Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
41.8 %
Zwycięstwa gości
46
37.7 %
Remisy
25
20.49 %

Bramki

Gospodarzy
222
średnia: 1.82
Gości
200
średnia: 1.64

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.28%
4 z 122
0.5
96.72%
118 z 122
14.75%
18 z 122
1.5
85.25%
104 z 122
32.79%
40 z 122
2.5
67.21%
82 z 122
52.46%
64 z 122
3.5
47.54%
58 z 122
72.13%
88 z 122
4.5
27.87%
34 z 122
84.43%
103 z 122
5.5
15.57%
19 z 122

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 10.66 %
0:1 9 7.38 %
3:1 8 6.56 %
3:0 8 6.56 %
2:1 7 5.74 %
1:3 7 5.74 %
1:2 6 4.92 %
3:3 5 4.1 %
1:0 5 4.1 %
0:2 5 4.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 4 3.28 %
2:3 4 3.28 %
2:0 4 3.28 %
4:0 4 3.28 %
2:2 3 2.46 %
0:3 3 2.46 %
4:1 3 2.46 %
5:0 3 2.46 %
3:2 2 1.64 %
4:2 2 1.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 2 1.64 %
1:4 2 1.64 %
0:4 2 1.64 %
5:1 2 1.64 %
6:1 2 1.64 %
1:6 2 1.64 %
0:6 2 1.64 %
4:3 1 0.82 %
0:5 1 0.82 %
1:7 1 0.82 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    12%
  • 25
    11:00
    Ilanka Rzepin
    2
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 25
    14:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Korona Kożuchów
  • 25
    17:00
    Arka Nowa Sól
    3
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 25
    17:00
    Odra Nietków
    1
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 25
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    0
    4
    :
    Carina Gubin
  • 25
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 25
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 01
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 01
    16:00
    Arka Nowa Sól
    4
    3
    :
    Odra Nietków
  • 01
    17:00
    Czarni Żagań
    4
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 01
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    3
    3
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 01
    17:00
    Korona Kożuchów
    3
    0
    :
    Polonia Słubice
  • 01
    17:00
    Dąb Przybyszów
    2
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 01
    17:00
    Carina Gubin
    2
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 01
    18:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    2
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 02
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    1
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 08
    12:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    4
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 08
    14:00
    Stal Sulęcin
    1
    4
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 08
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 08
    17:00
    Odra Nietków
    6
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 08
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 08
    17:00
    Ilanka Rzepin
    6
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 08
    17:00
    Piast Iłowa
    1
    6
    :
    Carina Gubin
  • 08
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 08
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 14
    18:30
    Dąb Przybyszów
    2
    2
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 15
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    3
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 15
    16:00
    Arka Nowa Sól
    1
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 15
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    Czarni Żagań
  • 15
    17:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    3
    :
    Stal Sulęcin
  • 15
    17:00
    Korona Kożuchów
    5
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 15
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    3
    0
    :
    Polonia Słubice
  • 15
    17:00
    Carina Gubin
    3
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 15
    17:00
    Odra Nietków
    3
    3
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 23
    17:00
    Ilanka Rzepin
    5
    1
    :
    Odra Nietków
  • 23
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 23
    17:00
    Polonia Słubice
    1
    3
    :
    Carina Gubin
  • 23
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 23
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    6
    :
    Dąb Przybyszów
  • 23
    17:00
    Stal Sulęcin
    0
    2
    :
    Korona Kożuchów
  • 23
    17:00
    Czarni Żagań
    0
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    16:00
    Arka Nowa Sól
    1
    3
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 29
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    17:00
    Dąb Przybyszów
    4
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 29
    17:00
    Carina Gubin
    4
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 29
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 29
    17:00
    Odra Nietków
    1
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 30
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 30
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 05
    15:00
    Polonia Słubice
    4
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 05
    16:00
    Ilanka Rzepin
    4
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 05
    16:00
    Piast Iłowa
    3
    3
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 05
    16:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    2
    :
    Odra Nietków
  • 05
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 05
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    7
    :
    Carina Gubin
  • 05
    16:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 05
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    5
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 05
    17:00
    Stal Sulęcin
    0
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 11
