibożyce
    7
    0
    :
    Polonia Godzikowice
  • 20
    16:00
    WKS Wilczyce
    3
    2
    :
    Skra Wojnowice
  • 20
    17:00
    Jankowianka Wierzbno
    4
    0
    :
    Odra Kotowice
  • 27
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    1
    5
    :
    WKS Wilczyce
  • 27
    11:00
    Polonia Godzikowice
    0
    10
    :
    Zalesie Wójcice
  • 27
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    1
    3
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 27
    11:00
    Odra Kotowice
    3
    5
    :
    Sparta II Wrocław
  • 27
    15:00
    Szaluna Zębice
    3
    2
    :
    Grunwald Wrocław
  • 27
    15:00
    Skra Wojnowice
    14
    1
    :
    Lwy Wrocław
  • 27
    15:00
    MKS Siechnice
    0
    4
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 27
    15:00
    Wratislavia II Wrocław
    9
    0
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 04
    11:00
    Grunwald Wrocław
    2
    3
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 04
    12:00
    Sparta II Wrocław
    5
    1
    :
    MKS Siechnice
  • 04
    13:00
    Lwy Wrocław
    4
    1
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 04
    14:00
    Jankowianka Wierzbno
    3
    5
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 04
    15:00
    Burza Chwalibożyce
    8
    2
    :
    Odra Kotowice
  • 04
    15:00
    Zalesie Wójcice
    4
    2
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 04
    15:00
    WKS Wilczyce
    9
    0
    :
    Polonia Godzikowice
  • 04
    15:00
    Szaluna Zębice
    1
    10
    :
    Skra Wojnowice
  • 11
    11:00
    Skra Wojnowice
    8
    0
    :
    Grunwald Wrocław
  • 11
    11:00
    Polonia Godzikowice
    2
    1
    :
    Lwy Wrocław
  • 11
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    0
    2
    :
    WKS Wilczyce
  • 11
    11:00
    Odra Kotowice
    1
    2
    :
    Zalesie Wójcice
  • 11
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    2
    0
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 11
    15:00
    MKS Siechnice
    3
    6
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 11
    15:00
    Wratislavia II Wrocław
    0
    1
    :
    Sparta II Wrocław
  • 21
    17:30
    Rzemieślnik Oława
    0
    6
    :
    Szaluna Zębice
  • 18
    11:00
    Grunwald Wrocław
    2
    2
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 18
    11:00
    Skra Wojnowice
    4
    2
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 18
    12:00
    Sparta II Wrocław
    5
    5
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 18
    13:00
    Lwy Wrocław
    0
    1
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 18
    15:00
    Burza Chwalibożyce
    4
    1
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 18
    15:00
    Zalesie Wójcice
    3
    1
    :
    MKS Siechnice
  • 18
    15:00
    WKS Wilczyce
    5
    2
    :
    Odra Kotowice
  • 18
    15:00
    Szaluna Zębice
    4
    0
    :
    Polonia Godzikowice
  • 25
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    0
    2
    :
    Grunwald Wrocław
  • 25
    11:00
    Polonia Godzikowice
    1
    5
    :
    Skra Wojnowice
  • 25
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    6
    0
    :
    Szaluna Zębice
  • 25
    11:00
    Odra Kotowice
    2
    1
    :
    Lwy Wrocław
  • 25
    11:00
    MKS Siechnice
    1
    4
    :
    WKS Wilczyce
  • 25
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    1
    2
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 25
    14:00
    Wratislavia II Wrocław
    2
    5
    :
    Zalesie Wójcice
  • 25
    14:30
    Jankowianka Wierzbno
    1
    1
    :
    Sparta II Wrocław
  • 31
    13:30
    Grunwald Wrocław
    3
    3
    :
    Sparta II Wrocław
  • 31
    13:30
    Burza Chwalibożyce
    6
    0
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 31
    13:30
    Zalesie Wójcice
    5
    0
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 31
    13:30
    WKS Wilczyce
