Mazowieckie | Klasa A | Ciechanów-Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
109
48.66 %
Zwycięstwa gości
86
38.39 %
Remisy
29
12.95 %

Bramki

Gospodarzy
554
średnia: 2.47
Gości
461
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.68%
6 z 224
0.5
97.32%
218 z 224
9.38%
21 z 224
1.5
90.63%
203 z 224
18.3%
41 z 224
2.5
81.7%
183 z 224
35.71%
80 z 224
3.5
64.29%
144 z 224
53.57%
120 z 224
4.5
46.43%
104 z 224
69.64%
156 z 224
5.5
30.36%
68 z 224

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 15 6.7 %
1:2 13 5.8 %
2:2 11 4.91 %
1:3 11 4.91 %
3:1 11 4.91 %
2:3 10 4.46 %
1:0 9 4.02 %
1:1 8 3.57 %
3:2 8 3.57 %
4:2 8 3.57 %
0:2 7 3.13 %
3:0 7 3.13 %
4:1 7 3.13 %
0:0 6 2.68 %
0:1 6 2.68 %
4:0 6 2.68 %
2:0 5 2.23 %
1:4 5 2.23 %
3:3 4 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 4 1.79 %
0:3 4 1.79 %
5:2 4 1.79 %
6:2 4 1.79 %
5:0 4 1.79 %
2:4 3 1.34 %
2:5 3 1.34 %
5:1 3 1.34 %
6:0 3 1.34 %
7:0 3 1.34 %
4:3 2 0.89 %
3:5 2 0.89 %
1:5 2 0.89 %
0:5 2 0.89 %
1:7 2 0.89 %
8:1 2 0.89 %
5:4 1 0.45 %
4:5 1 0.45 %
5:3 1 0.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 0.45 %
7:4 1 0.45 %
0:4 1 0.45 %
1:6 1 0.45 %
2:7 1 0.45 %
7:2 1 0.45 %
0:6 1 0.45 %
0:7 1 0.45 %
1:8 1 0.45 %
0:8 1 0.45 %
8:0 1 0.45 %
1:9 1 0.45 %
9:0 1 0.45 %
0:9 1 0.45 %
10:1 1 0.45 %
1:10 1 0.45 %
12:0 1 0.45 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    70
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    54
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    36
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    20%
  • 13
    11:00
    Pełta Karniewo
    1
    1
    :
    Opia Opinogóra
  • 13
    15:00
    Wkra Sochocin
    2
    3
    :
    Boruta Kuczbork
  • 13
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    2
    4
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 14
    11:00
    Mazowsze Jednorożec
    2
    3
    :
    Orzyc Chorzele
  • 14
    12:00
    Korona Karolinowo
    4
    1
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 14
    12:00
    Rzekunianka Rzekuń
    3
    4
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 14
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    2
    2
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 14
    15:00
    Wkra Radzanów
    7
    4
    :
    GKS Andrzejewo
  • 21
    17:30
    Rzekunianka Rzekuń
    2
    1
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 21
    17:30
    Kurpik Kadzidło
    4
    1
    :
    Korona Karolinowo
  • 21
    17:30
    Orzeł Sypniewo
    3
    0
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 21
    17:30
    Orzyc Chorzele
    1
    1
    :
    Pełta Karniewo
  • 21
    17:30
    Opia Opinogóra
    0
    0
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 21
    17:30
    Orlęta Baboszewo
    1
    0
    :
    Wkra Sochocin
  • 21
    17:30
    Boruta Kuczbork
    2
    2
    :
    Wkra Radzanów
  • 21
    17:30
    GKS Andrzejewo
    2
    1
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 05
    ?:?
    Mazowsze Jednorożec
    0
    3
    :
    Kurpik Kadzidło
    (walkower)
  • 05
    17:30
    Wymakracz Długosiodło
    6
    0
    :
    Boruta Kuczbork
  • 05
    17:30
    Wkra Radzanów
    1
    2
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 05
    17:30
    Wkra Sochocin
    0
    2
    :
    Opia Opinogóra
  • 05
    17:30
    ALDO Bartnik Myszyniec
    2
    0
    :
    Orzyc Chorzele
  • 05
    17:30
    Pełta Karniewo
    6
    2
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 05
    17:30
    Korona Karolinowo
    0
    1
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 05
    18:00
    GUKS Krasnosielc
    4
    2
    :
    GKS Andrzejewo
  • 26
    18:00
    Korona Karolinowo
    1
    2
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 26
    18:00
    Rzekunianka Rzekuń
    3
    0
    :
    Mazowsze Jednorożec
    (walkower)
  • 26
    18:00
    Kurpik Kadzidło
    5
    2
    :
    Pełta Karniewo
  • 26
    18:00
    Orzeł Sypniewo
    4
    2
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 26
    18:00
    Orzyc Chorzele
    1
    3
    :
    Wkra Sochocin
  • 26
    18:00
    Opia Opinogóra
    5
    4
    :
    Wkra Radzanów
  • 26
    18:00
    Orlęta Baboszewo
    2
    2
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 26
    18:00
    Boruta Kuczbork
    2
    1
    :
    GKS Andrzejewo
  • 09
    18:00
    GUKS Krasnosielc
    1
    1
    :
    Boruta Kuczbork
  • 09
    18:00
    GKS Andrzejewo
    0
    8
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 09
    18:00
    Wymakracz Długosiodło
    3
    1
    :
    Opia Opinogóra
  • 09
    18:00
    Wkra Radzanów
    4
    1
    :
    Orzyc Chorzele
  • 09
    18:00
    Wkra Sochocin
    0
    1
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 09
    18:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    1
    4
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 09
    18:00
    Pełta Karniewo
    0
    6
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 09
    18:30
    Mazowsze Jednorożec
    1
    2
    :
    Korona Karolinowo
  • 24
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    1
    3
    :
    Korona Karolinowo
  • 24
    15:00
    Pełta Karniewo
    3
    1
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 24
    16:00
    Wkra Sochocin
    0
    4
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 25
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    3
