Dolnośląskie | Klasa okręgowa | Jelenia Góra
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
110
50.93 %
Zwycięstwa gości
79
36.57 %
Remisy
27
12.5 %

Bramki

Gospodarzy
563
średnia: 2.61
Gości
462
średnia: 2.14

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.46%
1 z 216
0.5
99.54%
215 z 216
5.56%
12 z 216
1.5
94.44%
204 z 216
20.83%
45 z 216
2.5
79.17%
171 z 216
34.72%
75 z 216
3.5
65.28%
141 z 216
50.93%
110 z 216
4.5
49.07%
106 z 216
66.67%
144 z 216
5.5
33.33%
72 z 216

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 16 7.41 %
1:1 12 5.56 %
2:2 10 4.63 %
1:2 10 4.63 %
3:2 9 4.17 %
4:1 9 4.17 %
1:3 8 3.7 %
3:0 8 3.7 %
0:4 8 3.7 %
5:0 8 3.7 %
2:1 7 3.24 %
3:1 7 3.24 %
4:2 7 3.24 %
1:0 6 2.78 %
2:5 6 2.78 %
0:1 5 2.31 %
2:3 5 2.31 %
0:2 5 2.31 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 5 2.31 %
5:2 5 2.31 %
1:6 5 2.31 %
6:0 5 2.31 %
0:7 4 1.85 %
3:3 3 1.39 %
2:4 3 1.39 %
5:1 3 1.39 %
7:0 3 1.39 %
5:3 2 0.93 %
4:0 2 0.93 %
0:5 2 0.93 %
0:6 2 0.93 %
7:1 2 0.93 %
8:1 2 0.93 %
9:1 2 0.93 %
0:0 1 0.46 %
4:4 1 0.46 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.46 %
3:4 1 0.46 %
4:5 1 0.46 %
3:5 1 0.46 %
4:6 1 0.46 %
1:4 1 0.46 %
1:5 1 0.46 %
6:2 1 0.46 %
7:3 1 0.46 %
6:1 1 0.46 %
3:9 1 0.46 %
0:8 1 0.46 %
2:11 1 0.46 %
0:10 1 0.46 %
12:1 1 0.46 %
13:1 1 0.46 %
13:0 1 0.46 %
0:16 1 0.46 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    84
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    43
    23%
  • 08
    12:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    5
    3
    :
    Piast Wykroty
  • 08
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    0
    2
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 08
    17:00
    Twardy Świętoszów
    3
    3
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 08
    17:00
    BKS Bolesławiec
    0
    1
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 08
    17:00
    Włókniarz Mirsk
    4
    1
    :
    Lechia Piechowice
  • 08
    17:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    2
    0
    :
    Olimpia Kowary
  • 08
    17:00
    Czarni Lwówek Śląski
    2
    0
    :
    Victoria Ruszów
  • 08
    18:00
    Woskar Szklarska Poręba
    1
    3
    :
    Łużyce Lubań
  • 14
    18:00
    Woskar Szklarska Poręba
    0
    1
    :
    Twardy Świętoszów
  • 15
    17:00
    Łużyce Lubań
    2
    2
    :
    Victoria Ruszów
  • 15
    17:00
    Nysa Zgorzelec
    2
    1
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 15
    17:00
    Piast Wykroty
    1
    6
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 15
    17:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    0
    8
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 15
    17:00
    Lechia Piechowice
    0
    4
    :
    Olimpia Kowary
  • 15
    17:00
    Pogoń Świerzawa
    4
    1
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 15
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    0
    3
    :
    BKS Bolesławiec
  • 22
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    9
    1
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 22
    17:00
    BKS Bolesławiec
    5
    0
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 22
    17:00
    Włókniarz Mirsk
    5
    0
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 22
    17:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    6
    1
    :
    Lechia Piechowice
  • 22
    17:00
    Victoria Ruszów
    2
    1
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 22
    18:00
    Czarni Lwówek Śląski
    4
    3
    :
    Piast Wykroty
  • 23
    17:00
    Pogoń Świerzawa
    2
    2
    :
    Olimpia Kowary
  • 23
    18:00
    Twardy Świętoszów
    1
    1
    :
    Łużyce Lubań
  • 29
    17:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    1
    6
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 29
    17:00
    Lechia Piechowice
    0
    7
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 29
    17:00
    Pogoń Świerzawa
    4
    1
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 29
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    3
    2
    :
    Olimpia Kowary
  • 29
    17:00
    Twardy Świętoszów
    2
    4
    :
    BKS Bolesławiec
  • 29
    18:00
    Woskar Szklarska Poręba
    2
    3
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 30
    16:00
    Łużyce Lubań
    5
    0
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 30
    18:00
    Piast Wykroty
    8
    1
    :
    Victoria Ruszów
  • 05
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    0
    4
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 05
    15:00
    Czarni Lwówek Śląski
    4
    1
    :
    Lechia Piechowice
  • 05
    15:00
    Nysa Zgorzelec
    3
    1
    :
    Piast Wykroty
  • 05
    16:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    3
    2
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 05
    16:00
    Victoria Ruszów
    13
    1
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 05
    17:00
    BKS Bolesławiec
    3
    1
    :
    Łużyce Lubań
  • 05
    17:00
    Włókniarz Mirsk
