Lubuskie | Klasa A | Gorzów Wielkopolski I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
78
53.79 %
Zwycięstwa gości
51
35.17 %
Remisy
16
11.03 %

Bramki

Gospodarzy
463
średnia: 3.19
Gości
339
średnia: 2.34

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 145
0.5
100%
145 z 145
2.07%
3 z 145
1.5
97.93%
142 z 145
8.28%
12 z 145
2.5
91.72%
133 z 145
29.66%
43 z 145
3.5
70.34%
102 z 145
40.69%
59 z 145
4.5
59.31%
86 z 145
52.41%
76 z 145
5.5
47.59%
69 z 145

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 6.21 %
3:0 9 6.21 %
0:3 7 4.83 %
1:2 6 4.14 %
4:2 6 4.14 %
1:1 5 3.45 %
2:3 5 3.45 %
3:2 5 3.45 %
6:1 5 3.45 %
2:2 4 2.76 %
2:0 4 2.76 %
1:3 4 2.76 %
2:4 4 2.76 %
5:2 4 2.76 %
4:0 4 2.76 %
7:0 4 2.76 %
3:3 3 2.07 %
5:5 3 2.07 %
0:1 3 2.07 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 3 2.07 %
1:4 3 2.07 %
5:1 3 2.07 %
4:3 2 1.38 %
3:1 2 1.38 %
0:4 2 1.38 %
6:2 2 1.38 %
5:0 2 1.38 %
0:6 2 1.38 %
7:1 2 1.38 %
1:8 2 1.38 %
8:1 2 1.38 %
4:4 1 0.69 %
5:4 1 0.69 %
4:5 1 0.69 %
5:3 1 0.69 %
4:1 1 0.69 %
2:5 1 0.69 %
6:3 1 0.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 1 0.69 %
7:3 1 0.69 %
0:5 1 0.69 %
2:7 1 0.69 %
6:0 1 0.69 %
1:7 1 0.69 %
9:3 1 0.69 %
0:7 1 0.69 %
8:0 1 0.69 %
9:1 1 0.69 %
0:9 1 0.69 %
10:0 1 0.69 %
11:1 1 0.69 %
12:2 1 0.69 %
11:0 1 0.69 %
0:12 1 0.69 %
0:13 1 0.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    34
    26%
  • 08
    14:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    6
    1
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 08
    14:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    5
    1
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 09
    16:00
    Iskra Janczewo
    5
    2
    :
    GKP Kłodawa
  • 09
    16:00
    Złote Piaski Dzierżów
    3
    0
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 09
    16:00
    Wicher Staw
    0
    6
    :
    Kosmos Rudnica
  • 09
    18:00
    SHR Wojcieszyce
    1
    2
    :
    GKP Bogdaniec
  • 15
    17:00
    Kosmos Rudnica
    4
    0
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 15
    17:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    3
    3
    :
    Wicher Staw
  • 15
    17:00
    GKP Kłodawa
    2
    0
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 15
    17:00
    KS Nowiny Wielkie
    2
    3
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 16
    16:00
    Feniks Ściechów
    1
    7
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 16
    18:00
    GKP Bogdaniec
    0
    4
    :
    Iskra Janczewo
  • 23
    18:00
    SHR Wojcieszyce
    4
    0
    :
    Feniks Ściechów
  • 23
    18:00
    Iskra Janczewo
    2
    2
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 23
    18:00
    Złote Piaski Dzierżów
    2
    1
    :
    GKP Bogdaniec
  • 23
    18:00
    Wicher Staw
    2
    5
    :
    GKP Kłodawa
  • 23
    18:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    3
    2
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 23
    18:00
    Orzeł Trzcinna
    5
    4
    :
    Kosmos Rudnica
  • 29
    17:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    2
    4
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 29
    17:00
    GKP Kłodawa
    3
    1
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 29
    17:00
    KS Nowiny Wielkie
    2
    1
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 30
    15:00
    GKP Bogdaniec
    8
    1
    :
    Wicher Staw
  • 30
    16:00
    Feniks Ściechów
    1
    3
    :
    Iskra Janczewo
  • 30
    17:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    1
    4
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 05
    14:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    4
    2
    :
    GKP Bogdaniec
  • 05
    17:00
    Kosmos Rudnica
    9
    3
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 06
    13:00
    Iskra Janczewo
    1
    1
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 06
    14:00
    Orzeł Trzcinna
    2
    0
    :
    GKP Kłodawa
  • 06
    16:00
    Wicher Staw
    0
    7
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 06
    17:00
    Złote Piaski Dzierżów
    6
    0
    :
    Feniks Ściechów
  • 12
    16:00
    Kosmos Rudnica
    6
    2
    :
    GKP Kłodawa
  • 12
    17:00
    KS Nowiny Wielkie
    5
    1
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 12
    17:00
    SHR Wojcieszyce
    3
    3
    :
    Iskra Janczewo
  • 13
    13:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    5
    2
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 13
    15:00
    GKP Bogdaniec
    1
    5
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 13
    17:30
    Feniks Ściechów
    7
    3
    :
    Wicher Staw
  • 19
    14:00
    Złote Piaski Dzierżów
    1
    1
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 19
    14:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    12
    2
    :
    Feniks Ściechów
  • 19
    17:00
    Kosmos Rudnica
    6
    1
    :
    GKP Bogdaniec
  • 19
    17:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    0
    5
    :
    GKP Kłodawa
