Łódzkie | 4. Liga | łódzka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
130
46.76 %
Zwycięstwa gości
103
37.05 %
Remisy
45
16.19 %

Bramki

Gospodarzy
539
średnia: 1.94
Gości
480
średnia: 1.73

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.52%
7 z 278
0.5
97.48%
271 z 278
14.03%
39 z 278
1.5
85.97%
239 z 278
33.81%
94 z 278
2.5
66.19%
184 z 278
53.6%
149 z 278
3.5
46.4%
129 z 278
66.55%
185 z 278
4.5
33.45%
93 z 278
80.94%
225 z 278
5.5
19.06%
53 z 278

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 21 7.55 %
1:1 20 7.19 %
1:0 19 6.83 %
2:1 17 6.12 %
1:2 14 5.04 %
3:2 14 5.04 %
2:0 14 5.04 %
3:0 14 5.04 %
0:1 13 4.68 %
2:2 11 3.96 %
2:3 10 3.6 %
0:3 10 3.6 %
3:1 9 3.24 %
0:0 7 2.52 %
3:3 7 2.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 7 2.52 %
1:3 6 2.16 %
4:1 6 2.16 %
4:0 6 2.16 %
4:2 5 1.8 %
2:4 4 1.44 %
0:4 4 1.44 %
5:3 3 1.08 %
1:4 3 1.08 %
5:1 3 1.08 %
6:2 3 1.08 %
0:7 3 1.08 %
3:4 2 0.72 %
2:5 2 0.72 %
5:2 2 0.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 2 0.72 %
6:1 2 0.72 %
0:6 2 0.72 %
0:8 2 0.72 %
8:0 2 0.72 %
4:3 1 0.36 %
5:4 1 0.36 %
3:5 1 0.36 %
3:6 1 0.36 %
1:6 1 0.36 %
6:0 1 0.36 %
1:7 1 0.36 %
9:1 1 0.36 %
0:9 1 0.36 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    126
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    59
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    11%
  • 21
    16:30
    Warta Działoszyn
    2
    0
    :
    LKS Kwiatkowice
  • 21
    17:00
    Ceramika Opoczno
    0
    3
    :
    Boruta Zgierz
  • 21
    17:00
    Stal Głowno
    1
    1
    :
    Jutrzenka Warta
  • 21
    17:00
    Włókniarz Zelów
    0
    4
    :
    Omega Kleszczów
  • 21
    17:00
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    1
    0
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 21
    17:30
    Orkan Buczek
    2
    4
    :
    Warta Sieradz
  • 21
    18:00
    Termy Ner Poddębice
    0
    2
    :
    Czarni Rząśnia
  • 05
    17:30
    Zjednoczeni Stryków
    3
    0
    :
    Skalnik Sulejów
  • 24
    11:00
    Pogoń Zduńska Wola
    3
    2
    :
    Włókniarz Zelów
  • 24
    16:00
    Jutrzenka Drzewce
    3
    2
    :
    Zjednoczeni Stryków
  • 24
    16:00
    Skalnik Sulejów
    2
    3
    :
    Warta Działoszyn
  • 24
    16:30
    Czarni Rząśnia
    0
    2
    :
    Orzeł Nieborów
  • 24
    17:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    4
    2
    :
    Ceramika Opoczno
  • 24
    17:00
    LKS Kwiatkowice
    3
    2
    :
    Stal Głowno
  • 24
    19:00
    Warta Sieradz
    4
    1
    :
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 25
    17:00
    Jutrzenka Warta
    0
    2
    :
    Boruta Zgierz
  • 30
    17:30
    Zjednoczeni Stryków
    5
    0
    :
    Czarni Rząśnia
  • 30
    18:30
    Termy Ner Poddębice
    1
    3
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 01
    11:00
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    0
    2
    :
    ŁKS II Łódź
  • 01
    16:00
    Boruta Zgierz
    2
    1
    :
    LKS Kwiatkowice
  • 01
    16:00
    Stal Głowno
    1
    2
    :
    Skalnik Sulejów
  • 01
    16:00
    Orkan Buczek
    3
    2
    :
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 01
    17:00
    Ceramika Opoczno
    2
    1
    :
    Jutrzenka Warta
  • 01
    17:00
    Warta Działoszyn
    0
    3
    :
    Jutrzenka Drzewce
  • 01
    17:00
    Włókniarz Zelów
    1
    0
    :
    Warta Sieradz