Lubelskie | Klasa B | Lublin III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
62
46.97 %
Zwycięstwa gości
52
39.39 %
Remisy
18
13.64 %

Bramki

Gospodarzy
365
średnia: 2.77
Gości
270
średnia: 2.05

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.76%
1 z 132
0.5
99.24%
131 z 132
7.58%
10 z 132
1.5
92.42%
122 z 132
22.73%
30 z 132
2.5
77.27%
102 z 132
37.88%
50 z 132
3.5
62.12%
82 z 132
56.06%
74 z 132
4.5
43.94%
58 z 132
69.7%
92 z 132
5.5
30.3%
40 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 6.06 %
2:0 8 6.06 %
2:1 7 5.3 %
1:3 7 5.3 %
1:0 6 4.55 %
1:2 6 4.55 %
2:3 6 4.55 %
3:1 6 4.55 %
2:2 5 3.79 %
3:3 4 3.03 %
0:2 4 3.03 %
0:3 4 3.03 %
1:4 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
0:4 4 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 2.27 %
4:5 3 2.27 %
3:0 3 2.27 %
8:0 3 2.27 %
3:2 2 1.52 %
4:3 2 1.52 %
4:2 2 1.52 %
2:4 2 1.52 %
5:2 2 1.52 %
2:5 2 1.52 %
6:3 2 1.52 %
4:0 2 1.52 %
0:5 2 1.52 %
8:1 2 1.52 %
10:0 2 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 0.76 %
5:4 1 0.76 %
5:3 1 0.76 %
4:8 1 0.76 %
6:1 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
3:8 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
1:7 1 0.76 %
12:4 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %
10:1 1 0.76 %
11:0 1 0.76 %
13:0 1 0.76 %
15:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    20%
  • 23
    11:00
    Mila Turka
    0
    0
    :
    KS Nasutów
  • 23
    11:00
    Czarni Pliszczyn
    4
    5
    :
    KS Serniki
  • 23
    11:00
    KS Uniszowice
    4
    0
    :
    KS Ciecierzyn
  • 23
    13:00
    Lewart II Lubartów
    9
    0
    :
    Vir Dorohucza
  • 23
    17:00
    GKS Niedźwiada
    4
    2
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 23
    17:00
    Wodnik Uścimów
    1
    4
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 30
    11:00
    KS Nasutów
    1
    3
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 30
    11:00
    LZS Krężnica Jara
    2
    0
    :
    Wodnik Uścimów
  • 30
    11:00
    Vir Dorohucza
    2
    3
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 30
    11:00
    Mila Turka
    2
    2
    :
    Lewart II Lubartów
  • 30
    14:00
    KS Serniki
    2
    3
    :
    KS Uniszowice
  • 30
    15:00
    KS Ciecierzyn
    0
    1
    :
    GKS Niedźwiada
  • 05
    16:00
    Wodnik Uścimów
    0
    3
    :
    KS Ciecierzyn
  • 06
    11:00
    KS Uniszowice
    8
    0
    :
    Vir Dorohucza
  • 06
    13:00
    Lewart II Lubartów
    13
    0
    :
    KS Nasutów
  • 06
    14:30
    Czarni Pliszczyn
    3
    3
    :
    Mila Turka
  • 06
    15:00
    Huragan Siostrzytów
    0
    3
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 06
    17:00
    GKS Niedźwiada
    4
    3
    :
    KS Serniki
  • 13
    11:00
    KS Nasutów
    4
    3
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 13
    11:00
    Mila Turka
    6
    1
    :
    KS Uniszowice
  • 13
    11:00
    Lewart II Lubartów
    8
    1
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 13
    15:00
    KS Ciecierzyn
    1
    0
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 13
    15:00
    Vir Dorohucza
    0
    5
    :
    GKS Niedźwiada
  • 13
    17:00
    KS Serniki
    2
    3
    :
    Wodnik Uścimów
  • 20
    11:00
    KS Uniszowice
    1
    3
    :
    Lewart II Lubartów
  • 20
    11:00
    Wodnik Uścimów
    10
    0
    :
    Vir Dorohucza
  • 20
    11:00
    LZS Krężnica Jara
    1
    4
    :
    KS Ciecierzyn
  • 20
    14:00
    Czarni Pliszczyn
    2
    0
    :
    KS Nasutów
  • 20
    15:00
    GKS Niedźwiada
    3
    1
    :
    Mila Turka
  • 20
    15:00
    Huragan Siostrzytów
    5
    3
    :
    KS Serniki
  • 27
    11:00
    Vir Dorohucza
    0
    5
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 27
    11:00
    Mila Turka
