Dolnośląskie | Klasa okręgowa | Legnica
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
118
50.86 %
Zwycięstwa gości
77
33.19 %
Remisy
37
15.95 %

Bramki

Gospodarzy
624
średnia: 2.69
Gości
490
średnia: 2.11

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.59%
6 z 232
0.5
97.41%
226 z 232
6.03%
14 z 232
1.5
93.97%
218 z 232
19.4%
45 z 232
2.5
80.6%
187 z 232
36.64%
85 z 232
3.5
63.36%
147 z 232
50.43%
117 z 232
4.5
49.57%
115 z 232
65.95%
153 z 232
5.5
34.05%
79 z 232

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 14 6.03 %
1:1 13 5.6 %
2:0 12 5.17 %
2:2 11 4.74 %
3:0 11 4.74 %
4:1 11 4.74 %
1:2 8 3.45 %
4:2 8 3.45 %
3:1 7 3.02 %
0:3 7 3.02 %
1:4 7 3.02 %
4:0 7 3.02 %
0:0 6 2.59 %
3:3 6 2.59 %
2:3 6 2.59 %
3:2 6 2.59 %
0:2 6 2.59 %
0:1 5 2.16 %
1:3 5 2.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 5 2.16 %
5:0 5 2.16 %
7:1 4 1.72 %
1:0 3 1.29 %
4:3 3 1.29 %
2:4 3 1.29 %
5:2 3 1.29 %
3:6 3 1.29 %
5:1 3 1.29 %
6:0 3 1.29 %
1:7 3 1.29 %
8:1 3 1.29 %
1:8 3 1.29 %
3:4 2 0.86 %
5:3 2 0.86 %
2:5 2 0.86 %
0:4 2 0.86 %
2:6 2 0.86 %
7:0 2 0.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:8 2 0.86 %
12:0 2 0.86 %
4:4 1 0.43 %
5:4 1 0.43 %
6:3 1 0.43 %
7:4 1 0.43 %
7:3 1 0.43 %
0:5 1 0.43 %
1:6 1 0.43 %
6:1 1 0.43 %
2:7 1 0.43 %
8:0 1 0.43 %
1:10 1 0.43 %
10:0 1 0.43 %
11:0 1 0.43 %
0:13 1 0.43 %
15:1 1 0.43 %
0:16 1 0.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    79
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    40
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    57
    28%
  • 08
    17:00
    Chojnowianka Chojnów
    3
    0
    :
    Pogoń Góra
  • 08
    17:00
    GKS Męcinka
    0
    3
    :
    Iskra Księginice
  • 08
    17:00
    Kaczawa Bieniowice
    3
    0
    :
    Iskra Kochlice
  • 08
    17:00
    Sokół Jerzmanowa
    7
    3
    :
    Przyszłość Prusice
  • 09
    11:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    0
    5
    :
    Zamet Przemków
  • 09
    17:00
    Górnik Lubin
    7
    1
    :
    Odra Chobienia
  • 09
    17:00
    Płomień Radwanice
    5
    0
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 09
    17:00
    Gwardia Białołęka
    3
    3
    :
    Zawisza Serby
  • 15
    15:00
    Górnik Lubin
    6
    0
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 15
    17:00
    Zawisza Serby
    2
    4
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 15
    17:00
    Zamet Przemków
    2
    0
    :
    Gwardia Białołęka
  • 15
    17:00
    Pogoń Góra
    5
    0
    :
    GKS Męcinka
  • 16
    17:00
    Odra Chobienia
    1
    3
    :
    Przyszłość Prusice
  • 16
    17:00
    Iskra Kochlice
    1
    3
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 16
    17:00
    Zryw Kłębanowice
    4
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 16
    17:00
    Iskra Księginice
    3
    1
    :
    Płomień Radwanice
  • 22
    17:00
    Chojnowianka Chojnów
    4
    0
    :
    Odra Chobienia
  • 22
    17:00
    GKS Męcinka
    1
    5
    :
    Górnik Lubin
  • 22
    17:00
    Płomień Radwanice
    4
    2
    :
    Pogoń Góra
  • 22
    17:00
    Kaczawa Bieniowice
    4
    1
    :
    Zamet Przemków
  • 22
    17:00
    Sokół Jerzmanowa
    2
    0
    :
    Zawisza Serby
  • 23
    17:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    0
    1
    :
    Iskra Księginice
  • 23
    17:00
    Gwardia Białołęka
    0
    0
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 23
    17:00
    Przyszłość Prusice
    4
    1
    :
    Iskra Kochlice
  • 29
    15:00
    Górnik Lubin
    2
    0
    :
    Płomień Radwanice
  • 29
    17:00
    Zawisza Serby
    1
    1
    :
    Przyszłość Prusice
  • 29
    17:00
    Iskra Księginice
    4
    1
    :
    Gwardia Białołęka
  • 29
    17:00
    Pogoń Góra
    11
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 29
    17:00
    Chojnowianka Chojnów
    2
    1
    :
    GKS Męcinka
  • 30
    17:00
    Odra Chobienia
    1
    4
    :
    Iskra Kochlice
  • 30
    17:00
    Zryw Kłębanowice
    1
    2
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 05
    16:00
    Płomień Radwanice
