• 05
    17:30
    Polonia II Jaksonów
    1
    3
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 05
    18:00
    Błękitni Krzeczyn
    1
    4
    :
    Widawa Kiełczów
  • 05
    18:00
    Borowianka Borowa
    3
    4
    :
    Olimpia Bukowinka
  • 05
    18:00
    Dąb Pruszowice
    0
    6
    :
    AP Oleśnica
  • 05
    18:00
    GLKS Mietków
    0
    2
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 05
    18:00
    KP Śliwice
    0
    4
    :
    Błękitni Siedlce
  • 05
    18:00
    KS Łazy Wielkie
    1
    12
    :
    Pogoń Syców
  • 05
    18:00
    KS Piotrkowice
    1
    3
    :
    Perła Węgrów
  • 05
    18:00
    KS Piotrowice
    3
    2
    :
    KS Krościna Wielka
  • 05
    18:00
    Odra Rzeczyca
    4
    1
    :
    KS Brzeg Dolny
  • 05
    18:00
    Piast Lutynia
    4
    3
    :
    Ślęża Sobótka
  • 05
    18:00
    Płomień Wisznia Mała
    2
    3
    :
    Wicher Domasław
  • 05
    18:00
    Pogoń Cieszków
    3
    5
    :
    Grom Szczodrów
  • 05
    18:00
    Jankowianka Wierzbno
    0
    2
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 05
    18:00
    Skra Wojnowice
    8
    2
    :
    Burza Chwalibożyce
  • 05
    18:00
    Sokół Kaszowo
    0
    2
    :
    Sparta Miłcz
  • 05
    18:00
    Sokół Ujeździec Wielki
    0
    1
    :
    Płomień Krośnice
  • 05
    18:00
    Sporting Wrocław
    5
    4
    :
    Zryw Chociwel
  • 05
    18:00
    MKS Siechnice
    0
    6
    :
    Świteź Wiązów
  • 05
    18:00
    Tomtex Widawa Wrocław
    1
    2
    :
    Zorza Pęgów
  • 05
    18:00
    Zieloni Wilczkowice
    4
    1
    :
    GOKiS Kąty Wrocławskie
  • 05
    18:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    4
    0
    :
    Czarni Białków
  • 05
    18:00
    Odra Kotowice
    0
    4
    :
    Sparta Wrocław
  • 05
    18:00
    Sparta II Wrocław
    1
    0
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 05
    18:30
    Lwy Wrocław
    0
    3
    :
    Lider Borów
  • 09
    11:00
    KS Gręboszyce
    3
    0
    :
    Czarni Chrząstawa
    (walkower)
  • 19
    18:00
    Polonia Jaksonów
    2
    5
    :
    Piast Żmigród
  • 19
    18:00
    Korona Pęcz Szczawin
    0
    2
    :
    Śląsk III Wrocław
  • 19
    18:00
    Lider Borów
    0
    13
    :
    Ślęza Wrocław
  • 19
    18:00
    Sporting Wrocław
    0
    8
    :
    KP Ludów Śląski
  • 19
    18:00
    Sparta Wrocław
    4
    0
    :
    LKS Brożec
  • 19
    18:00
    Długołęka 2000
    4
    3
    :
    Wiwa Goszcz
  • 19
    18:00
    Polonia Miłoszyce
    2
    3
    :
    Rapid Domaniów
  • 19
    18:00
    Widawa Kiełczów
    0
    2
    :
    Polonia Trzebnica
  • 19
    18:00
    Skra Wojnowice
    6
    1
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 19
    18:00
    Zjednoczeni Łowęcice
    3
    3
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 19
    18:00
    Zieloni Wilczkowice
    1
    1
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 19
    18:00
    Wicher Domasław
    3
    3
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 19
    18:00
    Świteź Wiązów
    1
    8
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 19
    18:00
    Grom Szczodrów
    1
    2
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 19
    18:00
    Perła Węgrów
    4
    2
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 19
    18:00
    Odra Rzeczyca
    0
    3
    :
    Odra Lubiąż
  • 19
    18:00
    KS Gręboszyce
    1
    6
    :
    GKS Mirków/Długołęka
  • 19
    18:00
    Płomień Krośnice
    3
    5
    :
    Plon Gądkowice
  • 19
