Mazowieckie | Klasa A | Radom II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
134
49.26 %
Zwycięstwa gości
99
36.4 %
Remisy
39
14.34 %

Bramki

Gospodarzy
613
średnia: 2.25
Gości
489
średnia: 1.8

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.1%
3 z 272
0.5
98.9%
269 z 272
8.82%
24 z 272
1.5
91.18%
248 z 272
24.63%
67 z 272
2.5
75.37%
205 z 272
44.12%
120 z 272
3.5
55.88%
152 z 272
61.4%
167 z 272
4.5
38.6%
105 z 272
76.47%
208 z 272
5.5
23.53%
64 z 272

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 22 8.09 %
1:1 18 6.62 %
3:1 16 5.88 %
1:0 13 4.78 %
2:0 13 4.78 %
0:3 13 4.78 %
1:2 12 4.41 %
0:2 12 4.41 %
2:2 11 4.04 %
1:3 11 4.04 %
2:4 11 4.04 %
2:3 10 3.68 %
3:2 9 3.31 %
0:1 8 2.94 %
4:2 8 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 8 2.94 %
4:0 7 2.57 %
3:3 6 2.21 %
2:1 6 2.21 %
1:4 6 2.21 %
5:0 5 1.84 %
5:2 4 1.47 %
5:1 4 1.47 %
6:1 4 1.47 %
0:0 3 1.1 %
2:6 3 1.1 %
0:5 3 1.1 %
7:0 3 1.1 %
4:3 2 0.74 %
5:3 2 0.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 2 0.74 %
6:3 2 0.74 %
0:4 2 0.74 %
6:0 2 0.74 %
0:6 2 0.74 %
8:1 2 0.74 %
4:4 1 0.37 %
7:4 1 0.37 %
1:5 1 0.37 %
8:3 1 0.37 %
1:8 1 0.37 %
0:8 1 0.37 %
1:10 1 0.37 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    109
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    39
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    48
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    40
    17%
  • 01
    12:00
    GKS Chynów
    1
    2
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 01
    17:00
    Kraska Jasieniec
    2
    0
    :
    Sadownik Błędów
  • 02
    15:00
    Sokół Przytyk
    1
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 02
    16:00
    KS Błotnica Stara
    1
    2
    :
    Legion Głowaczów
  • 02
    17:00
    GPSZ Głuchów
    3
    2
    :
    Orzeł Gielniów
  • 02
    17:00
    Powała Taczów
    0
    3
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 02
    17:00
    Blask Odrzywół
    1
    3
    :
    SKS Potworów
  • 02
    18:00
    KS Lesznowola
    8
    3
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 08
    10:00
    Sadownik Błędów
    1
    0
    :
    Blask Odrzywół
  • 08
    17:00
    MKS Wyśmierzyce
    3
    2
    :
    Sokół Przytyk
  • 08
    17:00
    SKS Potworów
    3
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 08
    17:00
    Orzeł Gielniów
    4
    0
    :
    Powała Taczów
  • 09
    16:00
    Wulkan Zakrzew
    4
    0
    :
    KS Lesznowola
  • 09
    16:00
    Legion Głowaczów
    3
    2
    :
    GKS Chynów
  • 09
    17:00
    Ruszcovia Borkowice
    2
    6
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 09
    17:00
    Chojniak Wieniawa
    2
    2
    :
    Kraska Jasieniec
  • 15
    17:00
    Kraska Jasieniec
    2
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 15
    17:00
    KS Błotnica Stara
    7
    0
    :
    Sadownik Błędów
  • 15
    17:30
    Blask Odrzywół
    1
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 16
    11:00
    GKS Chynów
    2
    2
    :
    SKS Potworów
  • 16
    16:00
    Młodzik 18 Radom
    5
    2
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 16
    17:00
    GPSZ Głuchów
    0
    0
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 16
    17:00
    KS Lesznowola
    1
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 16
    17:00
    Sokół Przytyk
    3
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 22
    10:00
    Sadownik Błędów
    0
    6
    :
    GKS Chynów
  • 22
    11:00
    Legion Głowaczów
    1
    2
    :
    Sokół Przytyk
  • 22
    11:00
    SKS Potworów
    4
    2
    :
    KS Lesznowola
  • 22
    17:00
    Chojniak Wieniawa
    3
    3
    :
    KS Błotnica Stara
  • 23
    16:00
    Wulkan Zakrzew
    2
    3
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 23
    16:00
    GPSZ Głuchów
    3
    0
    :
    Powała Taczów
  • 23
    17:00
    Ruszcovia Borkowice
    7
    4
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 23
    17:00
    Orzeł Gielniów
    1
    2
