Lubelskie | Klasa B | Zamość I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
34
47.22 %
Zwycięstwa gości
30
41.67 %
Remisy
8
11.11 %

Bramki

Gospodarzy
174
średnia: 2.42
Gości
158
średnia: 2.19

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.78%
2 z 72
0.5
97.22%
70 z 72
4.17%
3 z 72
1.5
95.83%
69 z 72
13.89%
10 z 72
2.5
86.11%
62 z 72
44.44%
32 z 72
3.5
55.56%
40 z 72
54.17%
39 z 72
4.5
45.83%
33 z 72
68.06%
49 z 72
5.5
31.94%
23 z 72

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 8 11.11 %
0:3 7 9.72 %
1:1 4 5.56 %
2:1 4 5.56 %
1:2 3 4.17 %
1:3 3 4.17 %
2:4 3 4.17 %
4:1 3 4.17 %
0:0 2 2.78 %
2:2 2 2.78 %
2:3 2 2.78 %
0:2 2 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 2 2.78 %
5:1 2 2.78 %
6:2 2 2.78 %
0:5 2 2.78 %
6:0 2 2.78 %
1:0 1 1.39 %
3:2 1 1.39 %
4:3 1 1.39 %
3:4 1 1.39 %
4:5 1 1.39 %
2:0 1 1.39 %
3:1 1 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.39 %
5:3 1 1.39 %
1:4 1 1.39 %
0:4 1 1.39 %
7:3 1 1.39 %
4:8 1 1.39 %
5:0 1 1.39 %
7:2 1 1.39 %
0:6 1 1.39 %
7:1 1 1.39 %
1:8 1 1.39 %
1:9 1 1.39 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    28
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    13
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    24%
  • 22
    18:00
    Wola Różaniecka-Luchów
    4
    1
    :
    Albatros Biszcza
  • 23
    13:00
    Start Gmina Frampol
    3
    4
    :
    Aleksandria Aleksandrów
  • 23
    17:00
    Perła Deszkowice
    1
    3
    :
    Orion Jacnia
  • 23
    18:00
    Rakovia Rakówka
    3
    0
    :
    Huragan Chmielek
  • 29
    17:00
    Aleksandria Aleksandrów
    1
    3
    :
    Rakovia Rakówka
  • 30
    13:00
    Huragan Chmielek
    5
    1
    :
    Perła Deszkowice
  • 30
    13:00
    Albatros Biszcza
    0
    6
    :
    Start Gmina Frampol
  • 30
    16:00
    Wrzos Szyszków
    0
    3
    :
    Wola Różaniecka-Luchów
  • 05
    16:00
    Perła Deszkowice
    2
    3
    :
    Aleksandria Aleksandrów
  • 05
    16:00
    Orion Jacnia
    5
    2
    :
    Huragan Chmielek
  • 06
    13:00
    Rakovia Rakówka
    3
    0
    :
    Albatros Biszcza
  • 06
    14:00
    Start Gmina Frampol
    7
    2
    :
    Wrzos Szyszków
  • 12
    17:00
    Albatros Biszcza
    2
    3
    :
    Perła Deszkowice
  • 13
    15:00
    Wola Różaniecka-Luchów
    1
    9
    :
    Start Gmina Frampol
  • 13
    16:00
    Aleksandria Aleksandrów
    4
    1
    :
    Orion Jacnia
  • 13
    16:00
    Wrzos Szyszków
    1
    4
    :
    Rakovia Rakówka
  • 19
    16:00
    Perła Deszkowice
    3
    0
    :
    Wrzos Szyszków
  • 19
    16:30
    Orion Jacnia
    7
    1
    :
    Albatros Biszcza
  • 20
    12:30
    Rakovia Rakówka
    4
    3
    :
    Wola Różaniecka-Luchów
  • 20
    16:00
    Huragan Chmielek
    0
    2
    :
    Aleksandria Aleksandrów
  • 26
    16:30
    Wola Różaniecka-Luchów
    4
    5
    :
    Perła Deszkowice
  • 27
    13:00
    Albatros Biszcza
    0
    5
    :
    Huragan Chmielek
  • 27
    13:30
    Start Gmina Frampol
    6
    2
    :
    Rakovia Rakówka
  • 27
    15:00
    Wrzos Szyszków
    0
    3
    :
    Orion Jacnia
  • 04
    13:00
    Perła Deszkowice
    0
    3
    :
    Start Gmina Frampol
  • 04
    15:00
    Orion Jacnia
    3
    0
    :
    Wola Różaniecka-Luchów
  • 04
    15:00
    Huragan Chmielek
    1
    2
    :
    Wrzos Szyszków
  • 04
    16:00
    Aleksandria Aleksandrów
    6
    0
    :
    Albatros Biszcza
  • 11
