Lubelskie | Klasa okręgowa | Zamość
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaForma
Sezon 2020/21
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
144
47.06 %
144
47.06 %
Zwycięstwa gości
121
39.54 %
121
39.54 %
Remisy
41
13.4 %
41
13.4 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.94%
9 z 306
9 z 306
0.5
97.06%
297 z 306
297 z 306
13.07%
40 z 306
40 z 306
1.5
86.93%
266 z 306
266 z 306
27.12%
83 z 306
83 z 306
2.5
72.88%
223 z 306
223 z 306
48.69%
149 z 306
149 z 306
3.5
51.31%
157 z 306
157 z 306
64.05%
196 z 306
196 z 306
4.5
35.95%
110 z 306
110 z 306
78.43%
240 z 306
240 z 306
5.5
21.57%
66 z 306
66 z 306
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 22 | 7.19 % |
1:1 | 19 | 6.21 % |
0:1 | 18 | 5.88 % |
2:1 | 17 | 5.56 % |
2:0 | 15 | 4.9 % |
3:0 | 14 | 4.58 % |
1:0 | 13 | 4.25 % |
0:3 | 13 | 4.25 % |
4:1 | 13 | 4.25 % |
3:1 | 10 | 3.27 % |
4:0 | 10 | 3.27 % |
5:1 | 10 | 3.27 % |
0:0 | 9 | 2.94 % |
2:2 | 9 | 2.94 % |
0:2 | 9 | 2.94 % |
1:3 | 9 | 2.94 % |
0:4 | 9 | 2.94 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:3 | 8 | 2.61 % |
3:2 | 8 | 2.61 % |
1:4 | 8 | 2.61 % |
2:4 | 5 | 1.63 % |
5:0 | 5 | 1.63 % |
7:0 | 5 | 1.63 % |
0:6 | 4 | 1.31 % |
3:3 | 3 | 0.98 % |
4:2 | 3 | 0.98 % |
5:3 | 3 | 0.98 % |
2:5 | 3 | 0.98 % |
4:3 | 2 | 0.65 % |
5:2 | 2 | 0.65 % |
1:5 | 2 | 0.65 % |
2:6 | 2 | 0.65 % |
0:5 | 2 | 0.65 % |
1:6 | 2 | 0.65 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:0 | 2 | 0.65 % |
7:1 | 2 | 0.65 % |
1:7 | 2 | 0.65 % |
8:1 | 2 | 0.65 % |
8:0 | 2 | 0.65 % |
4:4 | 1 | 0.33 % |
6:3 | 1 | 0.33 % |
6:2 | 1 | 0.33 % |
6:1 | 1 | 0.33 % |
2:8 | 1 | 0.33 % |
0:7 | 1 | 0.33 % |
0:8 | 1 | 0.33 % |
10:1 | 1 | 0.33 % |
10:0 | 1 | 0.33 % |
13:0 | 1 | 0.33 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola13449%Wygrana przynajmniej 1 bramką5721%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3011%Wygrana 3 bramkami i więcej5319%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
01 sie16:00
-
01 sie17:00
-
01 sie17:00
-
01 sie17:00
-
01 sie17:30
-
02 sie17:00
-
02 sie17:00
-
02 sie17:00
-
02 sie17:30
-
08 sie13:00
-
08 sie13:00
-
08 sie16:00
-
08 sie17:00
-
08 sie17:00
-
08 sie17:00
-
08 sie17:00
-
09 sie14:00
-
09 sie18:00
-
15 sie11:00
-
15 sie11:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
16 sie15:00
-
16 sie16:00
-
16 sie16:00
-
16 sie17:00
-
16 sie17:00
-
22 sie11:00
-
22 sie11:00
-
22 sie11:00
-
22 sie17:00
-
22 sie17:00
-
23 sie14:00
-
23 sie16:00
-
23 sie17:00
-
23 sie17:00
-
29 sie13:00
-
29 sie17:00
-
30 sie15:00
-
30 sie15:00
-
30 sie16:00
-
30 sie16:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:00
-
05 wrz11:00
-
05 wrz11:00
-
05 wrz16:00
-
05 wrz17:00
-
06 wrz16:00
-
06 wrz16:00
-
06 wrz16:00
-
06 wrz16:00
-
06 wrz17:00
-
12 wrz11:00
-
12 wrz16:00
-
13 wrz15:00
-
13 wrz15:00
-
13 wrz16:00
-
13 wrz16:00
-
13 wrz16:00
-
13 wrz16:00
-
13 wrz17:00
-
19 wrz11:00
-
19 wrz13:00
-
19 wrz13:00
-
19 wrz15:00
-
19 wrz16:00
-
19 wrz16:00
-
20 wrz15:00
-
20 wrz15:00
-
20 wrz15:00
-
26 wrz12:00
-
26 wrz16:00
-
26 wrz16:00
-
27 wrz14:00
-
27 wrz15:30
-
27 wrz16:00
-
27 wrz16:00
-
27 wrz16:00
-
27 wrz16:00
-
03 paź11:00
-
03 paź15:00
-
03 paź15:00
-
03 paź15:00
-
04 paź12:00
-
04 paź13:00
-
04 paź14:30
-
04 paź15:00
-
04 paź16:00
-
10 paź14:00
-
10 paź15:00
-
10 paź16:00
-
11 paź14:00
-
11 paź14:00
-
11 paź15:00
-
11 paź15:00
-
11 paź15:00
-
21 lis13:00
-
17 paź13:00
-
17 paź14:00
-
17 paź15:00
-
18 paź14:00
-
18 paź14:00
-
18 paź14:00
-
18 paź15:00
-
18 paź15:00
-
18 paź15:00
-
24 paź15:00
-
25 paź14:00
-
25 paź14:00
-
25 paź14:00
-
25 paź14:00
-
25 paź14:00
-
25 paź14:00
-
21 lis12:00
-
21 lis12:00
-
31 paź11:00
-
31 paź11:00
-
31 paź13:00
-
31 paź13:00
-
31 paź13:00
-
31 paź13:00
-
31 paź13:30
-
31 paź14:00
-
31 paź14:00
-
07 lis11:00
-
07 lis13:00
-
07 lis13:30
-
08 lis13:00
-
08 lis13:00
-
08 lis13:30
-
08 lis13:30
-
08 lis13:30
-
21 lis13:00
-
11 lis11:00
-
11 lis13:00Błękitni Obsza03:Igros Krasnobród(walkower)
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:30
-
11 lis13:30
-
11 lis13:30
-
11 lis13:30
-
14 lis13:00
-
14 lis13:00
-
14 lis13:00
-
14 lis13:00
-
14 lis13:00
-
15 lis13:00
-
15 lis13:00
-
15 lis13:00
-
15 lis13:00
-
13 mar13:00
-
13 mar13:00
-
14 mar13:00
-
14 mar13:00
-
14 mar13:00
-
14 mar14:00
-
14 mar14:00
-
14 mar15:00
-
28 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
28 kwi17:00
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00Roztocze Szczebrzeszyn30:Tarpan Korchów(walkower)
-
05 maj17:00
-
19 maj18:00Olimpiakos Tarnogród23:Pogoń Łaszczówka
-
19 maj18:00Potok Sitno31:Roztocze Szczebrzeszyn
-
19 maj18:00Tarpan Korchów01:Metalowiec Goraj
-
19 maj18:00Olimpia Miączyn81:Victoria Łukowa/Chmielek
-
19 maj18:00Sokół Zwierzyniec01:Tanew Majdan Stary
-
19 maj18:00Orion Dereźnia26:Igros Krasnobród
-
19 maj18:00Korona Łaszczów30:Tur Turobin
-
19 maj18:00Granica Lubycza Królewska01:Błękitni Obsza
-
19 maj18:00Orzeł Tereszpol03:Omega Stary Zamość
-
10 kwi12:00
-
10 kwi14:00
-
10 kwi14:00
-
10 kwi15:00
-
10 kwi15:00
-
10 kwi16:00
-
11 kwi14:00
-
11 kwi15:00
-
11 kwi15:00
-
17 kwi13:00
-
17 kwi16:00
-
17 kwi16:00
-
17 kwi16:00
-
17 kwi16:00
-
18 kwi15:00
-
18 kwi15:00
-
18 kwi16:00
-
18 kwi16:00Orion Dereźnia02:Błękitni Obsza
-
24 kwi11:00(walkower)
-
24 kwi16:00
-
24 kwi16:00
-
24 kwi16:00
-
25 kwi15:00
-
25 kwi16:00
-
25 kwi16:00
-
25 kwi16:00
-
25 kwi16:30
-
01 maj13:00
-
01 maj16:00
-
01 maj16:00
-
01 maj16:00
-
01 maj17:00
-
01 maj17:00
-
02 maj14:30
-
02 maj16:00
-
02 maj17:00
-
08 maj13:00
-
08 maj16:00
-
08 maj16:00
-
08 maj16:00
-
08 maj17:00
-
08 maj17:00
-
09 maj16:00
-
09 maj16:00
-
09 maj16:00
-
15 maj13:00Olimpiakos Tarnogród23:Korona Łaszczów
-
15 maj16:00Potok Sitno01:Błękitni Obsza
-
15 maj16:00Olimpia Miączyn41:Orzeł Tereszpol
-
15 maj16:00
-
15 maj17:00Roztocze Szczebrzeszyn13:Igros Krasnobród
-
16 maj16:00Victoria Łukowa/Chmielek22:Pogoń Łaszczówka
-
16 maj16:00Orion Dereźnia33:Tur Turobin
-
16 maj17:00Metalowiec Goraj51:Tanew Majdan Stary
-
16 maj17:00Tarpan Korchów13:Omega Stary Zamość
-
22 maj11:00Omega Stary Zamość33:Potok Sitno
-
22 maj12:00Igros Krasnobród10:Metalowiec Goraj
-
22 maj16:00Pogoń Łaszczówka52:Orion Dereźnia
-
22 maj17:00
-
22 maj17:00Orzeł Tereszpol11:Tarpan Korchów
-
22 maj17:00Błękitni Obsza50:Olimpiakos Tarnogród
-
23 maj13:00Tur Turobin10:Sokół Zwierzyniec
-
23 maj16:00Korona Łaszczów20:Roztocze Szczebrzeszyn
-
23 maj17:00Tanew Majdan Stary30:Victoria Łukowa/Chmielek(walkower)
-
29 maj16:00Olimpiakos Tarnogród23:Omega Stary Zamość
-
29 maj17:00Metalowiec Goraj02:Korona Łaszczów
-
29 maj17:00Roztocze Szczebrzeszyn12:Błękitni Obsza
-
29 maj17:00Olimpia Miączyn22:Tur Turobin
-
30 maj14:00
-
30 maj16:00Potok Sitno11:Orzeł Tereszpol
-
30 maj16:00Sokół Zwierzyniec40:Orion Dereźnia
-
30 maj17:00Tanew Majdan Stary32:Pogoń Łaszczówka
-
30 maj17:00Victoria Łukowa/Chmielek04:Igros Krasnobród
-
02 cze17:00Orion Dereźnia12:Olimpia Miączyn
-
02 cze17:00Granica Lubycza Królewska31:Potok Sitno
-
02 cze17:00Igros Krasnobród10:Tanew Majdan Stary
-
02 cze18:00Pogoń Łaszczówka31:Sokół Zwierzyniec
-
02 cze18:00Tur Turobin21:Tarpan Korchów
-
02 cze18:00Orzeł Tereszpol12:Olimpiakos Tarnogród
-
02 cze18:00Omega Stary Zamość60:Roztocze Szczebrzeszyn
-
02 cze18:00Błękitni Obsza41:Metalowiec Goraj
-
02 cze18:00Korona Łaszczów41:Victoria Łukowa/Chmielek
-
05 cze17:00Roztocze Szczebrzeszyn21:Orzeł Tereszpol
-
05 cze17:00Potok Sitno41:Tur Turobin
-
05 cze17:00Olimpia Miączyn53:Sokół Zwierzyniec
-
06 cze17:00Igros Krasnobród12:Pogoń Łaszczówka
-
06 cze17:00Tanew Majdan Stary10:Korona Łaszczów
-
06 cze17:00Victoria Łukowa/Chmielek23:Błękitni Obsza
-
06 cze17:00
-
06 cze17:00Tarpan Korchów03:Orion Dereźnia
-
06 cze18:00Metalowiec Goraj04:Omega Stary Zamość
-
12 cze13:00Pogoń Łaszczówka10:Olimpia Miączyn
-
12 cze13:00Korona Łaszczów21:Igros Krasnobród
-
12 cze16:00Orion Dereźnia01:Potok Sitno
-
12 cze16:00Omega Stary Zamość130:Victoria Łukowa/Chmielek
-
12 cze17:00Orzeł Tereszpol10:Metalowiec Goraj
-
12 cze17:00Błękitni Obsza16:Tanew Majdan Stary
-
13 cze14:00Tur Turobin02:Olimpiakos Tarnogród
-
13 cze16:00Sokół Zwierzyniec43:Tarpan Korchów
-
13 cze16:00
-
19 cze12:00Victoria Łukowa/Chmielek21:Orzeł Tereszpol
-
19 cze16:00Tanew Majdan Stary31:Omega Stary Zamość
-
19 cze18:00Korona Łaszczów01:Pogoń Łaszczówka
-
19 cze18:00Igros Krasnobród52:Błękitni Obsza
-
19 cze18:00Metalowiec Goraj20:Granica Lubycza Królewska
-
19 cze18:00Roztocze Szczebrzeszyn00:Tur Turobin
-
19 cze18:00Olimpiakos Tarnogród51:Orion Dereźnia
-
19 cze18:00Potok Sitno24:Sokół Zwierzyniec
-
19 cze18:00Tarpan Korchów14:Olimpia Miączyn
-
26 cze15:00
-
26 cze17:00Olimpia Miączyn40:Potok Sitno
-
26 cze17:00Sokół Zwierzyniec24:Olimpiakos Tarnogród
-
26 cze17:00Orion Dereźnia25:Roztocze Szczebrzeszyn
-
26 cze18:00
-
27 cze18:00Tur Turobin32:Metalowiec Goraj
-
27 cze18:00Orzeł Tereszpol06:Tanew Majdan Stary
-
27 cze18:00Omega Stary Zamość71:Igros Krasnobród
-
27 cze18:00Błękitni Obsza53:Korona Łaszczów