    :
    Blask Odrzywół
  • 29
    11:00
    Kraska Jasieniec
    4
    1
    :
    GPSZ Głuchów
  • 29
    11:00
    KS Lesznowola
    4
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 29
    16:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    6
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 30
    16:00
    GKS Chynów
    3
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 30
    16:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 30
    17:00
    Powała Taczów
    2
    2
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 30
    17:00
    KS Błotnica Stara
    1
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 30
    17:00
    Sokół Przytyk
    2
    2
    :
    SKS Potworów
  • 05
    10:00
    Sadownik Błędów
    0
    2
    :
    Sokół Przytyk
  • 05
    11:00
    SKS Potworów
    1
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 05
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    1
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 05
    16:00
    Legion Głowaczów
    2
    2
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 06
    16:00
    Orzeł Gielniów
    3
    1
    :
    GKS Chynów
  • 06
    16:00
    GPSZ Głuchów
    0
    2
    :
    Blask Odrzywół
  • 06
    16:00
    Powała Taczów
    0
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 06
    17:00
    Ruszcovia Borkowice
    1
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 12
    10:00
    KS Lesznowola
    2
    3
    :
    Orzeł Gielniów
  • 12
    13:00
    MKS Wyśmierzyce
    1
    3
    :
    SKS Potworów
  • 12
    16:00
    Kraska Jasieniec
    3
    1
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 12
    17:00
    KS Błotnica Stara
    3
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 13
    14:00
    Blask Odrzywół
    2
    4
    :
    Powała Taczów
  • 13
    15:00
    Sokół Przytyk
    2
    4
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 13
    16:00
    Młodzik 18 Radom
    6
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 13
    16:00
    Wulkan Zakrzew
    5
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 19
    15:00
    Ruszcovia Borkowice
    5
    3
    :
    Legion Głowaczów
  • 19
    17:00
    Kraska Jasieniec
    0
    2
    :
    Blask Odrzywół
  • 20
    15:00
    GPSZ Głuchów
    6
    0
    :
    GKS Chynów
  • 20
    16:00
    SKS Potworów
    6
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 20
    16:00
    Sadownik Błędów
    0
    2
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 20
    16:00
    Chojniak Wieniawa
    2
    0
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 20
    16:00
    Orzeł Gielniów
    2
    3
    :
    Sokół Przytyk
  • 20
    16:00
    Powała Taczów
    2
    6
    :
    KS Błotnica Stara
  • 26
    11:00
    KS Lesznowola
    5
    1
    :
    GPSZ Głuchów
  • 26
    15:00
    Blask Odrzywół
    2
    1
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 26
    15:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    3
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 26
    16:00
    Wulkan Zakrzew
    6
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 27
    15:00
    Legion Głowaczów
    2
    5
    :
    SKS Potworów
  • 27
    16:00
    KS Błotnica Stara
    3
    2
    :
    Kraska Jasieniec
  • 27
    16:00
    GKS Chynów
    3
    2
    :
    Powała Taczów
  • 27
    16:00
    Młodzik 18 Radom
    2
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 03
    10:00
    Orzeł Gielniów
    5
    2
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 03
    12:00
    Ruszcovia Borkowice
    0
    5
    :
    SKS Potworów
  • 03
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    2
    0
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 03
    15:00
    Blask Odrzywół
    3
    2
    :
    KS Błotnica Stara
  • 03
    15:45
    Kraska Jasieniec
    5
    0
    :
    GKS Chynów
  • 04
    14:30
    GPSZ Głuchów
    2
    4
    :
    Sokół Przytyk
  • 04
    15:00
    Powała Taczów
    4
    0
    :
