Lubuskie | Klasa B | Nowa Sól
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
41
52.56 %
Zwycięstwa gości
34
43.59 %
Remisy
3
3.85 %

Bramki

Gospodarzy
197
średnia: 2.53
Gości
189
średnia: 2.42

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 78
0.5
100%
78 z 78
1.28%
1 z 78
1.5
98.72%
77 z 78
7.69%
6 z 78
2.5
92.31%
72 z 78
39.74%
31 z 78
3.5
60.26%
47 z 78
48.72%
38 z 78
4.5
51.28%
40 z 78
65.38%
51 z 78
5.5
34.62%
27 z 78

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 12 15.38 %
3:0 10 12.82 %
3:2 6 7.69 %
4:3 6 7.69 %
2:3 5 6.41 %
3:1 4 5.13 %
2:4 3 3.85 %
1:2 2 2.56 %
2:0 2 2.56 %
0:2 2 2.56 %
4:2 2 2.56 %
5:1 2 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 1 1.28 %
2:2 1 1.28 %
4:4 1 1.28 %
1:0 1 1.28 %
2:1 1 1.28 %
5:6 1 1.28 %
6:7 1 1.28 %
1:3 1 1.28 %
4:6 1 1.28 %
4:1 1 1.28 %
5:2 1 1.28 %
7:4 1 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 1.28 %
1:5 1 1.28 %
6:2 1 1.28 %
7:3 1 1.28 %
3:7 1 1.28 %
0:5 1 1.28 %
1:6 1 1.28 %
6:1 1 1.28 %
7:2 1 1.28 %
0:6 1 1.28 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    30
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    16%
  • 16
    15:00
    Topola Łupice
    3
    1
    :
    Amator Bobrowniki
  • 16
    15:00
    Pogoń II Przyborów
    4
    3
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 11
    13:00
    Polonia Kiełcz
    6
    7
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 26
    17:00
    Błękitni II Lubięcin
    3
    1
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 26
    17:00
    Amator Bobrowniki
    0
    3
    :
    Polonia Kiełcz
  • 11
    13:00
    Zorza Nowe Żabno
    1
    2
    :
    Topola Łupice
  • 30
    15:00
    Polonia Kiełcz
    4
    4
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 30
    15:00
    Pogoń II Przyborów
    2
    3
    :
    Amator Bobrowniki
  • 30
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    2
    0
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 05
    16:00
    Zorza Nowe Żabno
    2
    4
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 06
    15:00
    Amator Bobrowniki
    3
    2
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 06
    15:00
    Topola Łupice
    4
    3
    :
    Polonia Kiełcz
  • 13
    15:00
    Pogoń II Przyborów
    1
    3
    :
    Topola Łupice
  • 13
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    4
    1
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 13
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    2
    3
    :
    Amator Bobrowniki
  • 19
    16:00
    Zorza Nowe Żabno
    3
    0
    :
    Błękitni II Lubięcin
    (walkower)
  • 20
    15:00
    Topola Łupice
    5
    2
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 20
    15:00
    Polonia Kiełcz
    4
    2
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 27
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    3
    2
    :
    Polonia Kiełcz
  • 27
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    2
    2
    :
    Topola Łupice
  • 27
    15:00
    Amator Bobrowniki
    2
    4
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 04
    15:00
    Amator Bobrowniki
    2
    0
    :
    Topola Łupice
  • 04
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    1
    1
    :
    Polonia Kiełcz
  • 04
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    0
    2
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 11
    15:00
    Pogoń II Przyborów
    3
    0
    :
    Błękitni II Lubięcin
    (walkower)
  • 11
    15:00
    Polonia Kiełcz
    5
    6
    :
    Amator Bobrowniki
  • 11
    15:00
    Topola Łupice
    3
    2
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 18
    13:00
    Zorza Nowe Żabno
    3
    0
    :
    Polonia Kiełcz
    (walkower)
  • 18
    15:00
    Amator Bobrowniki
    1
    5
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 18
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    3
    1
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 25
    14:00
    Pogoń II Przyborów
    4
    3
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 25
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    7
    2
    :
    Amator Bobrowniki
  • 25
    15:00
    Polonia Kiełcz
    0
    3
    :
    Topola Łupice
    (walkower)
  • 08
    13:00
    Topola Łupice
    1
    2
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 08
    13:00
    Amator Bobrowniki
    0
    3
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 08
    14:00
    Zorza Nowe Żabno
