Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
89
38.36 %
Zwycięstwa gości
89
38.36 %
Remisy
54
23.28 %

Bramki

Gospodarzy
424
średnia: 1.83
Gości
382
średnia: 1.65

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.88%
9 z 232
0.5
96.12%
223 z 232
15.52%
36 z 232
1.5
84.48%
196 z 232
33.19%
77 z 232
2.5
66.81%
155 z 232
53.02%
123 z 232
3.5
46.98%
109 z 232
73.28%
170 z 232
4.5
26.72%
62 z 232
84.48%
196 z 232
5.5
15.52%
36 z 232

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 25 10.78 %
0:1 18 7.76 %
2:1 14 6.03 %
2:2 13 5.6 %
1:2 13 5.6 %
1:3 13 5.6 %
3:0 13 5.6 %
3:1 11 4.74 %
0:0 9 3.88 %
1:0 9 3.88 %
0:2 9 3.88 %
2:0 7 3.02 %
3:3 6 2.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 6 2.59 %
4:1 6 2.59 %
0:4 6 2.59 %
2:3 5 2.16 %
3:2 5 2.16 %
2:4 5 2.16 %
5:0 5 2.16 %
1:4 4 1.72 %
4:0 4 1.72 %
7:1 3 1.29 %
4:2 2 0.86 %
2:5 2 0.86 %
5:1 2 0.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 2 0.86 %
6:1 2 0.86 %
6:0 2 0.86 %
0:6 2 0.86 %
4:4 1 0.43 %
3:4 1 0.43 %
4:3 1 0.43 %
5:3 1 0.43 %
5:2 1 0.43 %
1:5 1 0.43 %
0:5 1 0.43 %
1:7 1 0.43 %
10:0 1 0.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    92
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    39
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    32
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    13%
  • 25
    11:00
    Ilanka Rzepin
    2
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 25
    14:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Korona Kożuchów
  • 25
    17:00
    Arka Nowa Sól
    3
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 25
    17:00
    Odra Nietków
    1
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 25
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    0
    4
    :
    Carina Gubin
  • 25
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 25
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 01
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 01
    16:00
    Arka Nowa Sól
    4
    3
    :
    Odra Nietków
  • 01
    17:00
    Czarni Żagań
    4
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 01
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    3
    3
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 01
    17:00
    Dąb Przybyszów
    2
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 01
    17:00
    Carina Gubin
    2
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 01
    18:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    2
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 02
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    1
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 08
    12:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    4
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 08
    14:00
    Stal Sulęcin
    1
    4
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 08
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 08
    17:00
    Odra Nietków
    6
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 08
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 08
    17:00
    Ilanka Rzepin
    6
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 08
    17:00
    Piast Iłowa
    1
    6
    :
    Carina Gubin
  • 08
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 08
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 14
    18:30
    Dąb Przybyszów
    2
    2
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 15
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    3
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 15
    16:00
    Arka Nowa Sól
    1
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 15
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    Czarni Żagań
  • 15
    17:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    3
    :
    Stal Sulęcin
  • 15
    17:00
    Korona Kożuchów
    5
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 15
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    3
    0
    :
    Polonia Słubice
  • 15
    17:00
    Carina Gubin
    3
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 15
    17:00
    Odra Nietków
    3
    3
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 23
    17:00
    Ilanka Rzepin
    5
    1
    :
    Odra Nietków
  • 23
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 23
    17:00
    Polonia Słubice
    1
    3
    :
    Carina Gubin
  • 23
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 23
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    6
    :
    Dąb Przybyszów
  • 23
    17:00
    Stal Sulęcin
    0
    2
    :
    Korona Kożuchów
  • 23
    17:00
    Czarni Żagań
    0
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    16:00
    Arka Nowa Sól
    1
    3
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 29
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    17:00
    Dąb Przybyszów
    4
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 29
    17:00
    Carina Gubin
    4
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 29
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 29
    17:00
    Odra Nietków
    1
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 30
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 30
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 05
    15:00
    Polonia Słubice
    4
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 05
    16:00
    Ilanka Rzepin
    4
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 05
    16:00
    Piast Iłowa
    3
    3
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 05
    16:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    2
    :
    Odra Nietków
  • 05
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 05
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    7
    :
    Carina Gubin
  • 05
    16:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 05
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    5
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 05
    17:00
    Stal Sulęcin
    0
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 11
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    0
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 12
    12:00
    Carina Gubin
    0
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 12
    14:00
    Dąb Przybyszów
    3
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 12
    16:00
    Korona Kożuchów
    1
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 12
    16:00
    Arka Nowa Sól
    3
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 12
    16:00
    Odra Nietków
    2
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 12
    16:00
    Ilanka Rzepin
    3
    3
    :
    Piast Iłowa
  • 13
    16:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 18
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    2
    :
    Odra Nietków
  • 19
    12:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    1
    :
    Dąb Przybyszów
  • 19
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 19
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 19
    15:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 19
    16:00
    Piast Iłowa
    1
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 19
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    1
    :
    Arka Nowa Sól
  • 19
    16:00
    Stal Sulęcin
    1
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 19
    16:00
    Lechia II Zielona Góra
    3
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 26
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 26
    16:00
    Dąb Przybyszów
    4
    2
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 26