    KS Lesznowola
  • 04
    16:00
    Sadownik Błędów
    1
    3
    :
    Legion Głowaczów
  • 10
    11:00
    SKS Potworów
    4
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 10
    13:00
    Sokół Przytyk
    1
    0
    :
    Powała Taczów
  • 10
    15:00
    KS Błotnica Stara
    6
    3
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 10
    15:00
    KS Lesznowola
    1
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 10
    16:00
    Wulkan Zakrzew
    1
    3
    :
    Orzeł Gielniów
  • 11
    15:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 11
    15:00
    Legion Głowaczów
    1
    2
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 11
    16:00
    GKS Chynów
    1
    4
    :
    Blask Odrzywół
  • 17
    11:00
    Kraska Jasieniec
    1
    1
    :
    Sokół Przytyk
  • 17
    15:00
    KS Błotnica Stara
    1
    3
    :
    GKS Chynów
  • 18
    11:00
    KS Lesznowola
    3
    3
    :
    Blask Odrzywół
  • 18
    14:00
    GPSZ Głuchów
    3
    1
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 18
    15:00
    Ruszcovia Borkowice
    1
    3
    :
    Sadownik Błędów
  • 18
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    1
    1
    :
    SKS Potworów
  • 18
    15:00
    Orzeł Gielniów
    0
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 18
    15:00
    Powała Taczów
    2
    5
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 24
    11:00
    SKS Potworów
    3
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 24
    13:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    1
    :
    Powała Taczów
  • 25
    12:00
    KS Lesznowola
    4
    2
    :
    KS Błotnica Stara
  • 25
    13:00
    Wulkan Zakrzew
    8
    1
    :
    GPSZ Głuchów
  • 25
    14:00
    Blask Odrzywół
    1
    2
    :
    Sokół Przytyk
  • 25
    15:00
    Ruszcovia Borkowice
    3
    3
    :
    GKS Chynów
  • 25
    15:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    3
    :
    Kraska Jasieniec
  • 25
    15:00
    Sadownik Błędów
    1
    4
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 07
    14:00
    Kraska Jasieniec
    2
    1
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 07
    14:00
    Blask Odrzywół
    3
    2
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 07
    14:00
    KS Błotnica Stara
    2
    4
    :
    Sokół Przytyk
  • 08
    13:00
    Ruszcovia Borkowice
    0
    2
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 08
    13:00
    Orzeł Gielniów
    1
    3
    :
    Sadownik Błędów
  • 08
    13:30
    GPSZ Głuchów
    4
    2
    :
    Legion Głowaczów
  • 08
    14:00
    Powała Taczów
    0
    3
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 08
    16:00
    GKS Chynów
    4
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 14
    11:00
    SKS Potworów
    4
    2
    :
    GPSZ Głuchów
  • 14
    12:00
    Legion Głowaczów
    7
    0
    :
    Powała Taczów
  • 15
    11:00
    KS Lesznowola
    3
    1
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 15
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    3
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 15
    13:00
    Sokół Przytyk
    1
    0
    :
    GKS Chynów
  • 15
    13:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    0
    :
    KS Błotnica Stara
  • 15
    13:00
    MKS Wyśmierzyce
    1
    3
    :
    Blask Odrzywół
  • 15
    13:00
    Chojniak Wieniawa
    3
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 11
    13:00
    Ruszcovia Borkowice
    1
    4
    :
    Orzeł Gielniów
  • 11
    13:00
    GPSZ Głuchów
    5
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 11
    13:00
    Powała Taczów
    0
    4
    :
    SKS Potworów
  • 11
    13:00
    Kraska Jasieniec
    2
    4
    :
    Legion Głowaczów
  • 11
    13:00
    Blask Odrzywół
    4
    3
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 11
    13:00
    KS Błotnica Stara
    4
    1
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 11
    13:00
    KS Lesznowola
    0