    7
    1
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 05
    16:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    3
    6
    :
    Górnik Lubin
  • 05
    16:00
    Gwardia Białołęka
    2
    2
    :
    Pogoń Góra
  • 05
    16:00
    Kaczawa Bieniowice
    2
    2
    :
    Iskra Księginice
  • 05
    16:00
    Sokół Jerzmanowa
    2
    1
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 05
    16:00
    Przyszłość Prusice
    4
    2
    :
    Zamet Przemków
  • 05
    16:00
    Iskra Kochlice
    2
    3
    :
    Zawisza Serby
  • 12
    16:00
    Iskra Księginice
    4
    0
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 12
    16:00
    Pogoń Góra
    4
    2
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 12
    16:00
    Chojnowianka Chojnów
    2
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 12
    16:30
    GKS Męcinka
    1
    4
    :
    Płomień Radwanice
  • 13
    14:00
    Zamet Przemków
    1
    2
    :
    Iskra Kochlice
  • 13
    14:30
    Górnik Lubin
    8
    0
    :
    Gwardia Białołęka
  • 13
    16:00
    Zryw Kłębanowice
    2
    3
    :
    Przyszłość Prusice
  • 13
    17:00
    Odra Chobienia
    1
    8
    :
    Zawisza Serby
  • 19
    15:30
    Zawisza Serby
    1
    2
    :
    Zamet Przemków
  • 19
    16:00
    Płomień Radwanice
    4
    0
    :
    Odra Chobienia
  • 19
    16:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    4
    1
    :
    GKS Męcinka
  • 19
    16:00
    Gwardia Białołęka
    3
    0
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 19
    16:00
    Kaczawa Bieniowice
    2
    2
    :
    Górnik Lubin
  • 19
    16:00
    Sokół Jerzmanowa
    3
    0
    :
    Pogoń Góra
  • 19
    16:00
    Iskra Kochlice
    3
    2
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 20
    17:00
    Przyszłość Prusice
    1
    4
    :
    Iskra Księginice
  • 26
    16:00
    Iskra Księginice
    4
    1
    :
    Iskra Kochlice
  • 26
    16:00
    Chojnowianka Chojnów
    6
    3
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 26
    16:00
    Płomień Radwanice
    3
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 27
    11:00
    Pogoń Góra
    1
    1
    :
    Przyszłość Prusice
  • 27
    16:00
    Odra Chobienia
    2
    1
    :
    Zamet Przemków
  • 27
    16:00
    Zryw Kłębanowice
    3
    1
    :
    Zawisza Serby
  • 27
    16:00
    GKS Męcinka
    2
    1
    :
    Gwardia Białołęka
  • 31
    14:00
    Górnik Lubin
    4
    1
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 03
    15:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    1
    2
    :
    Odra Chobienia
  • 03
    15:00
    Gwardia Białołęka
    1
    5
    :
    Płomień Radwanice
  • 03
    15:00
    Kaczawa Bieniowice
    2
    0
    :
    GKS Męcinka
  • 03
    15:00
    Sokół Jerzmanowa
    3
    3
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 03
    15:00
    Zamet Przemków
    1
    1
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 03
    16:00
    Iskra Kochlice
    0
    2
    :
    Pogoń Góra
  • 03
    16:00
    Zawisza Serby
    1
    1
    :
    Iskra Księginice
  • 04
    15:00
    Przyszłość Prusice
    2
    4
    :
    Górnik Lubin
  • 10
    15:00
    Chojnowianka Chojnów
    0
    1
    :
    Przyszłość Prusice
  • 10
    15:00
    GKS Męcinka
    2
    4
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 10
    15:00
    Płomień Radwanice
    4
    3
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 10
    15:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    0
    0
    :
    Gwardia Białołęka
  • 10
    16:00
    Iskra Księginice
    4
    2
    :
    Zamet Przemków
  • 11
    14:30
    Górnik Lubin
    1
    2
    :
    Iskra Kochlice
  • 11
    15:00
    Pogoń Góra
    1
    4
    :
    Zawisza Serby
  • 11
    16:30
    Odra Chobienia
    0
    2
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 17
    14:00
    Kaczawa Bieniowice
    5
    1
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 17
    15:00
    Gwardia Białołęka
    3
    2
    :
    Odra Chobienia
  • 17
    15:00
    Sokół Jerzmanowa
