Lubuskie | Klasa A | Zielona Góra I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
93
46.04 %
Zwycięstwa gości
91
45.05 %
Remisy
18
8.91 %

Bramki

Gospodarzy
583
średnia: 2.89
Gości
485
średnia: 2.4

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.98%
4 z 202
0.5
98.02%
198 z 202
4.46%
9 z 202
1.5
95.54%
193 z 202
10.4%
21 z 202
2.5
89.6%
181 z 202
34.16%
69 z 202
3.5
65.84%
133 z 202
42.08%
85 z 202
4.5
57.92%
117 z 202
55.45%
112 z 202
5.5
44.55%
90 z 202

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 17 8.42 %
3:0 16 7.92 %
1:4 9 4.46 %
1:2 8 3.96 %
2:1 7 3.47 %
2:4 7 3.47 %
5:1 7 3.47 %
1:1 5 2.48 %
2:3 5 2.48 %
2:0 5 2.48 %
1:3 5 2.48 %
5:0 5 2.48 %
1:6 5 2.48 %
0:0 4 1.98 %
2:2 4 1.98 %
3:4 4 1.98 %
4:2 4 1.98 %
2:5 4 1.98 %
1:5 4 1.98 %
6:1 4 1.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 4 1.98 %
3:3 3 1.49 %
1:0 3 1.49 %
3:2 3 1.49 %
4:0 3 1.49 %
0:5 3 1.49 %
7:0 3 1.49 %
8:1 3 1.49 %
8:0 3 1.49 %
4:4 2 0.99 %
0:1 2 0.99 %
4:3 2 0.99 %
0:2 2 0.99 %
3:1 2 0.99 %
3:5 2 0.99 %
4:1 2 0.99 %
5:2 2 0.99 %
6:3 2 0.99 %
3:6 2 0.99 %
0:4 2 0.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 2 0.99 %
2:7 2 0.99 %
9:2 2 0.99 %
6:4 1 0.5 %
4:6 1 0.5 %
7:4 1 0.5 %
8:5 1 0.5 %
2:6 1 0.5 %
7:2 1 0.5 %
3:8 1 0.5 %
7:1 1 0.5 %
2:8 1 0.5 %
0:7 1 0.5 %
1:8 1 0.5 %
1:9 1 0.5 %
10:0 1 0.5 %
1:11 1 0.5 %
12:1 1 0.5 %
13:0 1 0.5 %
15:0 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    76
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    61
    32%
  • Mewa Cigacice wycofała się z rozgrywek po 10. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
  • 08
    17:00
    Zryw Rzeczyca
    5
    1
    :
    Bizon Wilkowo
  • 08
    17:00
    Obra Trzciel
    1
    2
    :
    Błękitni Ołobok
  • 08
    17:00
    Sokół Kalsk
    5
    1
    :
    Delta Smardzewo
  • 09
    16:00
    Victoria Szczaniec
    0
    1
    :
    Medyk Cibórz
  • 09
    16:00
    Sparta Nietkowice
    7
    0
    :
    Mewa Cigacice
    (anulowany)
  • 09
    17:00
    Zenit Ługów
    1
    3
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 09
    17:00
    Jedność Podmokle
    4
    2
    :
    Zorza Mostki
  • 09
    17:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    0
    3
    :
    Schnug Chociule
  • 15
    16:30
    Delta Smardzewo
    3
    2
    :
    Zenit Ługów
  • 15
    17:00
    Mewa Cigacice
    1
    11
    :
    Jedność Podmokle
    (anulowany)
  • 15
    17:00
    Medyk Cibórz
    5
    1
    :
    Sparta Nietkowice
  • 15
    17:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    4
    :
    Victoria Szczaniec
  • 15
    17:00
    Zryw Rzeczyca
    6
    3
    :
    Obra Trzciel
  • 16
    15:00
    Błękitni Ołobok
    6
    0
    :
    Sokół Kalsk
  • 16
    17:00
    Bizon Wilkowo
    3
    5
    :
    Schnug Chociule
  • 16
    17:00
    Zorza Mostki
    3
    4
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 23
    13:00
    Zenit Ługów
    1
    6
    :
    Błękitni Ołobok
  • 23
    16:00
    Victoria Szczaniec
    5
    0
    :
    Delta Smardzewo
  • 23
    17:00
    Obra Trzciel
    7
    2
    :
    Bizon Wilkowo
  • 23
    17:00
    Sokół Kalsk
    1
    4
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 23
    17:00
    Sparta Nietkowice
    8
    1
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 23
    17:00
    Jedność Podmokle
    2
    3
    :
    Medyk Cibórz
  • 23
    17:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    12
    1
    :
    Mewa Cigacice
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Schnug Chociule
    0
    1
    :
    Zorza Mostki
  • 29
    16:00
    Obra Trzciel
    4
