Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław VIII
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
92
52.57 %
Zwycięstwa gości
70
40 %
Remisy
13
7.43 %

Bramki

Gospodarzy
524
średnia: 2.99
Gości
425
średnia: 2.43

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.57%
1 z 175
0.5
99.43%
174 z 175
2.86%
5 z 175
1.5
97.14%
170 z 175
7.43%
13 z 175
2.5
92.57%
162 z 175
31.43%
55 z 175
3.5
68.57%
120 z 175
43.43%
76 z 175
4.5
56.57%
99 z 175
60.57%
106 z 175
5.5
39.43%
69 z 175

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 12 6.86 %
1:4 11 6.29 %
1:2 10 5.71 %
2:1 10 5.71 %
0:3 10 5.71 %
3:2 8 4.57 %
3:1 6 3.43 %
1:3 6 3.43 %
2:2 5 2.86 %
2:0 5 2.86 %
3:3 4 2.29 %
4:2 4 2.29 %
4:1 4 2.29 %
5:1 4 2.29 %
7:1 4 2.29 %
1:0 3 1.71 %
2:3 3 1.71 %
5:3 3 1.71 %
5:0 3 1.71 %
1:6 3 1.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:6 3 1.71 %
8:2 3 1.71 %
11:1 3 1.71 %
4:4 2 1.14 %
3:4 2 1.14 %
5:4 2 1.14 %
4:5 2 1.14 %
0:2 2 1.14 %
2:4 2 1.14 %
4:6 2 1.14 %
6:4 2 1.14 %
2:5 2 1.14 %
4:0 2 1.14 %
0:4 2 1.14 %
1:5 2 1.14 %
2:7 2 1.14 %
0:0 1 0.57 %
1:1 1 0.57 %
0:1 1 0.57 %
4:3 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 0.57 %
3:6 1 0.57 %
6:3 1 0.57 %
6:2 1 0.57 %
0:5 1 0.57 %
6:1 1 0.57 %
7:2 1 0.57 %
8:3 1 0.57 %
9:4 1 0.57 %
6:0 1 0.57 %
2:8 1 0.57 %
8:1 1 0.57 %
8:0 1 0.57 %
9:0 1 0.57 %
10:1 1 0.57 %
3:12 1 0.57 %
11:0 1 0.57 %
2:13 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    49
    30%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    38
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    51
    31%
  • 23
    11:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    4
    0
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 23
    11:00
    Pagel Komorniki
    1
    2
    :
    Orzeł Bukówek
  • 23
    12:30
    Augustyn Wrocław
    5
    3
    :
    Maślice Wrocław
  • 23
    15:00
    Piast Lutynia
    4
    2
    :
    Odra Słup
  • 23
    17:00
    Zorza Wilkszyn
    1
    4
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 23
    17:00
    Wulkan Ogrodnica
    3
    4
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 23
    17:00
    Sporting Wrocław
    3
    0
    :
    Dromex Piersno
  • 30
    11:00
    Błękitni Chwalimierz
    1
    6
    :
    Orzeł Bukówek
  • 30
    11:00
    Błyskawica Lenartowice
    2
    2
    :
    Sporting Wrocław
  • 30
    17:00
    Odra Słup
    1
    4
    :
    Pagel Komorniki
  • 30
    17:00
    Maślice Wrocław
    1
    2
    :
    Piast Lutynia
  • 30
    17:00
    Dromex Piersno
    4
    1
    :
    Augustyn Wrocław
  • 30
    17:00
    Błękitni Jerzmanowo
    3
    1
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 30
    17:00
    Zorza Wilkszyn
    3
    2
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 06
    11:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    2
    2
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 06
    11:00
    Wulkan Ogrodnica
    4
    2
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 06
    11:00
    Pagel Komorniki
    1
    4
    :
    Maślice Wrocław
  • 06
    11:00
    Orzeł Bukówek
    8
    2
    :
    Odra Słup
  • 06
    14:00
    Augustyn Wrocław
    4
    3
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 06
    15:00
    Piast Lutynia
    6
    0
    :
    Dromex Piersno
  • 06
    16:00
    Sporting Wrocław
    2
    0
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 13
    11:00
    Błękitni Chwalimierz
    9
    4
    :
    Odra Słup
  • 13
    11:00
    Błyskawica Lenartowice
    3
    1
    :
    Piast Lutynia
  • 13
    11:00
    Zorza Wilkszyn
    4
    1
    :
    Sporting Wrocław
  • 13
    11:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    5
    3
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 13
    16:00
    Maślice Wrocław
    2
    3
    :
    Orzeł Bukówek
  • 13
    16:00
    Dromex Piersno
    1
    6
    :
    Pagel Komorniki
  • 13
    16:00
    Błękitni Jerzmanowo
    8
    3
    :
    Augustyn Wrocław
  • 20
    11:00
    Wulkan Ogrodnica
    3
    2
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 20
    11:00
    Sporting Wrocław
    1
    3