    3
    2
    :
    Płomień Radwanice
  • 17
    15:00
    Zamet Przemków
    2
    1
    :
    Pogoń Góra
  • 17
    15:00
    Zryw Kłębanowice
    2
    2
    :
    Iskra Księginice
  • 17
    16:00
    Zawisza Serby
    2
    5
    :
    Górnik Lubin
  • 18
    15:00
    Przyszłość Prusice
    4
    0
    :
    GKS Męcinka
  • 18
    15:00
    Iskra Kochlice
    4
    2
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 24
    15:00
    Chojnowianka Chojnów
    1
    4
    :
    Zawisza Serby
  • 24
    15:00
    Płomień Radwanice
    5
    3
    :
    Przyszłość Prusice
  • 24
    15:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    0
    8
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 24
    15:00
    Gwardia Białołęka
    2
    3
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 25
    14:30
    Pogoń Góra
    1
    2
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 25
    14:30
    Górnik Lubin
    1
    1
    :
    Zamet Przemków
  • 25
    15:00
    Odra Chobienia
    1
    1
    :
    Iskra Księginice
  • 25
    15:00
    GKS Męcinka
    4
    3
    :
    Iskra Kochlice
  • 07
    14:00
    Zawisza Serby
    3
    0
    :
    GKS Męcinka
  • 07
    14:00
    Iskra Księginice
    5
    2
    :
    Pogoń Góra
  • 08
    11:00
    Zamet Przemków
    5
    3
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 08
    14:00
    Kaczawa Bieniowice
    3
    1
    :
    Odra Chobienia
  • 08
    14:00
    Sokół Jerzmanowa
    3
    2
    :
    Gwardia Białołęka
  • 08
    14:00
    Przyszłość Prusice
    8
    1
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 08
    14:00
    Iskra Kochlice
    0
    2
    :
    Płomień Radwanice
  • 08
    14:00
    Zryw Kłębanowice
    2
    3
    :
    Górnik Lubin
  • 11
    14:00
    Chojnowianka Chojnów
    1
    3
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 11
    14:00
    GKS Męcinka
    1
    4
    :
    Zamet Przemków
  • 11
    14:00
    Płomień Radwanice
    2
    6
    :
    Zawisza Serby
  • 11
    14:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    0
    3
    :
    Iskra Kochlice
  • 11
    14:00
    Gwardia Białołęka
    3
    0
    :
    Przyszłość Prusice
  • 11
    14:00
    Sokół Jerzmanowa
    1
    5
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 11
    14:30
    Odra Chobienia
    0
    3
    :
    Pogoń Góra
  • 11
    15:00
    Górnik Lubin
    2
    3
    :
    Iskra Księginice
  • 31
    14:00
    Iskra Księginice
    5
    0
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 14
    14:00
    Zawisza Serby
    3
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 15
    14:00
    Sokół Jerzmanowa
    2
    1
    :
    Odra Chobienia
  • 15
    14:00
    Przyszłość Prusice
    1
    7
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 15
    14:00
    Iskra Kochlice
    3
    4
    :
    Gwardia Białołęka
  • 15
    14:00
    Zamet Przemków
    2
    1
    :
    Płomień Radwanice
  • 15
    14:00
    Zryw Kłębanowice
    0
    1
    :
    GKS Męcinka
  • 15
    14:00
    Pogoń Góra
    2
    2
    :
    Górnik Lubin
  • 06
    15:00
    Pogoń Góra
    0
    0
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 06
    15:00
    Iskra Księginice
    4
    1
    :
    GKS Męcinka
  • 06
    15:00
    Zryw Kłębanowice
    1
    4
    :
    Płomień Radwanice
  • 06
    15:00
    Zamet Przemków
    1
    1
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 06
    15:00
    Przyszłość Prusice
    0
    3
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 06
    16:00
    Iskra Kochlice
    2
    2
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 07
    14:30
    Odra Chobienia
    1
    3
    :
    Górnik Lubin
  • 07
    17:00
    Zawisza Serby
    2
    1
    :
    Gwardia Białołęka
  • 13
    15:00
    Przyszłość Prusice
    2
    1
    :
    Odra Chobienia
  • 13
    15:00
    Sokół Jerzmanowa
    1
    1
    :
    Iskra Kochlice
  • 13
    15:00
    Kaczawa Bieniowice
    2
    0
    :
    Zawisza Serby
  • 13
    15:00
    Gwardia Białołęka
    3
    2
    :
    Zamet Przemków
  • 13
    15:00
    Płomień Radwanice