    2
    :
    Sokół Kalsk
  • 29
    17:00
    Mewa Cigacice
    0
    3
    :
    Schnug Chociule
    (anulowany)
  • 29
    17:00
    Medyk Cibórz
    4
    0
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 29
    17:00
    Zryw Rzeczyca
    6
    1
    :
    Zenit Ługów
  • 30
    15:00
    Błękitni Ołobok
    6
    0
    :
    Victoria Szczaniec
  • 30
    16:30
    Delta Smardzewo
    1
    2
    :
    Sparta Nietkowice
  • 30
    17:00
    Bizon Wilkowo
    2
    5
    :
    Zorza Mostki
  • 30
    17:00
    Zjednoczeni Lubrza
    2
    4
    :
    Jedność Podmokle
  • 05
    16:00
    Schnug Chociule
    2
    1
    :
    Medyk Cibórz
  • 06
    11:00
    Sokół Kalsk
    1
    1
    :
    Bizon Wilkowo
  • 06
    13:30
    Jedność Podmokle
    4
    6
    :
    Delta Smardzewo
  • 06
    16:00
    Zenit Ługów
    1
    4
    :
    Obra Trzciel
  • 06
    16:00
    Victoria Szczaniec
    4
    2
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 06
    16:00
    Sparta Nietkowice
    0
    5
    :
    Błękitni Ołobok
  • 06
    16:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    5
    1
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 06
    16:00
    Zorza Mostki
    13
    0
    :
    Mewa Cigacice
    (anulowany)
  • 12
    16:00
    Medyk Cibórz
    1
    4
    :
    Zorza Mostki
  • 12
    16:00
    Zryw Rzeczyca
    8
    0
    :
    Sparta Nietkowice
  • 12
    16:00
    Obra Trzciel
    1
    1
    :
    Victoria Szczaniec
  • 12
    16:00
    Sokół Kalsk
    1
    1
    :
    Zenit Ługów
  • 13
    15:00
    Błękitni Ołobok
    5
    2
    :
    Jedność Podmokle
  • 13
    16:00
    Bizon Wilkowo
    15
    0
    :
    Mewa Cigacice
    (anulowany)
  • 13
    16:00
    Zjednoczeni Lubrza
    1
    5
    :
    Schnug Chociule
  • 13
    16:00
    Delta Smardzewo
    0
    3
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 19
    16:00
    Mewa Cigacice
    0
    3
    :
    Medyk Cibórz
    (anulowany)
  • 20
    12:00
    Schnug Chociule
    0
    0
    :
    Delta Smardzewo
  • 20
    15:00
    Jedność Podmokle
    2
    5
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 20
    16:00
    Victoria Szczaniec
    6
    2
    :
    Sokół Kalsk
  • 20
    16:00
    Sparta Nietkowice
    1
    2
    :
    Obra Trzciel
  • 20
    16:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    2
    4
    :
    Błękitni Ołobok
  • 20
    16:00
    Zorza Mostki
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Lubrza
    (walkower)
  • 20
    17:00
    Zenit Ługów
    0
    4
    :
    Bizon Wilkowo
  • 26
    16:00
    Zryw Rzeczyca
    1
    2
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 26
    16:00
    Obra Trzciel
    1
    2
    :
    Jedność Podmokle
  • 26
    16:00
    Sokół Kalsk
    9
    2
    :
    Sparta Nietkowice
  • 27
    15:00
    Błękitni Ołobok
    1
    0
    :
    Schnug Chociule
  • 27
    16:00
    Bizon Wilkowo
    7
    4
    :
    Medyk Cibórz
  • 27
    16:00
    Zjednoczeni Lubrza
    3
    0
    :
    Mewa Cigacice
    (anulowany)
  • 27
    16:00
    Delta Smardzewo
    1
    4
    :
    Zorza Mostki
  • 27
    16:00
    Zenit Ługów
    0
    3
    :
    Victoria Szczaniec
  • 03
    15:00
    Victoria Szczaniec
    2
    1
    :
    Bizon Wilkowo
  • 03
    15:00
    Schnug Chociule
    1
    0
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 03
    15:00
    Mewa Cigacice
    0
    0
    :
    Delta Smardzewo
    (anulowany)
  • 03
    15:00
    Medyk Cibórz
    6
    2
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 04
    14:00
    Jedność Podmokle
    6
    1
    :
    Sokół Kalsk