    3
    1
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 31
    13:30
    Szaluna Zębice
    2
    1
    :
    Odra Kotowice
  • 31
    13:30
    Skra Wojnowice
    2
    3
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 31
    13:30
    Rzemieślnik Oława
    0
    1
    :
    Polonia Godzikowice
  • 31
    18:00
    Lwy Wrocław
    4
    0
    :
    MKS Siechnice
  • 08
    11:00
    Polonia Godzikowice
    2
    1
    :
    Grunwald Wrocław
  • 08
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    4
    1
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 08
    11:00
    Odra Kotowice
    2
    4
    :
    Skra Wojnowice
  • 08
    11:00
    MKS Siechnice
    6
    3
    :
    Szaluna Zębice
  • 08
    12:00
    Jankowianka Wierzbno
    1
    4
    :
    Zalesie Wójcice
  • 08
    12:00
    Sparta II Wrocław
    0
    1
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 08
    13:30
    Wratislavia II Wrocław
    2
    0
    :
    Lwy Wrocław
  • 08
    13:30
    LZS Ścinawa Polska
    1
    5
    :
    WKS Wilczyce
  • 11
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    1
    1
    :
    Lwy Wrocław
  • 11
    11:00
    Skra Wojnowice
    11
    0
    :
    MKS Siechnice
  • 11
    11:00
    Polonia Godzikowice
    0
    6
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 11
    12:00
    Burza Chwalibożyce
    9
    1
    :
    Grunwald Wrocław
  • 11
    13:30
    Zalesie Wójcice
    3
    3
    :
    Sparta II Wrocław
  • 11
    13:30
    WKS Wilczyce
    4
    0
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 11
    13:30
    Szaluna Zębice
    3
    4
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 11
    13:30
    Rzemieślnik Oława
    4
    2
    :
    Odra Kotowice
  • 15
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    3
    4
    :
    Grunwald Wrocław
  • 15
    11:00
    Odra Kotowice
    5
    0
    :
    Polonia Godzikowice
  • 15
    11:00
    MKS Siechnice
    1
    2
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 15
    11:00
    Jankowianka Wierzbno
    3
    3
    :
    Lwy Wrocław
  • 15
    12:00
    Sparta II Wrocław
    1
    2
    :
    WKS Wilczyce
  • 15
    13:30
    Wratislavia II Wrocław
    1
    2
    :
    Skra Wojnowice
  • 15
    13:30
    LZS Ścinawa Polska
    3
    1
    :
    Szaluna Zębice
  • 15
    13:30
    Burza Chwalibożyce
    4
    2
    :
    Zalesie Wójcice
  • 25
    11:00
    Grunwald Wrocław
    0
    4
    :
    Zalesie Wójcice
  • 25
    11:00
    Jankowianka Wierzbno
    9
    0
    :
    Szaluna Zębice
  • 25
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    1
    9
    :
    Skra Wojnowice
  • 25
    11:00
    Wratislavia II Wrocław
    3
    0
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 25
    11:00
    MKS Siechnice
    1
    0
    :
    Polonia Godzikowice
  • 25
    11:00
    Odra Kotowice
    1
    7
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 25
    12:00
    Sparta II Wrocław
    3
    4
    :
    Lwy Wrocław
  • 25
    17:00
    Burza Chwalibożyce
    1
    2
    :
    WKS Wilczyce
  • 01
    11:00
    Odra Kotowice
    1
    3
    :
    Grunwald Wrocław
  • 01
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    5
    2
    :
    MKS Siechnice
  • 01
    11:00
    Polonia Godzikowice
    0
    11
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 01
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    3
    2
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 01
    11:00
    Skra Wojnowice
    4
    0
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 01
    11:00
    Szaluna Zębice
    3
    4
    :
    Sparta II Wrocław
  • 01
    11:00
    Lwy Wrocław
    0
    5
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 01
    11:00
    WKS Wilczyce
    4
    2
    :
    Zalesie Wójcice
  • 03
    13:00
    Sparta II Wrocław
    0
    6
    :
    Skra Wojnowice
  • 03
    14:00
    Grunwald Wrocław
    0
    3
    :
    WKS Wilczyce
  • 03
    14:00
    Zalesie Wójcice
    4
    1
    :
