Lubelskie | Klasa okręgowa | Lublin
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
119
49.58 %
Zwycięstwa gości
89
37.08 %
Remisy
32
13.33 %

Bramki

Gospodarzy
610
średnia: 2.54
Gości
458
średnia: 1.91

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.75%
9 z 240
0.5
96.25%
231 z 240
9.58%
23 z 240
1.5
90.42%
217 z 240
20.42%
49 z 240
2.5
79.58%
191 z 240
35.42%
85 z 240
3.5
64.58%
155 z 240
55.42%
133 z 240
4.5
44.58%
107 z 240
72.5%
174 z 240
5.5
27.5%
66 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 19 7.92 %
3:0 12 5 %
1:1 11 4.58 %
2:1 11 4.58 %
3:2 10 4.17 %
5:0 10 4.17 %
0:0 9 3.75 %
2:0 9 3.75 %
3:1 9 3.75 %
1:0 8 3.33 %
4:0 8 3.33 %
2:2 7 2.92 %
1:2 7 2.92 %
0:1 6 2.5 %
2:3 6 2.5 %
3:4 6 2.5 %
0:2 6 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 6 2.5 %
1:4 6 2.5 %
4:1 6 2.5 %
3:3 5 2.08 %
4:3 5 2.08 %
2:4 5 2.08 %
4:2 5 2.08 %
0:4 5 2.08 %
6:0 4 1.67 %
1:5 3 1.25 %
6:2 3 1.25 %
0:5 3 1.25 %
6:1 3 1.25 %
8:2 3 1.25 %
5:1 2 0.83 %
1:6 2 0.83 %
8:0 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:9 2 0.83 %
14:0 2 0.83 %
5:4 1 0.42 %
3:5 1 0.42 %
4:6 1 0.42 %
5:2 1 0.42 %
0:6 1 0.42 %
1:7 1 0.42 %
7:0 1 0.42 %
0:7 1 0.42 %
8:1 1 0.42 %
3:10 1 0.42 %
0:8 1 0.42 %
9:0 1 0.42 %
10:0 1 0.42 %
11:1 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    96
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    46
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    40
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    16%
  • 05
    16:00
    Piaskovia Piaski
    0
    0
    :
    MKS/Ruch Ryki
  • 05
    16:00
    Sokół Konopnica
    3
    1
    :
    Janowianka Janów Lubelski
  • 05
    17:30
    Stal Poniatowa
    6
    0
    :
    Wisła II Puławy
  • 05
    18:00
    Polesie Kock
    3
    2
    :
    Avia II Świdnik
  • 06
    11:00
    Motor II Lublin
    14
    0
    :
    Orzeł Urzędów
  • 06
    17:00
    Orion Niedrzwica Duża
    5
    0
    :
    Mazowsze Stężyca
  • 13
    14:00
    GKS Niemce
    3
    3
    :
    Sokół Konopnica
  • 13
    17:30
    Janowianka Janów Lubelski
    0
    2
    :
    Motor II Lublin
  • 13
    17:30
    Orzeł Urzędów
    0
    4
    :
    Stal Poniatowa
  • 13
    17:30
    Wisła II Puławy
    3
    1
    :
    Polesie Kock
  • 13
    17:30
    Avia II Świdnik
    5
    4
    :
    LKS Stróża
  • 13
    17:30
    Unia Bełżyce
    0
    0
    :
    Piaskovia Piaski
  • 13
    17:30
    MKS/Ruch Ryki
    5
    0
    :
    Mazowsze Stężyca
  • 16
    18:00
    Piaskovia Piaski
    2
    4
    :
    Avia II Świdnik
  • 18
    18:00
    Polesie Kock
    4
    1
    :
    Orzeł Urzędów
  • 19
    13:00
    Stal Poniatowa
    2
    3
    :
    Janowianka Janów Lubelski
  • 19
    17:00
    Orion Niedrzwica Duża
    6
    0
    :
    MKS/Ruch Ryki
  • 19
    17:00
    Mazowsze Stężyca
    2
    4
    :
    Unia Bełżyce
  • 19
    17:00
    LKS Stróża
    1
    0
    :
    Wisła II Puławy
  • 19
    17:00
    Motor II Lublin
    9
    0
    :
    GKS Niemce