Lubuskie | Klasa A | Zielona Góra II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
96
48.98 %
Zwycięstwa gości
74
37.76 %
Remisy
26
13.27 %

Bramki

Gospodarzy
530
średnia: 2.7
Gości
415
średnia: 2.12

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.02%
2 z 196
0.5
98.98%
194 z 196
6.63%
13 z 196
1.5
93.37%
183 z 196
15.31%
30 z 196
2.5
84.69%
166 z 196
39.8%
78 z 196
3.5
60.2%
118 z 196
53.06%
104 z 196
4.5
46.94%
92 z 196
63.27%
124 z 196
5.5
36.73%
72 z 196

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 16 8.16 %
2:1 14 7.14 %
0:3 10 5.1 %
3:3 8 4.08 %
3:0 8 4.08 %
2:2 7 3.57 %
1:0 7 3.57 %
0:2 7 3.57 %
3:1 7 3.57 %
1:1 6 3.06 %
1:3 6 3.06 %
3:2 5 2.55 %
4:2 5 2.55 %
0:1 4 2.04 %
2:3 4 2.04 %
2:0 4 2.04 %
4:1 4 2.04 %
1:5 4 2.04 %
6:2 4 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 4 2.04 %
3:4 3 1.53 %
2:4 3 1.53 %
5:3 3 1.53 %
5:2 3 1.53 %
0:4 3 1.53 %
4:0 3 1.53 %
5:1 3 1.53 %
9:1 3 1.53 %
0:0 2 1.02 %
4:4 2 1.02 %
4:3 2 1.02 %
3:5 2 1.02 %
1:4 2 1.02 %
2:5 2 1.02 %
6:1 2 1.02 %
7:2 2 1.02 %
0:7 2 1.02 %
8:1 2 1.02 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:5 1 0.51 %
4:5 1 0.51 %
6:4 1 0.51 %
3:6 1 0.51 %
6:3 1 0.51 %
7:4 1 0.51 %
7:3 1 0.51 %
0:5 1 0.51 %
1:6 1 0.51 %
2:7 1 0.51 %
9:4 1 0.51 %
6:0 1 0.51 %
7:1 1 0.51 %
9:3 1 0.51 %
7:0 1 0.51 %
9:0 1 0.51 %
2:11 1 0.51 %
10:0 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    59
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    45
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    24%
  • 08
    15:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    4
    2
    :
    Czarni Drągowina
  • 08
    17:00
    Znicz Leśniów Wielki
    0
    0
    :
    Ikar Zawada
  • 08
    17:00
    Start Płoty
    3
    1
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 08
    17:00
    Czarni Czarnowo
    1
    3
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 08
    17:00
    Zjednoczeni Brody
    6
    1
    :
    Energetyk Dychów
  • 09
    16:00
    Spartak Budachów
    1
    2
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 09
    16:00
    Relax Grabice
    5
    0
    :
    Sparta Mierków
  • 15
    14:00
    Sparta Mierków
    2
    5
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 15
    16:00
    Czarni Drągowina
    3
    2
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 15
    17:00
    Bóbr Bobrowice
    9
    1
    :
    Czarni Czarnowo
  • 15
    17:00
    Znicz Leśniów Wielki
    0
    5
    :
    Start Płoty
  • 16
    15:00
    Błękitni Zabłocie
    1
    2
    :
    Spartak Budachów
  • 16
    17:00
    Budowlani II Lubsko
    5
    1
    :
    Relax Grabice
  • 31
    13:00
    Ikar Zawada
    2
    1
    :
    Pogoń Wężyska
  • 23
    12:00
    Start Płoty
    3
    0
    :
    Ikar Zawada
  • 23
    12:00
    Czarni Czarnowo
    1
    0
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 23
    12:00
    Relax Grabice
    0
    3
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 23
    12:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    1
    0
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 23
    12:00
    Zjednoczeni Brody
    1
    2
    :
    Sparta Mierków
  • 23
    17:00
    Pogoń Wężyska
    4
    2
    :
    Energetyk Dychów
  • 16
    17:00
    Spartak Budachów
    1
    2
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 29
    12:00
    Znicz Leśniów Wielki
    4
    1
    :
    Czarni Czarnowo
  • 29
    16:00
    Czarni Drągowina
    3
    1
    :
    Pogoń Wężyska
  • 29
    16:00
    Błękitni Zabłocie
    2
    2
    :
    Relax Grabice
  • 29
    17:00
    Bóbr Bobrowice
    6
    3
