Lubuskie | Klasa okręgowa | Zielona Góra
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
140
48.44 %
Zwycięstwa gości
113
39.1 %
Remisy
36
12.46 %

Bramki

Gospodarzy
695
średnia: 2.4
Gości
573
średnia: 1.98

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.77%
8 z 289
0.5
97.23%
281 z 289
9.34%
27 z 289
1.5
90.66%
262 z 289
23.88%
69 z 289
2.5
76.12%
220 z 289
37.02%
107 z 289
3.5
62.98%
182 z 289
52.25%
151 z 289
4.5
47.75%
138 z 289
70.59%
204 z 289
5.5
29.41%
85 z 289

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 5.19 %
1:2 15 5.19 %
2:0 15 5.19 %
4:1 15 5.19 %
0:1 13 4.5 %
3:2 12 4.15 %
0:2 12 4.15 %
3:0 12 4.15 %
2:2 10 3.46 %
3:1 10 3.46 %
2:1 9 3.11 %
2:3 9 3.11 %
0:0 8 2.77 %
1:3 8 2.77 %
4:0 8 2.77 %
0:4 8 2.77 %
5:1 8 2.77 %
4:2 7 2.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 7 2.42 %
1:5 7 2.42 %
1:6 7 2.42 %
6:0 7 2.42 %
1:0 6 2.08 %
5:0 5 1.73 %
0:5 5 1.73 %
6:1 5 1.73 %
2:4 4 1.38 %
5:2 4 1.38 %
7:1 3 1.04 %
7:0 3 1.04 %
3:4 2 0.69 %
0:3 2 0.69 %
2:6 2 0.69 %
6:2 2 0.69 %
3:7 2 0.69 %
7:2 2 0.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:6 2 0.69 %
0:7 2 0.69 %
8:0 2 0.69 %
0:8 2 0.69 %
3:3 1 0.35 %
4:4 1 0.35 %
5:5 1 0.35 %
4:3 1 0.35 %
2:5 1 0.35 %
7:3 1 0.35 %
2:7 1 0.35 %
8:1 1 0.35 %
2:10 1 0.35 %
10:2 1 0.35 %
10:1 1 0.35 %
0:12 1 0.35 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    113
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    48
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    71
    27%
  • 25
    14:00
    Sprotavia Szprotawa
    1
    0
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 25
    16:00
    Sparta Grabik
    0
    2
    :
    Budowlani Lubsko
  • 25
    17:00
    GKS Siedlisko
    1
    4
    :
    Promień Żary
  • 25
    17:00
    Zorza Ochla
    3
    2
    :
    Unia Kunice Żary
  • 25
    17:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    1
    2
    :
    Pogoń Przyborów
  • 25
    17:00
    Odra Bytom Odrzański
    1
    1
    :
    Kado Górzyn
  • 25
    17:00
    ŁKS Łęknica
    3
    0
    :
    Mieszko Konotop
  • 25
    18:00
    Lech Sulechów
    3
    0
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 01
    14:00
    Drzonkowianka Racula
    0
    4
    :
    Zorza Ochla
  • 01
    17:00
    Budowlani Lubsko
    6
    2
    :
    Mieszko Konotop
  • 01
    17:00
    Pogoń Przyborów
    4
    1
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 01
    17:00
    Promień Żary
    3
    1
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 02
    16:00
    Kado Górzyn
    2
    0
    :
    ŁKS Łęknica
  • 02
    17:00
    Unia Kunice Żary
    3
    1
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 02
    17:00
    Alfa Jaromirowice
    6
    1
    :
    Lech Sulechów
  • 02
    17:00
    Sparta Grabik
    3
    2
    :
    GKS Siedlisko
  • 08
    11:00
    Odra Bytom Odrzański
    2
    2
    :
    Unia Kunice Żary
  • 08
    16:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    0
    1
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 08
    17:00
    GKS Siedlisko
    1
    3
    :
    Budowlani Lubsko
  • 08
    17:00
    Sprotavia Szprotawa
    4
    0
    :
    Sparta Grabik
  • 08
    17:00
    Zorza Ochla
    10
    2
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 08
    17:00
    ŁKS Łęknica
    1
    0
    :
    Pogoń Przyborów
  • 08
    18:00
    Lech Sulechów
    1
    6
    :
    Promień Żary
  • 09
    17:00
    Mieszko Konotop
    3
    3
    :
    Kado Górzyn
  • 15
    16:00
    Budowlani Lubsko
    0
    0
    :
    Kado Górzyn
  • 15
    16:00
    Pogoń Przyborów
    4
    2
    :
    Mieszko Konotop
  • 15
    16:00
    Delta Sieniawa Żarska
    1
    1
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 15
    16:00
    GKS Siedlisko
    1
    6