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 20
    11:00
    Piast Lutynia
    3
    2
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 20
    11:00
    Pagel Komorniki
    3
    2
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 20
    16:00
    Augustyn Wrocław
    1
    2
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 20
    16:00
    Orzeł Bukówek
    8
    2
    :
    Dromex Piersno
  • 20
    16:00
    Odra Słup
    3
    1
    :
    Maślice Wrocław
  • 27
    11:00
    Zorza Wilkszyn
    3
    3
    :
    Piast Lutynia
  • 27
    11:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    5
    0
    :
    Augustyn Wrocław
  • 27
    11:00
    Wulkan Ogrodnica
    5
    1
    :
    Sporting Wrocław
  • 27
    13:00
    Błękitni Chwalimierz
    8
    2
    :
    Maślice Wrocław
  • 27
    16:00
    Dromex Piersno
    1
    0
    :
    Odra Słup
  • 27
    16:00
    Błyskawica Lenartowice
    4
    6
    :
    Orzeł Bukówek
  • 27
    16:00
    Błękitni Jerzmanowo
    8
    1
    :
    Pagel Komorniki
  • 04
    10:00
    Augustyn Wrocław
    2
    1
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 04
    11:00
    Piast Lutynia
    2
    1
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 04
    11:00
    Pagel Komorniki
    2
    7
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 04
    15:00
    Sporting Wrocław
    1
    4
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 04
    15:00
    Orzeł Bukówek
    2
    2
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 04
    15:00
    Odra Słup
    1
    4
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 04
    15:00
    Maślice Wrocław
    7
    1
    :
    Dromex Piersno
  • 11
    11:00
    Błękitni Chwalimierz
    11
    0
    :
    Dromex Piersno
  • 11
    11:00
    Zorza Wilkszyn
    2
    4
    :
    Orzeł Bukówek
  • 11
    11:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    11
    1
    :
    Pagel Komorniki
  • 11
    11:00
    Wulkan Ogrodnica
    2
    3
    :
    Piast Lutynia
  • 11
    13:00
    Błękitni Jerzmanowo
    3
    0
    :
    Odra Słup
  • 11
    15:00
    Błyskawica Lenartowice
    2
    2
    :
    Maślice Wrocław
  • 11
    15:00
    Sporting Wrocław
    7
    1
    :
    Augustyn Wrocław
  • 16
    19:00
    Odra Słup
    0
    6
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 18
    10:00
    Augustyn Wrocław
    0
    3
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 18
    11:00
    Pagel Komorniki
    3
    3
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 18
    11:00
    Dromex Piersno
    3
    6
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 18
    15:00
    Piast Lutynia
    2
    0
    :
    Sporting Wrocław
  • 18
    15:00
    Orzeł Bukówek
    1
    6
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 18
    15:00
    Maślice Wrocław
    1
    2
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 25
    11:00
    Błękitni Chwalimierz
    11
    1
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 25
    11:00
    Zorza Wilkszyn
    5
    2
    :
    Maślice Wrocław
  • 25
    11:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    3
    1
    :
    Odra Słup
  • 25
    11:00
    Wulkan Ogrodnica
    0
    2
    :
    Orzeł Bukówek
  • 25
    13:00
    Błękitni Jerzmanowo
    7
    2
    :
    Dromex Piersno
  • 25
    14:00
    Augustyn Wrocław
    2
    1
    :
    Piast Lutynia
  • 25
    15:00
    Sporting Wrocław
    0
    3
    :
    Pagel Komorniki
  • 31
    11:00
    Orzeł Bukówek
    3
    0
    :
    Sporting Wrocław
  • 31
    14:00
    Piast Lutynia
    3
    3
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 31
    14:00
    Odra Słup
    1
    4
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 31
    14:00
    Dromex Piersno
    4
    6
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 31
    14:00
    Błyskawica Lenartowice
    3
    12
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 31
    15:00
    Pagel Komorniki
    1
    0
    :
    Augustyn Wrocław
  • 11
    12:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    2
    1
    :
    Maślice Wrocław
  • 08
    10:00
    Augustyn Wrocław
    2
    1
    :
