Lubelskie | Klasa A | Lublin I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
117
53.67 %
Zwycięstwa gości
92
42.2 %
Remisy
9
4.13 %

Bramki

Gospodarzy
618
średnia: 2.83
Gości
509
średnia: 2.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.92%
2 z 218
0.5
99.08%
216 z 218
4.59%
10 z 218
1.5
95.41%
208 z 218
11.47%
25 z 218
2.5
88.53%
193 z 218
27.52%
60 z 218
3.5
72.48%
158 z 218
43.12%
94 z 218
4.5
56.88%
124 z 218
61.01%
133 z 218
5.5
38.99%
85 z 218

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 12 5.5 %
2:1 10 4.59 %
3:2 10 4.59 %
3:1 10 4.59 %
1:3 9 4.13 %
4:2 8 3.67 %
2:5 8 3.67 %
0:4 8 3.67 %
0:5 8 3.67 %
1:2 7 3.21 %
0:2 6 2.75 %
2:0 6 2.75 %
0:3 6 2.75 %
5:0 6 2.75 %
2:3 5 2.29 %
4:1 5 2.29 %
1:4 5 2.29 %
4:0 5 2.29 %
9:0 5 2.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 4 1.83 %
1:0 4 1.83 %
3:5 4 1.83 %
5:2 4 1.83 %
1:5 4 1.83 %
6:0 4 1.83 %
7:1 4 1.83 %
8:0 4 1.83 %
1:1 3 1.38 %
2:4 3 1.38 %
5:1 3 1.38 %
7:2 3 1.38 %
8:1 3 1.38 %
0:0 2 0.92 %
2:2 2 0.92 %
3:3 2 0.92 %
6:3 2 0.92 %
2:6 2 0.92 %
0:6 2 0.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:2 2 0.92 %
0:10 2 0.92 %
4:3 1 0.46 %
3:4 1 0.46 %
5:4 1 0.46 %
6:7 1 0.46 %
6:4 1 0.46 %
3:6 1 0.46 %
6:2 1 0.46 %
6:1 1 0.46 %
1:6 1 0.46 %
8:3 1 0.46 %
1:7 1 0.46 %
0:7 1 0.46 %
1:8 1 0.46 %
0:8 1 0.46 %
11:0 1 0.46 %
0:13 1 0.46 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    88
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    35
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    52
    25%
  • 19
    17:00
    Sygnał Lublin
    3
    0
    :
    GKS Gościeradów
  • 19
    17:00
    Perła Borzechów
    5
    1
    :
    Sygnał Chodel
  • 19
    17:30
    Iskra Krzemień
    2
    5
    :
    Wisła Annopol
  • 19
    17:30
    Wisła Józefów nad Wisłą
    1
    3
    :
    Stal II Kraśnik
  • 19
    17:30
    GLKS Potok Wielki
    0
    4
    :
    Stok Zakrzówek
  • 19
    18:00
    GLKS Elżbieta
    2
    4
    :
    LKS Poniatowa Wieś
  • 19
    18:00
    LKS Kowalin
    3
    0
    :
    Płomień Trzydnik Duży
  • 12
    17:00
    GKS Gościeradów
    3
    0
    :
    Perła Borzechów
  • 12
    17:00
    Sygnał Chodel
    1
    3
    :
    Unia Wilkołaz
  • 12
    17:00
    Stok Zakrzówek
    2
    1
    :
    Wisła Józefów nad Wisłą
  • 12
    18:00
    LKS Poniatowa Wieś
    2
    4
    :
    Sygnał Lublin
  • 13
    16:00
    Ruch Popkowice
    9
    0
    :
    GLKS Potok Wielki
  • 13
    17:00
    Stal II Kraśnik
    5
    2
    :
    Iskra Krzemień
  • 13
    17:00
    Wisła Annopol
    7
    1
    :
    LKS Kowalin
  • 13
    17:00
    Płomień Trzydnik Duży
    7
    1
    :
    GLKS Elżbieta
  • 18
    14:00
    Sygnał Lublin
    2
    1
    :
    Płomień Trzydnik Duży
  • 18
    14:00
    Wisła Józefów nad Wisłą
    3
    6
    :
    Ruch Popkowice
  • 16
    17:30
