Lubelskie | Klasa A | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
93
53.14 %
Zwycięstwa gości
62
35.43 %
Remisy
20
11.43 %

Bramki

Gospodarzy
425
średnia: 2.43
Gości
302
średnia: 1.73

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.14%
2 z 175
0.5
98.86%
173 z 175
7.43%
13 z 175
1.5
92.57%
162 z 175
24.57%
43 z 175
2.5
75.43%
132 z 175
45.14%
79 z 175
3.5
54.86%
96 z 175
60%
105 z 175
4.5
40%
70 z 175
78.86%
138 z 175
5.5
21.14%
37 z 175

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 13 7.43 %
1:2 12 6.86 %
3:0 12 6.86 %
1:1 9 5.14 %
2:1 9 5.14 %
0:2 8 4.57 %
4:1 8 4.57 %
2:2 7 4 %
1:0 7 4 %
3:2 7 4 %
3:1 6 3.43 %
5:0 6 3.43 %
2:3 5 2.86 %
1:3 5 2.86 %
1:4 5 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 5 2.86 %
5:1 5 2.86 %
0:1 4 2.29 %
0:3 3 1.71 %
4:0 3 1.71 %
1:5 3 1.71 %
6:0 3 1.71 %
0:0 2 1.14 %
3:4 2 1.14 %
4:2 2 1.14 %
2:4 2 1.14 %
5:2 2 1.14 %
0:5 2 1.14 %
7:1 2 1.14 %
7:0 2 1.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
10:0 2 1.14 %
3:3 1 0.57 %
4:4 1 0.57 %
4:3 1 0.57 %
3:5 1 0.57 %
7:5 1 0.57 %
6:2 1 0.57 %
3:7 1 0.57 %
1:6 1 0.57 %
3:10 1 0.57 %
1:9 1 0.57 %
0:9 1 0.57 %
13:0 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    74
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    19%
  • 26
    18:00
    Andoria Mircze
    5
    0
    :
    BKS Bodaczów
  • 26
    18:00
    Metanoja Lipsko
    2
    1
    :
    Relax Księżpol
  • 26
    18:00
    Graf Chodywańce
    1
    4
    :
    Włókniarz Frampol
  • 26
    18:00
    Orkan Bełżec
    2
    0
    :
    Olender Sól
  • 26
    18:00
    Piast Babice
    0
    4
    :
    Alwa Brody Małe
  • 26
    18:00
    Cosmos Józefów
    0
    5
    :
    Szyszła Tarnoszyn
  • 26
    18:00
    Sparta Łabunie
    4
    2
    :
    Szumy Susiec
  • 09
    18:00
    Sparta Łabunie
    1
    1
    :
    Andoria Mircze
  • 09
    18:00
    Szumy Susiec
    7
    0
    :
    Cosmos Józefów
  • 09
    18:00
    Szyszła Tarnoszyn
    1
    0
    :
    Piast Babice
  • 09
    18:00
    Alwa Brody Małe
    3
    2
    :
    Orkan Bełżec
  • 09
    18:00
    Olender Sól
    4
    3
    :
    Graf Chodywańce
  • 09
    18:00
    Włókniarz Frampol
    3
    1
    :
    Metanoja Lipsko
  • 09
    18:00
    Relax Księżpol
    2
    2
    :
    BKS Bodaczów
  • 29
    16:00
    Szyszła Tarnoszyn
    2
    0
    :
    Włókniarz Frampol
  • 29
    17:00
    Cosmos Józefów
    2
    2
    :
    Metanoja Lipsko
  • 29
    17:00
    Alwa Brody Małe
    5
    0
    :
    Olender Sól
  • 30
    15:00
    Piast Babice
    2
    1
    :
    Graf Chodywańce
  • 30
    15:00
    Sparta Łabunie
    13
    0
    :
    BKS Bodaczów
  • 30
    16:00
    Orkan Bełżec
    3
    1
    :
    Andoria Mircze
  • 30
    17:00
    Szumy Susiec
    3
    2
    :
    Relax Księżpol
  • 05
    16:00
    Andoria Mircze
    4
    0
    :
    Alwa Brody Małe
  • 05
    18:00
    Olender Sól
    1
    1
    :
    Szyszła Tarnoszyn
  • 06
    13:00
    Graf Chodywańce
    1
    5
    :
    Orkan Bełżec
  • 06
    14:00
    Metanoja Lipsko
    3
    2
    :
    Piast Babice
  • 06
    17:00
    Włókniarz Frampol
    3
    0
    :
    Szumy Susiec
  • 06
    17:00
    Relax Księżpol
    1
    4
    :
    Sparta Łabunie
  • 06
    17:00
    BKS Bodaczów
    5
    0
    :
    Cosmos Józefów
  • 13
    18:00
    Graf Chodywańce
    3
    4
    :
    Andoria Mircze
  • 13
    18:00
    Orkan Bełżec
    5
    1
    :
    Metanoja Lipsko
  • 13
    18:00
    Piast Babice
    2
    0
    :
    BKS Bodaczów
  • 13
    18:00
    Cosmos Józefów
    1
    4
    :
    Relax Księżpol
  • 13
    18:00
    Sparta Łabunie
    1
    6
    :
    Włókniarz Frampol
  • 13
    18:00
    Szumy Susiec
    5
    2
    :
    Olender Sól
  • 13
    18:00
    Szyszła Tarnoszyn
    2
    3
    :
    Alwa Brody Małe