  • 20
    14:00
    Orzeł Trzcinna
    4
    2
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 20
    15:00
    Wicher Staw
    0
    12
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 26
    14:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    3
    4
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 26
    17:00
    KS Nowiny Wielkie
    4
    0
    :
    Kosmos Rudnica
  • 26
    17:00
    SHR Wojcieszyce
    6
    1
    :
    Wicher Staw
  • 27
    13:00
    Feniks Ściechów
    2
    7
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 27
    13:00
    Iskra Janczewo
    3
    2
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 27
    15:00
    GKP Bogdaniec
    9
    1
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 03
    14:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    2
    2
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 03
    16:00
    Kosmos Rudnica
    4
    2
    :
    Feniks Ściechów
  • 03
    16:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    3
    3
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 03
    16:00
    GKP Kłodawa
    0
    1
    :
    GKP Bogdaniec
  • 04
    14:00
    Orzeł Trzcinna
    1
    2
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 04
    15:00
    Wicher Staw
    0
    9
    :
    Iskra Janczewo
  • 10
    14:00
    Złote Piaski Dzierżów
    3
    0
    :
    Wicher Staw
    (walkower)
  • 10
    16:00
    KS Nowiny Wielkie
    2
    2
    :
    GKP Kłodawa
  • 10
    16:00
    SHR Wojcieszyce
    4
    1
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 11
    13:00
    Feniks Ściechów
    4
    3
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 11
    13:00
    Iskra Janczewo
    2
    0
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 11
    14:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    6
    1
    :
    Kosmos Rudnica
  • 17
    15:30
    Kosmos Rudnica
    6
    3
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 17
    16:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    0
    1
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 17
    16:00
    GKP Kłodawa
    5
    0
    :
    Feniks Ściechów
  • 18
    14:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    3
    2
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 18
    14:00
    Orzeł Trzcinna
    2
    1
    :
    Iskra Janczewo
  • 18
    15:00
    GKP Bogdaniec
    5
    5
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 24
    14:00
    Złote Piaski Dzierżów
    5
    1
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 24
    15:00
    SHR Wojcieszyce
    7
    0
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 25
    13:00
    Iskra Janczewo
    1
    2
    :
    Kosmos Rudnica
  • 25
    14:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    5
    2
    :
    GKP Kłodawa
  • 25
    14:00
    Wicher Staw
    0
    13
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 15
    13:00
    Feniks Ściechów
    4
    2
    :
    GKP Bogdaniec
  • 31
    11:00
    GKP Bogdaniec
    1
    8
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 31
    14:00
    Orzeł Trzcinna
    11
    1
    :
    Wicher Staw
  • 31
    14:00
    Kosmos Rudnica
    10
    0
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 31
    14:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    2
    3
    :
    Iskra Janczewo
  • 31
    14:00
    GKP Kłodawa
    1
    1
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 31
    14:00
    KS Nowiny Wielkie
    3
    0
    :
    Feniks Ściechów
  • 05
    17:00
    KS Nowiny Wielkie
    2
    3
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 05
    17:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    3
    4
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 05
    17:00
    Kosmos Rudnica
    3
    0
    :
    Wicher Staw
  • 05
    18:00
    Orzeł Trzcinna
    5
    2
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 05
    18:30
    GKP Bogdaniec
    4
    4
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 05
    18:30
    GKP Kłodawa
    1
    3
    :
    Iskra Janczewo
  • 25
    16:20
    SHR Wojcieszyce
    1
    1
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 26
    17:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    1
    3
    :
    Kosmos Rudnica
  • 26
    17:00
    Wicher Staw
    0
    3
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 26
    18:00
    Złote Piaski Dzierżów
    2
    3
    :
    GKP Kłodawa
  • 26
    18:30
    Iskra Janczewo
    7
    0
    :
    GKP Bogdaniec
  • 26
    18:30
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    4
    0
    :
    Feniks Ściechów
  • 16
    18:00
    Feniks Ściechów
    3
    4
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 16
    18:00
    KS Nowiny Wielkie
    3
    2
    :
    Iskra Janczewo
  • 16
    18:00
    GKP Bogdaniec
    1
    4
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 16
    18:00
    GKP Kłodawa
    3
    0
    :
    Wicher Staw
  • 16
    18:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    1