    1
    3
    :
    Iskra Księginice
  • 13
    15:00
    GKS Męcinka
    3
    3
    :
    Pogoń Góra
  • 13
    15:00
    Chojnowianka Chojnów
    1
    6
    :
    Górnik Lubin
  • 14
    11:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    1
    8
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 24
    17:00
    Górnik Lubin
    4
    1
    :
    GKS Męcinka
  • 24
    17:00
    Pogoń Góra
    2
    2
    :
    Płomień Radwanice
  • 24
    17:00
    Iskra Księginice
    12
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 24
    17:00
    Zryw Kłębanowice
    2
    1
    :
    Gwardia Białołęka
  • 24
    17:00
    Zamet Przemków
    2
    2
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 24
    17:00
    Zawisza Serby
    0
    3
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 24
    17:00
    Iskra Kochlice
    8
    1
    :
    Przyszłość Prusice
  • 25
    17:00
    Odra Chobienia
    2
    2
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 01
    11:00
    Kaczawa Bieniowice
    0
    3
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 01
    14:30
    Płomień Radwanice
    3
    1
    :
    Górnik Lubin
  • 01
    17:00
    Iskra Kochlice
    6
    0
    :
    Odra Chobienia
  • 01
    17:00
    Przyszłość Prusice
    2
    0
    :
    Zawisza Serby
  • 01
    17:00
    Sokół Jerzmanowa
    1
    1
    :
    Zamet Przemków
  • 01
    17:00
    Gwardia Białołęka
    1
    1
    :
    Iskra Księginice
  • 01
    17:00
    GKS Męcinka
    4
    1
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 01
    17:30
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    1
    7
    :
    Pogoń Góra
  • 03
    11:00
    Pogoń Góra
    5
    0
    :
    Gwardia Białołęka
  • 03
    17:00
    Odra Chobienia
    2
    7
    :
    GKS Męcinka
  • 03
    17:00
    Chojnowianka Chojnów
    2
    5
    :
    Płomień Radwanice
  • 03
    17:00
    Górnik Lubin
    6
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 03
    17:00
    Iskra Księginice
    1
    0
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 03
    17:00
    Zryw Kłębanowice
    4
    4
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 03
    17:00
    Zamet Przemków
    5
    4
    :
    Przyszłość Prusice
  • 03
    17:00
    Zawisza Serby
    2
    2
    :
    Iskra Kochlice
  • 08
    17:00
    Zawisza Serby
    3
    2
    :
    Odra Chobienia
  • 08
    17:00
    Przyszłość Prusice
    1
    2
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 08
    17:00
    Sokół Jerzmanowa
    3
    3
    :
    Iskra Księginice
  • 08
    17:00
    Kaczawa Bieniowice
    2
    1
    :
    Pogoń Góra
  • 08
    17:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    0
    4
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 08
    17:00
    Płomień Radwanice
    2
    0
    :
    GKS Męcinka
  • 09
    16:00
    Iskra Kochlice
    4
    0
    :
    Zamet Przemków
  • 09
    17:00
    Gwardia Białołęka
    0
    3
    :
    Górnik Lubin
  • 15
    15:00
    Zryw Kłębanowice
    0
    1
    :
    Iskra Kochlice
  • 15
    17:00
    Odra Chobienia
    0
    2
    :
    Płomień Radwanice
  • 15
    17:00
    GKS Męcinka
    7
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 15
    17:00
    Chojnowianka Chojnów
    0
    2
    :
    Gwardia Białołęka
  • 15
    17:00
    Górnik Lubin
    0
    1
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 15
    17:00
    Iskra Księginice
    2
    0
    :
    Przyszłość Prusice
  • 15
    17:00
    Zamet Przemków
    3
    4
    :
    Zawisza Serby
  • 16
    18:00
    Pogoń Góra
    1
    1
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 22
    17:00
    Zamet Przemków
    2
    0
    :
    Odra Chobienia
  • 22
    17:00
    Zawisza Serby
    5
    2
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 22
    17:00
    Iskra Kochlice
    0
    0
    :
    Iskra Księginice
  • 22
    17:00
    Przyszłość Prusice
    5
    2
    :
    Pogoń Góra
  • 22
    17:00
    Sokół Jerzmanowa
    1
    1
    :
    Górnik Lubin
  • 22
    17:00
    Kaczawa Bieniowice
    2
    1
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 22
