Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław VI
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
79
50.32 %
Zwycięstwa gości
62
39.49 %
Remisy
16
10.19 %

Bramki

Gospodarzy
528
średnia: 3.36
Gości
413
średnia: 2.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.64%
1 z 157
0.5
99.36%
156 z 157
1.91%
3 z 157
1.5
98.09%
154 z 157
11.46%
18 z 157
2.5
88.54%
139 z 157
24.2%
38 z 157
3.5
75.8%
119 z 157
37.58%
59 z 157
4.5
62.42%
98 z 157
47.77%
75 z 157
5.5
52.23%
82 z 157

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 5.1 %
3:0 6 3.82 %
2:5 6 3.82 %
4:0 6 3.82 %
2:2 5 3.18 %
1:2 5 3.18 %
2:1 5 3.18 %
2:3 5 3.18 %
0:2 5 3.18 %
1:3 5 3.18 %
2:4 5 3.18 %
4:2 5 3.18 %
0:3 4 2.55 %
1:6 4 2.55 %
6:1 4 2.55 %
6:0 4 2.55 %
3:4 3 1.91 %
4:3 3 1.91 %
3:1 3 1.91 %
1:4 3 1.91 %
5:2 3 1.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 3 1.91 %
5:0 3 1.91 %
7:1 3 1.91 %
1:7 3 1.91 %
1:0 2 1.27 %
3:2 2 1.27 %
2:0 2 1.27 %
4:1 2 1.27 %
0:4 2 1.27 %
6:2 2 1.27 %
8:3 2 1.27 %
7:0 2 1.27 %
8:1 2 1.27 %
9:0 2 1.27 %
1:10 2 1.27 %
11:0 2 1.27 %
0:0 1 0.64 %
3:3 1 0.64 %
6:6 1 0.64 %
5:4 1 0.64 %
6:7 1 0.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.64 %
4:6 1 0.64 %
6:4 1 0.64 %
7:4 1 0.64 %
5:1 1 0.64 %
1:5 1 0.64 %
0:5 1 0.64 %
2:7 1 0.64 %
8:2 1 0.64 %
1:8 1 0.64 %
0:8 1 0.64 %
8:0 1 0.64 %
9:1 1 0.64 %
2:10 1 0.64 %
11:2 1 0.64 %
11:1 1 0.64 %
3:13 1 0.64 %
14:0 1 0.64 %
2:19 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    51
    36%
  • Pogoń Kowalów wycofała się z rozgrywek po 7. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
  • 23
    11:00
    Zorza Niemil
    8
    3
    :
    Czarni Kondratowice
  • 23
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    3
    0
    :
    Feniks Pławna
  • 23
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    0
    4
    :
    KS II Żórawina
  • 23
    17:00
    Zryw Chociwel
    5
    2
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 23
    17:00
    LZS Stary Śleszów
    1
    6
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 23
    17:00
    Pogoń Kowalów
    1
    7
    :
    KS Kurów
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Ognisko Przeworno
    5
    0
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 30
    11:00
    Gromnik Kuropatnik
    4
    1
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 30
    11:00
    Feniks Pławna
    0
    3
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 30
    13:00
    KP Borek Strzeliński
    2
    4
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 30
    17:00
    KS Kurów
    2
    5
    :
    Ognisko Przeworno
  • 30
    17:00
    KS II Żórawina
    11
    0
    :
    Pogoń Kowalów
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Czarni Kondratowice
    1
    1
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 30
    17:00
    Zryw Chociwel
    7
    1
    :
    Zorza Niemil
  • 06
    11:00
    Zorza Niemil
    5
    0
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 06
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    4
    6
    :
    Zryw Chociwel
  • 06
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    2
    1
    :
    Feniks Pławna
  • 06
    13:00
    Kwarcyt Jegłowa
    5
    0
    :
    KS Kurów
  • 06
    16:00
    LZS Stary Śleszów
    6
    3
    :
    Czarni Kondratowice
  • 06
    16:00
    Pogoń Kowalów
    2
    19
    :
    Gromnik Kuropatnik
    (anulowany)
  • 06
    16:00
    Ognisko Przeworno
    2
    0
    :
    KS II Żórawina
  • 13
    11:00
    Feniks Pławna
    8
    1
    :
    Pogoń Kowalów
    (anulowany)
  • 13
    11:00
    Zorza Niemil
    4
    2
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 13
    16:00
    KS II Żórawina
    4
    2
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 13
    16:00
    Gromnik Kuropatnik
    4
    2
    :
    Ognisko Przeworno
  • 13
    16:00
    Czarni Kondratowice
    6
    3
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 13
    16:00