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    0
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 12
    12:00
    Carina Gubin
    0
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 12
    14:00
    Dąb Przybyszów
    3
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 12
    16:00
    Korona Kożuchów
    1
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 12
    16:00
    Arka Nowa Sól
    3
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 12
    16:00
    Odra Nietków
    2
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 12
    16:00
    Ilanka Rzepin
    3
    3
    :
    Piast Iłowa
  • 13
    16:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 18
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    2
    :
    Odra Nietków
  • 19
    12:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    1
    :
    Dąb Przybyszów
  • 19
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 19
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 19
    15:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 19
    16:00
    Piast Iłowa
    1
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 19
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    1
    :
    Arka Nowa Sól
  • 19
    16:00
    Stal Sulęcin
    1
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 19
    16:00
    Lechia II Zielona Góra
    3
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 26
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 26
    16:00
    Dąb Przybyszów
    4
    2
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 26
    16:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    5
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 26
    16:00
    Carina Gubin
    3
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 26
    16:00
    Odra Nietków
    5
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 26
    16:00
    Piast Iłowa
    4
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 27
    16:30
    Arka Nowa Sól
    5
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 28
    13:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    -
    -
    :
    Korona Kożuchów
  • 03
    12:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 03
    15:00
    Polonia Słubice
    3
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 03
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    6
    :
    Ilanka Rzepin
  • 03
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 03
    15:00
    Czarni Żagań
    4
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 03
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    1
    :
    Carina Gubin
  • 03
    15:00
    Korona Kożuchów
    0
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 03
    16:00
    Stal Sulęcin
    1
    2
    :
    Odra Nietków
  • 04
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    0
    3
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 10
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    2
    4
    :
    Dąb Przybyszów
  • 10
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 10
    15:00
    Carina Gubin
    3
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 10
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    2
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 10
    15:00
    Arka Nowa Sól
    2
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 10
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 10
    15:00
    Ilanka Rzepin
    3
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 10
    15:00
    Piast Iłowa
    0
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 17
    15:00
    Polonia Słubice
    3
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 17
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 17
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    3
    :
    Piast Iłowa
  • 17
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 17
    15:00
    Korona Kożuchów
    2
    3
    :
    Carina Gubin
  • 17
    15:00
    Dąb Przybyszów
    1
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 18
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    1
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 28
    13:00
    Stal Sulęcin
    -
    -
    :
    Ilanka Rzepin
  • 28
    13:00
    Czarni Żagań
    -
    -
    :
    Odra Nietków
  • 24
    12:30
    Arka Nowa Sól
    2
    4
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 24
    14:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 24
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    6
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 24
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 24
    15:00
    Odra Nietków
    3
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 24
    15:00
    Piast Iłowa
    4
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 24
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 24
    15:00
    Polonia Słubice
    2
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 28
    13:00
    Carina Gubin
    -
    -
    :
    Dąb Przybyszów
  • 31
    13:00
    Pogoń Świebodzin
    -
    -
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 31
    13:00
    Pogoń Skwierzyna
    -
    -
    :
    Polonia Słubice
  • 31
    13:00
    Czarni Żagań
    -
    -
    :
    Ilanka Rzepin
  • 31
    13:00
    Meprozet Stare Kurowo
    -
    -
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 31
    13:00
    Lechia II Zielona Góra
    -
    -
    :
    Odra Nietków
  • 31
    13:00
    Korona Kożuchów
    -
    -
    :
    Arka Nowa Sól
  • 31
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    Carina Gubin
  • 31
    14:00
    Stal Sulęcin
    -
    -
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 31
    14:00
    Dąb Przybyszów
    -
    -
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek