Lubuskie | Klasa A | Gorzów Wielkopolski II (Słubice)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
67
48.55 %
Zwycięstwa gości
54
39.13 %
Remisy
17
12.32 %

Bramki

Gospodarzy
337
średnia: 2.44
Gości
278
średnia: 2.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.17%
3 z 138
0.5
97.83%
135 z 138
7.25%
10 z 138
1.5
92.75%
128 z 138
15.94%
22 z 138
2.5
84.06%
116 z 138
40.58%
56 z 138
3.5
59.42%
82 z 138
55.07%
76 z 138
4.5
44.93%
62 z 138
70.29%
97 z 138
5.5
29.71%
41 z 138

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 12 8.7 %
3:0 9 6.52 %
2:1 7 5.07 %
2:3 7 5.07 %
1:1 6 4.35 %
0:3 6 4.35 %
0:4 6 4.35 %
3:2 5 3.62 %
1:3 5 3.62 %
3:3 4 2.9 %
1:0 4 2.9 %
3:1 4 2.9 %
4:2 4 2.9 %
4:1 4 2.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 4 2.9 %
5:1 4 2.9 %
5:0 4 2.9 %
0:0 3 2.17 %
2:2 3 2.17 %
0:1 3 2.17 %
0:2 3 2.17 %
2:0 3 2.17 %
6:2 3 2.17 %
6:1 3 2.17 %
4:0 2 1.45 %
1:5 2 1.45 %
0:7 2 1.45 %
1:8 2 1.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:1 2 1.45 %
5:5 1 0.72 %
4:3 1 0.72 %
4:5 1 0.72 %
2:4 1 0.72 %
6:4 1 0.72 %
1:4 1 0.72 %
6:3 1 0.72 %
2:6 1 0.72 %
1:6 1 0.72 %
0:6 1 0.72 %
7:1 1 0.72 %
10:0 1 0.72 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    23%
  • 08
    14:00
    SKP Słubice
    3
    3
    :
    Znicz Trzemeszno Lubuskie
  • 08
    17:00
    Zieloni Lubiechnia Wielka
    3
    0
    :
    Chrobry Drzeńsko
  • 08
    17:00
    Pogoń Krzeszyce
    3
    2
    :
    Juwenia Boczów
  • 09
    15:00
    Iskra Głuchowo
    5
    2
    :
    As Pieski
  • 09
    16:00
    Odra Górzyca
    2
    3
    :
    Leśnik Lemierzyce
  • 09
    17:00
    Zew Dąbroszyn
    3
    2
    :
    FC Kursko
  • 15
    14:00
    As Pieski
    0
    4
    :
    Zieloni Lubiechnia Wielka
  • 15
    17:30
    Juwenia Boczów
    2
    3
    :
    Odra Górzyca
  • 16
    15:00
    Zorza Kowalów
    0
    1
    :
    Iskra Głuchowo
  • 16
    16:00
    FC Kursko
    1
    2
    :
    SKP Słubice
  • 16
    16:00
    Chrobry Drzeńsko
    1
    1
    :
    Zew Dąbroszyn
  • 16
    17:00
    Znicz Trzemeszno Lubuskie
    5
    2
    :
    Pogoń Krzeszyce
  • 29
    16:00
    Zorza Kowalów
    3
    3
    :
    Zew Dąbroszyn
  • 30
    15:00
    As Pieski
    0
    4
    :
    SKP Słubice
  • 30
    15:00
    Iskra Głuchowo
    0
    7
    :
    Zieloni Lubiechnia Wielka
  • 30
    16:00
    Znicz Trzemeszno Lubuskie
    0
    2
    :
    Leśnik Lemierzyce
  • 30
    16:00
    Chrobry Drzeńsko
    2
    3
    :
    Pogoń Krzeszyce
  • 26
    15:00
    Zieloni Lubiechnia Wielka
    1
    2
    :
    Pogoń Krzeszyce
  • 27
    14:00
    Zorza Kowalów
    4
    1
    :
    Leśnik Lemierzyce
  • 27
    15:00
    Chrobry Drzeńsko
    1
    1
    :
    Znicz Trzemeszno Lubuskie
  • 27
    15:00
    As Pieski
    1
    5
    :
    Juwenia Boczów
  • 27
    15:00
    Iskra Głuchowo
    1
    2
    :
    Odra Górzyca