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 29
    17:00
    Start Płoty
    1
    1
    :
    Spartak Budachów
  • 30
    17:00
    Budowlani II Lubsko
    2
    1
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 30
    18:00
    Ikar Zawada
    8
    1
    :
    Energetyk Dychów
  • 05
    17:00
    Zjednoczeni Brody
    3
    3
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 05
    17:00
    Pogoń Wężyska
    3
    3
    :
    Sparta Mierków
  • 05
    17:00
    Energetyk Dychów
    0
    7
    :
    Czarni Drągowina
  • 06
    16:00
    Spartak Budachów
    2
    0
    :
    Ikar Zawada
  • 06
    16:00
    Relax Grabice
    2
    1
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 06
    17:00
    Czarni Czarnowo
    0
    2
    :
    Start Płoty
  • 06
    17:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    2
    2
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 12
    16:00
    Ikar Zawada
    2
    4
    :
    Czarni Drągowina
  • 12
    16:00
    Sparta Mierków
    2
    1
    :
    Energetyk Dychów
  • 12
    16:00
    Błękitni Zabłocie
    2
    0
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 12
    16:00
    Znicz Leśniów Wielki
    1
    2
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 12
    16:00
    Start Płoty
    3
    2
    :
    Relax Grabice
  • 13
    16:00
    Budowlani II Lubsko
    4
    2
    :
    Pogoń Wężyska
  • 13
    16:00
    Spartak Budachów
    9
    1
    :
    Czarni Czarnowo
  • 19
    16:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    3
    3
    :
    Start Płoty
  • 19
    16:00
    Pogoń Wężyska
    2
    4
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 19
    16:00
    Energetyk Dychów
    0
    3
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 19
    16:00
    Czarni Drągowina
    7
    3
    :
    Sparta Mierków
  • 20
    16:00
    Czarni Czarnowo
    3
    2
    :
    Ikar Zawada
  • 20
    16:00
    Relax Grabice
    1
    3
    :
    Spartak Budachów
  • 20
    16:00
    Zjednoczeni Brody
    3
    4
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 26
    14:00
    Błękitni Zabłocie
    3
    0
    :
    Pogoń Wężyska
  • 26
    16:00
    Ikar Zawada
    3
    3
    :
    Sparta Mierków
  • 26
    16:00
    Bóbr Bobrowice
    3
    2
    :
    Energetyk Dychów
  • 26
    16:00
    Start Płoty
    7
    2
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 27
    16:00
    Budowlani II Lubsko
    1
    0
    :
    Czarni Drągowina
  • 27
    16:00
    Spartak Budachów
    2
    3
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 27
    16:00
    Czarni Czarnowo
    1
    3
    :
    Relax Grabice
  • 03
    15:00
    Zjednoczeni Brody
    1
    5
    :
    Spartak Budachów
  • 03
    15:00
    Pogoń Wężyska
    4
    5
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 03
    15:00
    Energetyk Dychów
    3
    5
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 03
    15:00
    Czarni Drągowina
    1
    0
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 03
    16:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    3
    3
    :
    Czarni Czarnowo
  • 03
    16:00
    Sparta Mierków
    0
    3
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 04
    16:00
    Relax Grabice
    7
    1
    :
    Ikar Zawada
  • 10
    14:00
    Znicz Leśniów Wielki
    3
    1
    :
    Energetyk Dychów
  • 10
    15:00
    Ikar Zawada
    4
    1
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 10
    15:00
    Bóbr Bobrowice
    4
    3
    :
    Sparta Mierków
  • 10
    15:00
    Błękitni Zabłocie
    0
    2
    :
    Czarni Drągowina
  • 10
    15:00
    Start Płoty