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 15
    17:00
    Drzonkowianka Racula
    1
    6
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 16
    17:00
    Unia Kunice Żary
    0
    4
    :
    ŁKS Łęknica
  • 16
    17:00
    Alfa Jaromirowice
    1
    2
    :
    Zorza Ochla
  • 19
    17:30
    Lech Sulechów
    5
    2
    :
    GKS Siedlisko
  • 23
    17:00
    Zorza Ochla
    4
    2
    :
    Promień Żary
  • 23
    17:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    2
    1
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 23
    17:00
    Odra Bytom Odrzański
    3
    0
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 23
    17:00
    ŁKS Łęknica
    6
    0
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 23
    17:00
    Mieszko Konotop
    2
    2
    :
    Unia Kunice Żary
  • 23
    17:00
    Kado Górzyn
    5
    1
    :
    Pogoń Przyborów
  • 14
    14:00
    Sprotavia Szprotawa
    2
    1
    :
    Budowlani Lubsko
  • 29
    16:00
    Budowlani Lubsko
    1
    1
    :
    Pogoń Przyborów
  • 29
    16:00
    Delta Sieniawa Żarska
    0
    2
    :
    ŁKS Łęknica
  • 29
    17:00
    Drzonkowianka Racula
    0
    1
    :
    Mieszko Konotop
  • 29
    17:00
    Promień Żary
    5
    0
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 30
    13:00
    Sprotavia Szprotawa
    4
    1
    :
    Lech Sulechów
  • 30
    16:00
    Sparta Grabik
    1
    4
    :
    Zorza Ochla
  • 30
    17:00
    Unia Kunice Żary
    4
    1
    :
    Kado Górzyn
  • 30
    17:00
    Alfa Jaromirowice
    5
    1
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 12
    16:00
    Budowlani Lubsko
    2
    3
    :
    Unia Kunice Żary
  • 12
    16:00
    Drzonkowianka Racula
    0
    2
    :
    Pogoń Przyborów
  • 12
    16:00
    Delta Sieniawa Żarska
    0
    6
    :
    Kado Górzyn
  • 12
    16:00
    Promień Żary
    2
    0
    :
    ŁKS Łęknica
  • 12
    16:00
    GKS Siedlisko
    3
    2
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 12
    16:00
    Sprotavia Szprotawa
    0
    0
    :
    Zorza Ochla
  • 13
    16:00
    Alfa Jaromirowice
    6
    0
    :
    Mieszko Konotop
  • 13
    16:00
    Sparta Grabik
    2
    0
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 19
    14:00
    Kado Górzyn
    3
    0
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 19
    16:00
    Zorza Ochla
    4
    1
    :
    Lech Sulechów
  • 19
    16:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    2
    1
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 19
    16:00
    Odra Bytom Odrzański
    5
    1
    :
    GKS Siedlisko
  • 19
    16:00
    ŁKS Łęknica
    4
    1
    :
    Sparta Grabik
  • 19
    16:00
    Pogoń Przyborów
    3
    2
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 20
    16:00
    Unia Kunice Żary
    5
    1
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 26
    13:00
    Sprotavia Szprotawa
    0
    1
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 26
    15:00
    Budowlani Lubsko
    10
    1
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 26
    15:00
    Delta Sieniawa Żarska
    2
    10
    :
    Unia Kunice Żary
  • 26
    15:00
    Promień Żary
    3
    0
    :
    Kado Górzyn
  • 26
    15:00
    GKS Siedlisko
    0
    5
    :
    ŁKS Łęknica
  • 26
    15:30
    Lech Sulechów
    2
    3
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 26
    16:00
    Piast Czerwieńsk
    2
    3
    :
    Zorza Ochla
  • 27
    16:00
    Alfa Jaromirowice
    2
    2
    :
    Pogoń Przyborów
  • 27
    16:30
    Sparta Grabik
    1
    3
    :
    Mieszko Konotop
  • 03
    15:00
    Odra Bytom Odrzański
    7
    0
    :
    Lech Sulechów
  • 03
    15:00
    ŁKS Łęknica
    2
    1
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 03