    2
    4
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 14
    13:00
    Pogoń II Przyborów
    7
    3
    :
    Polonia Kiełcz
  • 15
    13:00
    Błękitni II Lubięcin
    7
    4
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 15
    13:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    0
    2
    :
    Topola Łupice
  • 21
    13:00
    Zorza Nowe Żabno
    6
    2
    :
    Amator Bobrowniki
  • 22
    13:00
    Polonia Kiełcz
    3
    7
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 22
    13:00
    Topola Łupice
    0
    3
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 14
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    2
    3
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 14
    15:00
    Amator Bobrowniki
    2
    3
    :
    Topola Łupice
  • 14
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    3
    0
    :
    Polonia Kiełcz
  • 03
    15:00
    Topola Łupice
    3
    2
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 03
    15:00
    Polonia Kiełcz
    0
    3
    :
    Amator Bobrowniki
  • 03
    15:00
    Pogoń II Przyborów
    5
    1
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 13
    13:00
    Błękitni II Lubięcin
    1
    6
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 13
    15:00
    Zorza Nowe Żabno
    3
    0
    :
    Polonia Kiełcz
  • 13
    15:00
    Amator Bobrowniki
    2
    3
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 05
    18:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    4
    3
    :
    Amator Bobrowniki
  • 05
    18:00
    Polonia Kiełcz
    0
    3
    :
    Topola Łupice
  • 05
    18:00
    Pogoń II Przyborów
    5
    1
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 27
    18:00
    Topola Łupice
    0
    3
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 10
    18:00
    Zorza Nowe Żabno
    0
    5
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 10
    18:00
    Amator Bobrowniki
    4
    6
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 25
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    0
    6
    :
    Topola Łupice
  • 25
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    3
    1
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 25
    15:00
    Pogoń II Przyborów
    3
    0
    :
    Polonia Kiełcz
  • 02
    15:00
    Zorza Nowe Żabno
    4
    2
    :
    Amator Bobrowniki
  • 02
    15:00
    Topola Łupice
    3
    2
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 02
    15:00
    Polonia Kiełcz
    0
    3
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 09
    15:00
    Topola Łupice
    3
    0
    :
    Amator Bobrowniki
  • 09
    15:00
    Polonia Kiełcz
    0
    3
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 09
    15:00
    Pogoń II Przyborów
    4
    3
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 16
    15:00
    Zorza Nowe Żabno
    0
    3
    :
    Topola Łupice
  • 16
    15:00
    Amator Bobrowniki
    3
    0
    :
    Polonia Kiełcz
  • 16
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    0
    3
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 23
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    3
    0
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 23
    15:00
    Polonia Kiełcz
    0
    3
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 23
    15:00
    Pogoń II Przyborów
    3
    2
    :
    Amator Bobrowniki
  • 30
    15:00
    Zorza Nowe Żabno
    1
    0
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 30
    15:00
    Amator Bobrowniki
    4
    3
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 30
    15:00
    Topola Łupice
    3
    0
    :
    Polonia Kiełcz
  • 06
    12:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    6
    1
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 06
    12:00
    Pogoń II Przyborów
    2
    1
    :
    Topola Łupice
  • 06
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    0
    4
    :
    Amator Bobrowniki
  • 20
    13:30
    Zorza Nowe Żabno
    -
    -
    :
    Błękitni II Lubięcin
  • 20
    13:30
    Topola Łupice
    -
    -
    :
    MKS II Nowe Miasteczko
  • 20
    15:00
    Polonia Kiełcz
    -
    -
    :
    Pogoń II Przyborów
  • 27
    15:00
    MKS II Nowe Miasteczko
    -
    -
    :
    Polonia Kiełcz
  • 27
    15:00
    Amator Bobrowniki
    -
    -
    :
    Zorza Nowe Żabno
  • 27
    15:00
    Błękitni II Lubięcin
    -
    -
    :
    Topola Łupice