    0
    0
    :
    Pogoń Wężyska
  • 11
    15:00
    Czarni Czarnowo
    1
    1
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 11
    15:00
    Relax Grabice
    5
    1
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 17
    15:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    1
    4
    :
    Ikar Zawada
  • 17
    15:00
    Zjednoczeni Brody
    1
    2
    :
    Relax Grabice
  • 17
    15:00
    Pogoń Wężyska
    4
    3
    :
    Spartak Budachów
  • 17
    15:00
    Energetyk Dychów
    3
    3
    :
    Start Płoty
  • 17
    15:00
    Czarni Drągowina
    4
    1
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 17
    15:00
    Sparta Mierków
    3
    1
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 18
    14:00
    Budowlani II Lubsko
    0
    2
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 24
    14:00
    Ikar Zawada
    3
    0
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 24
    14:00
    Znicz Leśniów Wielki
    4
    1
    :
    Sparta Mierków
  • 24
    14:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    5
    2
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 24
    15:30
    Błękitni Zabłocie
    1
    5
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 25
    14:00
    Spartak Budachów
    6
    2
    :
    Energetyk Dychów
  • 31
    13:00
    Start Płoty
    6
    2
    :
    Czarni Drągowina
  • 21
    13:00
    Czarni Czarnowo
    5
    5
    :
    Pogoń Wężyska
  • 07
    14:00
    Zjednoczeni Brody
    3
    4
    :
    Ikar Zawada
  • 07
    14:00
    Pogoń Wężyska
    2
    2
    :
    Relax Grabice
  • 07
    14:00
    Energetyk Dychów
    2
    2
    :
    Czarni Czarnowo
  • 07
    14:00
    Czarni Drągowina
    9
    3
    :
    Spartak Budachów
  • 07
    14:00
    Sparta Mierków
    1
    4
    :
    Start Płoty
  • 07
    14:00
    Bóbr Bobrowice
    3
    3
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 08
    14:00
    Budowlani II Lubsko
    2
    1
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 11
    13:00
    Ikar Zawada
    7
    0
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 11
    13:00
    Znicz Leśniów Wielki
    3
    1
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 11
    13:00
    Start Płoty
    3
    0
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 11
    13:00
    Czarni Czarnowo
    0
    2
    :
    Czarni Drągowina
  • 11
    13:00
    Relax Grabice
    5
    0
    :
    Energetyk Dychów
  • 11
    14:00
    Spartak Budachów
    9
    1
    :
    Sparta Mierków
  • 28
    13:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    3
    1
    :
    Pogoń Wężyska
  • 14
    13:00
    Pogoń Wężyska
    3
    2
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 14
    13:00
    Energetyk Dychów
    2
    5
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 14
    13:00
    Czarni Drągowina
    0
    3
    :
    Relax Grabice
  • 14
    13:00
    Bóbr Bobrowice
    2
    2
    :
    Start Płoty
  • 14
    13:00
    Błękitni Zabłocie
    0
    2
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 14
    14:00
    Sparta Mierków
    6
    1
    :
    Czarni Czarnowo
  • 15
    13:00
    Budowlani II Lubsko
    1
    2
    :
    Spartak Budachów
  • 13
    15:00
    Ikar Zawada
    1
    2
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 13
    15:00
    Błękitni Zabłocie
    1
    2
    :
    Start Płoty
  • 13
    15:00
    Bóbr Bobrowice
    1
    5
    :
    Spartak Budachów
  • 13
    15:00
    Sparta Mierków
    1
    1
    :
    Relax Grabice
  • 13
    15:00
    Czarni Drągowina
    2
    3
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 13
    15:00
    Energetyk Dychów
    0
    4
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 14
    15:00
    Budowlani II Lubsko
    2
    1
    :
    Czarni Czarnowo
  • 03
    16:30
    Pogoń Wężyska
    2
    1
    :
    Ikar Zawada
  • 05
    17:30
    Zjednoczeni Brody
    5
    2
    :
    Czarni Drągowina
  • 05
    17:30
    Fadom Nowogród Bobrzański
    2
    2
    :
    Sparta Mierków
  • 05
    17:30
    Relax Grabice
    5
    0
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 05
    17:30
    Start Płoty
    1
    1
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 05
    18:00
    Czarni Czarnowo
    2
    4
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 05
    18:00
    Spartak Budachów
    5
    1
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 03
    14:00
    Znicz Leśniów Wielki
    3
    3
    :
    Spartak Budachów
  • 03
    14:00
    Błękitni Zabłocie
    5
    3
    :
    Czarni Czarnowo
  • 03
    14:00
    Energetyk Dychów
    0
    4
    :
    Pogoń Wężyska
  • 03
    16:00
    Sparta Mierków
    0
    4
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 03
    17:00
    Budowlani II Lubsko
    4
    2
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 03
    18:00
    Ikar Zawada
    2
    11
    :
    Start Płoty
  • 03
    18:00
    Bóbr Bobrowice
    1
    1
    :
    Relax Grabice
  • 05
    17:00
    Energetyk Dychów
    0
    3
    :
    Ikar Zawada
  • 05
    17:00
    Pogoń Wężyska
    2
    1
    :
    Czarni Drągowina
  • 05
    17:00
    Zjednoczeni Brody
    10
    0
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 05
    17:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    4
    2
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 05
    17:00
    Czarni Czarnowo
    2
    3
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 06
    17:00
    Relax Grabice
    2
    0
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 06
    17:00
    Spartak Budachów
    0
    1
    :
    Start Płoty
  • 12
    14:00
    Znicz Leśniów Wielki
    3
    4
    :
    Relax Grabice
  • 12
    16:00
    Błękitni Zabłocie
    2
    7
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 12
    16:00
    Czarni Drągowina
    3
    0
    :
    Energetyk Dychów
  • 12
    17:00
    Ikar Zawada
    4
    4
    :
    Spartak Budachów
  • 12
    17:00
    Start Płoty
    5
    0
    :
    Czarni Czarnowo
  • 12
    17:00
    Bóbr Bobrowice
    2
    1
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 12
    17:00
    Sparta Mierków
    1
    6
    :
    Pogoń Wężyska
  • 15
    18:00
    Pogoń Wężyska
    4
    0
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 16
    18:00
    Czarni Drągowina
    9
    4
    :
    Ikar Zawada
  • 16
    18:00
    Energetyk Dychów
    0
    3
    :
    Sparta Mierków
  • 16
    18:00
    Zjednoczeni Brody
    1
    3
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 16
    18:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    1
    2
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 16
    18:00
    Relax Grabice
    0
    3
    :
    Start Płoty
  • 16
    18:00
    Czarni Czarnowo
    3
    6
    :
    Spartak Budachów
  • 24
    14:00
    Znicz Leśniów Wielki
    5
    2
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 24
    16:00
    Ikar Zawada
    6
    2
    :
    Czarni Czarnowo
  • 24
    16:00
    Start Płoty
    1
    0
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 24
    16:00
    Bóbr Bobrowice
    4
    0
    :
    Pogoń Wężyska
  • 24
    16:00
    Sparta Mierków
    0
    2
    :
    Czarni Drągowina
  • 25
    16:00