    3
    0
    :
    Twardy Świętoszów
  • 05
    17:00
    Olimpia Kowary
    2
    0
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 12
    12:00
    Twardy Świętoszów
    5
    1
    :
    Olimpia Kowary
  • 12
    16:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    2
    5
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 12
    16:00
    Lechia Piechowice
    0
    5
    :
    Victoria Ruszów
  • 12
    16:00
    Pogoń Świerzawa
    2
    1
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 12
    16:00
    Olimpia Kamienna Góra
    4
    4
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 12
    16:00
    BKS Bolesławiec
    6
    0
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 12
    17:00
    Łużyce Lubań
    0
    3
    :
    Piast Wykroty
  • 12
    17:30
    Woskar Szklarska Poręba
    4
    5
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 26
    15:00
    Olimpia Kamienna Góra
    2
    3
    :
    Victoria Ruszów
  • 26
    16:00
    Lechia Piechowice
    2
    11
    :
    Piast Wykroty
  • 26
    16:00
    Pogoń Świerzawa
    2
    1
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 26
    16:00
    Woskar Szklarska Poręba
    3
    4
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 26
    16:00
    Twardy Świętoszów
    4
    2
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 26
    16:00
    BKS Bolesławiec
    1
    3
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 26
    16:00
    Włókniarz Mirsk
    2
    5
    :
    Olimpia Kowary
  • 03
    15:00
    Olimpia Kowary
    1
    3
    :
    Łużyce Lubań
  • 03
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    0
    3
    :
    BKS Bolesławiec
  • 03
    15:00
    Czarni Lwówek Śląski
    2
    0
    :
    Twardy Świętoszów
  • 03
    15:00
    Nysa Zgorzelec
    2
    0
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 03
    15:00
    Piast Wykroty
    0
    1
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 03
    15:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    6
    0
    :
    Lechia Piechowice
  • 03
    16:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    6
    2
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 04
    15:00
    Victoria Ruszów
    5
    0
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 10
    14:00
    Olimpia Kowary
    1
    2
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 10
    15:00
    Pogoń Świerzawa
    12
    1
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 10
    15:00
    Olimpia Kamienna Góra
    0
    6
    :
    Piast Wykroty
  • 10
    15:00
    Twardy Świętoszów
    1
    1
    :
    Victoria Ruszów
  • 10
    15:30
    Woskar Szklarska Poręba
    3
    1
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 10
    15:30
    Włókniarz Mirsk
    3
    0
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 10
    16:00
    BKS Bolesławiec
    2
    0
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 17
    15:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    2
    2
    :
    Łużyce Lubań
  • 17
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    3
    2
    :
    Olimpia Kowary
  • 17
    15:00
    Victoria Ruszów
    0
    7
    :
    BKS Bolesławiec
  • 17
    15:00
    Nysa Zgorzelec
    2
    2
    :
    Twardy Świętoszów
  • 17
    15:00
    Piast Wykroty
    1
    1
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 17
    15:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    4
    2
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 17
    15:00
    Lechia Piechowice
    0
    3
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 17
    16:00
    Czarni Lwówek Śląski
    3
    3
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 24
    15:00
    Olimpia Kamienna Góra
    4
    0
    :
    Lechia Piechowice
  • 24
    15:00
    Woskar Szklarska Poręba
    5
    0
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 24
    15:00
    Twardy Świętoszów
    1
    6
    :
    Piast Wykroty
  • 24
    15:00
    BKS Bolesławiec
    5
    0
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 24
    15:00
    Włókniarz Mirsk
    2
    0
    :
    Victoria Ruszów
  • 24
    15:00
    Olimpia Kowary
    2
    0
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 24
    15:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    3
    2
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 31
    14:00
    Victoria Ruszów
    4
    1
    :
    Olimpia Kowary
  • 31
    14:00
    Nysa Zgorzelec
    1
    1
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 31
    14:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    2
    5
    :
    Twardy Świętoszów
  • 31
    14:00
    Lechia Piechowice
    1
    1
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 31
    14:00
    Pogoń Świerzawa
    7
    1
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 31
    14:30
    Czarni Lwówek Śląski
    3
    2
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 07
    13:30
    Woskar Szklarska Poręba
    2
    2
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 07
    13:30
    Twardy Świętoszów
    5
    0
    :
    Lechia Piechowice
  • 07
    13:30
    BKS Bolesławiec
    0
    1
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 07
    13:30
    Olimpia Kowary
    1
    0
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 07
    13:30
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    4
    1
    :
    Victoria Ruszów
  • 07
    13:30
    Hutnik Pieńsk
    1
    2
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 07
    14:30
    Włókniarz Mirsk
    2
    2
    :
    Piast Wykroty
  • 11
    13:30
    Victoria Ruszów
    3
    5
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 11
    13:30
    Nysa Zgorzelec
    0
    2
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 11
    13:30
    Piast Wykroty
    5
    1
    :
    Olimpia Kowary
  • 11
    13:30
    GKS Warta Bolesławiecka
    1
    3
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 11
    13:30
    Lechia Piechowice
    0
    4
    :
    BKS Bolesławiec
  • 11
    13:30
    Pogoń Świerzawa
    1
    2
    :
    Twardy Świętoszów
  • 11
    13:30
    Olimpia Kamienna Góra
    1
    2
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 24
    16:00
    Nysa Zgorzelec
    2
    0
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 24
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    2
    1
    :
    Twardy Świętoszów
  • 24
    17:00
    Pogoń Świerzawa
    1
    1
    :
    BKS Bolesławiec
  • 24
    17:00
    Lechia Piechowice
    1
    1
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 24
    17:00
    Olimpia Kowary
    3
    0
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 24
    17:00
    Piast Wykroty
    1
    1
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 24
    17:00
    Victoria Ruszów
    4
    2
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 01
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    4
    1
    :
    Piast Wykroty
  • 01
    15:00
    Twardy Świętoszów
    2
    0
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 01
    17:00
    Czarni Lwówek Śląski
    2
    5
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 01
    17:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    4
    1
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 01
    17:00
    Olimpia Kowary
    1
    0
    :
    Lechia Piechowice
  • 01
    17:00
    Włókniarz Mirsk
    1
    2
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 01
    17:00
    BKS Bolesławiec
    0
    3
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 03
    11:00
    Woskar Szklarska Poręba
    0
    4
    :
    BKS Bolesławiec
  • 03
    16:00
    Lechia Piechowice
    0
    4
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 03
    16:00
    Nysa Zgorzelec
    3
    1
    :
    Victoria Ruszów
  • 03
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    1
    1
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 03
    17:00
    Olimpia Kowary
    3
    1
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 03
    17:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    1
    3
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 03
    17:00
    Piast Wykroty
    1
    3
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 08
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    7
    1
    :
    Lechia Piechowice
  • 08
    17:00
    Victoria Ruszów
    3
    2
    :
    Piast Wykroty
  • 08
    17:00
    Czarni Lwówek Śląski
    2
    2
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 08
    17:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    2
    5
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 08
    17:00
    Olimpia Kowary
    2
    0
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 08
    17:00
    BKS Bolesławiec
    1
    1
    :
    Twardy Świętoszów
  • 08
    18:00
    Włókniarz Mirsk
    1
    2
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 15
    15:00
    Twardy Świętoszów
    2
    0
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 15
    17:00
    Woskar Szklarska Poręba
    2
    4
    :
    Olimpia Kowary
  • 15
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    5
    2
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 15
    17:00
    Lechia Piechowice
    2
    2
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 15
    17:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    0
    5
    :
    Victoria Ruszów
  • 15
    17:00
    Piast Wykroty
    0
    4
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 29
    15:00
    Twardy Świętoszów
    2
    3
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 29
    15:00
    Woskar Szklarska Poręba
    0
    6
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 29
    15:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    0
    7
    :
    Piast Wykroty
  • 29
    16:00
    BKS Bolesławiec
    3
    2
    :
    Olimpia Kowary
  • 29
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    4
    2
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 29
    17:00
    Pogoń Świerzawa
    1
    0
    :
    Victoria Ruszów
