Lubuskie | Klasa A | Zielona Góra III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
82
46.86 %
Zwycięstwa gości
67
38.29 %
Remisy
26
14.86 %

Bramki

Gospodarzy
415
średnia: 2.37
Gości
395
średnia: 2.26

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.86%
5 z 175
0.5
97.14%
170 z 175
11.43%
20 z 175
1.5
88.57%
155 z 175
21.14%
37 z 175
2.5
78.86%
138 z 175
37.71%
66 z 175
3.5
62.29%
109 z 175
53.14%
93 z 175
4.5
46.86%
82 z 175
70.29%
123 z 175
5.5
29.71%
52 z 175

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 12 6.86 %
2:1 12 6.86 %
3:2 9 5.14 %
1:1 8 4.57 %
1:0 8 4.57 %
3:0 8 4.57 %
4:1 8 4.57 %
0:1 7 4 %
2:4 7 4 %
0:3 6 3.43 %
1:4 6 3.43 %
0:0 5 2.86 %
2:0 5 2.86 %
1:3 5 2.86 %
0:4 5 2.86 %
0:2 4 2.29 %
2:6 4 2.29 %
5:0 4 2.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 3 1.71 %
2:3 3 1.71 %
5:2 3 1.71 %
4:0 3 1.71 %
5:1 3 1.71 %
3:4 2 1.14 %
3:1 2 1.14 %
4:2 2 1.14 %
1:5 2 1.14 %
6:1 2 1.14 %
1:6 2 1.14 %
2:8 2 1.14 %
8:0 2 1.14 %
3:3 1 0.57 %
4:3 1 0.57 %
4:6 1 0.57 %
6:3 1 0.57 %
3:7 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:4 1 0.57 %
2:7 1 0.57 %
7:2 1 0.57 %
6:0 1 0.57 %
7:1 1 0.57 %
7:0 1 0.57 %
1:8 1 0.57 %
8:1 1 0.57 %
9:2 1 0.57 %
0:9 1 0.57 %
1:10 1 0.57 %
10:0 1 0.57 %
11:1 1 0.57 %
0:11 1 0.57 %
1:12 1 0.57 %
0:13 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    63
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    44
    29%
  • 08
    12:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    5
    0
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 08
    14:00
    Sparta Łężyca
    2
    1
    :
    Avia Siedlnica
  • 08
    15:00
    Cuprum Czciradz
    1
    2
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 08
    17:00
    Odra Klenica
    4
    1
    :
    Czarni Rudno
  • 08
    17:00
    Pogoń Wschowa
    4
    0
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 09
    15:00
    Modrzew Modrzyca
    1
    2
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 09
    17:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    2
    2
    :
    Cargovia Kargowa
  • 15
    15:00
    Sparta Łężyca
    8
    0
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 15
    17:00
    Czarni Rudno
    0
    2
    :
    Pogoń Wschowa
  • 15
    17:00
    Cargovia Kargowa
    5
    0
    :
    Odra Klenica
  • 15
    17:00
    Błękitni Lubięcin
    0
    3
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 16
    15:00
    Dąb II Przybyszów
    3
    2
    :
    Cuprum Czciradz
  • 16
    17:00
    Avia Siedlnica
    3
    2
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 16
    17:00
    Błękitni Wierzbnica
    2
    6
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 23
    15:00
    Modrzew Modrzyca
    2
    1
    :
    Avia Siedlnica
  • 23
    17:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    2
    1
    :
    Sparta Łężyca
  • 23
    17:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    2
    2
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 23
    17:00
    Odra Klenica
    3
    0
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 23
    17:00
    Pogoń Wschowa
    1
    0
    :
    Cargovia Kargowa
  • 23
    17:00
    Cuprum Czciradz
    0
    1
    :
    Czarni Rudno
  • 23
    17:00
    MKS Nowe Miasteczko
    2
    0
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 29
    15:00
    Sparta Łężyca
    3
    1
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 29
    17:00
    Czarni Rudno
    0
    0
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 29
    17:00
    Cargovia Kargowa
    9
    2
    :
    Cuprum Czciradz
  • 29
    17:00
    Błękitni Lubięcin
    2
    2
    :
    Odra Klenica
  • 29
    17:00
    Modrzew Modrzyca
    2
    4
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 30
    16:00
    Avia Siedlnica
    1
    3
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 30
    17:00
    Błękitni Wierzbnica
    1
    12
    :
    Pogoń Wschowa
  • 05
    16:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    0
    3
    :
    Avia Siedlnica
  • 05
    16:00
    Odra Klenica
    4
    2
    :
    Sparta Łężyca
  • 05
    16:00
    Pogoń Wschowa
    1
    1
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 05
    16:00
    Cuprum Czciradz