    LKS Poniatowa Wieś
    -
    -
    :
    GKS Gościeradów
  • 16
    17:30
    Iskra Krzemień
    -
    -
    :
    Stok Zakrzówek
  • 16
    17:30
    GLKS Potok Wielki
    -
    -
    :
    Sygnał Chodel
  • 16
    17:30
    Unia Wilkołaz
    -
    -
    :
    Perła Borzechów
  • 16
    18:00
    GLKS Elżbieta
    -
    -
    :
    Wisła Annopol
  • 16
    18:00
    LKS Kowalin
    -
    -
    :
    Stal II Kraśnik
  • 22
    17:00
    Sygnał Lublin
    4
    3
    :
    Perła Borzechów
  • 23
    11:00
    Wisła Annopol
    3
    2
    :
    Stok Zakrzówek
  • 23
    11:00
    LKS Poniatowa Wieś
    3
    1
    :
    Sygnał Chodel
  • 23
    11:00
    GLKS Elżbieta
    0
    4
    :
    Unia Wilkołaz
  • 23
    15:00
    Płomień Trzydnik Duży
    0
    7
    :
    Ruch Popkowice
  • 23
    16:00
    LKS Kowalin
    2
    5
    :
    GLKS Potok Wielki
  • 23
    16:00
    Iskra Krzemień
    3
    1
    :
    Wisła Józefów nad Wisłą
  • 23
    17:00
    Stal II Kraśnik
    6
    0
    :
    GKS Gościeradów
  • 29
    11:00
    Unia Wilkołaz
    0
    5
    :
    Sygnał Lublin
  • 29
    15:00
    Sygnał Chodel
    0
    3
    :
    Płomień Trzydnik Duży
  • 29
    17:00
    Stok Zakrzówek
    2
    0
    :
    Stal II Kraśnik
  • 29
    17:30
    Ruch Popkowice
    1
    0
    :
    Wisła Annopol
  • 30
    11:00
    GKS Gościeradów
    0
    3
    :
    Iskra Krzemień
  • 30
    15:00
    GLKS Potok Wielki
    1
    2
    :
    GLKS Elżbieta
  • 30
    16:00
    Wisła Józefów nad Wisłą
    2
    5
    :
    LKS Kowalin
  • 30
    17:30
    Perła Borzechów
    6
    4
    :
    LKS Poniatowa Wieś
  • 01
    18:00
    LKS Poniatowa Wieś
    2
    1
    :
    Unia Wilkołaz
  • 02
    17:00
    Stal II Kraśnik
    2
    3
    :
    Ruch Popkowice
  • 02
    17:00
    Sygnał Lublin
    9
    0
    :
    GLKS Potok Wielki
  • 02
    17:30
    Stok Zakrzówek
    3
    0
    :
    GKS Gościeradów
  • 02
    17:30
    Płomień Trzydnik Duży
    1
    4
    :
    Perła Borzechów
  • 02
    17:30
    LKS Kowalin
    4
    2
    :
    Iskra Krzemień
  • 02
    18:00
    GLKS Elżbieta
    5
    0
    :
    Wisła Józefów nad Wisłą
  • 02
    18:30
    Wisła Annopol
    11
    0
    :
    Sygnał Chodel
  • 05
    11:00
    Unia Wilkołaz
    4
    1
    :
    Płomień Trzydnik Duży
  • 05
    12:00
    Ruch Popkowice
    2
    3
    :
    Stok Zakrzówek
  • 05
    16:00
    Sygnał Chodel
    3
    0
    :
    Stal II Kraśnik
  • 06
    15:00
    Wisła Józefów nad Wisłą
    0
    13
    :
    Sygnał Lublin
  • 06
    16:00
    GKS Gościeradów
    0
    5
    :
    LKS Kowalin
  • 06
    16:00
    GLKS Potok Wielki
    0
    4
    :
    LKS Poniatowa Wieś
  • 06
    17:30
    Iskra Krzemień
    4
    2
    :
    GLKS Elżbieta
  • 06
    17:30
    Perła Borzechów
    2
    4
    :
    Wisła Annopol