    4
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 16
    18:00
    Kosmos Rudnica
    0
    1
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 12
    14:00
    Orzeł Trzcinna
    7
    0
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 12
    14:00
    Wicher Staw
    0
    3
    :
    GKP Bogdaniec
  • 12
    17:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    7
    1
    :
    GKP Kłodawa
  • 12
    17:00
    Złote Piaski Dzierżów
    4
    2
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 12
    17:00
    SHR Wojcieszyce
    2
    1
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 13
    13:00
    Iskra Janczewo
    7
    0
    :
    Feniks Ściechów
  • 24
    14:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    0
    6
    :
    Kosmos Rudnica
  • 25
    13:00
    Feniks Ściechów
    1
    2
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 25
    15:00
    KS Nowiny Wielkie
    3
    0
    :
    Wicher Staw
  • 25
    16:00
    GKP Kłodawa
    2
    1
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 25
    17:30
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    2
    2
    :
    Iskra Janczewo
  • 09
    18:30
    GKP Bogdaniec
    5
    5
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 01
    14:00
    GKP Kłodawa
    2
    3
    :
    Kosmos Rudnica
  • 01
    14:00
    Orzeł Trzcinna
    1
    2
    :
    GKP Bogdaniec
  • 01
    14:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    3
    0
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 01
    14:00
    Wicher Staw
    0
    3
    :
    Feniks Ściechów
  • 01
    17:00
    Złote Piaski Dzierżów
    0
    4
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 02
    13:00
    Iskra Janczewo
    2
    1
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 08
    14:00
    GKP Kłodawa
    5
    3
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 08
    17:00
    SHR Wojcieszyce
    1
    1
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 09
    13:00
    Feniks Ściechów
    1
    3
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 09
    14:00
    GKP Bogdaniec
    2
    4
    :
    Kosmos Rudnica
  • 09
    15:00
    KS Nowiny Wielkie
    6
    2
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 09
    18:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    3
    0
    :
    Wicher Staw
  • 15
    ?:?
    Wicher Staw
    0
    3
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 15
    14:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    5
    5
    :
    GKP Bogdaniec
  • 15
    15:00
    Złote Piaski Dzierżów
    2
    1
    :
    Iskra Janczewo
  • 15
    17:00
    Kosmos Rudnica
    11
    0
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 15
    17:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    3
    1
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 16
    14:00
    Orzeł Trzcinna
    7
    1
    :
    Feniks Ściechów
  • 22
    17:00
    SHR Wojcieszyce
    2
    4
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 23
    13:00
    Iskra Janczewo
    3
    0
    :
    Wicher Staw
  • 23
    13:00
    Feniks Ściechów
    1
    2
    :
    Kosmos Rudnica
  • 23
    14:00
    KS Nowiny Wielkie
    5
    0
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 23
    14:00
    GKP Bogdaniec
    3
    2
    :
    GKP Kłodawa
  • 23
    17:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    8
    1
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 29
    ?:?
    Wicher Staw
    0
    3
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 29
    14:00
    GKP Kłodawa
    2
    1
    :
    KS Nowiny Wielkie
  • 29
    17:00
    Kosmos Rudnica
    0
    3
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 29
    17:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    4
    3
    :
    Iskra Janczewo
  • 29
    17:30
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    4
    2
    :
    Feniks Ściechów
  • 30
    13:45
    Orzeł Trzcinna
    2
    1
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 05
    17:00
    Złote Piaski Dzierżów
    2
    0
    :
    Lubniewiczanka Lubniewice
  • 05
    17:00
    SHR Wojcieszyce
    0
    3
    :
    Kosmos Rudnica
  • 06
    13:00
    Iskra Janczewo
    6
    1
    :
    Orzeł Trzcinna
  • 06
    13:00
    Feniks Ściechów
    2
    4
    :
    GKP Kłodawa
  • 06
    15:00
    KS Nowiny Wielkie
    4
    5
    :
    GKP Bogdaniec
  • 06
    17:00
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
    8
    0
    :
    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • 16
    18:00
    GKP Kłodawa
    1
    8
    :
    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • 19
    17:00
    GKP Bogdaniec
    -
    -
    :
    Feniks Ściechów
  • 19
    17:00
    Iskra Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    SHR Wojcieszyce
  • 19
    17:00
    Kosmos Rudnica
    -
    -
    :
    Iskra Janczewo
  • 19
    17:00
    Orzeł Trzcinna
    -
    -
    :
    Złote Piaski Dzierżów
  • 19
    17:00
    Lubniewiczanka Lubniewice
    -
    -
    :
    Wicher Staw