    15:00
    Mieszko Konotop
    3
    0
    :
    GKS Siedlisko
  • 03
    15:00
    Pogoń Przyborów
    4
    2
    :
    Promień Żary
  • 03
    15:00
    Drzonkowianka Racula
    0
    0
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 03
    16:00
    Zorza Ochla
    1
    2
    :
    Budowlani Lubsko
  • 04
    15:00
    Unia Kunice Żary
    2
    2
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 15
    14:00
    Sparta Grabik
    2
    5
    :
    Kado Górzyn
  • 10
    14:00
    Lech Sulechów
    1
    2
    :
    ŁKS Łęknica
  • 10
    15:00
    Budowlani Lubsko
    4
    2
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 10
    15:00
    GKS Siedlisko
    2
    4
    :
    Kado Górzyn
  • 10
    15:00
    Sprotavia Szprotawa
    5
    1
    :
    Mieszko Konotop
  • 10
    17:00
    Zorza Ochla
    5
    0
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 11
    15:00
    Sparta Grabik
    1
    1
    :
    Pogoń Przyborów
  • 11
    16:00
    Alfa Jaromirowice
    3
    1
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 14
    14:00
    Promień Żary
    0
    0
    :
    Unia Kunice Żary
  • 17
    14:00
    Odra Bytom Odrzański
    4
    1
    :
    Zorza Ochla
  • 17
    15:00
    Pogoń Przyborów
    6
    0
    :
    GKS Siedlisko
  • 17
    15:00
    Drzonkowianka Racula
    0
    5
    :
    Promień Żary
  • 17
    15:00
    Delta Sieniawa Żarska
    1
    1
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 17
    15:30
    Mieszko Konotop
    0
    1
    :
    Lech Sulechów
  • 17
    16:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    0
    2
    :
    Budowlani Lubsko
  • 18
    15:00
    Kado Górzyn
    0
    3
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 18
    15:00
    Unia Kunice Żary
    8
    1
    :
    Sparta Grabik
  • 24
    14:30
    Lech Sulechów
    0
    2
    :
    Kado Górzyn
  • 24
    15:00
    Promień Żary
    4
    1
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 24
    15:00
    GKS Siedlisko
    3
    7
    :
    Unia Kunice Żary
  • 24
    15:00
    Sprotavia Szprotawa
    0
    1
    :
    Pogoń Przyborów
  • 24
    15:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    3
    1
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 25
    14:00
    Zorza Ochla
    2
    2
    :
    ŁKS Łęknica
  • 25
    15:00
    Sparta Grabik
    2
    6
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 31
    13:00
    Odra Bytom Odrzański
    2
    3
    :
    Budowlani Lubsko
  • 31
    13:00
    Mieszko Konotop
    3
    7
    :
    Zorza Ochla
  • 31
    13:00
    Pogoń Przyborów
    4
    0
    :
    Lech Sulechów
  • 31
    13:00
    Unia Kunice Żary
    2
    2
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 31
    13:00
    Delta Sieniawa Żarska
    3
    1
    :
    Sparta Grabik
  • 31
    14:00
    Drzonkowianka Racula
    0
    2
    :
    GKS Siedlisko
  • 31
    14:30
    ŁKS Łęknica
    2
    0
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 31
    14:30
    Alfa Jaromirowice
    0
    3
    :
    Promień Żary
  • 07
    13:00
    GKS Siedlisko
    4
    1
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 07
    13:00
    Lech Sulechów
    1
    6
    :
    Unia Kunice Żary
  • 07
    13:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    1
    1
    :
    Mieszko Konotop
  • 07
    13:00
    Odra Bytom Odrzański
    1
    1
    :
    ŁKS Łęknica
  • 07
    13:30
    Budowlani Lubsko
    4
    1
    :
    Promień Żary
  • 07
    13:30
    Sprotavia Szprotawa
    6
    2
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 07
    14:00
    Zorza Ochla
    4
    1
    :
    Kado Górzyn
  • 08
    14:00
    Sparta Grabik
    2
    7
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 11
    13:00
    ŁKS Łęknica
    0
    0
    :
