Lubuskie | Klasa B | Zielona Góra
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
52.24 %
Zwycięstwa gości
25
37.31 %
Remisy
7
10.45 %

Bramki

Gospodarzy
193
średnia: 2.88
Gości
178
średnia: 2.66

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.49%
1 z 67
0.5
98.51%
66 z 67
4.48%
3 z 67
1.5
95.52%
64 z 67
16.42%
11 z 67
2.5
83.58%
56 z 67
20.9%
14 z 67
3.5
79.1%
53 z 67
40.3%
27 z 67
4.5
59.7%
40 z 67
53.73%
36 z 67
5.5
46.27%
31 z 67

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 4 5.97 %
1:1 3 4.48 %
2:3 3 4.48 %
2:0 3 4.48 %
4:1 3 4.48 %
0:4 3 4.48 %
4:0 3 4.48 %
2:2 2 2.99 %
1:0 2 2.99 %
4:3 2 2.99 %
0:2 2 2.99 %
3:0 2 2.99 %
5:2 2 2.99 %
5:1 2 2.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:2 2 2.99 %
1:7 2 2.99 %
0:9 2 2.99 %
0:0 1 1.49 %
3:3 1 1.49 %
1:2 1 1.49 %
3:2 1 1.49 %
3:4 1 1.49 %
4:5 1 1.49 %
1:3 1 1.49 %
4:2 1 1.49 %
2:4 1 1.49 %
5:3 1 1.49 %
6:4 1 1.49 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 1.49 %
6:3 1 1.49 %
1:5 1 1.49 %
2:6 1 1.49 %
5:0 1 1.49 %
1:6 1 1.49 %
6:0 1 1.49 %
0:6 1 1.49 %
10:4 1 1.49 %
0:7 1 1.49 %
8:0 1 1.49 %
0:8 1 1.49 %
1:9 1 1.49 %
13:1 1 1.49 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    24
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    31%
  • 06
    13:00
    Piast Parkovia II Trzebiechów
    5
    2
    :
    Rakovia Raków
  • 06
    16:00
    Klon Babimost
    1
    1
    :
    Kometa Buków
  • 06
    16:00
    Polonia Nowe Kramsko
    4
    1
    :
    Kijowianka Kije
  • 06
    16:00
    Czarni Pałck
    1
    3
    :
    Liwno Zabór
  • 12
    16:00
    Liwno Zabór
    13
    1
    :
    Tęcza Kaczenice
  • 13
    13:00
    Rakovia Raków
    0
    2
    :
    Kijowianka Kije
  • 13
    16:00
    Polonia Nowe Kramsko
    3
    0
    :
    Czarni Pałck
  • 13
    16:00
    Klon Babimost
    2
    3
    :
    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • 20
    14:00
    Czarni Pałck
    0
    2
    :
    Rakovia Raków
  • 20
    16:00
    Piast Parkovia II Trzebiechów
    3
    1
    :
    Kometa Buków
  • 20
    16:00
    Kijowianka Kije
    1
    1
    :
    Klon Babimost
  • 20
    16:00
    Tęcza Kaczenice
    0
    9
    :
    Polonia Nowe Kramsko
  • 27
    13:00
    Rakovia Raków
    5
    1
    :
    Tęcza Kaczenice
  • 27
    16:00
    Kometa Buków
    0
    0
    :
    Liwno Zabór
  • 27
    16:00
    Klon Babimost
    8
    0
    :
    Czarni Pałck
  • 27
    16:00
    Piast Parkovia II Trzebiechów
    7
    2
    :
    Kijowianka Kije
  • 03
    16:00
    Liwno Zabór
    4
    0
    :
    Polonia Nowe Kramsko
  • 04
    15:00
    Kijowianka Kije
    3
    1
    :
    Kometa Buków
  • 04
    15:00
    Czarni Pałck
    1
    9
    :
    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • 04
    15:00
    Tęcza Kaczenice
    1
    7
    :
    Klon Babimost
  • 11
    13:00
    Rakovia Raków
    3
    3
    :
    Liwno Zabór
  • 11
    15:00
    Kometa Buków
    2
    2
    :
    Polonia Nowe Kramsko
  • 11
    15:00
    Piast Parkovia II Trzebiechów
    6
    0
    :
    Tęcza Kaczenice
  • 11
    15:00
    Kijowianka Kije
    4
    0
    :
    Czarni Pałck
  • 17
    16:00
    Liwno Zabór
    3
    4
    :
    Klon Babimost
  • 18
    15:00
    Czarni Pałck
    1
    6
    :
    Kometa Buków
  • 18
    15:00