    16:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    5
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 26
    16:00
    Carina Gubin
    3
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 26
    16:00
    Odra Nietków
    5
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 26
    16:00
    Piast Iłowa
    4
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 27
    16:30
    Arka Nowa Sól
    5
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 28
    13:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    4
    :
    Korona Kożuchów
  • 03
    12:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 03
    15:00
    Polonia Słubice
    3
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 03
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    6
    :
    Ilanka Rzepin
  • 03
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 03
    15:00
    Czarni Żagań
    4
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 03
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    1
    :
    Carina Gubin
  • 03
    15:00
    Korona Kożuchów
    0
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 03
    16:00
    Stal Sulęcin
    1
    2
    :
    Odra Nietków
  • 04
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    0
    3
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 10
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    2
    4
    :
    Dąb Przybyszów
  • 10
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 10
    15:00
    Carina Gubin
    3
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 10
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    2
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 10
    15:00
    Arka Nowa Sól
    2
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 10
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 10
    15:00
    Ilanka Rzepin
    3
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 10
    15:00
    Piast Iłowa
    0
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 17
    15:00
    Polonia Słubice
    3
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 17
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 17
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    3
    :
    Piast Iłowa
  • 17
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 17
    15:00
    Korona Kożuchów
    2
    3
    :
    Carina Gubin
  • 17
    15:00
    Dąb Przybyszów
    1
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 18
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    1
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 28
    13:00
    Stal Sulęcin
    1
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 28
    13:00
    Czarni Żagań
    1
    3
    :
    Odra Nietków
  • 24
    12:30
    Arka Nowa Sól
    2
    4
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 24
    14:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 24
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    6
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 24
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 24
    15:00
    Odra Nietków
    3
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 24
    15:00
    Piast Iłowa
    4
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 24
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 24
    15:00
    Polonia Słubice
    2
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 28
    13:00
    Carina Gubin
    4
    4
    :
    Dąb Przybyszów
  • 31
    13:00
    Pogoń Świebodzin
    7
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 31
    13:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 31
    13:00
    Czarni Żagań
    1
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 31
    13:00
    Lechia II Zielona Góra
    3
    0
    :
    Odra Nietków
  • 31
    13:00
    Korona Kożuchów
    1
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 31
    14:00
    Dąb Przybyszów
    3
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 28
    13:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 05
    13:00
    Stal Sulęcin
    1
    3
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 05
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    Carina Gubin
  • 07
    13:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    5
    :
    Carina Gubin
  • 07
    13:00
    Odra Nietków
    2
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 07
    13:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    2
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 07
    13:00
    Ilanka Rzepin
    6
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 07
    13:00
    Piast Iłowa
    1
    1
    :
    Czarni Żagań
  • 07
    13:00
    Polonia Słubice
    3
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 07
    13:00
    Pogoń Świebodzin
    1
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 07
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    1
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 07
    14:00
    Arka Nowa Sól
    2
    2
    :
    Dąb Przybyszów
  • 11
    13:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    3
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 11
    13:00
    Czarni Żagań
    2
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 11
    13:00
    Meprozet Stare Kurowo
    2
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 11
    13:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 11
    13:00
    Korona Kożuchów
    2
    4
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 11
    13:00
    Dąb Przybyszów
    3
    1
    :
    Odra Nietków
  • 11
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Arka Nowa Sól
  • 11
    13:00
    Carina Gubin
    3
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 11
    13:30
    Stal Sulęcin
    1
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 14
    13:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 14
    13:00
    Arka Nowa Sól
    1
    4
    :
    Carina Gubin
  • 14
    13:00
    Odra Nietków
    1
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 14
    13:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    2
    :
    Dąb Przybyszów
  • 14
    13:00
    Ilanka Rzepin
    0
    2
    :
    Korona Kożuchów
  • 14
    13:00
    Piast Iłowa
    4
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 14
    13:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 14
    13:00
    Polonia Słubice
    3
    1
    :
    Czarni Żagań
  • 14
    13:00
    Pogoń Skwierzyna
    5
    2
    :
    Stal Sulęcin
  • 21
    13:00
    Stal Sulęcin
    1
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 21
    13:00
    Czarni Żagań
    0
    2
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 21
    13:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    3
    :
    Polonia Słubice
  • 21
    13:00
    Korona Kożuchów
    3
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 21
    13:00
    Dąb Przybyszów
    3
    4
    :
    Ilanka Rzepin
  • 21
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    2
    0
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 21
    13:00
    Carina Gubin
    1
    0
    :
    Odra Nietków
  • 21
    13:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    2
    3
    :
    Arka Nowa Sól
  • 22
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 06
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    1
    2
    :
    Odra Nietków
  • 06
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    2
    :
    Arka Nowa Sól
  • 06
    15:00
    Carina Gubin
    7
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 06
    15:00
    Dąb Przybyszów
    3
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 06