    Zryw Chociwel
    6
    2
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 13
    17:00
    KP Borek Strzeliński
    1
    2
    :
    KS Kurów
  • 20
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    6
    1
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 20
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    2
    4
    :
    Zryw Chociwel
  • 20
    13:00
    Kwarcyt Jegłowa
    2
    5
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 20
    16:00
    LZS Stary Śleszów
    4
    0
    :
    Zorza Niemil
  • 20
    16:00
    Pogoń Kowalów
    3
    13
    :
    Czarni Kondratowice
    (anulowany)
  • 20
    16:00
    Ognisko Przeworno
    4
    0
    :
    Feniks Pławna
  • 20
    16:00
    KS Kurów
    2
    4
    :
    KS II Żórawina
  • 27
    11:00
    Feniks Pławna
    5
    3
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 27
    11:00
    Zorza Niemil
    1
    3
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 27
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    2
    2
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 27
    16:00
    KP Borek Strzeliński
    0
    8
    :
    KS II Żórawina
  • 27
    16:00
    Gromnik Kuropatnik
    3
    0
    :
    KS Kurów
  • 27
    16:00
    Czarni Kondratowice
    1
    8
    :
    Ognisko Przeworno
  • 27
    16:00
    Zryw Chociwel
    11
    0
    :
    Pogoń Kowalów
    (anulowany)
  • 04
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    2
    1
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 04
    13:00
    Kwarcyt Jegłowa
    11
    2
    :
    Czarni Kondratowice
  • 04
    15:00
    LZS Stary Śleszów
    1
    1
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 04
    15:00
    Pogoń Kowalów
    0
    3
    :
    Zorza Niemil
    (anulowany)
  • 04
    15:00
    Ognisko Przeworno
    0
    2
    :
    Zryw Chociwel
  • 04
    15:00
    KS Kurów
    6
    3
    :
    Feniks Pławna
  • 04
    15:00
    KS II Żórawina
    0
    3
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 11
    11:00
    KP Borek Strzeliński
    2
    2
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 11
    11:00
    Feniks Pławna
    1
    10
    :
    KS II Żórawina
  • 11
    13:00
    Zorza Niemil
    0
    3
    :
    Ognisko Przeworno
  • 11
    15:00
    Czarni Kondratowice
    2
    3
    :
    KS Kurów
  • 11
    15:00
    Zryw Chociwel
    1
    3
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 11
    15:00
    LZS Stary Śleszów
    8
    1
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 18
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    7
    0
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 18
    11:00
    Gromnik Kuropatnik
    9
    0
    :
    Feniks Pławna
  • 18
    15:00
    Ognisko Przeworno
    7
    1
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 18
    15:00
    KS Kurów
    4
    2
    :
    Zryw Chociwel
  • 22
    11:00
    KS II Żórawina
    8
    0
    :
    Czarni Kondratowice
  • 22
    12:00
    Kwarcyt Jegłowa
    2
    1
    :
    Zorza Niemil
  • 25
    11:00
    KP Borek Strzeliński
    2
    4
    :
    Feniks Pławna
  • 25
    13:00
    Zorza Niemil
    3
    4
    :
    KS Kurów
  • 25
    15:00
    Czarni Kondratowice
    1
    7
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 11
    11:00
    Zryw Chociwel
    1
    5
    :
    KS II Żórawina
  • 11
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    3
    3
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 22
    12:00
    LZS Stary Śleszów
    0
    2
    :
    Ognisko Przeworno
  • 31
    14:00
    Kwarcyt Jegłowa
    3
    2
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 31
    14:00
    KS Kurów
    6
    1
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 31
    14:00
    KS II Żórawina
    1
    2
    :
    Zorza Niemil
  • 31
    14:00
    Gromnik Kuropatnik
    6
    1
    :
    Zryw Chociwel
  • 31
    14:00
    Feniks Pławna
    5
    4
    :
    Czarni Kondratowice
  • 11
    11:00
    Ognisko Przeworno
    1
    0
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 08
    11:00
    KP Borek Strzeliński
    6
    6
    :
    Czarni Kondratowice
  • 08
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    2
    5
    :
    KS II Żórawina
  • 08
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    1
    7
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 08
    13:30
    Zryw Chociwel
    6
    0
    :
    Feniks Pławna
  • 08
    13:30
    LZS Stary Śleszów
    3
    4
    :
    KS Kurów
  • 29
    12:00
    Zorza Niemil
    1
    3
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 15
    11:00
    KS Kurów
    4
    3
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 15
    11:00
    KS II Żórawina
    3
    0
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 15
    11:00
    Gromnik Kuropatnik
    4
    1
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 15
    11:00
    Feniks Pławna
    2
    5
    :
    Zorza Niemil
  • 15
    13:30
    Ognisko Przeworno
    6
    0
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 15
    13:30
    Czarni Kondratowice
    6
    7
    :
    Zryw Chociwel
  • 25
    11:00
    KP Borek Strzeliński
    1
    2
    :
    Zryw Chociwel
  • 25
    11:00
    Czarni Kondratowice
    2
    1
    :
    Zorza Niemil
  • 25
    11:00
    Feniks Pławna
    0
    4
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 25
    11:00
    Gromnik Kuropatnik
    0
    2
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 25
    11:00
    KS II Żórawina
    4
    0
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 25
    11:00
    Kwarcyt Jegłowa
    0
    0
    :
    Ognisko Przeworno
  • 01
    11:00
    Kwarcyt Jegłowa
    3
    1
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 01
    11:00
    Ognisko Przeworno
    2
    0
    :
    KS Kurów
  • 01
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    1
    6
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 01
    11:00
    LZS Stary Śleszów
    7
    1
    :
    Feniks Pławna
  • 01
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    2
    2
    :
    Czarni Kondratowice
  • 01
    11:00
    Zorza Niemil
    1
    6
    :
    Zryw Chociwel
  • 03
    14:00
    KP Borek Strzeliński
    1
    2
    :
    Zorza Niemil
  • 03
    14:00
    Zryw Chociwel
    7
    0
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 03
    14:00
    Czarni Kondratowice
    1
    1
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 03
    14:00
    Feniks Pławna
    2
    3
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 03
    14:00
    Ognisko Przeworno
    3
    0
    :
    KS II Żórawina
  • 03
    14:00
    KS Kurów
    3
    0
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 08
    16:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    4
    2
    :
    Czarni Kondratowice
  • 09
    11:00
    KS Kurów
    2
    1
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 09
    11:00
    Kwarcyt Jegłowa
    1
    1
    :
    KS II Żórawina
  • 09
    11:00
    Ognisko Przeworno
    2
    2
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 09
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    5
    2
    :
    Zorza Niemil
  • 09
    14:00
    LZS Stary Śleszów
    1
    4
    :
    Zryw Chociwel
  • 16
    11:00
    KP Borek Strzeliński
    9
    1
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 16
    11:00
    Zorza Niemil
    0
    2
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 16
    11:00
    Zryw Chociwel
    5
    2
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 16
    11:00
    Feniks Pławna
    1
    6
    :
    Ognisko Przeworno
  • 16
    11:00
    Gromnik Kuropatnik
    3
    1
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 16
    11:00
    KS II Żórawina
    1
    0
    :
    KS Kurów
  • 23
    11:00
    Kwarcyt Jegłowa
    6
    1
    :
    Feniks Pławna
  • 23
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    2