  • 04
    15:00
    Sparta Nietkowice
    2
    4
    :
    Zenit Ługów
  • 04
    15:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    2
    0
    :
    Obra Trzciel
  • 04
    16:00
    Zorza Mostki
    1
    3
    :
    Błękitni Ołobok
  • 10
    15:00
    Zryw Rzeczyca
    4
    2
    :
    Zorza Mostki
  • 10
    15:00
    Obra Trzciel
    1
    5
    :
    Schnug Chociule
  • 10
    16:00
    Błękitni Ołobok
    3
    0
    :
    Mewa Cigacice
    (anulowany)
  • 11
    15:00
    Bizon Wilkowo
    2
    4
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 11
    15:00
    Delta Smardzewo
    1
    3
    :
    Medyk Cibórz
  • 11
    15:00
    Sokół Kalsk
    2
    5
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 11
    15:00
    Zenit Ługów
    2
    8
    :
    Jedność Podmokle
  • 11
    15:00
    Victoria Szczaniec
    7
    0
    :
    Sparta Nietkowice
  • 07
    14:00
    Medyk Cibórz
    7
    0
    :
    Obra Trzciel
  • 08
    13:00
    Jedność Podmokle
    8
    5
    :
    Bizon Wilkowo
  • 08
    13:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    4
    0
    :
    Sparta Nietkowice
  • 08
    13:00
    Zorza Mostki
    8
    1
    :
    Zenit Ługów
  • 08
    13:00
    Zjednoczeni Lubrza
    1
    6
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 08
    13:00
    Delta Smardzewo
    2
    7
    :
    Błękitni Ołobok
  • 11
    13:00
    Bizon Wilkowo
    1
    4
    :
    Błękitni Ołobok
  • 11
    13:00
    Zryw Rzeczyca
    5
    0
    :
    Delta Smardzewo
  • 11
    13:00
    Obra Trzciel
    5
    2
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 11
    13:00
    Sokół Kalsk
    3
    4
    :
    Medyk Cibórz
  • 11
    13:00
    Sparta Nietkowice
    2
    4
    :
    Schnug Chociule
  • 11
    13:00
    Jedność Podmokle
    3
    2
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 14
    13:00
    Schnug Chociule
    0
    0
    :
    Jedność Podmokle
  • 14
    14:00
    Zorza Mostki
    4
    4
    :
    Sparta Nietkowice
  • 14
    14:00
    Medyk Cibórz
    3
    0
    :
    Zenit Ługów
    (walkower)
  • 15
    13:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    4
    0
    :
    Bizon Wilkowo
  • 15
    13:00
    Zjednoczeni Lubrza
    1
    4
    :
    Sokół Kalsk
  • 15
    13:00
    Błękitni Ołobok
    2
    0
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 15
    14:00
    Delta Smardzewo
    1
    2
    :
    Obra Trzciel
  • 13
    15:00
    Błękitni Ołobok
    5
    1
    :
    Obra Trzciel
  • 13
    15:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    3
    :
    Zenit Ługów
  • 13
    15:00
    Medyk Cibórz
    1
    8
    :
    Victoria Szczaniec
  • 13
    15:00
    Schnug Chociule
    1
    1
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 14
    15:00
    Bizon Wilkowo
    2
    2
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 14
    15:00
    Delta Smardzewo
    3
    3
    :
    Sokół Kalsk
  • 14
    15:00
    Zorza Mostki
    7
    1
    :
    Jedność Podmokle
  • 21
    14:00
    Victoria Szczaniec
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 28
    18:00
    Schnug Chociule
    0
    7
    :
    Bizon Wilkowo
  • 28
    18:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    1
    3
    :
    Zorza Mostki
  • 28
    18:00
    Sparta Nietkowice
    1
    0
    :
    Medyk Cibórz
  • 28
    18:00
    Zenit Ługów
    1
    4
    :
    Delta Smardzewo
  • 28
    18:00
    Sokół Kalsk
    0
    3
    :
    Błękitni Ołobok
  • 28
    18:00
    Obra Trzciel
    2
    3
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 27