    17:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    1
    7
    :
    Płomień Radwanice
  • 23
    17:00
    Gwardia Białołęka
    3
    1
    :
    GKS Męcinka
  • 29
    15:00
    Iskra Księginice
    4
    2
    :
    Zawisza Serby
  • 29
    17:00
    Płomień Radwanice
    1
    0
    :
    Gwardia Białołęka
  • 29
    17:00
    Chojnowianka Chojnów
    1
    8
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 29
    17:00
    Pogoń Góra
    0
    4
    :
    Iskra Kochlice
  • 29
    17:00
    Zryw Kłębanowice
    3
    0
    :
    Zamet Przemków
  • 30
    15:00
    Górnik Lubin
    3
    0
    :
    Przyszłość Prusice
  • 30
    17:00
    Odra Chobienia
    4
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 30
    17:00
    GKS Męcinka
    1
    5
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 03
    11:00
    Gwardia Białołęka
    10
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 03
    17:00
    Zryw Kłębanowice
    3
    0
    :
    Odra Chobienia
  • 03
    17:00
    Zamet Przemków
    0
    0
    :
    Iskra Księginice
  • 03
    17:00
    Zawisza Serby
    5
    1
    :
    Pogoń Góra
  • 03
    17:00
    Iskra Kochlice
    0
    2
    :
    Górnik Lubin
  • 03
    17:00
    Przyszłość Prusice
    2
    0
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 03
    17:00
    Sokół Jerzmanowa
    3
    3
    :
    GKS Męcinka
  • 09
    18:00
    Kaczawa Bieniowice
    4
    2
    :
    Płomień Radwanice
  • 06
    17:00
    Odra Chobienia
    1
    10
    :
    Gwardia Białołęka
  • 06
    17:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    0
    13
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 06
    17:00
    GKS Męcinka
    3
    6
    :
    Przyszłość Prusice
  • 06
    17:00
    Chojnowianka Chojnów
    1
    5
    :
    Iskra Kochlice
  • 06
    17:00
    Górnik Lubin
    7
    1
    :
    Zawisza Serby
  • 06
    17:00
    Iskra Księginice
    2
    0
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 06
    18:00
    Płomień Radwanice
    5
    1
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 06
    18:00
    Pogoń Góra
    1
    0
    :
    Zamet Przemków
  • 12
    15:00
    Iskra Księginice
    12
    0
    :
    Odra Chobienia
  • 12
    17:00
    Zryw Kłębanowice
    0
    0
    :
    Pogoń Góra
  • 12
    17:00
    Zamet Przemków
    3
    1
    :
    Górnik Lubin
  • 12
    17:00
    Zawisza Serby
    2
    1
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 12
    17:00
    Iskra Kochlice
    8
    1
    :
    GKS Męcinka
  • 12
    17:00
    Przyszłość Prusice
    6
    1
    :
    Płomień Radwanice
  • 12
    17:00
    Sokół Jerzmanowa
    15
    1
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 12
    17:00
    Kaczawa Bieniowice
    7
    4
    :
    Gwardia Białołęka
  • 16
    17:00
    Odra Chobienia
    0
    16
    :
    Kaczawa Bieniowice
  • 16
    17:00
    Gwardia Białołęka
    4
    1
    :
    Sokół Jerzmanowa
  • 16
    17:00
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
    0
    8
    :
    Przyszłość Prusice
  • 16
    17:00
    Płomień Radwanice
    3
    6
    :
    Iskra Kochlice
  • 16
    17:00
    GKS Męcinka
    4
    3
    :
    Zawisza Serby
  • 16
    17:00
    Chojnowianka Chojnów
    2
    6
    :
    Zamet Przemków
  • 16
    17:00
    Pogoń Góra
    1
    2
    :
    Iskra Księginice
  • 16
    18:00
    Górnik Lubin
    2
    2
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 19
    17:00
    Pogoń Góra
    7
    1
    :
    Odra Chobienia
  • 19
    17:00
    Iskra Księginice
    3
    1
    :
    Górnik Lubin
  • 19
    17:00
    Zryw Kłębanowice
    7
    0
    :
    Chojnowianka Chojnów
  • 19
    17:00
    Zamet Przemków
    2
    1
    :
    GKS Męcinka
  • 19
    17:00
    Zawisza Serby
    4
    2
    :
    Płomień Radwanice
  • 19
    17:00
    Iskra Kochlice
    5
    0
    :
    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • 19
    17:00
    Przyszłość Prusice
    4
    1
    :
    Gwardia Białołęka
  • 19
    17:00
    Kaczawa Bieniowice
    3
    3
    :
    Sokół Jerzmanowa