    2
    3
    :
    Wodnik Uścimów
  • 27
    11:15
    KS Nasutów
    1
    0
    :
    KS Ciecierzyn
  • 27
    13:00
    Lewart II Lubartów
    2
    2
    :
    GKS Niedźwiada
  • 27
    14:00
    KS Serniki
    5
    2
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 01
    19:00
    Czarni Pliszczyn
    6
    3
    :
    KS Uniszowice
  • 03
    15:00
    Wodnik Uścimów
    0
    4
    :
    Lewart II Lubartów
  • 04
    11:00
    KS Uniszowice
    0
    2
    :
    KS Nasutów
  • 04
    15:00
    GKS Niedźwiada
    4
    0
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 04
    15:00
    Huragan Siostrzytów
    4
    1
    :
    Mila Turka
  • 04
    15:00
    KS Ciecierzyn
    0
    2
    :
    KS Serniki
  • 04
    19:00
    LZS Krężnica Jara
    4
    1
    :
    Vir Dorohucza
  • 11
    11:00
    Mila Turka
    1
    4
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 11
    11:00
    Lewart II Lubartów
    4
    1
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 11
    11:00
    KS Uniszowice
    3
    3
    :
    GKS Niedźwiada
  • 11
    15:00
    KS Nasutów
    2
    0
    :
    KS Serniki
  • 11
    15:00
    Vir Dorohucza
    2
    5
    :
    KS Ciecierzyn
  • 11
    15:00
    Czarni Pliszczyn
    1
    3
    :
    Wodnik Uścimów
  • 18
    11:00
    Wodnik Uścimów
    2
    1
    :
    KS Uniszowice
  • 18
    14:00
    KS Serniki
    4
    5
    :
    Vir Dorohucza
  • 18
    15:00
    GKS Niedźwiada
    2
    0
    :
    KS Nasutów
  • 18
    15:00
    Huragan Siostrzytów
    3
    1
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 18
    15:00
    KS Ciecierzyn
    1
    2
    :
    Mila Turka
  • 11
    12:00
    LZS Krężnica Jara
    0
    1
    :
    Lewart II Lubartów
  • 25
    11:00
    KS Nasutów
    5
    4
    :
    Vir Dorohucza
  • 25
    11:00
    Mila Turka
    0
    1
    :
    KS Serniki
  • 25
    11:00
    Lewart II Lubartów
    11
    0
    :
    KS Ciecierzyn
  • 25
    11:00
    LZS Krężnica Jara
    1
    2
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 25
    11:00
    KS Uniszowice
    2
    1
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 25
    14:30
    GKS Niedźwiada
    2
    0
    :
    Wodnik Uścimów
  • 31
    14:00
    Vir Dorohucza
    0
    4
    :
    Mila Turka
  • 07
    13:00
    Wodnik Uścimów
    2
    0
    :
    KS Nasutów
  • 08
    11:00
    Huragan Siostrzytów
    1
    2
    :
    GKS Niedźwiada
  • 08
    11:00
    LZS Krężnica Jara
    3
    1
    :
    KS Uniszowice
  • 08
    11:00
    KS Serniki
    2
    1
    :
    Lewart II Lubartów
  • 08
    13:00
    KS Ciecierzyn
    3
    2
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 30
    18:00
    KS Nasutów
    2
    5
    :
    Mila Turka
  • 30
    18:00
    KS Serniki
    1
    3
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 30
    18:00
    KS Ciecierzyn
    2
    1
    :
    KS Uniszowice
  • 30
    18:00
    LZS Krężnica Jara
    1
    2
    :
    GKS Niedźwiada
  • 30
    18:00
    Huragan Siostrzytów
    3
    0
    :
    Wodnik Uścimów
  • 01
    11:00
    Vir Dorohucza
    0
    4
    :
    Lewart II Lubartów
  • 13
    11:00
    Huragan Siostrzytów
    1
    2
    :
    KS Nasutów
  • 13
    11:00
    KS Uniszowice
    1
    3
    :
    KS Serniki
  • 13
    11:00
    Czarni Pliszczyn
    12
    4
    :
    Vir Dorohucza
  • 13
    16:00
    Lewart II Lubartów
    8
    0
    :
    Mila Turka
  • 13
    17:00
    Wodnik Uścimów
    1
    0
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 13
    17:00
    GKS Niedźwiada
    1
    0
    :
    KS Ciecierzyn
  • 25
    11:00
    Mila Turka
    2
    4
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 25
    11:00
    LZS Krężnica Jara
    1
    1
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 25
    16:00
    KS Nasutów
    3
    3
    :