    Orzeł Bukówek
  • 08
    11:00
    Błękitni Chwalimierz
    4
    1
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 08
    11:00
    Zorza Wilkszyn
    4
    4
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 08
    11:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    11
    1
    :
    Dromex Piersno
  • 08
    11:00
    Wulkan Ogrodnica
    1
    0
    :
    Maślice Wrocław
  • 08
    11:00
    Piast Lutynia
    6
    1
    :
    Pagel Komorniki
  • 11
    13:30
    Sporting Wrocław
    5
    0
    :
    Odra Słup
  • 15
    11:00
    Pagel Komorniki
    1
    5
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 15
    11:00
    Maślice Wrocław
    0
    1
    :
    Sporting Wrocław
  • 15
    11:00
    Dromex Piersno
    1
    4
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 15
    13:30
    Orzeł Bukówek
    1
    4
    :
    Piast Lutynia
  • 15
    13:30
    Odra Słup
    2
    3
    :
    Augustyn Wrocław
  • 15
    13:30
    Błyskawica Lenartowice
    1
    2
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 15
    14:00
    Błękitni Jerzmanowo
    1
    2
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 25
    11:00
    Maślice Wrocław
    0
    0
    :
    Augustyn Wrocław
  • 25
    14:00
    Błękitni Chwalimierz
    3
    1
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 25
    15:00
    Błękitni Jerzmanowo
    0
    4
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 25
    15:00
    Błyskawica Lenartowice
    3
    2
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 25
    15:00
    Dromex Piersno
    0
    3
    :
    Sporting Wrocław
  • 25
    15:00
    Odra Słup
    2
    7
    :
    Piast Lutynia
  • 25
    15:00
    Orzeł Bukówek
    6
    3
    :
    Pagel Komorniki
  • 01
    11:00
    Piast Lutynia
    2
    1
    :
    Maślice Wrocław
  • 01
    15:00
    Orzeł Bukówek
    1
    2
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 01
    15:00
    Pagel Komorniki
    1
    3
    :
    Odra Słup
  • 01
    15:00
    Augustyn Wrocław
    3
    0
    :
    Dromex Piersno
  • 01
    15:00
    Sporting Wrocław
    1
    4
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 01
    15:00
    Wulkan Ogrodnica
    2
    1
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 01
    15:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    5
    1
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 03
    17:00
    Maślice Wrocław
    2
    0
    :
    Pagel Komorniki
  • 03
    18:00
    Błękitni Chwalimierz
    1
    4
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 03
    18:00
    Zorza Wilkszyn
    2
    5
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 03
    18:00
    Błękitni Jerzmanowo
    4
    2
    :
    Sporting Wrocław
  • 03
    18:00
    Błyskawica Lenartowice
    2
    0
    :
    Augustyn Wrocław
  • 03
    18:00
    Dromex Piersno
    0
    3
    :
    Piast Lutynia
  • 03
    18:00
    Odra Słup
    3
    4
    :
    Orzeł Bukówek
  • 09
    11:00
    Pagel Komorniki
    3
    0
    :
    Dromex Piersno
  • 09
    11:00
    Piast Lutynia
    2
    2
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 09
    15:00
    Odra Słup
    1
    3
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 09
    15:00
    Orzeł Bukówek
    2
    0
    :
    Maślice Wrocław
  • 09
    15:00
    Wulkan Ogrodnica
    2
    5
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 09
    18:00
    Augustyn Wrocław
    7
    1
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 09
    18:00
    Sporting Wrocław
    0
    5
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 16
    11:00
    Błękitni Chwalimierz
    5
    1
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 16
    11:00
    Zorza Wilkszyn
    0
    3
    :
    Augustyn Wrocław
  • 16
    11:00
    Błękitni Jerzmanowo
    1
    3
    :
    Piast Lutynia
  • 16
    12:00
    Błyskawica Lenartowice
    9
    0
    :
    Pagel Komorniki
  • 16
    15:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    3
    0
    :
    Sporting Wrocław
  • 16
    15:00
    Dromex Piersno
    0
    3
    :
    Orzeł Bukówek
  • 16
    15:00
    Maślice Wrocław
    5
