Łódzkie | 4. Liga | łódzka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
41.14 %
Zwycięstwa gości
60
37.97 %
Remisy
33
20.89 %

Bramki

Gospodarzy
293
średnia: 1.85
Gości
295
średnia: 1.87

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.53%
4 z 158
0.5
97.47%
154 z 158
15.19%
24 z 158
1.5
84.81%
134 z 158
35.44%
56 z 158
2.5
64.56%
102 z 158
51.27%
81 z 158
3.5
48.73%
77 z 158
65.82%
104 z 158
4.5
34.18%
54 z 158
79.11%
125 z 158
5.5
20.89%
33 z 158

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 14 8.86 %
1:0 13 8.23 %
2:0 11 6.96 %
1:2 10 6.33 %
2:2 9 5.7 %
0:1 7 4.43 %
2:3 7 4.43 %
0:2 7 4.43 %
3:1 7 4.43 %
3:3 6 3.8 %
3:2 6 3.8 %
2:1 5 3.16 %
3:0 5 3.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 5 3.16 %
0:0 4 2.53 %
2:4 3 1.9 %
4:1 3 1.9 %
1:4 3 1.9 %
4:0 3 1.9 %
3:4 2 1.27 %
1:3 2 1.27 %
4:2 2 1.27 %
5:3 2 1.27 %
2:5 2 1.27 %
5:2 2 1.27 %
0:4 2 1.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 1.27 %
0:6 2 1.27 %
0:7 2 1.27 %
3:5 1 0.63 %
3:6 1 0.63 %
6:2 1 0.63 %
6:1 1 0.63 %
1:6 1 0.63 %
1:7 1 0.63 %
0:8 1 0.63 %
8:0 1 0.63 %
9:1 1 0.63 %
0:9 1 0.63 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    66
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    12%
  • 26
    17:00
    Ceramika Opoczno
    0
    7
    :
    ŁKS II Łódź
  • 26
    17:00
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    2
    2
    :
    Omega Kleszczów
  • 26
    17:00
    Warta Działoszyn
    1
    0
    :
    Jutrzenka Warta
  • 26
    17:30
    Polonia Piotrków Trybunalski
    2
    0
    :
    Warta Sieradz
  • 26
    17:30
    Orkan Buczek
    5
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 26
    17:30
    Włókniarz Zelów
    3
    0
    :
    Czarni Rząśnia
  • 26
    17:30
    Orzeł Nieborów
    3
    1
    :
    Skalnik Sulejów
  • 26
    17:30
    Zjednoczeni Stryków
    1
    0
    :
    LKS Kwiatkowice
  • 26
    17:30
    Stal Głowno
    1
    2
    :
    Boruta Zgierz
  • 26
    18:30
    Termy Ner Poddębice
    1
    3
    :
    Jutrzenka Drzewce
  • 19
    13:00
    Zjednoczeni Stryków
    1
    0
    :
    Omega Kleszczów
  • 19
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    0
    4
    :
    Warta Sieradz
  • 19
    16:00
    Ceramika Opoczno
    0
    9
    :
    Orkan Buczek
  • 19
    16:00
    Warta Działoszyn
    1
    2
    :
    Czarni Rząśnia
  • 19
    16:00
    Boruta Zgierz
    3
    2
    :
    Skalnik Sulejów
  • 19
    16:30
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    3
    3
    :
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 19
    16:30
    Włókniarz Zelów
    1
    1
    :
    ŁKS II Łódź
  • 19
    16:30
    Orzeł Nieborów
    1
    1
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 19
    16:30
    Stal Głowno
    3
    0
    :
    Jutrzenka Drzewce
  • 20
    16:15
    Jutrzenka Warta
    3
    2
    :
    LKS Kwiatkowice
  • 26
    12:00
    Skalnik Sulejów
    4
    0
    :
    Jutrzenka Warta
  • 26
    14:00
    Pogoń Zduńska Wola
    3
    3
    :
    Zjednoczeni Stryków
  • 26
    16:00
    Czarni Rząśnia
    1
    2
    :
    Stal Głowno
  • 26
    16:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    3
    1
    :
    Włókniarz Zelów
  • 26
    19:00
    Warta Sieradz
    3
    3
    :
    Orzeł Nieborów
  • 27
    15:00
    Orkan Buczek
    4
    0
    :
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 27
    16:00
    LKS Kwiatkowice
    2
    0
    :
    Ceramika Opoczno
  • 27
    16:00
    Jutrzenka Drzewce
    0
    4
    :
    Boruta Zgierz
  • 03
    15:00
    Ceramika Opoczno
    0
    0
    :
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 03
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    2
    3
    :
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 03
    15:00
    Warta Działoszyn
    2
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 03
    15:00
    Stal Głowno
    1
    0
    :
    Omega Kleszczów
  • 03
    16:00
    Włókniarz Zelów
    1
    2
    :
    Orkan Buczek
  • 03
    16:00
    Zjednoczeni Stryków
    0
    2
    :
    Warta Sieradz
  • 03
    16:00
    Boruta Zgierz
    2
    0
    :
    Czarni Rząśnia
  • 04
    15:00
    Jutrzenka Warta
    2
    2
    :
    Jutrzenka Drzewce
  • 04
    15:00
    LKS Kwiatkowice
    5
    0
    :
    Skalnik Sulejów
  • 17
    15:00
    Orzeł Nieborów
    3
    2
    :
    Orkan Buczek
  • 17
    15:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    1
    0
    :
    Zjednoczeni Stryków
  • 17
    15:00
    Warta Działoszyn
    3
    3
    :
    ŁKS II Łódź
  • 17
    15:00
    Stal Głowno
    0
    2
    :
    Warta Sieradz
  • 17
    15:00
    Skalnik Sulejów
    3
    0
    :
    Jutrzenka Drzewce
  • 18
    12:00
    Pogoń Zduńska Wola
    3
    3
    :
    Boruta Zgierz
  • 18
    15:00
    Jutrzenka Warta
    2
    4
    :
    Omega Kleszczów
  • 18
    15:00
    LKS Kwiatkowice
    9
    1
    :
    Czarni Rząśnia