    Budowlani Lubsko
  • 11
    13:00
    Mieszko Konotop
    2
    4
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 11
    13:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    1
    1
    :
    Kado Górzyn
  • 11
    13:00
    Pogoń Przyborów
    1
    1
    :
    Zorza Ochla
  • 11
    13:00
    Drzonkowianka Racula
    7
    1
    :
    Lech Sulechów
  • 11
    13:00
    Delta Sieniawa Żarska
    1
    4
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 11
    13:00
    Alfa Jaromirowice
    5
    2
    :
    GKS Siedlisko
  • 11
    14:00
    Promień Żary
    7
    0
    :
    Sparta Grabik
  • 13
    15:00
    Budowlani Lubsko
    6
    0
    :
    Sparta Grabik
  • 13
    15:00
    Promień Żary
    7
    1
    :
    GKS Siedlisko
  • 13
    15:00
    Alfa Jaromirowice
    1
    1
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 13
    15:00
    Delta Sieniawa Żarska
    6
    1
    :
    Lech Sulechów
  • 13
    15:00
    Unia Kunice Żary
    1
    2
    :
    Zorza Ochla
  • 13
    15:00
    Pogoń Przyborów
    2
    0
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 13
    15:00
    Kado Górzyn
    3
    4
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 13
    15:30
    Mieszko Konotop
    0
    1
    :
    ŁKS Łęknica
  • 12
    14:00
    ŁKS Łęknica
    2
    0
    :
    Kado Górzyn
  • 12
    17:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    1
    5
    :
    Unia Kunice Żary
  • 12
    17:00
    Zorza Ochla
    5
    5
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 12
    17:00
    Lech Sulechów
    0
    8
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 12
    17:00
    Sprotavia Szprotawa
    1
    4
    :
    Promień Żary
  • 12
    17:00
    GKS Siedlisko
    2
    1
    :
    Sparta Grabik
  • 13
    17:00
    Mieszko Konotop
    1
    5
    :
    Budowlani Lubsko
  • 13
    17:00
    Odra Bytom Odrzański
    3
    1
    :
    Pogoń Przyborów
  • 27
    15:00
    Budowlani Lubsko
    4
    1
    :
    GKS Siedlisko
  • 27
    15:00
    Drzonkowianka Racula
    1
    1
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 27
    15:00
    Unia Kunice Żary
    1
    2
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 27
    15:00
    Pogoń Przyborów
    0
    4
    :
    ŁKS Łęknica
  • 28
    14:00
    Kado Górzyn
    1
    1
    :
    Mieszko Konotop
  • 14
    17:00
    Delta Sieniawa Żarska
    1
    1
    :
    Zorza Ochla
  • 21
    17:30
    Sparta Grabik
    0
    5
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 05
    17:30
    Promień Żary
    4
    1
    :
    Lech Sulechów
  • 03
    15:00
    Kado Górzyn
    1
    0
    :
    Budowlani Lubsko
  • 03
    15:00
    Mieszko Konotop
    1
    2
    :
    Pogoń Przyborów
  • 03
    15:00
    ŁKS Łęknica
    0
    4
    :
    Unia Kunice Żary
  • 03
    15:00
    Odra Bytom Odrzański
    3
    1
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 03
    15:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    2
    3
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 03
    15:00
    Zorza Ochla
    3
    2
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 03
    15:00
    Lech Sulechów
    2
    3
    :
    Sparta Grabik
  • 05
    17:30
    Sprotavia Szprotawa
    4
    1
    :
    GKS Siedlisko
  • 10
    16:00
    Budowlani Lubsko
    1
    3
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 10
    16:00
    GKS Siedlisko
    1
    0
    :
    Lech Sulechów
  • 10
    16:00
    Delta Sieniawa Żarska
    2
    2
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 10
    16:00
    Drzonkowianka Racula
    1
    4
    :
    ŁKS Łęknica
  • 10
    16:00
    Pogoń Przyborów
    1
    3
    :
    Kado Górzyn
  • 11
    16:00
    Alfa Jaromirowice
    4
    2
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 11