    1
    :
    Odra Słup
  • 23
    10:00
    Augustyn Wrocław
    2
    4
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 23
    11:00
    Pagel Komorniki
    4
    5
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 23
    11:00
    Piast Lutynia
    2
    1
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 23
    15:00
    Maślice Wrocław
    0
    6
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 23
    15:00
    Odra Słup
    3
    0
    :
    Dromex Piersno
  • 23
    15:00
    Orzeł Bukówek
    0
    6
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 23
    18:00
    Sporting Wrocław
    3
    3
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 30
    11:00
    Błękitni Chwalimierz
    3
    0
    :
    Sporting Wrocław
  • 30
    11:00
    Wulkan Ogrodnica
    4
    5
    :
    Augustyn Wrocław
  • 30
    11:00
    Zorza Wilkszyn
    3
    2
    :
    Pagel Komorniki
  • 30
    12:30
    Błyskawica Lenartowice
    4
    0
    :
    Odra Słup
  • 30
    15:00
    Błękitni Jerzmanowo
    3
    0
    :
    Orzeł Bukówek
  • 30
    15:00
    Dromex Piersno
    0
    3
    :
    Maślice Wrocław
  • 30
    17:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    1
    2
    :
    Piast Lutynia
  • 03
    11:00
    Pagel Komorniki
    0
    4
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 03
    11:00
    Piast Lutynia
    2
    1
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 03
    12:30
    Augustyn Wrocław
    3
    0
    :
    Sporting Wrocław
  • 03
    15:00
    Dromex Piersno
    0
    3
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 03
    15:00
    Maślice Wrocław
    1
    2
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 03
    15:00
    Odra Słup
    1
    3
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 03
    15:00
    Orzeł Bukówek
    4
    1
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 06
    11:00
    Wulkan Ogrodnica
    2
    1
    :
    Pagel Komorniki
  • 06
    11:00
    Zorza Wilkszyn
    8
    0
    :
    Odra Słup
  • 06
    15:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    3
    1
    :
    Orzeł Bukówek
  • 06
    15:00
    Błękitni Jerzmanowo
    6
    4
    :
    Maślice Wrocław
  • 06
    15:00
    Błyskawica Lenartowice
    3
    0
    :
    Dromex Piersno
  • 06
    17:00
    Błękitni Chwalimierz
    6
    4
    :
    Augustyn Wrocław
  • 06
    18:00
    Sporting Wrocław
    1
    2
    :
    Piast Lutynia
  • 13
    11:00
    Błyskawica Lenartowice
    1
    3
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 13
    11:00
    Pagel Komorniki
    5
    3
    :
    Sporting Wrocław
  • 13
    11:00
    Piast Lutynia
    7
    1
    :
    Augustyn Wrocław
  • 13
    13:00
    Maślice Wrocław
    0
    2
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 13
    15:00
    Dromex Piersno
    0
    3
    :
    Błękitni Jerzmanowo
  • 13
    15:00
    Odra Słup
    1
    5
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 13
    15:00
    Orzeł Bukówek
    5
    4
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 16
    15:00
    Zorza Wilkszyn
    3
    0
    :
    Dromex Piersno
  • 16
    17:00
    Błękitni Chwalimierz
    2
    8
    :
    Piast Lutynia
  • 16
    17:00
    Augustyn Wrocław
    3
    2
    :
    Pagel Komorniki
  • 16
    17:00
    Sporting Wrocław
    5
    4
    :
    Orzeł Bukówek
  • 16
    17:00
    Wulkan Ogrodnica
    6
    2
    :
    Odra Słup
  • 16
    17:00
    Maślice Wrocław
    1
    4
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 16
    18:30
    Błękitni Jerzmanowo
    1
    1
    :
    Błyskawica Lenartowice
  • 20
    15:00
    Błękitni Jerzmanowo
    4
    2
    :
    Błękitni Chwalimierz
  • 20
    15:00
    Błyskawica Lenartowice
    4
    4
    :
    Zorza Wilkszyn
  • 20
    15:00
    Dromex Piersno
    0
    3
    :
    Zjednoczeni Łowęcice
  • 20
    15:00
    Maślice Wrocław
    5
    0
    :
    Wulkan Ogrodnica
  • 20
    15:00
    Odra Słup
    10
    1
    :
    Sporting Wrocław
  • 20
    15:00
    Orzeł Bukówek
    3
    2
    :
    Augustyn Wrocław
  • 20
    15:00
    Pagel Komorniki
    2
    13
    :
    Piast Lutynia