    7
    0
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 05
    16:00
    MKS Nowe Miasteczko
    3
    2
    :
    Cargovia Kargowa
  • 05
    16:00
    Dąb II Przybyszów
    2
    0
    :
    Czarni Rudno
  • 06
    16:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    4
    1
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 12
    15:00
    Sparta Łężyca
    2
    4
    :
    Pogoń Wschowa
  • 12
    16:00
    Cargovia Kargowa
    5
    2
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 12
    16:00
    Błękitni Lubięcin
    0
    3
    :
    Cuprum Czciradz
  • 12
    16:00
    Modrzew Modrzyca
    2
    1
    :
    Odra Klenica
  • 12
    16:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    1
    2
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 13
    15:00
    Avia Siedlnica
    1
    1
    :
    Czarni Rudno
  • 13
    16:00
    Błękitni Wierzbnica
    2
    8
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 19
    16:00
    Odra Klenica
    2
    0
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 19
    16:00
    Pogoń Wschowa
    2
    1
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 19
    16:00
    Cuprum Czciradz
    2
    6
    :
    Sparta Łężyca
  • 19
    16:00
    MKS Nowe Miasteczko
    4
    1
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 19
    16:00
    Dąb II Przybyszów
    5
    0
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 19
    16:00
    Czarni Rudno
    2
    2
    :
    Cargovia Kargowa
  • 20
    16:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    3
    2
    :
    Avia Siedlnica
  • 26
    15:00
    Błękitni Lubięcin
    2
    4
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 26
    15:00
    Sparta Łężyca
    3
    2
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 26
    15:00
    Modrzew Modrzyca
    1
    3
    :
    Cuprum Czciradz
  • 26
    15:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    1
    3
    :
    Pogoń Wschowa
  • 27
    15:00
    Avia Siedlnica
    2
    4
    :
    Cargovia Kargowa
  • 27
    15:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    1
    1
    :
    Odra Klenica
  • 27
    16:00
    Błękitni Wierzbnica
    1
    6
    :
    Czarni Rudno
  • 03
    14:00
    Czarni Rudno
    1
    3
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 03
    15:00
    Odra Klenica
    0
    4
    :
    Avia Siedlnica
  • 03
    15:00
    Pogoń Wschowa
    3
    3
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 03
    15:00
    Cuprum Czciradz
    1
    1
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 03
    15:00
    MKS Nowe Miasteczko
    0
    0
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 04
    15:00
    Dąb II Przybyszów
    0
    4
    :
    Sparta Łężyca
  • 04
    15:00
    Cargovia Kargowa
    6
    1
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 10
    15:00
    Błękitni Lubięcin
    4
    2
    :
    Cargovia Kargowa
  • 10
    15:00
    Sparta Łężyca
    1
    4
    :
    Czarni Rudno
  • 10
    15:00
    Modrzew Modrzyca
    2
    0
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 10
    15:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    3
    2
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 10
    15:00
    Odra Klenica
    7
    1
    :
    Pogoń Wschowa
  • 11
    14:00
    Avia Siedlnica
    4
    1
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 11
    15:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    1
    5
    :
    Cuprum Czciradz
  • 17
    15:00
    Pogoń Wschowa
    1
    0
    :
    Avia Siedlnica
  • 17
    15:00
    Cuprum Czciradz
    1
    1
    :
    Odra Klenica
  • 17
    15:00
    MKS Nowe Miasteczko
    2
    2
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 17
    15:00
    Czarni Rudno
    0
    0
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 17
    15:00
    Cargovia Kargowa
    0
    4
    :
    Sparta Łężyca
  • 18
    15:00
    Dąb II Przybyszów
    1
    4
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 18
    15:00
    Błękitni Wierzbnica
    1
    6
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 24
    15:00
    Sparta Łężyca
    2
    3
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 24
    15:00
    Modrzew Modrzyca