  • 29
    17:00
    Lechia Piechowice
    0
    2
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 02
    17:00
    Piast Wykroty
    3
    0
    :
    Lechia Piechowice
  • 02
    17:00
    Nysa Zgorzelec
    0
    1
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 02
    17:00
    Victoria Ruszów
    1
    1
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 02
    17:00
    Czarni Lwówek Śląski
    2
    0
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 02
    17:00
    Hutnik Pieńsk
    4
    2
    :
    Twardy Świętoszów
  • 02
    17:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    4
    6
    :
    BKS Bolesławiec
  • 02
    17:00
    Olimpia Kowary
    6
    0
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 05
    15:00
    Twardy Świętoszów
    3
    1
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 05
    17:00
    Włókniarz Mirsk
    2
    1
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 05
    17:00
    BKS Bolesławiec
    5
    2
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 05
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    4
    1
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 05
    17:00
    Pogoń Świerzawa
    5
    0
    :
    Piast Wykroty
  • 05
    17:00
    Lechia Piechowice
    4
    2
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 06
    10:00
    Woskar Szklarska Poręba
    0
    4
    :
    Victoria Ruszów
  • 11
    18:00
    Czarni Lwówek Śląski
    1
    6
    :
    BKS Bolesławiec
  • 12
    15:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    1
    3
    :
    Pogoń Świerzawa
  • 12
    15:00
    Nysa Zgorzelec
    3
    0
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 12
    15:00
    Victoria Ruszów
    5
    1
    :
    Twardy Świętoszów
  • 12
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    0
    2
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 12
    17:00
    Piast Wykroty
    2
    3
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 12
    17:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    2
    2
    :
    Olimpia Kowary
  • 19
    17:00
    Olimpia Kowary
    4
    2
    :
    Hutnik Pieńsk
  • 19
    17:00
    Włókniarz Mirsk
    2
    0
    :
    Czarni Lwówek Śląski
  • 19
    17:00
    BKS Bolesławiec
    3
    2
    :
    Victoria Ruszów
  • 19
    17:00
    Twardy Świętoszów
    5
    2
    :
    Nysa Zgorzelec
  • 19
    17:00
    Woskar Szklarska Poręba
    0
    7
    :
    Piast Wykroty
  • 19
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    7
    0
    :
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 19
    17:00
    Pogoń Świerzawa
    9
    1
    :
    Lechia Piechowice
  • 26
    15:00
    Piast Wykroty
    5
    3
    :
    Twardy Świętoszów
  • 26
    15:00
    Hutnik Pieńsk
    3
    9
    :
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 26
    17:00
    Lechia Piechowice
    1
    6
    :
    Olimpia Kamienna Góra
  • 26
    17:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    1
    2
    :
    Woskar Szklarska Poręba
  • 26
    17:00
    Nysa Zgorzelec
    2
    4
    :
    BKS Bolesławiec
  • 26
    17:00
    Victoria Ruszów
    7
    3
    :
    Włókniarz Mirsk
  • 26
    17:00
    Czarni Lwówek Śląski
    3
    0
    :
    Olimpia Kowary
  • 16
    17:00
    Łużyce Lubań
    odwołany
    Hutnik Pieńsk
  • 16
    17:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    odwołany
    Czarni Lwówek Śląski
  • 16
    17:00
    Olimpia Kowary
    odwołany
    Victoria Ruszów
  • 16
    17:00
    Włókniarz Mirsk
    odwołany
    Nysa Zgorzelec
  • 16
    17:00
    BKS Bolesławiec
    odwołany
    Piast Wykroty
  • 16
    17:00
    Twardy Świętoszów
    odwołany
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 16
    17:00
    Woskar Szklarska Poręba
    odwołany
    Lechia Piechowice
  • 16
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    odwołany
    Pogoń Świerzawa
  • 19
    17:00
    Olimpia Kamienna Góra
    odwołany
    Łużyce Lubań
  • 19
    17:00
    Pogoń Świerzawa
    odwołany
    Woskar Szklarska Poręba
  • 19
    17:00
    Lechia Piechowice
    odwołany
    Twardy Świętoszów
  • 19
    17:00
    GKS Warta Bolesławiecka
    odwołany
    BKS Bolesławiec
  • 19
    17:00
    Piast Wykroty
    odwołany
    Włókniarz Mirsk
  • 19
    17:00
    Nysa Zgorzelec
    odwołany
    Olimpia Kowary
  • 19
    17:00
    Victoria Ruszów
    odwołany
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
  • 19
    17:00
    Czarni Lwówek Śląski
    odwołany
    Hutnik Pieńsk
  • 26
    17:00
    Hutnik Pieńsk
    odwołany
    Victoria Ruszów
  • 26
    17:00
    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
    odwołany
    Nysa Zgorzelec
  • 26
    17:00
    Olimpia Kowary
    odwołany
    Piast Wykroty
  • 26
    17:00
    Włókniarz Mirsk
    odwołany
    GKS Warta Bolesławiecka
  • 26
    17:00
    BKS Bolesławiec
    odwołany
    Lechia Piechowice
  • 26
    17:00
    Twardy Świętoszów
    odwołany
    Pogoń Świerzawa
  • 26
    17:00
    Woskar Szklarska Poręba
    odwołany
    Olimpia Kamienna Góra