    15:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    3
    :
    Sparta Nietkowice
    (walkower)
  • 29
    17:00
    Zryw Rzeczyca
    8
    0
    :
    Sokół Kalsk
  • 03
    16:00
    Bizon Wilkowo
    1
    5
    :
    Obra Trzciel
  • 03
    16:00
    Delta Smardzewo
    3
    3
    :
    Victoria Szczaniec
  • 03
    18:00
    Medyk Cibórz
    1
    2
    :
    Jedność Podmokle
  • 03
    18:00
    Zorza Mostki
    3
    0
    :
    Schnug Chociule
  • 03
    15:00
    Jedność Podmokle
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Lubrza
    (walkower)
  • 06
    17:00
    Zorza Mostki
    6
    0
    :
    Bizon Wilkowo
  • 06
    17:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    4
    4
    :
    Medyk Cibórz
  • 06
    17:00
    Sparta Nietkowice
    2
    3
    :
    Delta Smardzewo
  • 06
    17:00
    Victoria Szczaniec
    3
    3
    :
    Błękitni Ołobok
  • 06
    17:00
    Zenit Ługów
    0
    3
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 06
    17:00
    Sokół Kalsk
    3
    1
    :
    Obra Trzciel
  • 10
    16:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    3
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    (walkower)
  • 12
    16:00
    Bizon Wilkowo
    2
    3
    :
    Sokół Kalsk
  • 12
    16:00
    Obra Trzciel
    0
    5
    :
    Zenit Ługów
  • 12
    16:00
    Zryw Rzeczyca
    2
    1
    :
    Victoria Szczaniec
  • 12
    16:00
    Błękitni Ołobok
    5
    0
    :
    Sparta Nietkowice
  • 12
    16:00
    Delta Smardzewo
    3
    4
    :
    Jedność Podmokle
  • 12
    16:00
    Medyk Cibórz
    4
    1
    :
    Schnug Chociule
  • 17
    16:00
    Schnug Chociule
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 16
    18:00
    Zorza Mostki
    -
    -
    :
    Medyk Cibórz
  • 16
    18:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    -
    -
    :
    Delta Smardzewo
  • 16
    18:00
    Jedność Podmokle
    -
    -
    :
    Błękitni Ołobok
  • 16
    18:00
    Sparta Nietkowice
    -
    -
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 16
    18:00
    Victoria Szczaniec
    -
    -
    :
    Obra Trzciel
  • 16
    18:00
    Zenit Ługów
    -
    -
    :
    Sokół Kalsk
  • 24
    16:00
    Sokół Kalsk
    1
    4
    :
    Victoria Szczaniec
  • 24
    16:00
    Obra Trzciel
    0
    0
    :
    Sparta Nietkowice
  • 24
    16:00
    Zryw Rzeczyca
    3
    0
    :
    Jedność Podmokle
  • 24
    16:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    3
    :
    Zorza Mostki
  • 25
    15:00
    Błękitni Ołobok
    9
    2
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 25
    16:00
    Bizon Wilkowo
    2
    0
    :
    Zenit Ługów
  • 25
    16:00
    Delta Smardzewo
    3
    0
    :
    Schnug Chociule
  • 01
    16:00
    Zorza Mostki
    2
    1
    :
    Delta Smardzewo
  • 01
    16:00
    Sparta Nietkowice
    6
    0
    :
    Sokół Kalsk
  • 01
    17:00
    Medyk Cibórz
    8
    1
    :
    Bizon Wilkowo
  • 01
    17:00
    Schnug Chociule
    1
    3
    :
    Błękitni Ołobok
  • 01
    17:00
    Victoria Szczaniec
    5
    1
    :
    Zenit Ługów
  • 02
    15:00
    Jedność Podmokle
    1
    6
    :
    Obra Trzciel
  • 02
    16:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    3
    5
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 08
    15:30
    Błękitni Ołobok
    1
    1
    :
    Zorza Mostki
  • 08
    17:00
    Zenit Ługów
    2
    0
    :
    Sparta Nietkowice
  • 08
    17:00
    Sokół Kalsk
    4
    3
    :
    Jedność Podmokle
  • 08
    17:00
    Obra Trzciel
    1
    4
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 08
