Lubelskie | Klasa B | Lublin I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
49.17 %
Zwycięstwa gości
44
36.67 %
Remisy
17
14.17 %

Bramki

Gospodarzy
357
średnia: 2.98
Gości
251
średnia: 2.09

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.33%
4 z 120
0.5
96.67%
116 z 120
6.67%
8 z 120
1.5
93.33%
112 z 120
10.83%
13 z 120
2.5
89.17%
107 z 120
35%
42 z 120
3.5
65%
78 z 120
50%
60 z 120
4.5
50%
60 z 120
60.83%
73 z 120
5.5
39.17%
47 z 120

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 10 8.33 %
0:3 9 7.5 %
3:3 6 5 %
2:1 5 4.17 %
1:2 5 4.17 %
1:3 5 4.17 %
4:0 5 4.17 %
0:0 4 3.33 %
2:2 4 3.33 %
2:3 4 3.33 %
4:3 3 2.5 %
3:1 3 2.5 %
5:0 3 2.5 %
7:1 3 2.5 %
4:4 2 1.67 %
0:1 2 1.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 2 1.67 %
3:2 2 1.67 %
4:5 2 1.67 %
0:2 2 1.67 %
2:0 2 1.67 %
2:4 2 1.67 %
4:2 2 1.67 %
4:1 2 1.67 %
1:4 2 1.67 %
5:2 2 1.67 %
1:5 2 1.67 %
5:1 2 1.67 %
2:6 2 1.67 %
6:2 2 1.67 %
6:0 2 1.67 %
1:1 1 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.83 %
3:5 1 0.83 %
2:5 1 0.83 %
0:4 1 0.83 %
1:6 1 0.83 %
6:1 1 0.83 %
7:2 1 0.83 %
1:7 1 0.83 %
0:7 1 0.83 %
7:0 1 0.83 %
9:1 1 0.83 %
11:1 1 0.83 %
11:0 1 0.83 %
1:12 1 0.83 %
13:2 1 0.83 %
18:1 1 0.83 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    25%
  • 18
    11:00
    Opolanin II Opole Lubelskie
    0
    3
    :
    Kamex Polichna
    (walkower)
  • 13
    11:00
    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
    1
    2
    :
    Tęcza Kraśnik
  • 13
    11:00
    Perła Rudnik
    4
    4
    :
    Poraj Kraczewice
  • 13
    11:00
    Roztoczanie Chrzanów
    5
    1
    :
    Roztocze Batorz
  • 13
    11:00
    Sprint Wierzchowiska
    -
    -
    :
    Pogoń Trzebiesza
  • 13
    11:00
    Czarni Puszno Godowskie
    3
    3
    :
    ULKS Dzierzkowice
  • 29
    15:00
    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
    0
    0
    :
    Czarni Puszno Godowskie
  • 29
    15:00
    Perła Rudnik
    1
    12
    :
    Sprint Wierzchowiska
  • 29
    18:00
    Roztocze Batorz
    3
    0
    :
    Pogoń Trzebiesza
  • 29
    18:00
    Roztoczanie Chrzanów
    3
    0
    :
    Opolanin II Opole Lubelskie
  • 30
    11:00
    Poraj Kraczewice
    2
    1
    :
    ULKS Dzierzkowice
  • 30
    16:00
    Kamex Polichna
    2
    0
    :
    Tęcza Kraśnik
  • 06
    11:00
    Tęcza Kraśnik
    3
    0
    :
    Roztoczanie Chrzanów
  • 06
    11:00
    Czarni Puszno Godowskie
    2
    6
    :
    Poraj Kraczewice
  • 06
    11:00
    ULKS Dzierzkowice
    4
    0
    :
    Roztocze Batorz
  • 06
    11:00
    Pogoń Trzebiesza
    0
    3
    :
    Kamex Polichna
  • 06
    15:00
    Opolanin II Opole Lubelskie
    0
    3
    :
    Perła Rudnik
  • 06
    15:00
    Sprint Wierzchowiska
    5
    2
    :
    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • 13
    12:00
    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
    3
    0
    :
    Opolanin II Opole Lubelskie
  • 20
    12:00
    Pogoń Trzebiesza
    -
    -
    :
    Tęcza Kraśnik
  • 20
    12:00
    Kamex Polichna
    -
    -
    :
    ULKS Dzierzkowice
  • 20
    12:00
    Roztocze Batorz
    -
    -
    :
    Czarni Puszno Godowskie
  • 20
    12:00
    Poraj Kraczewice
    -
    -
    :
    Sprint Wierzchowiska
  • 20
    12:00
    Perła Rudnik
    -
    -
    :
    Roztoczanie Chrzanów
  • 20
    12:00
    Opolanin II Opole Lubelskie
    -
    -
    :
    Poraj Kraczewice
  • 27
    12:00
    Tęcza Kraśnik
    -
    -
    :
    Perła Rudnik
  • 27
    12:00
    Roztoczanie Chrzanów
    -
    -
    :
    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • 27
    12:00
    Sprint Wierzchowiska
    -
    -
    :
    Roztocze Batorz
  • 27
    12:00
    Czarni Puszno Godowskie
    -
    -
    :
    Kamex Polichna
  • 27
    12:00
    ULKS Dzierzkowice
    -
    -
    :
    Pogoń Trzebiesza