Lubelskie | Klasa A | Biała Podlaska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
50 %
Zwycięstwa gości
41
41 %
Remisy
9
9 %

Bramki

Gospodarzy
285
średnia: 2.85
Gości
221
średnia: 2.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1%
1 z 100
0.5
99%
99 z 100
9%
9 z 100
1.5
91%
91 z 100
18%
18 z 100
2.5
82%
82 z 100
33%
33 z 100
3.5
67%
67 z 100
51%
51 z 100
4.5
49%
49 z 100
62%
62 z 100
5.5
38%
38 z 100

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 9 9 %
2:1 6 6 %
1:2 6 6 %
1:0 5 5 %
3:2 4 4 %
0:2 4 4 %
3:1 4 4 %
4:1 4 4 %
1:5 4 4 %
0:1 3 3 %
3:4 3 3 %
2:0 3 3 %
0:4 3 3 %
12:1 3 3 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 2 2 %
2:2 2 2 %
3:3 2 2 %
4:4 2 2 %
2:3 2 2 %
5:4 2 2 %
3:0 2 2 %
2:5 2 2 %
5:1 2 2 %
6:2 2 2 %
1:7 2 2 %
0:0 1 1 %
4:3 1 1 %
6:5 1 1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1 %
5:3 1 1 %
6:4 1 1 %
0:3 1 1 %
1:4 1 1 %
5:2 1 1 %
6:1 1 1 %
6:0 1 1 %
0:6 1 1 %
7:1 1 1 %
9:2 1 1 %
8:0 1 1 %
12:2 1 1 %
11:0 1 1 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    26
    28%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    27%
  • 13
    13:00
    Olimpia Okrzeja
    3
    2
    :
    Wóldom Wólka Domaszewska
  • 13
    13:00
    Wenus Oszczepalin
    4
    4
    :
    Dwernicki Stoczek Łukowski
  • 13
    13:00
    Orlęta Gołaszyn
    1
    5
    :
    ULKS Dębowica
  • 13
    13:00
    Absolwent Domaszewnica
    0
    3
    :
    Polesie Serokomla
  • 13
    13:00
    Start Gózd
    1
    2
    :
    Orkan Wojcieszków
  • 06
    13:00
    Orlęta Gołaszyn
    0
    2
    :
    Olimpia Okrzeja
  • 06
    13:00
    Start Gózd
    6
    0
    :
    Wóldom Wólka Domaszewska
  • 06
    13:00
    Orkan Wojcieszków
    1
    3
    :
    Dwernicki Stoczek Łukowski
  • 06
    13:00
    Absolwent Domaszewnica
    6
    5
    :
    ULKS Dębowica
  • 06
    17:00
    Polesie Serokomla
    1
    0
    :
    Młodzieżówka Radzyń Podlaski
  • 20
    12:00
    Dwernicki Stoczek Łukowski
    -
    -
    :
    Start Gózd
  • 20
    12:00
    Młodzieżówka Radzyń Podlaski
    -
    -
    :
    Orlęta Gołaszyn
  • 20
    13:00
    ULKS Dębowica
    -
    -
    :
    Orkan Wojcieszków
  • 20
    13:00
    Wóldom Wólka Domaszewska
    -
    -
    :
    Polesie Serokomla
  • 20
    13:00
    Olimpia Okrzeja
    -
    -
    :
    Wenus Oszczepalin
  • 27
    13:00
    Wenus Oszczepalin
    -
    -
    :
    Młodzieżówka Radzyń Podlaski
  • 27
    13:00
    Orlęta Gołaszyn
    -
    -
    :
    Wóldom Wólka Domaszewska
  • 27
    13:00
    Polesie Serokomla
    -
    -
    :
    Dwernicki Stoczek Łukowski
  • 27
    13:00
    Start Gózd
    -
    -
    :
    ULKS Dębowica
  • 27
    13:00
    Orkan Wojcieszków
    -
    -
    :
    Absolwent Domaszewnica