    2
    :
    Sokół Przytyk
  • 11
    15:00
    GKS Chynów
    0
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 31
    13:00
    Sokół Przytyk
    3
    0
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 31
    13:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 31
    13:00
    MKS Wyśmierzyce
    2
    4
    :
    GKS Chynów
  • 31
    13:00
    SKS Potworów
    2
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 31
    13:00
    Sadownik Błędów
    1
    0
    :
    Powała Taczów
  • 31
    14:00
    Wulkan Zakrzew
    1
    2
    :
    KS Błotnica Stara
  • 31
    14:00
    Legion Głowaczów
    2
    4
    :
    Blask Odrzywół
  • 21
    13:00
    Chojniak Wieniawa
    3
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 13
    14:00
    Wulkan Zakrzew
    2
    0
    :
    GKS Chynów
  • 13
    14:30
    Legion Głowaczów
    2
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 13
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    5
    0
    :
    Powała Taczów
  • 14
    11:00
    Sadownik Błędów
    2
    4
    :
    Kraska Jasieniec
  • 14
    14:00
    Orzeł Gielniów
    2
    4
    :
    GPSZ Głuchów
  • 14
    14:00
    SKS Potworów
    3
    0
    :
    Blask Odrzywół
  • 14
    14:00
    MKS Wyśmierzyce
    3
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 14
    14:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    1
    :
    Sokół Przytyk
  • 19
    17:00
    Młodzik 18 Radom
    5
    2
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 19
    17:00
    Blask Odrzywół
    4
    2
    :
    Sadownik Błędów
  • 19
    17:00
    Powała Taczów
    0
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 19
    18:00
    Sokół Przytyk
    4
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 19
    18:00
    KS Lesznowola
    0
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 19
    18:00
    KS Błotnica Stara
    0
    2
    :
    SKS Potworów
  • 19
    18:30
    Kraska Jasieniec
    1
    5
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 19
    20:00
    GKS Chynów
    0
    3
    :
    Legion Głowaczów
  • 28
    17:00
    Chojniak Wieniawa
    3
    0
    :
    Blask Odrzywół
  • 28
    17:00
    Sadownik Błędów
    0
    3
    :
    KS Błotnica Stara
  • 28
    17:00
    SKS Potworów
    3
    0
    :
    GKS Chynów
  • 28
    17:00
    Wulkan Zakrzew
    1
    3
    :
    Sokół Przytyk
  • 28
    17:30
    Ruszcovia Borkowice
    4
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 28
    17:30
    Orzeł Gielniów
    2
    2
    :
    Kraska Jasieniec
  • 28
    17:30
    Legion Głowaczów
    3
    0
    :
    KS Lesznowola
  • 29
    18:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 21
    17:00
    MKS Wyśmierzyce
    2
    1
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 21
    17:00
    Młodzik 18 Radom
    2
    3
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 21
    17:00
    Sokół Przytyk
    1
    4
    :
    Legion Głowaczów
  • 21
    17:00
    KS Błotnica Stara
    0
    0
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 21
    17:00
    Blask Odrzywół
    2
    2
    :
    Orzeł Gielniów
  • 21
    17:00
    Powała Taczów
    0
    1
    :
    GPSZ Głuchów
  • 21
    18:00
    KS Lesznowola
    1
    2
    :
    SKS Potworów
  • 21
    20:00
    GKS Chynów
    0
    2
    :
    Sadownik Błędów
  • 09
    17:00
    Chojniak Wieniawa
    4
    2
    :
    GKS Chynów
  • 09
    17:00
    Sadownik Błędów
    4
    3
    :
    KS Lesznowola
  • 09
    17:00
    SKS Potworów
    1
    1
    :
    Sokół Przytyk
  • 09
    18:00
    Ruszcovia Borkowice
    3
    0
    :
    Powała Taczów
  • 09
    18:00
    GPSZ Głuchów
    2
    3
    :
    Kraska Jasieniec
  • 09
    18:00
    Orzeł Gielniów
    1
    2
    :
    KS Błotnica Stara
  • 09
    18:00
    Legion Głowaczów
    2
    0
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 09
    18:00
    Wulkan Zakrzew
    4
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 25
    19:00
    KS Lesznowola
    2
    3