    4
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 25
    14:00
    Boruta Kuczbork
    0
    0
    :
    Opia Opinogóra
  • 25
    15:00
    Wkra Radzanów
    1
    3
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 25
    15:30
    GKS Andrzejewo
    7
    0
    :
    Orzyc Chorzele
  • 25
    16:00
    Wymakracz Długosiodło
    3
    2
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 01
    11:00
    Pełta Karniewo
    1
    1
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 01
    13:00
    Rzekunianka Rzekuń
    0
    0
    :
    Wkra Radzanów
  • 01
    15:00
    Orzyc Chorzele
    0
    1
    :
    Boruta Kuczbork
  • 01
    16:00
    Korona Karolinowo
    2
    1
    :
    Wkra Sochocin
  • 01
    16:00
    Kurpik Kadzidło
    4
    0
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 01
    17:00
    Opia Opinogóra
    3
    1
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 02
    11:00
    Mazowsze Jednorożec
    2
    1
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 02
    15:00
    Orzeł Sypniewo
    1
    6
    :
    GKS Andrzejewo
  • 08
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    2
    1
    :
    Pełta Karniewo
  • 08
    16:00
    Orlęta Baboszewo
    2
    0
    :
    Orzyc Chorzele
  • 08
    16:00
    Boruta Kuczbork
    1
    2
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 08
    16:00
    Wkra Sochocin
    2
    1
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 08
    17:30
    GKS Andrzejewo
    4
    3
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 09
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    3
    1
    :
    Opia Opinogóra
  • 09
    16:00
    Wymakracz Długosiodło
    0
    5
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 09
    16:00
    Wkra Radzanów
    1
    2
    :
    Korona Karolinowo
  • 15
    11:00
    Orzyc Chorzele
    0
    1
    :
    Opia Opinogóra
  • 15
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    4
    1
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 15
    16:00
    Korona Karolinowo
    2
    3
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 15
    16:00
    Kurpik Kadzidło
    6
    2
    :
    Boruta Kuczbork
  • 15
    17:00
    Pełta Karniewo
    5
    1
    :
    Wkra Sochocin
  • 16
    11:00
    Mazowsze Jednorożec
    1
    2
    :
    Wkra Radzanów
  • 16
    13:00
    Rzekunianka Rzekuń
    8
    1
    :
    GKS Andrzejewo
  • 16
    15:00
    Orzeł Sypniewo
    1
    7
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 22
    16:00
    Orlęta Baboszewo
    1
    5
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 22
    16:00
    Wkra Sochocin
    4
    5
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 22
    17:00
    Opia Opinogóra
    2
    1
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 23
    11:00
    Boruta Kuczbork
    1
    10
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 23
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    1
    0
    :
    Orzyc Chorzele
  • 23
    15:00
    GKS Andrzejewo
    3
    3
    :
    Korona Karolinowo
  • 23
    17:00
    Wymakracz Długosiodło
    2
    2
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 23
    17:00
    Wkra Radzanów
    2
    1
    :
    Pełta Karniewo
  • 29
    10:30
    Pełta Karniewo
    1
    0
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 29
    13:00
    Orzeł Sypniewo
    3
    0
    :
    Orzyc Chorzele
    (walkower)
  • 29
    14:00
    Korona Karolinowo
    0
    1
    :
    Boruta Kuczbork
  • 29
    16:00
    Wkra Sochocin
    3
    0
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 29
    16:00
    Rzekunianka Rzekuń
    2
    0
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 29
    16:00
    Kurpik Kadzidło
    3
    1
    :
    Opia Opinogóra
  • 29
    17:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    2
    2
    :
    Wkra Radzanów
  • 30
    11:00
    Mazowsze Jednorożec
    5
    3
    :
    GKS Andrzejewo
  • 05
    10:00
    Boruta Kuczbork
    0
    3
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 05
    11:00
    Orzyc Chorzele
    2
    7
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 05
    16:00
    Wymakracz Długosiodło
    7
    2
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 05
    17:00
    Opia Opinogóra
    0
    2
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 06
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    2
    2
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 06
    16:00
    Orlęta Baboszewo
    3
    4
    :
    Korona Karolinowo
  • 06
    16:00
    GKS Andrzejewo
    1
    7
    :
    Pełta Karniewo
  • 06
    17:00
    Wkra Radzanów
    1
    3
    :
    Wkra Sochocin
  • 12
    10:30
    Pełta Karniewo
    2
    2
    :
    Boruta Kuczbork
  • 12
    13:00
    Korona Karolinowo
    1
    2
    :
    Opia Opinogóra
  • 12
    13:30
    Wkra Radzanów
    5
    0
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 12
    13:30
    Wkra Sochocin
    0
    2
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 12
    13:30
    ALDO Bartnik Myszyniec
    2
    5
    :
    GKS Andrzejewo
  • 12
    13:30
    Rzekunianka Rzekuń
    3
    1
    :
    Orzyc Chorzele
  • 12
    13:30
    Kurpik Kadzidło
    6
    0
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 13
    11:00
    Mazowsze Jednorożec
    3
    0
    :
    Orlęta Baboszewo