    Lewart II Lubartów
  • 25
    16:00
    KS Ciecierzyn
    0
    2
    :
    Wodnik Uścimów
  • 25
    16:45
    KS Serniki
    1
    4
    :
    GKS Niedźwiada
  • 02
    16:00
    Wodnik Uścimów
    6
    3
    :
    KS Serniki
  • 03
    11:00
    LZS Krężnica Jara
    1
    1
    :
    KS Nasutów
  • 03
    11:00
    KS Uniszowice
    1
    1
    :
    Mila Turka
  • 03
    11:00
    Czarni Pliszczyn
    8
    0
    :
    Lewart II Lubartów
  • 03
    15:00
    Huragan Siostrzytów
    0
    3
    :
    KS Ciecierzyn
  • 03
    18:00
    GKS Niedźwiada
    15
    0
    :
    Vir Dorohucza
  • 09
    11:00
    KS Nasutów
    3
    3
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 09
    11:00
    Lewart II Lubartów
    8
    1
    :
    KS Uniszowice
  • 09
    11:00
    Vir Dorohucza
    1
    7
    :
    Wodnik Uścimów
  • 09
    15:00
    Mila Turka
    0
    6
    :
    GKS Niedźwiada
  • 09
    15:00
    KS Serniki
    1
    1
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 09
    15:00
    KS Ciecierzyn
    2
    0
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 15
    15:00
    GKS Niedźwiada
    3
    0
    :
    Lewart II Lubartów
  • 16
    11:00
    LZS Krężnica Jara
    4
    1
    :
    KS Serniki
  • 16
    11:00
    KS Uniszowice
    1
    6
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 16
    15:00
    KS Ciecierzyn
    2
    3
    :
    KS Nasutów
  • 16
    16:30
    Wodnik Uścimów
    1
    1
    :
    Mila Turka
  • 16
    17:15
    Huragan Siostrzytów
    10
    1
    :
    Vir Dorohucza
  • 22
    11:00
    Mila Turka
    1
    2
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 22
    15:00
    Vir Dorohucza
    0
    3
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 22
    17:00
    Czarni Pliszczyn
    4
    5
    :
    GKS Niedźwiada
  • 23
    11:00
    KS Nasutów
    1
    3
    :
    KS Uniszowice
  • 23
    18:00
    KS Serniki
    3
    1
    :
    KS Ciecierzyn
  • 23
    18:30
    Lewart II Lubartów
    1
    0
    :
    Wodnik Uścimów
  • 30
    11:00
    LZS Krężnica Jara
    1
    1
    :
    Mila Turka
  • 30
    11:00
    Huragan Siostrzytów
    3
    0
    :
    Lewart II Lubartów
  • 30
    15:00
    KS Serniki
    2
    1
    :
    KS Nasutów
  • 30
    15:00
    KS Ciecierzyn
    10
    0
    :
    Vir Dorohucza
  • 30
    17:00
    Wodnik Uścimów
    0
    4
    :
    Czarni Pliszczyn
  • 30
    17:30
    GKS Niedźwiada
    3
    1
    :
    KS Uniszowice
  • 06
    11:00
    KS Uniszowice
    2
    3
    :
    Wodnik Uścimów
  • 06
    11:00
    Lewart II Lubartów
    3
    1
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 06
    11:00
    Vir Dorohucza
    2
    4
    :
    KS Serniki
  • 06
    15:00
    Czarni Pliszczyn
    1
    3
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 06
    15:00
    Mila Turka
    1
    0
    :
    KS Ciecierzyn
  • 06
    16:00
    KS Nasutów
    3
    8
    :
    GKS Niedźwiada
  • 19
    13:45
    KS Ciecierzyn
    3
    2
    :
    Lewart II Lubartów
  • 19
    14:00
    Czarni Pliszczyn
    5
    2
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 19
    14:00
    Huragan Siostrzytów
    2
    1
    :
    KS Uniszowice
  • 19
    17:00
    KS Serniki
    0
    2
    :
    Mila Turka
  • 20
    11:00
    Vir Dorohucza
    4
    8
    :
    KS Nasutów
  • 20
    17:00
    Wodnik Uścimów
    1
    1
    :
    GKS Niedźwiada
  • 26
    16:00
    KS Nasutów
    2
    1
    :
    Wodnik Uścimów
  • 26
    16:00
    GKS Niedźwiada
    4
    2
    :
    Huragan Siostrzytów
  • 26
    17:00
    Mila Turka
    2
    2
    :
    Vir Dorohucza
  • 27
    12:00
    KS Uniszowice
    1
    1
    :
    LZS Krężnica Jara
  • 27
    12:00
    Czarni Pliszczyn
    2
    2
    :
    KS Ciecierzyn
  • 27
    12:00
    Lewart II Lubartów
    2
    0
    :
    KS Serniki