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 26
    15:00
    MKS Wyśmierzyce
    2
    3
    :
    Legion Głowaczów
  • 26
    17:00
    Wulkan Zakrzew
    3
    1
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 26
    17:00
    Młodzik 18 Radom
    1
    1
    :
    SKS Potworów
  • 26
    17:00
    Sokół Przytyk
    3
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 26
    17:00
    GKS Chynów
    4
    4
    :
    Orzeł Gielniów
  • 26
    17:00
    Blask Odrzywół
    4
    2
    :
    GPSZ Głuchów
  • 26
    17:00
    Kraska Jasieniec
    0
    2
    :
    Powała Taczów
  • 24
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    1
    1
    :
    Sokół Przytyk
  • 24
    16:00
    Ruszcovia Borkowice
    0
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 25
    12:00
    Orzeł Gielniów
    3
    0
    :
    KS Lesznowola
  • 25
    14:00
    SKS Potworów
    2
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 25
    15:00
    GPSZ Głuchów
    2
    6
    :
    KS Błotnica Stara
  • 25
    16:00
    Powała Taczów
    1
    0
    :
    Blask Odrzywół
  • 25
    16:00
    Sadownik Błędów
    0
    3
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 25
    16:00
    Legion Głowaczów
    4
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 01
    12:00
    GKS Chynów
    1
    1
    :
    GPSZ Głuchów
  • 01
    15:00
    Legion Głowaczów
    2
    0
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 01
    16:00
    KS Błotnica Stara
    1
    1
    :
    Powała Taczów
  • 01
    16:00
    Blask Odrzywół
    1
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 02
    14:00
    Sokół Przytyk
    5
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 02
    15:00
    Wulkan Zakrzew
    0
    5
    :
    SKS Potworów
  • 02
    15:00
    MKS Wyśmierzyce
    3
    2
    :
    Sadownik Błędów
  • 02
    16:00
    Młodzik 18 Radom
    4
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 08
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    2
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 08
    17:30
    Kraska Jasieniec
    1
    3
    :
    KS Błotnica Stara
  • 09
    10:00
    Sadownik Błędów
    3
    2
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 09
    14:00
    SKS Potworów
    1
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 09
    16:00
    GPSZ Głuchów
    5
    2
    :
    KS Lesznowola
  • 09
    17:00
    Ruszcovia Borkowice
    2
    2
    :
    Blask Odrzywół
  • 09
    17:00
    Powała Taczów
    3
    0
    :
    GKS Chynów
  • 09
    17:00
    Orzeł Gielniów
    1
    2
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 12
    17:30
    Sokół Przytyk
    1
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 12
    18:00
    SKS Potworów
    2
    1
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 12
    18:00
    Legion Głowaczów
    4
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 12
    18:00
    Wulkan Zakrzew
    0
    3
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 12
    18:00
    MKS Wyśmierzyce
    1
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 12
    18:00
    KS Lesznowola
    2
    2
    :
    Powała Taczów
  • 12
    18:00
    KS Błotnica Stara
    5
    0
    :
    Blask Odrzywół
  • 12
    20:00
    GKS Chynów
    2
    4
    :
    Kraska Jasieniec
  • 15
    17:00
    Blask Odrzywół
    3
    0
    :
    GKS Chynów
  • 15
    17:00
    Kraska Jasieniec
    0
    3
    :
    KS Lesznowola
  • 16
    12:00
    Orzeł Gielniów
    5
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 16
    14:00
    GPSZ Głuchów
    1
    4
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 16
    16:00
    Ruszcovia Borkowice
    2
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 16
    16:00
    Chojniak Wieniawa
    0
    2
    :
    Legion Głowaczów
  • 16
    17:00
    Powała Taczów
    0
    3
    :
    Sokół Przytyk
  • 16
    17:00
    Sadownik Błędów
    0
    8
    :
    SKS Potworów
  • 22
    17:00
    Blask Odrzywół
    0
    2
    :
    KS Lesznowola
  • 22
    18:00
    Sokół Przytyk
    3
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 23
    10:00
    Sadownik Błędów
    1
    8
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 23
    10:00
    GKS Chynów
    3
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 23
    16:00
    Legion Głowaczów
    1
    1
    :
    Orzeł Gielniów
  • 23
    17:00
    MKS Wyśmierzyce
    1
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 23
    17:00
    Młodzik 18 Radom
    5
    0
    :
    Powała Taczów
  • 23
    18:00
    SKS Potworów
    1
    0
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 29
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    6
    3
    :
    Sadownik Błędów
  • 29
    16:00
    Powała Taczów
    0
    3
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 29
    17:00
    Kraska Jasieniec
    1
    10
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 29
    17:00
    Orzeł Gielniów
    2
    0
    :
    SKS Potworów
  • 30
    10:00
    GKS Chynów
    2
    4
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 30
    15:00
    KS Błotnica Stara
    1
    2
    :
    KS Lesznowola
  • 30
    15:00
    GPSZ Głuchów
    2
    3
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 30
    16:00
    Sokół Przytyk
    1
    0
    :
    Blask Odrzywół
  • 02
    17:00
    Sokół Przytyk
    1
    0
    :
    KS Błotnica Stara
  • 02
    18:00
    Chojniak Wieniawa
    1
    1
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 02
    18:00
    Sadownik Błędów
    1
    3
    :
    Orzeł Gielniów
  • 02
    18:00
    Legion Głowaczów
    4
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 02
    18:00
    Wulkan Zakrzew
    2
    2
    :
    Powała Taczów
  • 02
    18:00
    MKS Wyśmierzyce
    3
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 02
    18:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    0
    :
    Blask Odrzywół
    (walkower)
  • 02
    19:00
    KS Lesznowola
    4
    2
    :
    GKS Chynów
  • 05
    11:00
    GKS Chynów
    0
    3
    :
    Sokół Przytyk
  • 05
    15:00
    Blask Odrzywół
    3
    3
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 05
    18:30
    Kraska Jasieniec
    2
    2
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 06
    16:00
    Orzeł Gielniów
    8
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 06
    17:00
    Ruszcovia Borkowice
    3
    0
    :
    KS Lesznowola
  • 06
    17:00
    Powała Taczów
    0
    5
    :
    Legion Głowaczów
  • 06
    17:30
    GPSZ Głuchów
    1
    1
    :
    SKS Potworów
  • 06
    18:30
    KS Błotnica Stara
    2
    3
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 12
    11:00
    Sokół Przytyk
    3
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 12
    15:00
    Wulkan Zakrzew
    7
    0
    :
    Blask Odrzywół
  • 13
    10:00
    Sadownik Błędów
    0
    4
    :
    GPSZ Głuchów
  • 13
    14:00
    SKS Potworów
    6
    1
    :
    Powała Taczów
  • 13
    16:00
    Legion Głowaczów
    3
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 13
    17:00
    Orzeł Gielniów
    5
    3
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 13
    17:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    3
    :
    KS Błotnica Stara
  • 13
    18:00
    Młodzik 18 Radom
    6
    0
    :
    GKS Chynów
  • 19
    10:00
    GKS Chynów
    0
    3
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 19
    18:00
    Blask Odrzywół
    1
    4
    :
    Legion Głowaczów
  • 20
    17:00
    KS Lesznowola
    2
    3
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 20
    17:00
    KS Błotnica Stara
    3
    3
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 20
    17:00
    Kraska Jasieniec
    1
    2
    :
    SKS Potworów
  • 20
    17:00
    Powała Taczów
    3
    0
    :
    Sadownik Błędów
  • 20
    17:00
    GPSZ Głuchów
    2
    0
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 20
    18:00
    Ruszcovia Borkowice
    0
    2
    :
    Sokół Przytyk