    3
    1
    :
    Cargovia Kargowa
  • 24
    15:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    1
    4
    :
    Czarni Rudno
  • 24
    15:00
    Odra Klenica
    2
    4
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 24
    15:00
    Pogoń Wschowa
    1
    0
    :
    Cuprum Czciradz
  • 25
    14:00
    Avia Siedlnica
    2
    1
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 25
    15:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    1
    4
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 07
    13:00
    Cuprum Czciradz
    0
    1
    :
    Avia Siedlnica
  • 07
    13:00
    MKS Nowe Miasteczko
    2
    1
    :
    Pogoń Wschowa
  • 07
    13:00
    Cargovia Kargowa
    2
    1
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 07
    13:00
    Błękitni Lubięcin
    0
    3
    :
    Sparta Łężyca
  • 07
    14:00
    Czarni Rudno
    0
    1
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 08
    13:00
    Dąb II Przybyszów
    2
    3
    :
    Odra Klenica
  • 08
    14:00
    Błękitni Wierzbnica
    2
    6
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 13
    15:00
    Avia Siedlnica
    1
    3
    :
    Sparta Łężyca
  • 13
    15:00
    Błękitni Lubięcin
    8
    1
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 13
    15:00
    Cargovia Kargowa
    0
    1
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 13
    15:00
    Czarni Rudno
    2
    2
    :
    Odra Klenica
  • 13
    15:00
    MKS Nowe Miasteczko
    0
    2
    :
    Cuprum Czciradz
  • 14
    15:00
    Błękitni Wierzbnica
    2
    6
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 26
    18:30
    Dąb II Przybyszów
    1
    0
    :
    Pogoń Wschowa
  • 05
    18:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    4
    0
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 12
    18:00
    MKS Nowe Miasteczko
    3
    0
    :
    Avia Siedlnica
  • 12
    18:00
    Cuprum Czciradz
    3
    0
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 12
    18:00
    Pogoń Wschowa
    3
    0
    :
    Czarni Rudno
  • 12
    18:00
    Odra Klenica
    2
    8
    :
    Cargovia Kargowa
  • 12
    18:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    0
    1
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 12
    18:00
    Modrzew Modrzyca
    0
    3
    :
    Sparta Łężyca
  • 02
    18:00
    Avia Siedlnica
    4
    1
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 02
    18:00
    Sparta Łężyca
    3
    2
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 02
    18:00
    Błękitni Lubięcin
    4
    0
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 02
    18:00
    Cargovia Kargowa
    6
    1
    :
    Pogoń Wschowa
  • 02
    18:00
    Czarni Rudno
    1
    0
    :
    Cuprum Czciradz
  • 02
    18:00
    Dąb II Przybyszów
    5
    2
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 03
    13:00
    Błękitni Wierzbnica
    1
    4
    :
    Odra Klenica
  • 05
    16:00
    MKS Nowe Miasteczko
    2
    2
    :
    Czarni Rudno
  • 05
    16:00
    Cuprum Czciradz
    6
    3
    :
    Cargovia Kargowa
  • 05
    16:00
    Odra Klenica
    3
    0
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 05
    16:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    3
    0
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 05
    17:00
    Pogoń Wschowa
    10
    0
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 06
    16:00
    Dąb II Przybyszów
    2
    4
    :
    Avia Siedlnica
  • 06
    16:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    2
    2
    :
    Sparta Łężyca
  • 17
    16:00
    Modrzew Modrzyca
    5
    1
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 17
    16:00
    Sparta Łężyca
    2
    4
    :
    Odra Klenica
  • 17
    16:00
    Błękitni Lubięcin
    2
    2
    :
    Pogoń Wschowa
  • 17
    16:00
    Błękitni Wierzbnica
    0
    9
    :
    Cuprum Czciradz
  • 17
    16:00
    Cargovia Kargowa
    3
    0
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 17
    16:00
    Czarni Rudno
    0
    4
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 28
    18:00
    Avia Siedlnica
    0
    2
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 24
