Lubelskie | Klasa okręgowa | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
144
47.06 %
Zwycięstwa gości
121
39.54 %
Remisy
41
13.4 %

Bramki

Gospodarzy
662
średnia: 2.16
Gości
530
średnia: 1.73

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.94%
9 z 306
0.5
97.06%
297 z 306
13.07%
40 z 306
1.5
86.93%
266 z 306
27.12%
83 z 306
2.5
72.88%
223 z 306
48.69%
149 z 306
3.5
51.31%
157 z 306
64.05%
196 z 306
4.5
35.95%
110 z 306
78.43%
240 z 306
5.5
21.57%
66 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 22 7.19 %
1:1 19 6.21 %
0:1 18 5.88 %
2:1 17 5.56 %
2:0 15 4.9 %
3:0 14 4.58 %
1:0 13 4.25 %
0:3 13 4.25 %
4:1 13 4.25 %
3:1 10 3.27 %
4:0 10 3.27 %
5:1 10 3.27 %
0:0 9 2.94 %
2:2 9 2.94 %
0:2 9 2.94 %
1:3 9 2.94 %
0:4 9 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 8 2.61 %
3:2 8 2.61 %
1:4 8 2.61 %
2:4 5 1.63 %
5:0 5 1.63 %
7:0 5 1.63 %
0:6 4 1.31 %
3:3 3 0.98 %
4:2 3 0.98 %
5:3 3 0.98 %
2:5 3 0.98 %
4:3 2 0.65 %
5:2 2 0.65 %
1:5 2 0.65 %
2:6 2 0.65 %
0:5 2 0.65 %
1:6 2 0.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 0.65 %
7:1 2 0.65 %
1:7 2 0.65 %
8:1 2 0.65 %
8:0 2 0.65 %
4:4 1 0.33 %
6:3 1 0.33 %
6:2 1 0.33 %
6:1 1 0.33 %
2:8 1 0.33 %
0:7 1 0.33 %
0:8 1 0.33 %
10:1 1 0.33 %
10:0 1 0.33 %
13:0 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    134
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    57
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    53
    19%
  • 19
    18:00
    Olimpiakos Tarnogród
    2
    3
    :
    Pogoń Łaszczówka
  • 19
    18:00
    Potok Sitno
    3
    1
    :
    Roztocze Szczebrzeszyn
  • 19
    18:00
    Tarpan Korchów
    0
    1
    :
    Metalowiec Goraj
  • 19
    18:00
    Olimpia Miączyn
    8
    1
    :
    Victoria Łukowa/Chmielek
  • 19
    18:00
    Sokół Zwierzyniec
    0
    1
    :
    Tanew Majdan Stary
  • 19
    18:00
    Orion Dereźnia
    2
    6
    :
    Igros Krasnobród
  • 19
    18:00
    Korona Łaszczów
    3
    0
    :
    Tur Turobin
  • 19
    18:00
    Granica Lubycza Królewska
    0
    1
    :
    Błękitni Obsza
  • 19
    18:00
    Orzeł Tereszpol
    0
    3
    :
    Omega Stary Zamość
  • 15
    13:00
    Olimpiakos Tarnogród
    2
    3
    :
    Korona Łaszczów
  • 15
    16:00
    Potok Sitno
    0
    1
    :
    Błękitni Obsza
  • 15
    16:00
    Olimpia Miączyn
    4
    1
    :
    Orzeł Tereszpol
  • 15
    17:00
    Roztocze Szczebrzeszyn
    1
    3
    :
    Igros Krasnobród
  • 16
    16:00
    Victoria Łukowa/Chmielek
    2
    2
    :
    Pogoń Łaszczówka
  • 16
    16:00
    Orion Dereźnia
    3
    3
    :
    Tur Turobin
  • 16
    17:00
    Metalowiec Goraj
    5
    1
    :
    Tanew Majdan Stary
  • 16
    17:00
    Tarpan Korchów
    1
    3
    :
    Omega Stary Zamość
  • 22
    11:00
    Omega Stary Zamość
    3
    3
    :
    Potok Sitno
  • 22
    12:00
    Igros Krasnobród
    1
    0
    :
    Metalowiec Goraj
  • 22
    16:00
    Pogoń Łaszczówka
    5
    2
    :
    Orion Dereźnia
  • 22
    17:00
    Orzeł Tereszpol
    1
    1
    :
    Tarpan Korchów
  • 22
    17:00
    Błękitni Obsza
    5
    0
    :
    Olimpiakos Tarnogród
  • 23
    13:00
    Tur Turobin
    1
    0
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 23
    16:00
    Korona Łaszczów
    2
    0
    :
    Roztocze Szczebrzeszyn
  • 23
    17:00
    Tanew Majdan Stary
    3
    0
    :
    Victoria Łukowa/Chmielek
    (walkower)
  • 29
    16:00
    Olimpiakos Tarnogród
    2
    3
    :
    Omega Stary Zamość
  • 29
    17:00
    Metalowiec Goraj
    0
    2
    :
    Korona Łaszczów
  • 29
    17:00
    Roztocze Szczebrzeszyn
    1
    2
    :
    Błękitni Obsza
  • 29
    17:00
    Olimpia Miączyn
    2
    2
    :
    Tur Turobin
  • 30
    16:00
    Potok Sitno
    1
    1
    :
    Orzeł Tereszpol
  • 30
    16:00
    Sokół Zwierzyniec
    4
    0
    :
    Orion Dereźnia
  • 30
    17:00
    Tanew Majdan Stary
    3
    2
    :
    Pogoń Łaszczówka
  • 30
    17:00
    Victoria Łukowa/Chmielek
    0
    4
    :
    Igros Krasnobród
  • 02
    17:00
    Orion Dereźnia
    1
    2
    :
    Olimpia Miączyn
  • 02
    17:00
    Granica Lubycza Królewska
    3
    1
    :
    Potok Sitno
  • 02
    17:00
    Igros Krasnobród
    1
    0
    :
    Tanew Majdan Stary
  • 02
    18:00
    Pogoń Łaszczówka
    3
    1
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 02
    18:00
    Tur Turobin
    2
    1
    :
    Tarpan Korchów
  • 02
    18:00
    Orzeł Tereszpol
    1
    2
    :
    Olimpiakos Tarnogród
  • 02
    18:00
    Omega Stary Zamość
    6
    0
    :
    Roztocze Szczebrzeszyn
  • 02
    18:00
    Błękitni Obsza
    4
    1
    :
    Metalowiec Goraj
  • 02
    18:00
    Korona Łaszczów
    4
    1
    :
    Victoria Łukowa/Chmielek
  • 05
    17:00
    Roztocze Szczebrzeszyn
    2
    1
    :
    Orzeł Tereszpol
  • 05
    17:00
    Potok Sitno
    4
    1
    :
    Tur Turobin
  • 05
    17:00
    Olimpia Miączyn
    5
    3
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 06
    17:00
    Igros Krasnobród
    1
    2
    :
    Pogoń Łaszczówka
  • 06
    17:00
    Tanew Majdan Stary
    1
    0
    :
    Korona Łaszczów
  • 06
    17:00
    Victoria Łukowa/Chmielek
    2
    3
    :
    Błękitni Obsza
  • 06
    17:00
    Tarpan Korchów
    0
    3
    :
    Orion Dereźnia
  • 06
    18:00
    Metalowiec Goraj
    0
    4
    :
    Omega Stary Zamość
  • 12
    13:00
    Pogoń Łaszczówka
    1
    0
    :
    Olimpia Miączyn
  • 12
    13:00
    Korona Łaszczów
    2
    1
    :
    Igros Krasnobród
  • 12
    16:00
    Orion Dereźnia
    0
    1
    :
    Potok Sitno
  • 12
    16:00
    Omega Stary Zamość
    13
    0
    :
    Victoria Łukowa/Chmielek
  • 12
    17:00
    Orzeł Tereszpol
    1
    0
    :
    Metalowiec Goraj
  • 12
    17:00
    Błękitni Obsza
    1
    6
    :
    Tanew Majdan Stary
  • 13
    14:00
    Tur Turobin
    0
    2
    :
    Olimpiakos Tarnogród
  • 13
    16:00
    Sokół Zwierzyniec
    4
    3
    :
    Tarpan Korchów
  • 19
    12:00
    Victoria Łukowa/Chmielek
    2
    1
    :
    Orzeł Tereszpol
  • 19
    16:00
    Tanew Majdan Stary
    3
    1
    :
    Omega Stary Zamość
  • 19
    18:00
    Korona Łaszczów
    0
    1
    :
    Pogoń Łaszczówka
  • 19
    18:00
    Igros Krasnobród
    5
    2
    :
    Błękitni Obsza
  • 19
    18:00
    Metalowiec Goraj
    2
    0
    :
    Granica Lubycza Królewska
  • 19
    18:00
    Roztocze Szczebrzeszyn
    0
    0
    :
    Tur Turobin
  • 19
    18:00
    Olimpiakos Tarnogród
    5
    1
    :
    Orion Dereźnia
  • 19
    18:00
    Potok Sitno
    2
    4
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 19
    18:00
    Tarpan Korchów
    1
    4
    :
    Olimpia Miączyn