    Lwy Wrocław
  • 03
    14:00
    Burza Chwalibożyce
    3
    0
    :
    Szaluna Zębice
  • 03
    14:00
    Jankowianka Wierzbno
    4
    1
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 03
    14:00
    LZS Ścinawa Polska
    5
    6
    :
    Polonia Godzikowice
  • 03
    14:00
    Wratislavia II Wrocław
    2
    1
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 03
    14:00
    MKS Siechnice
    5
    0
    :
    Odra Kotowice
  • 09
    10:00
    Polonia Godzikowice
    1
    4
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 09
    11:00
    MKS Siechnice
    3
    0
    :
    Grunwald Wrocław
  • 09
    11:00
    Odra Kotowice
    0
    4
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 09
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    3
    1
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 09
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    1
    1
    :
    Sparta II Wrocław
  • 09
    11:00
    Skra Wojnowice
    4
    1
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 09
    11:00
    Lwy Wrocław
    1
    3
    :
    WKS Wilczyce
  • 09
    16:00
    Szaluna Zębice
    1
    8
    :
    Zalesie Wójcice
  • 16
    11:00
    Grunwald Wrocław
    1
    4
    :
    Lwy Wrocław
  • 16
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    3
    2
    :
    Odra Kotowice
  • 16
    12:00
    Sparta II Wrocław
    2
    1
    :
    Polonia Godzikowice
  • 16
    12:00
    Jankowianka Wierzbno
    6
    3
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 16
    14:00
    WKS Wilczyce
    4
    1
    :
    Szaluna Zębice
  • 16
    17:00
    Zalesie Wójcice
    1
    7
    :
    Skra Wojnowice
  • 16
    17:00
    Burza Chwalibożyce
    3
    2
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 16
    17:00
    Wratislavia II Wrocław
    3
    0
    :
    MKS Siechnice
  • 23
    11:00
    Odra Kotowice
    1
    4
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 23
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    1
    1
    :
    Sparta II Wrocław
  • 23
    11:00
    Polonia Godzikowice
    0
    7
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 23
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    1
    3
    :
    Zalesie Wójcice
  • 23
    11:00
    Skra Wojnowice
    1
    2
    :
    WKS Wilczyce
  • 23
    16:00
    Szaluna Zębice
    3
    1
    :
    Lwy Wrocław
  • 23
    17:00
    Wratislavia II Wrocław
    4
    0
    :
    Grunwald Wrocław
  • 23
    17:00
    MKS Siechnice
    3
    1
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 30
    11:00
    Lwy Wrocław
    1
    11
    :
    Skra Wojnowice
  • 30
    11:00
    WKS Wilczyce
    3
    1
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 30
    11:00
    Jankowianka Wierzbno
    3
    1
    :
    MKS Siechnice
  • 30
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    0
    5
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 30
    12:00
    Sparta II Wrocław
    5
    0
    :
    Odra Kotowice
  • 30
    13:30
    Grunwald Wrocław
    0
    8
    :
    Szaluna Zębice
  • 30
    16:00
    Zalesie Wójcice
    4
    2
    :
    Polonia Godzikowice
  • 30
    18:00
    Burza Chwalibożyce
    7
    2
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 03
    11:00
    LZS Ścinawa Polska
    2
    2
    :
    Grunwald Wrocław
  • 03
    11:00
    Wratislavia II Wrocław
    3
    1
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 03
    11:00
    MKS Siechnice
    1
    2
    :
    Sparta II Wrocław
  • 03
    11:00
    Odra Kotowice
    1
    7
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 03
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    3
    1
    :
    Zalesie Wójcice
  • 03
    11:00
    Polonia Godzikowice
    1
    3
    :
    WKS Wilczyce
  • 03
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    1
    1
    :
    Lwy Wrocław
  • 03
    11:00
    Skra Wojnowice
    3
    0
    :
    Szaluna Zębice
  • 06
    11:00
    Grunwald Wrocław
    1
    15
    :