    3
    :
    Zorza Niemil
  • 23
    14:00
    LZS Stary Śleszów
    8
    3
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 23
    15:00
    KS Kurów
    2
    5
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 23
    15:00
    Ognisko Przeworno
    4
    0
    :
    Czarni Kondratowice
  • 23
    17:00
    KS II Żórawina
    9
    0
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 30
    11:00
    KP Borek Strzeliński
    2
    2
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 30
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    2
    7
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 30
    11:00
    Zryw Chociwel
    1
    1
    :
    Ognisko Przeworno
  • 30
    11:00
    Czarni Kondratowice
    2
    3
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 30
    11:00
    Feniks Pławna
    1
    4
    :
    KS Kurów
  • 30
    17:00
    Gromnik Kuropatnik
    1
    1
    :
    KS II Żórawina
  • 03
    11:00
    Gromnik Kuropatnik
    6
    0
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 03
    11:00
    KS II Żórawina
    11
    1
    :
    Feniks Pławna
  • 03
    11:00
    KS Kurów
    3
    1
    :
    Czarni Kondratowice
  • 03
    11:00
    Kwarcyt Jegłowa
    1
    3
    :
    Zryw Chociwel
  • 03
    11:00
    Ognisko Przeworno
    4
    0
    :
    Zorza Niemil
  • 03
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    4
    3
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 06
    11:00
    KP Borek Strzeliński
    1
    2
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 06
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    2
    5
    :
    Ognisko Przeworno
  • 06
    11:00
    Zorza Niemil
    3
    2
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 06
    11:00
    Zryw Chociwel
    1
    1
    :
    KS Kurów
  • 06
    11:00
    Czarni Kondratowice
    1
    1
    :
    KS II Żórawina
  • 06
    11:00
    Feniks Pławna
    2
    10
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 12
    12:00
    KS II Żórawina
    5
    1
    :
    Zryw Chociwel
  • 13
    11:00
    Feniks Pławna
    1
    4
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 13
    11:00
    Gromnik Kuropatnik
    6
    4
    :
    Czarni Kondratowice
  • 13
    11:00
    KS Kurów
    4
    3
    :
    Zorza Niemil
  • 13
    11:00
    Kwarcyt Jegłowa
    6
    2
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 13
    15:00
    Ognisko Przeworno
    3
    0
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 16
    17:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    0
    5
    :
    Ognisko Przeworno
  • 16
    17:00
    LZS Stary Śleszów
    7
    4
    :
    Kwarcyt Jegłowa
  • 16
    17:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    1
    10
    :
    KS Kurów
  • 16
    17:00
    Zryw Chociwel
    2
    3
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 16
    17:00
    Czarni Kondratowice
    6
    0
    :
    Feniks Pławna
  • 16
    18:00
    Zorza Niemil
    1
    3
    :
    KS II Żórawina
  • 20
    11:00
    Czarni Kondratowice
    3
    4
    :
    KP Borek Strzeliński
  • 20
    11:00
    Feniks Pławna
    2
    4
    :
    Zryw Chociwel
  • 20
    11:00
    Gromnik Kuropatnik
    4
    0
    :
    Zorza Niemil
  • 20
    11:00
    KS II Żórawina
    14
    0
    :
    Ślęza Księginice Wielkie
  • 20
    11:00
    KS Kurów
    0
    2
    :
    LZS Stary Śleszów
  • 20
    11:00
    Kwarcyt Jegłowa
    8
    2
    :
    Starter/Orzeł Biały Kościół
  • 27
    11:00
    KP Borek Strzeliński
    -
    -
    :
    Ognisko Przeworno
  • 27
    11:00
    Starter/Orzeł Biały Kościół
    -
    -
    :
    KS Kurów
  • 27
    11:00
    LZS Stary Śleszów
    -
    -
    :
    KS II Żórawina
  • 27
    11:00
    Ślęza Księginice Wielkie
    -
    -
    :
    Gromnik Kuropatnik
  • 27
    11:00
    Zorza Niemil
    -
    -
    :
    Feniks Pławna
  • 27
    11:00
    Zryw Chociwel
    -
    -
    :
    Czarni Kondratowice