    11:00
    Rakovia Rakówka
    1
    1
    :
    Perła Deszkowice
  • 11
    12:00
    Wrzos Szyszków
    0
    5
    :
    Aleksandria Aleksandrów
  • 11
    12:00
    Wola Różaniecka-Luchów
    5
    2
    :
    Huragan Chmielek
  • 08
    11:00
    Start Gmina Frampol
    2
    4
    :
    Orion Jacnia
  • 17
    15:00
    Albatros Biszcza
    0
    2
    :
    Wrzos Szyszków
  • 18
    12:00
    Orion Jacnia
    4
    1
    :
    Rakovia Rakówka
  • 18
    12:00
    Aleksandria Aleksandrów
    1
    1
    :
    Wola Różaniecka-Luchów
  • 25
    12:00
    Huragan Chmielek
    2
    2
    :
    Start Gmina Frampol
  • 04
    17:00
    Albatros Biszcza
    0
    3
    :
    Wola Różaniecka-Luchów
  • 04
    17:00
    Aleksandria Aleksandrów
    1
    1
    :
    Start Gmina Frampol
  • 04
    17:00
    Huragan Chmielek
    2
    4
    :
    Rakovia Rakówka
  • 04
    17:00
    Orion Jacnia
    3
    2
    :
    Perła Deszkowice
  • 24
    17:30
    Wola Różaniecka-Luchów
    0
    0
    :
    Wrzos Szyszków
  • 25
    13:00
    Perła Deszkowice
    2
    1
    :
    Huragan Chmielek
  • 25
    13:00
    Rakovia Rakówka
    1
    2
    :
    Aleksandria Aleksandrów
  • 25
    13:00
    Start Gmina Frampol
    3
    0
    :
    Albatros Biszcza
  • 01
    16:00
    Wrzos Szyszków
    0
    4
    :
    Start Gmina Frampol
  • 02
    13:00
    Albatros Biszcza
    0
    3
    :
    Rakovia Rakówka
  • 02
    13:00
    Aleksandria Aleksandrów
    3
    1
    :
    Perła Deszkowice
  • 02
    13:00
    Huragan Chmielek
    5
    3
    :
    Orion Jacnia
  • 08
    ?:?
    Perła Deszkowice
    3
    0
    :
    Albatros Biszcza
  • 08
    17:00
    Orion Jacnia
    6
    2
    :
    Aleksandria Aleksandrów
  • 09
    13:00
    Rakovia Rakówka
    5
    1
    :
    Wrzos Szyszków
  • 09
    13:00
    Start Gmina Frampol
    1
    1
    :
    Wola Różaniecka-Luchów
  • 15
    ?:?
    Albatros Biszcza
    0
    3
    :
    Orion Jacnia
  • 15
    15:00
    Wola Różaniecka-Luchów
    2
    1
    :
    Rakovia Rakówka
  • 16
    13:00
    Wrzos Szyszków
    2
    2
    :
    Perła Deszkowice
  • 16
    17:00
    Aleksandria Aleksandrów
    1
    3
    :
    Huragan Chmielek
  • 22
    ?:?
    Huragan Chmielek
    3
    0
    :
    Albatros Biszcza
  • 22
    17:00
    Orion Jacnia
    5
    0
    :
    Wrzos Szyszków
  • 23
    13:00
    Perła Deszkowice
    2
    4
    :
    Wola Różaniecka-Luchów
  • 23
    13:00
    Rakovia Rakówka
    1
    2
    :
    Start Gmina Frampol
  • 29
    ?:?
    Albatros Biszcza
    0
    3
    :
    Aleksandria Aleksandrów
  • 29
    17:00
    Start Gmina Frampol
    7
    3
    :
    Perła Deszkowice
  • 29
    18:00
    Wola Różaniecka-Luchów
    2
    1
    :
    Orion Jacnia
  • 30
    13:00
    Wrzos Szyszków
    1
    8
    :
    Huragan Chmielek
  • 06
    13:00
    Aleksandria Aleksandrów
    6
    0
    :
    Wrzos Szyszków
  • 06
    13:00
    Huragan Chmielek
    4
    8
    :
    Wola Różaniecka-Luchów
  • 06
    13:00
    Orion Jacnia
    4
    2
    :
    Start Gmina Frampol
  • 06
    13:00
    Perła Deszkowice
    0
    0
    :
    Rakovia Rakówka
  • 12
    18:00
    Wola Różaniecka-Luchów
    1
    0
    :
    Aleksandria Aleksandrów
  • 13
    ?:?
    Wrzos Szyszków
    3
    0
    :
    Albatros Biszcza
  • 13
    13:00
    Rakovia Rakówka
    2
    0
    :
    Orion Jacnia
  • 13
    13:00
    Start Gmina Frampol
    2
    1
    :
    Huragan Chmielek