    16:00
    Unia Kunice Żary
    3
    0
    :
    Mieszko Konotop
  • 02
    18:00
    Promień Żary
    2
    0
    :
    Zorza Ochla
  • 17
    16:00
    Pogoń Przyborów
    1
    0
    :
    Budowlani Lubsko
  • 17
    16:00
    Mieszko Konotop
    3
    2
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 17
    16:00
    ŁKS Łęknica
    1
    0
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 17
    16:00
    Odra Bytom Odrzański
    0
    2
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 17
    17:00
    Zorza Ochla
    1
    2
    :
    Sparta Grabik
  • 17
    17:00
    Lech Sulechów
    2
    2
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 18
    16:00
    Kado Górzyn
    2
    3
    :
    Unia Kunice Żary
  • 26
    17:30
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    0
    4
    :
    Promień Żary
  • 24
    16:00
    Budowlani Lubsko
    4
    0
    :
    Lech Sulechów
  • 24
    16:00
    GKS Siedlisko
    1
    2
    :
    Zorza Ochla
  • 24
    16:00
    Promień Żary
    6
    1
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 24
    16:00
    Delta Sieniawa Żarska
    0
    0
    :
    Mieszko Konotop
  • 24
    16:00
    Drzonkowianka Racula
    2
    3
    :
    Kado Górzyn
  • 25
    16:00
    Sparta Grabik
    1
    6
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 25
    16:00
    Alfa Jaromirowice
    3
    2
    :
    ŁKS Łęknica
  • 25
    16:00
    Unia Kunice Żary
    3
    1
    :
    Pogoń Przyborów
  • 28
    16:30
    Kado Górzyn
    2
    0
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 28
    16:30
    ŁKS Łęknica
    0
    0
    :
    Promień Żary
  • 28
    16:30
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    2
    0
    :
    GKS Siedlisko
  • 28
    17:00
    Unia Kunice Żary
    2
    3
    :
    Budowlani Lubsko
  • 28
    17:30
    Pogoń Przyborów
    6
    0
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 28
    17:30
    Zorza Ochla
    0
    0
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 28
    18:00
    Mieszko Konotop
    0
    8
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 28
    18:00
    Odra Bytom Odrzański
    7
    2
    :
    Sparta Grabik
  • 01
    17:00
    Sprotavia Szprotawa
    2
    0
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 01
    17:00
    GKS Siedlisko
    1
    6
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 01
    17:00
    Promień Żary
    8
    0
    :
    Mieszko Konotop
  • 01
    17:00
    Delta Sieniawa Żarska
    1
    2
    :
    Pogoń Przyborów
  • 01
    17:00
    Drzonkowianka Racula
    0
    12
    :
    Unia Kunice Żary
  • 01
    18:00
    Lech Sulechów
    1
    5
    :
    Zorza Ochla
  • 02
    16:00
    Alfa Jaromirowice
    0
    1
    :
    Kado Górzyn
  • 02
    17:00
    Sparta Grabik
    1
    2
    :
    ŁKS Łęknica
  • 08
    16:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    2
    0
    :
    Lech Sulechów
  • 08
    17:00
    Drzonkowianka Racula
    1
    5
    :
    Budowlani Lubsko
  • 08
    17:00
    Pogoń Przyborów
    0
    2
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 08
    17:00
    Mieszko Konotop
    4
    0
    :
    Sparta Grabik
  • 08
    17:00
    ŁKS Łęknica
    7
    0
    :
    GKS Siedlisko
  • 08
    17:00
    Odra Bytom Odrzański
    5
    1
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 09
    17:00
    Unia Kunice Żary
    7
    3
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 09
    17:00
    Kado Górzyn
    1
    3
    :
    Promień Żary
  • 15
    15:00
    Budowlani Lubsko
    0
    1
    :
    Zorza Ochla
  • 15
    17:00
    Sprotavia Szprotawa
    0
    1
    :
    ŁKS Łęknica
  • 15
    17:00
    Promień Żary
    2
    0
    :
    Pogoń Przyborów
  • 15
    17:00
    Alfa Jaromirowice