    17:00
    Zryw Rzeczyca
    5
    1
    :
    Schnug Chociule
  • 08
    17:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    3
    :
    Medyk Cibórz
  • 09
    17:00
    Bizon Wilkowo
    1
    9
    :
    Victoria Szczaniec
  • 15
    17:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    3
    :
    Bizon Wilkowo
  • 15
    17:00
    Medyk Cibórz
    3
    6
    :
    Delta Smardzewo
  • 16
    14:00
    Schnug Chociule
    2
    0
    :
    Obra Trzciel
  • 16
    15:00
    Jedność Podmokle
    3
    4
    :
    Zenit Ługów
  • 16
    16:00
    Zorza Mostki
    0
    2
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 16
    16:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    2
    2
    :
    Sokół Kalsk
  • 16
    16:00
    Sparta Nietkowice
    3
    6
    :
    Victoria Szczaniec
  • 19
    17:30
    Bizon Wilkowo
    1
    6
    :
    Sparta Nietkowice
  • 19
    17:30
    Victoria Szczaniec
    2
    2
    :
    Jedność Podmokle
  • 19
    17:30
    Zenit Ługów
    1
    5
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 19
    17:30
    Delta Smardzewo
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 19
    18:00
    Sokół Kalsk
    3
    1
    :
    Schnug Chociule
  • 19
    18:00
    Obra Trzciel
    0
    2
    :
    Zorza Mostki
  • 19
    18:00
    Błękitni Ołobok
    4
    1
    :
    Medyk Cibórz
  • 22
    17:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    3
    :
    Błękitni Ołobok
  • 22
    17:00
    Schnug Chociule
    5
    0
    :
    Zenit Ługów
  • 23
    15:00
    Jedność Podmokle
    3
    0
    :
    Sparta Nietkowice
  • 23
    16:00
    Zorza Mostki
    6
    3
    :
    Sokół Kalsk
  • 23
    16:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    2
    4
    :
    Victoria Szczaniec
  • 23
    17:00
    Delta Smardzewo
    4
    3
    :
    Bizon Wilkowo
  • 23
    17:00
    Medyk Cibórz
    0
    3
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 29
    17:00
    Victoria Szczaniec
    5
    0
    :
    Schnug Chociule
  • 29
    17:00
    Zenit Ługów
    0
    5
    :
    Zorza Mostki
  • 29
    17:00
    Zryw Rzeczyca
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 30
    16:00
    Sparta Nietkowice
    3
    0
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 30
    16:00
    Obra Trzciel
    2
    6
    :
    Medyk Cibórz
  • 30
    16:00
    Błękitni Ołobok
    6
    1
    :
    Delta Smardzewo
  • 30
    17:00
    Bizon Wilkowo
    1
    2
    :
    Jedność Podmokle
  • 06
    17:00
    Zjednoczeni Lubrza
    0
    3
    :
    Obra Trzciel
  • 20
    16:00
    Zorza Mostki
    -
    -
    :
    Victoria Szczaniec
  • 20
    17:00
    Błękitni Ołobok
    -
    -
    :
    Bizon Wilkowo
  • 20
    17:00
    Delta Smardzewo
    -
    -
    :
    Zryw Rzeczyca
  • 20
    17:00
    Medyk Cibórz
    -
    -
    :
    Sokół Kalsk
  • 20
    17:00
    Schnug Chociule
    -
    -
    :
    Sparta Nietkowice
  • 20
    17:00
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
    -
    -
    :
    Jedność Podmokle
  • 13
    17:00
    Sokół Kalsk
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Lubrza
  • 27
    17:00
    Bizon Wilkowo
    -
    -
    :
    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • 27
    17:00
    Jedność Podmokle
    -
    -
    :
    Schnug Chociule
  • 27
    17:00
    Sparta Nietkowice
    -
    -
    :
    Zorza Mostki
  • 27
    17:00
    Zenit Ługów
    -
    -
    :
    Medyk Cibórz
  • 27
    17:00
    Obra Trzciel
    -
    -
    :
    Delta Smardzewo
  • 27
    17:00
    Zryw Rzeczyca
    -
    -
    :
    Błękitni Ołobok