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    3
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 06
    15:00
    Czarni Żagań
    4
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 07
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    0
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 07
    14:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    4
    :
    Ilanka Rzepin
  • 13
    14:00
    Stal Sulęcin
    0
    1
    :
    Czarni Żagań
  • 13
    14:00
    Piast Iłowa
    1
    3
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 13
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    1
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 13
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 13
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    1
    :
    Dąb Przybyszów
  • 13
    15:00
    Ilanka Rzepin
    0
    1
    :
    Carina Gubin
  • 13
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    2
    5
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 13
    15:00
    Odra Nietków
    5
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 14
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    2
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 10
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    6
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 10
    16:00
    Czarni Żagań
    2
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 10
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    1
    1
    :
    Carina Gubin
  • 10
    16:00
    Polonia Słubice
    2
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 10
    16:00
    Piast Iłowa
    1
    0
    :
    Odra Nietków
  • 10
    17:00
    Stal Sulęcin
    0
    0
    :
    Dąb Przybyszów
  • 10
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 04
    18:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    4
    1
    :
    Arka Nowa Sól
  • 26
    18:30
    Ilanka Rzepin
    -
    -
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 17
    16:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    Ilanka Rzepin
  • 17
    16:00
    Arka Nowa Sól
    1
    2
    :
    Polonia Słubice
  • 17
    16:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 17
    16:00
    Carina Gubin
    2
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 17
    16:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    3
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 17
    16:00
    Korona Kożuchów
    2
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 17
    17:00
    Odra Nietków
    1
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 18
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    1
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 12
    18:00
    Czarni Browar Witnica
    -
    -
    :
    Piast Iłowa
  • 24
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 24
    16:00
    Czarni Żagań
    1
    2
    :
    Dąb Przybyszów
  • 24
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    2
    5
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 24
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 24
    16:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    1
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 24
    16:00
    Piast Iłowa
    5
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 24
    18:00
    Stal Sulęcin
    2
    4
    :
    Carina Gubin
  • 25
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    7
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 28
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    Piast Iłowa
  • 28
    17:00
    Ilanka Rzepin
    0
    0
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 28
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    2
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 28
    17:00
    Odra Nietków
    2
    4
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 28
    17:00
    Arka Nowa Sól
    0
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 28
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    10
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 28
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    2
    2
    :
    Czarni Żagań
  • 28
    17:00
    Korona Kożuchów
    0
    0
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 28
    18:00
    Dąb Przybyszów
    3
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 01
    17:00
    Korona Kożuchów
    5
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 01
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 01
    17:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    Carina Gubin
  • 01
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    2
    1
    :
    Odra Nietków
  • 01
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 01
    17:00
    Polonia Słubice
    0
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 01
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Piast Iłowa
  • 01
    18:00
    Stal Sulęcin
    2
    2
    :
    Arka Nowa Sól
  • 02
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    3
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 15
    17:00
    Dąb Przybyszów
    -
    -
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 15
    17:00
    Korona Kożuchów
    -
    -
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 15
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    -
    -
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 15
    17:00
    Czarni Żagań
    -
    -
    :
    Arka Nowa Sól
  • 15
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    -
    -
    :
    Ilanka Rzepin
  • 15
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    -
    -
    :
    Piast Iłowa
  • 15
    17:00
    Polonia Słubice
    -
    -
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 15
    18:00
    Stal Sulęcin
    -
    -
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 16
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    -
    -
    :
    Carina Gubin
  • 22
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 22
    17:00
    Dąb Przybyszów
    -
    -
    :
    Carina Gubin
  • 22
    17:00
    Korona Kożuchów
    -
    -
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 22
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    -
    -
    :
    Odra Nietków
  • 22
    17:00
    Czarni Żagań
    -
    -
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 22
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    -
    -
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 22
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    -
    -
    :
    Polonia Słubice
  • 22
    18:00
    Stal Sulęcin
    -
    -
    :
    Piast Iłowa
  • 23
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    -
    -
    :
    Arka Nowa Sól
  • 29
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    -
    -
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 29
    17:00
    Polonia Słubice
    -
    -
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 29
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    -
    -
    :
    Stal Sulęcin
  • 29
    17:00
    Ilanka Rzepin
    -
    -
    :
    Czarni Żagań
  • 29
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    -
    -
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    17:00
    Odra Nietków
    -
    -
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 29
    17:00
    Arka Nowa Sól
    -
    -
    :
    Korona Kożuchów
  • 29
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    -
    -
    :
    Dąb Przybyszów
  • 29
    17:00
    Carina Gubin
    -
    -
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski