• 26
    11:00
    Perła Rudnik
    4
    10
    :
    LKS Poniatowa Wieś
  • 26
    16:00
    Ludwiniak Ludwin
    0
    1
    :
    Błękit Cyców
  • 26
    16:00
    Piotrcovia Piotrków
    0
    7
    :
    Motor II Lublin
  • 26
    18:00
    Victoria Rybczewice
    2
    4
    :
    Piaskovia Piaski
  • 26
    18:00
    Czarni Pliszczyn
    3
    5
    :
    Avia II Świdnik
  • 26
    18:00
    KS Nasutów
    1
    5
    :
    Unia Bełżyce
  • 26
    18:00
    GLKS Głusk
    2
    0
    :
    GKS Niemce
  • 26
    18:00
    Akademia Footbalisty Głusk
    1
    4
    :
    Orion Niedrzwica Duża
  • 26
    18:00
    KS Uniszowice
    0
    5
    :
    Sokół Konopnica
  • 26
    18:00
    GKS Niedźwiada
    1
    4
    :
    Polesie Kock
  • 26
    18:00
    GKS Abramów
    2
    2
    :
    GLKS Michów
  • 26
    18:00
    LKS Kamionka
    1
    3
    :
    LKS Skrobów
  • 26
    18:00
    Gabaryty Dęblin
    0
    3
    :
    Wisła II Puławy
  • 26
    18:00
    Żyrzyniak Żyrzyn
    1
    1
    :
    Mazowsze Stężyca
  • 26
    18:00
    Amator Rososz-Leopoldów
    0
    0
    :
    MKS/Ruch Ryki
  • 26
    18:00
    Cisowianka Drzewce
    8
    0
    :
    Serokomla Janowiec
  • 26
    18:00
    Draco Kowala
    3
    1
    :
    Wawel Wąwolnica
  • 26
    18:00
    SKS Leokadiów
    0
    3
    :
    Garbarnia Kurów
    (walkower)
  • 26
    18:00
    Zawisza Garbów
    4
    2
    :
    Orły Kazimierz
  • 26
    18:00
    Stok Zakrzówek
    0
    3
    :
    Stal Poniatowa
  • 26
    18:00
    Unia Wilkołaz
    0
    2
    :
    Orzeł Urzędów
  • 26
    18:00
    Tęcza Kraśnik
    0
    3
    :
    Wisła Annopol
  • 26
    18:00
    Płomień Trzydnik Duży
    1
    7
    :
    Janowianka Janów Lubelski
  • 26
    18:00
    Kamex Polichna
    3
    1
    :
    LKS Kowalin
  • 26
    18:00
    Sprint Wierzchowiska
    1
    3
    :
    Ruch Popkowice
  • 01
    11:00
    Piaskovia Piaski
    3
    3
    :
    Motor II Lublin
  • 02
    11:00
    LKS Poniatowa Wieś
    3
    2
    :
    LKS Stróża
  • 02
    18:00
    Błękit Cyców
    2
    0
    :
    Orion Niedrzwica Duża
  • 02
    18:00
    GLKS Głusk
    3
    5
    :
    Avia II Świdnik
  • 02
    18:00
    LKS Kamionka
    1
    5
    :
    Wisła II Puławy
  • 02
    18:00
    GKS Abramów
    1
    1
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 02
    18:00
    Stal Poniatowa
    2
    2
    :
    Unia Bełżyce
  • 02
    18:00
    Cisowianka Drzewce
    9
    0
    :
    Draco Kowala
  • 02
    18:00
    Zawisza Garbów
    1
    5
    :
    Sokół Konopnica
  • 02
    18:00
    Kamex Polichna
    1
    2
    :
    Orzeł Urzędów
  • 26
    17:45
    Sokół Konopnica
    1
    0
    :
    Górnik II Łęczna
  • 26
    17:45
    Wisła Annopol
    1
    2
    :
    Lublinianka Lublin
  • 26
    17:45
    Orzeł Urzędów
    0
    6
    :
    Powiślak Końskowola
  • 26
    17:45
    Janowianka Janów Lubelski
    2
    6
    :
    Opolanin Opole Lubelskie
  • 26
    17:45
    GKS Abramów
    0
    10
    :
    Cisowianka Drzewce
  • 02
    17:00
    Piaskovia Piaski
    0
    3
    :
    Świdniczanka Świdnik
    (walkower)
  • 02
    17:00
    LKS Poniatowa Wieś
    1
    1
    :
    Avia II Świdnik
  • 09
    17:00
    Błękit Cyców
    4
    0
    :
    Polesie Kock