    Spartak Budachów
    0
    1
    :
    Relax Grabice
  • 25
    16:30
    Budowlani II Lubsko
    9
    0
    :
    Energetyk Dychów
  • 01
    13:00
    Relax Grabice
    3
    0
    :
    Czarni Czarnowo
  • 01
    16:00
    Czarni Drągowina
    2
    0
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 01
    16:00
    Pogoń Wężyska
    2
    1
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 01
    16:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    8
    1
    :
    Spartak Budachów
  • 01
    17:00
    Sparta Mierków
    1
    3
    :
    Ikar Zawada
  • 01
    17:00
    Energetyk Dychów
    0
    3
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 01
    17:00
    Zjednoczeni Brody
    2
    2
    :
    Start Płoty
  • 08
    16:00
    Błękitni Zabłocie
    0
    2
    :
    Energetyk Dychów
  • 08
    17:00
    Ikar Zawada
    1
    3
    :
    Relax Grabice
  • 08
    17:00
    Czarni Czarnowo
    0
    7
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 08
    17:00
    Znicz Leśniów Wielki
    0
    1
    :
    Pogoń Wężyska
  • 09
    17:00
    Spartak Budachów
    5
    3
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 09
    17:00
    Bóbr Bobrowice
    1
    0
    :
    Czarni Drągowina
  • 09
    17:00
    Budowlani II Lubsko
    6
    4
    :
    Sparta Mierków
  • 15
    16:00
    Czarni Drągowina
    7
    2
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 15
    17:00
    Sparta Mierków
    4
    4
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 15
    17:00
    Energetyk Dychów
    1
    5
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 15
    17:00
    Pogoń Wężyska
    1
    1
    :
    Start Płoty
  • 15
    17:00
    Zjednoczeni Brody
    6
    2
    :
    Czarni Czarnowo
  • 15
    17:00
    Fadom Nowogród Bobrzański
    1
    2
    :
    Relax Grabice
  • 16
    17:30
    Budowlani II Lubsko
    1
    2
    :
    Ikar Zawada
  • 19
    17:00
    Błękitni Zabłocie
    2
    1
    :
    Sparta Mierków
  • 19
    17:30
    Ikar Zawada
    1
    2
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 19
    17:30
    Start Płoty
    3
    0
    :
    Energetyk Dychów
  • 19
    17:30
    Znicz Leśniów Wielki
    0
    3
    :
    Czarni Drągowina
  • 19
    18:00
    Relax Grabice
    0
    1
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 19
    18:00
    Spartak Budachów
    2
    3
    :
    Pogoń Wężyska
  • 19
    18:30
    Bóbr Bobrowice
    2
    1
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 22
    16:00
    Czarni Drągowina
    0
    3
    :
    Start Płoty
  • 22
    16:00
    Pogoń Wężyska
    6
    0
    :
    Czarni Czarnowo
  • 22
    16:00
    Zjednoczeni Brody
    1
    2
    :
    Fadom Nowogród Bobrzański
  • 22
    17:00
    Bóbr Bobrowice
    3
    1
    :
    Ikar Zawada
  • 22
    17:00
    Sparta Mierków
    3
    5
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 22
    17:00
    Energetyk Dychów
    5
    3
    :
    Spartak Budachów
  • 23
    17:00
    Budowlani II Lubsko
    1
    2
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 29
    16:00
    Błękitni Zabłocie
    1
    2
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 29
    17:00
    Ikar Zawada
    2
    1
    :
    Zjednoczeni Brody
  • 29
    17:00
    Czarni Czarnowo
    7
    4
    :
    Energetyk Dychów
  • 29
    17:00
    Start Płoty
    4
    0
    :
    Sparta Mierków
  • 30
    14:00
    Relax Grabice
    1
    0
    :
    Pogoń Wężyska
  • 30
    16:00
    Znicz Leśniów Wielki
    3
    0
    :
    Budowlani II Lubsko
  • 30
    17:00
    Spartak Budachów
    2
    1
    :
    Czarni Drągowina