    Skra Wojnowice
  • 06
    12:00
    Sparta II Wrocław
    2
    5
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 06
    13:30
    Lwy Wrocław
    6
    3
    :
    Polonia Godzikowice
  • 06
    16:00
    Zalesie Wójcice
    3
    0
    :
    Odra Kotowice
  • 06
    17:00
    Szaluna Zębice
    2
    2
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 06
    17:00
    WKS Wilczyce
    4
    0
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 06
    17:00
    Jankowianka Wierzbno
    11
    3
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 06
    18:00
    Burza Chwalibożyce
    7
    1
    :
    MKS Siechnice
  • 13
    11:00
    MKS Siechnice
    2
    5
    :
    Zalesie Wójcice
  • 13
    11:00
    Odra Kotowice
    1
    2
    :
    WKS Wilczyce
  • 13
    11:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    3
    1
    :
    Lwy Wrocław
  • 13
    11:00
    Polonia Godzikowice
    0
    3
    :
    Szaluna Zębice
  • 13
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    1
    2
    :
    Skra Wojnowice
  • 13
    14:00
    LZS Ścinawa Polska
    1
    3
    :
    Sparta II Wrocław
  • 13
    17:00
    Jankowianka Wierzbno
    6
    4
    :
    Grunwald Wrocław
  • 13
    17:00
    Wratislavia II Wrocław
    4
    0
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 20
    11:00
    Grunwald Wrocław
    2
    3
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 20
    11:00
    Skra Wojnowice
    3
    0
    :
    Polonia Godzikowice
  • 20
    11:00
    Szaluna Zębice
    1
    5
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 20
    11:00
    Lwy Wrocław
    5
    1
    :
    Odra Kotowice
  • 20
    11:00
    WKS Wilczyce
    9
    0
    :
    MKS Siechnice
  • 20
    11:00
    Zalesie Wójcice
    3
    2
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 20
    11:00
    Burza Chwalibożyce
    3
    0
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 20
    11:00
    Sparta II Wrocław
    3
    0
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 06
    11:00
    Grunwald Wrocław
    -
    -
    :
    Polonia Godzikowice
  • 06
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    -
    -
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 06
    13:30
    Lwy Wrocław
    -
    -
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 06
    17:00
    Skra Wojnowice
    -
    -
    :
    Odra Kotowice
  • 06
    17:00
    Szaluna Zębice
    -
    -
    :
    MKS Siechnice
  • 06
    17:00
    WKS Wilczyce
    -
    -
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 06
    17:00
    Zalesie Wójcice
    -
    -
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 06
    17:00
    Burza Chwalibożyce
    -
    -
    :
    Sparta II Wrocław
  • 13
    11:00
    Odra Kotowice
    -
    -
    :
    Rzemieślnik Oława
  • 13
    13:30
    Grunwald Wrocław
    -
    -
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 13
    14:00
    Sparta II Wrocław
    -
    -
    :
    Zalesie Wójcice
  • 13
    17:00
    Jankowianka Wierzbno
    -
    -
    :
    WKS Wilczyce
  • 13
    17:00
    Lwy Wrocław
    -
    -
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 13
    17:00
    Wratislavia II Wrocław
    -
    -
    :
    Szaluna Zębice
  • 13
    17:00
    MKS Siechnice
    -
    -
    :
    Skra Wojnowice
  • 13
    17:00
    Orzeł Święta Katarzyna
    -
    -
    :
    Polonia Godzikowice
  • 20
    11:00
    Grunwald Wrocław
    -
    -
    :
    Orzeł Święta Katarzyna
  • 20
    11:00
    Rzemieślnik Oława
    -
    -
    :
    MKS Siechnice
  • 20
    17:00
    Polonia Godzikowice
    -
    -
    :
    Odra Kotowice
  • 20
    17:00
    Skra Wojnowice
    -
    -
    :
    Wratislavia II Wrocław
  • 20
    17:00
    Szaluna Zębice
    -
    -
    :
    LZS Ścinawa Polska
  • 20
    17:00
    Lwy Wrocław
    -
    -
    :
    Jankowianka Wierzbno
  • 20
    17:00
    WKS Wilczyce
    -
    -
    :
    Sparta II Wrocław
  • 20
    17:00
    Zalesie Wójcice
    -
    -
    :
    Burza Chwalibożyce