    18:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    1
    4
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 19
    18:00
    KS Piotrowice
    1
    0
    :
    Sokół Smolec
  • 19
    18:00
    AP Oleśnica
    2
    5
    :
    Widawa Bierutów
  • 19
    18:00
    Pogoń Syców
    0
    0
    :
    Zenit Międzybórz
  • 19
    18:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    2
    5
    :
    WKS Wierzbice
  • 19
    18:00
    Piast Lutynia
    0
    10
    :
    Piast Żerniki-Wrocław
  • 19
    18:00
    Spartan Marszowice
    0
    3
    :
    Mechanik Brzezina
    (walkower)
  • 19
    18:00
    Barycz Milicz
    2
    8
    :
    Barycz Sułów
  • 19
    18:00
    Sparta II Wrocław
    0
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 19
    18:00
    Zorza Pęgów
    2
    3
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 19
    18:00
    Sparta Miłcz
    0
    5
    :
    MKP Wołów
  • 19
    18:00
    Błękitni Siedlce
    2
    4
    :
    Sokół Marcinkowice
  • 19
    18:00
    Bresna Brzeźno
    1
    3
    :
    Sokół Wielka Lipa
  • 20
    18:00
    Olimpia Bukowinka
    2
    6
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 02
    17:00
    Wratislavia Wrocław
    5
    5
    :
    Mechanik Brzezina
  • 02
    17:00
    Widawa Bierutów
    2
    5
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 02
    17:00
    Zieloni Wilczkowice
    2
    4
    :
    Sokół Marcinkowice
  • 02
    17:00
    Odra Lubiąż
    1
    9
    :
    Piast Żmigród
  • 02
    17:00
    KP Ludów Śląski
    1
    2
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 02
    17:00
    Długołęka 2000
    0
    10
    :
    Piast Żerniki-Wrocław
  • 02
    17:00
    Sparta Wrocław
    1
    10
    :
    Sokół Wielka Lipa
  • 02
    17:00
    Plon Gądkowice
    4
    7
    :
    Barycz Sułów
  • 02
    17:00
    Rapid Domaniów
    1
    13
    :
    WKS Wierzbice
  • 02
    17:00
    KS Piotrowice
    1
    2
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 02
    17:00
    Skra Wojnowice
    0
    21
    :
    Ślęza Wrocław
  • 02
    17:00
    Dąb Dobroszyce
    1
    1
    :
    GKS Mirków/Długołęka
  • 02
    17:00
    Perła Węgrów
    5
    2
    :
    Polonia Trzebnica
  • 02
    17:00
    Lotnik Twardogóra
    2
    3
    :
    Zenit Międzybórz
  • 02
    17:00
    KP Brzeg Dolny
    0
    1
    :
    MKP Wołów
  • 02
    17:45
    Śląsk III Wrocław
    7
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 16
    17:00
    WKS Wierzbice
    0
    3
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 16
    17:00
    Perła Węgrów
    0
    9
    :
    Piast Żmigród
  • 16
    17:00
    Śląsk III Wrocław
    2
    2
    :
    Ślęza Wrocław
  • 16
    17:00
    Zenit Międzybórz
    3
    6
    :
    MKP Wołów
  • 16
    17:00
    Barycz Sułów
    3
    2
    :
    Sokół Wielka Lipa
  • 16
    17:00
    Dąb Dobroszyce
    0
    3
    :
    Piast Żerniki-Wrocław
  • 16
    17:00
    Polonia Środa Śląska
    2
    5
    :
    Sokół Marcinkowice
  • 16
    17:00
    Bór Oborniki Śląskie
    2
    6
    :
    Mechanik Brzezina
  • 07
    16:15
    Mechanik Brzezina
    1
    1
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 07
    16:15
    Barycz Sułów
    0
    3
    :
    Piast Żmigród
  • 07
    16:15
    Piast Żerniki-Wrocław
    1
    2
    :
    Sokół Marcinkowice
  • 07
    17:00
    Sokół Marcinkowice
    0
    2
    :
    Piast Żmigród
  • 14
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    1
    2
    :
    Ślęza Wrocław
  • 28
    17:00
    Piast Żmigród
    0
    3
    :
    Ślęza Wrocław