    16:00
    Czarni Rudno
    2
    2
    :
    Avia Siedlnica
  • 24
    16:00
    MKS Nowe Miasteczko
    4
    1
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 24
    16:00
    Cuprum Czciradz
    0
    1
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 24
    16:00
    Odra Klenica
    1
    0
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 25
    16:00
    Dąb II Przybyszów
    0
    4
    :
    Cargovia Kargowa
  • 25
    16:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    2
    7
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 25
    16:30
    Pogoń Wschowa
    0
    2
    :
    Sparta Łężyca
  • 01
    14:00
    Sparta Łężyca
    7
    2
    :
    Cuprum Czciradz
  • 01
    17:00
    Avia Siedlnica
    0
    3
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 01
    17:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    4
    1
    :
    Odra Klenica
  • 01
    17:00
    Modrzew Modrzyca
    0
    11
    :
    Pogoń Wschowa
  • 01
    17:00
    Błękitni Lubięcin
    2
    2
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 01
    17:00
    Cargovia Kargowa
    1
    1
    :
    Czarni Rudno
  • 02
    15:00
    Błękitni Wierzbnica
    3
    7
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 08
    16:00
    Dąb II Przybyszów
    2
    1
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 08
    16:00
    Pogoń Wschowa
    0
    0
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 08
    17:00
    Cargovia Kargowa
    5
    2
    :
    Avia Siedlnica
  • 08
    17:00
    Czarni Rudno
    8
    4
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 08
    17:00
    MKS Nowe Miasteczko
    2
    0
    :
    Sparta Łężyca
  • 08
    17:00
    Cuprum Czciradz
    4
    3
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 08
    17:00
    Odra Klenica
    2
    1
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 15
    15:00
    Sparta Łężyca
    5
    1
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 15
    17:00
    Avia Siedlnica
    5
    0
    :
    Odra Klenica
  • 15
    17:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    2
    1
    :
    Cuprum Czciradz
  • 15
    17:00
    Modrzew Modrzyca
    1
    0
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 15
    17:00
    Błękitni Lubięcin
    0
    1
    :
    Czarni Rudno
  • 16
    14:00
    Błękitni Wierzbnica
    0
    13
    :
    Cargovia Kargowa
  • 16
    16:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    1
    1
    :
    Pogoń Wschowa
  • 22
    16:00
    Pogoń Wschowa
    0
    0
    :
    Odra Klenica
  • 22
    17:00
    Cargovia Kargowa
    3
    0
    :
    Błękitni Lubięcin
  • 22
    17:00
    Czarni Rudno
    1
    5
    :
    Sparta Łężyca
  • 22
    17:00
    MKS Nowe Miasteczko
    2
    1
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 22
    17:00
    Cuprum Czciradz
    5
    1
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 23
    14:00
    Błękitni Wierzbnica
    3
    4
    :
    Avia Siedlnica
  • 23
    17:00
    Dąb II Przybyszów
    1
    0
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 29
    15:00
    Sparta Łężyca
    3
    4
    :
    Cargovia Kargowa
  • 29
    17:00
    Avia Siedlnica
    1
    1
    :
    Pogoń Wschowa
  • 29
    17:00
    Odra Klenica
    2
    2
    :
    Cuprum Czciradz
  • 29
    17:00
    Orzeł Szlichtyngowa
    4
    1
    :
    Dąb II Przybyszów
  • 29
    17:00
    Modrzew Modrzyca
    1
    10
    :
    Czarni Rudno
  • 29
    17:00
    Błękitni Lubięcin
    11
    1
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 30
    17:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    3
    2
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 12
    16:00
    Cuprum Czciradz
    2
    3
    :
    Pogoń Wschowa
  • 13
    17:00
    Błękitni Lubięcin
    3
    2
    :
    Avia Siedlnica
  • 13
    17:00
    Błękitni Wierzbnica
    1
    8
    :
    Sparta Łężyca
  • 13
    17:00
    Cargovia Kargowa
    6
    0
    :
    Modrzew Modrzyca
  • 13
    17:00
    Czarni Rudno
    4
    6
    :
    Orzeł Szlichtyngowa
  • 13
    17:00
    Dąb II Przybyszów
    8
    0
    :
    Piast Parkovia Trzebiechów
  • 13
    17:00
    MKS Nowe Miasteczko
    1
    4
    :
    Odra Klenica