    2
    0
    :
    Unia Kunice Żary
  • 15
    17:00
    Delta Sieniawa Żarska
    7
    1
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 15
    18:00
    Lech Sulechów
    0
    7
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 16
    17:00
    GKS Siedlisko
    2
    1
    :
    Mieszko Konotop
  • 16
    17:00
    Kado Górzyn
    8
    0
    :
    Sparta Grabik
  • 19
    17:30
    Delta Sieniawa Żarska
    1
    2
    :
    Budowlani Lubsko
  • 19
    17:30
    Drzonkowianka Racula
    1
    5
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 19
    17:30
    Unia Kunice Żary
    1
    6
    :
    Promień Żary
  • 19
    17:30
    ŁKS Łęknica
    3
    0
    :
    Lech Sulechów
  • 19
    17:30
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    2
    6
    :
    Zorza Ochla
  • 19
    18:00
    Pogoń Przyborów
    3
    0
    :
    Sparta Grabik
  • 19
    18:00
    Kado Górzyn
    3
    2
    :
    GKS Siedlisko
  • 19
    18:00
    Mieszko Konotop
    2
    1
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 22
    15:00
    Budowlani Lubsko
    5
    2
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 22
    15:00
    Sprotavia Szprotawa
    2
    2
    :
    Kado Górzyn
  • 22
    17:00
    Zorza Ochla
    4
    2
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 22
    17:00
    Promień Żary
    5
    0
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 22
    18:00
    Lech Sulechów
    1
    3
    :
    Mieszko Konotop
  • 23
    17:00
    GKS Siedlisko
    0
    4
    :
    Pogoń Przyborów
  • 23
    17:00
    Sparta Grabik
    3
    2
    :
    Unia Kunice Żary
  • 23
    17:00
    Alfa Jaromirowice
    3
    2
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 29
    12:00
    Odra Bytom Odrzański
    4
    4
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 29
    17:00
    Delta Sieniawa Żarska
    0
    5
    :
    Promień Żary
  • 29
    17:00
    Drzonkowianka Racula
    1
    1
    :
    Sparta Grabik
  • 29
    17:00
    Kado Górzyn
    7
    2
    :
    Lech Sulechów
  • 29
    17:00
    ŁKS Łęknica
    0
    1
    :
    Zorza Ochla
  • 30
    14:00
    Pogoń Przyborów
    1
    3
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 30
    17:00
    Alfa Jaromirowice
    3
    1
    :
    Budowlani Lubsko
  • 30
    17:00
    Unia Kunice Żary
    6
    1
    :
    GKS Siedlisko
  • 05
    16:00
    Budowlani Lubsko
    3
    2
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 05
    17:00
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
    4
    3
    :
    ŁKS Łęknica
  • 05
    17:00
    Sprotavia Szprotawa
    0
    1
    :
    Unia Kunice Żary
  • 05
    17:00
    GKS Siedlisko
    3
    4
    :
    Drzonkowianka Racula
  • 05
    17:00
    Promień Żary
    0
    2
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 05
    18:00
    Lech Sulechów
    2
    4
    :
    Pogoń Przyborów
  • 06
    17:00
    Zorza Ochla
    5
    0
    :
    Mieszko Konotop
  • 06
    17:00
    Sparta Grabik
    2
    4
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 02
    18:00
    Mieszko Konotop
    4
    0
    :
    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • 19
    17:00
    Promień Żary
    -
    -
    :
    Budowlani Lubsko
  • 19
    17:00
    Alfa Jaromirowice
    -
    -
    :
    Sparta Grabik
  • 19
    17:00
    Delta Sieniawa Żarska
    -
    -
    :
    GKS Siedlisko
  • 19
    17:00
    Drzonkowianka Racula
    -
    -
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 19
    17:00
    Unia Kunice Żary
    -
    -
    :
    Lech Sulechów
  • 19
    17:00
    Pogoń Przyborów
    -
    -
    :
    Piast Czerwieńsk
  • 19
    17:00
    Kado Górzyn
    -
    -
    :
    Zorza Ochla
  • 19
    17:00
    ŁKS Łęknica
    -
    -
    :
    Odra Bytom Odrzański