    Tęcza Kaczenice
    0
    6
    :
    Kijowianka Kije
  • 15
    13:00
    Polonia Nowe Kramsko
    2
    0
    :
    Rakovia Raków
  • 24
    15:00
    Czarni Pałck
    3
    1
    :
    Tęcza Kaczenice
  • 25
    14:00
    Kometa Buków
    1
    2
    :
    Rakovia Raków
  • 25
    14:00
    Klon Babimost
    0
    4
    :
    Polonia Nowe Kramsko
  • 15
    13:00
    Piast Parkovia II Trzebiechów
    3
    2
    :
    Liwno Zabór
  • 08
    13:00
    Tęcza Kaczenice
    4
    3
    :
    Kometa Buków
  • 08
    13:00
    Liwno Zabór
    4
    5
    :
    Kijowianka Kije
  • 08
    13:00
    Polonia Nowe Kramsko
    1
    0
    :
    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • 08
    13:00
    Rakovia Raków
    5
    3
    :
    Klon Babimost
  • 29
    17:00
    Kometa Buków
    0
    7
    :
    Klon Babimost
  • 30
    13:00
    Liwno Zabór
    5
    2
    :
    Czarni Pałck
  • 30
    15:00
    Rakovia Raków
    4
    3
    :
    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • 30
    15:00
    Kijowianka Kije
    0
    9
    :
    Polonia Nowe Kramsko
  • 06
    13:00
    Tęcza Kaczenice
    0
    4
    :
    Liwno Zabór
  • 06
    14:00
    Czarni Pałck
    1
    4
    :
    Polonia Nowe Kramsko
  • 06
    15:00
    Kijowianka Kije
    0
    4
    :
    Rakovia Raków
  • 06
    15:00
    Piast Parkovia II Trzebiechów
    4
    1
    :
    Klon Babimost
  • 24
    17:00
    Kometa Buków
    0
    8
    :
    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • 24
    17:00
    Klon Babimost
    4
    2
    :
    Kijowianka Kije
  • 25
    13:00
    Polonia Nowe Kramsko
    5
    0
    :
    Tęcza Kaczenice
  • 25
    15:00
    Rakovia Raków
    1
    0
    :
    Czarni Pałck
  • 02
    14:00
    Liwno Zabór
    10
    4
    :
    Kometa Buków
  • 02
    14:00
    Tęcza Kaczenice
    1
    5
    :
    Rakovia Raków
  • 02
    15:00
    Kijowianka Kije
    2
    6
    :
    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • 02
    16:00
    Czarni Pałck
    2
    3
    :
    Klon Babimost
  • 08
    14:30
    Klon Babimost
    7
    2
    :
    Tęcza Kaczenice
  • 09
    15:00
    Piast Parkovia II Trzebiechów
    5
    1
    :
    Czarni Pałck
  • 09
    15:00
    Polonia Nowe Kramsko
    2
    0
    :
    Liwno Zabór
  • 09
    17:00
    Kometa Buków
    6
    3
    :
    Kijowianka Kije
  • 15
    17:00
    Polonia Nowe Kramsko
    4
    1
    :
    Kometa Buków
  • 16
    14:00
    Tęcza Kaczenice
    1
    7
    :
    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • 16
    15:00
    Liwno Zabór
    3
    1
    :
    Rakovia Raków
  • 16
    16:00
    Czarni Pałck
    1
    1
    :
    Kijowianka Kije
  • 22
    15:00
    Klon Babimost
    4
    0
    :
    Liwno Zabór
  • 22
    17:00
    Kometa Buków
    2
    2
    :
    Czarni Pałck
  • 23
    15:00
    Rakovia Raków
    2
    3
    :
    Polonia Nowe Kramsko
  • 23
    16:00
    Kijowianka Kije
    6
    4
    :
    Tęcza Kaczenice
  • 13
    16:00
    Rakovia Raków
    3
    0
    :
    Kometa Buków
  • 13
    16:00
    Polonia Nowe Kramsko
    2
    0
    :
    Klon Babimost
  • 13
    16:00
    Liwno Zabór
    2
    4
    :
    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • 17
    18:30
    Tęcza Kaczenice
    -
    -
    :
    Czarni Pałck