Lubelskie | Klasa A | Lublin III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
105
48.84 %
Zwycięstwa gości
90
41.86 %
Remisy
20
9.3 %

Bramki

Gospodarzy
587
średnia: 2.73
Gości
534
średnia: 2.48

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 215
0.5
100%
215 z 215
4.65%
10 z 215
1.5
95.35%
205 z 215
13.02%
28 z 215
2.5
86.98%
187 z 215
29.3%
63 z 215
3.5
70.7%
152 z 215
45.12%
97 z 215
4.5
54.88%
118 z 215
58.14%
125 z 215
5.5
41.86%
90 z 215

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 10 4.65 %
2:1 9 4.19 %
1:2 8 3.72 %
3:1 8 3.72 %
3:0 8 3.72 %
0:4 8 3.72 %
1:1 7 3.26 %
2:2 7 3.26 %
2:0 7 3.26 %
1:0 6 2.79 %
2:3 6 2.79 %
1:3 6 2.79 %
4:1 6 2.79 %
5:0 6 2.79 %
3:2 5 2.33 %
4:3 5 2.33 %
4:0 5 2.33 %
5:1 5 2.33 %
6:1 5 2.33 %
0:6 5 2.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 4 1.86 %
0:1 4 1.86 %
3:4 4 1.86 %
0:2 4 1.86 %
4:2 4 1.86 %
2:4 4 1.86 %
0:5 4 1.86 %
6:0 4 1.86 %
7:0 4 1.86 %
0:8 4 1.86 %
4:5 3 1.4 %
2:5 3 1.4 %
1:6 3 1.4 %
4:4 2 0.93 %
5:3 2 0.93 %
6:2 2 0.93 %
8:2 2 0.93 %
8:0 2 0.93 %
9:1 2 0.93 %
9:0 2 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 0.47 %
1:4 1 0.47 %
5:2 1 0.47 %
3:6 1 0.47 %
1:5 1 0.47 %
2:6 1 0.47 %
3:7 1 0.47 %
10:6 1 0.47 %
3:8 1 0.47 %
1:7 1 0.47 %
2:8 1 0.47 %
0:7 1 0.47 %
8:1 1 0.47 %
1:8 1 0.47 %
10:2 1 0.47 %
1:10 1 0.47 %
0:10 1 0.47 %
1:11 1 0.47 %
0:11 1 0.47 %
13:0 1 0.47 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    87
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    40
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    43
    22%
  • 12
    11:00
    Błękit Cyców
    2
    0
    :
    Tur Milejów
  • 12
    17:00
    Victoria Rybczewice
    10
    6
    :
    Piotrcovia Piotrków
  • 12
    17:00
    LKS Biskupice
    3
    2
    :
    Ludwiniak Ludwin
  • 12
    17:30
    Avenir Jabłonna
    6
    2
    :
    Oleśnia Oleśniki
  • 13
    17:00
    Trawena Trawniki
    8
    0
    :
    LKS Wierzchowiska
  • 13
    17:00
    Krzczonovia Krzczonów
    2
    2
    :
    Tajfun Ostrów Lubelski
  • 13
    18:00
    LKS Kamionka
    1
    1
    :
    Perła Mełgiew
  • 13
    18:00
    GLKS Głusk
    -
    -
    :
    Rohland Tuszów
  • 17
    15:00
    LKS Kamionka
    3
    0
    :
    Oleśnia Oleśniki
  • 17
    17:00
    Błękit Cyców
    2
    0
    :
    Perła Mełgiew
  • 18
    16:00
    Trawena Trawniki
    1
    2
    :
    Tur Milejów
  • 12
    17:30
    Piotrcovia Piotrków
    4
    1
    :
    Tajfun Ostrów Lubelski
  • 12
    17:30
    LKS Biskupice
    3
    1
    :
    Rohland Tuszów
  • 26
    18:00
    Krzczonovia Krzczonów
    1
    7
    :
    Ludwiniak Ludwin
  • 09
    18:00
    Avenir Jabłonna
    3
    2
    :
    GLKS Głusk
  • 29
    11:00
    Trawena Trawniki
    0
    2
    :
    GLKS Głusk
  • 29
    17:00
    Victoria Rybczewice
    4
    1
    :
    Ludwiniak Ludwin
  • 29
    17:00
    LKS Wierzchowiska
    2
    2
    :
    Oleśnia Oleśniki
  • 30
    13:00
    Błękit Cyców
    3
    0
    :
    LKS Biskupice
  • 30
    16:00
    Piotrcovia Piotrków
    1
    2
    :
    Avenir Jabłonna
  • 30
    17:00
    Tur Milejów
    1
    2
    :
    Perła Mełgiew
  • 30
    17:00
    Tajfun Ostrów Lubelski
    1
    5
    :
    Rohland Tuszów
  • 30
    17:00
    Krzczonovia Krzczonów
    0
    6
    :
    LKS Kamionka
  • 02
    17:00
    Rohland Tuszów
    1
    3
    :
    Tur Milejów
  • 02
    17:00
    Perła Mełgiew
    3
    4
    :
    Ludwiniak Ludwin
  • 02
    17:30
    Błękit Cyców
    3
    0
    :
    Victoria Rybczewice
  • 02
    17:30
    Oleśnia Oleśniki
    8
    2
    :
    Tajfun Ostrów Lubelski
  • 02
    18:00
    LKS Kamionka
    0
    2
    :
    Trawena Trawniki
  • 02
    18:00
    GLKS Głusk
    3
    1
    :
    Piotrcovia Piotrków
  • 02
    18:00
    Avenir Jabłonna
    5
    1
    :
    LKS Wierzchowiska
  • 09
    18:00
    LKS Biskupice
    13
    0
    :
    Krzczonovia Krzczonów
  • 05
    17:00
    Tur Milejów
    4
    0
    :
    Oleśnia Oleśniki
  • 06
    11:00
    Ludwiniak Ludwin
    4
    1
    :
    Rohland Tuszów
  • 06
    14:00
    LKS Wierzchowiska
    1
    3
    :
    GLKS Głusk
  • 06
    17:00
    Victoria Rybczewice
    3
    4
    :
    Perła Mełgiew
  • 06
    17:00
    Tajfun Ostrów Lubelski
    1
    6
    :
    Avenir Jabłonna
  • 06
    17:00
    Piotrcovia Piotrków
    4
    2
    :
    LKS Kamionka
  • 06
    17:00
    Trawena Trawniki
    5
    1
    :
    LKS Biskupice
  • 06
    17:00
    Krzczonovia Krzczonów
    1
    11
    :
    Błękit Cyców