Mazowieckie | Klasa A | Warszawa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
81
47.93 %
Zwycięstwa gości
70
41.42 %
Remisy
18
10.65 %

Bramki

Gospodarzy
395
średnia: 2.34
Gości
347
średnia: 2.05

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.78%
3 z 169
0.5
98.22%
166 z 169
8.88%
15 z 169
1.5
91.12%
154 z 169
19.53%
33 z 169
2.5
80.47%
136 z 169
40.83%
69 z 169
3.5
59.17%
100 z 169
57.4%
97 z 169
4.5
42.6%
72 z 169
71.6%
121 z 169
5.5
28.4%
48 z 169

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 12 7.1 %
1:2 11 6.51 %
3:0 10 5.92 %
1:3 8 4.73 %
1:1 7 4.14 %
1:0 7 4.14 %
2:3 7 4.14 %
3:2 7 4.14 %
2:0 7 4.14 %
3:1 7 4.14 %
2:2 6 3.55 %
0:1 5 2.96 %
4:2 5 2.96 %
4:1 5 2.96 %
4:0 5 2.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 4 2.37 %
5:2 4 2.37 %
0:0 3 1.78 %
2:1 3 1.78 %
4:3 3 1.78 %
3:4 3 1.78 %
2:4 3 1.78 %
5:3 3 1.78 %
1:4 3 1.78 %
6:3 3 1.78 %
7:0 3 1.78 %
2:5 2 1.18 %
0:4 2 1.18 %
5:1 2 1.18 %
6:2 2 1.18 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:6 2 1.18 %
5:0 2 1.18 %
1:6 2 1.18 %
3:3 1 0.59 %
4:4 1 0.59 %
3:5 1 0.59 %
6:4 1 0.59 %
2:7 1 0.59 %
3:8 1 0.59 %
0:6 1 0.59 %
6:0 1 0.59 %
3:9 1 0.59 %
0:7 1 0.59 %
8:1 1 0.59 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    63
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    19%
  • 15
    10:00
    Tur Jaktorów
    2
    1
    :
    Orzeł Kampinos
  • 15
    13:00
    Zaborowianka Zaborów
    1
    2
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 15
    17:00
    Wrzos Międzyborów
    3
    5
    :
    Błonianka II Błonie
  • 15
    17:30
    Tajfun Brochów
    3
    8
    :
    Błękitni Korytów
  • 16
    16:00
    LKS II Chlebnia
    3
    0
    :
    Piast Feliksów
  • 16
    17:00
    KS Blizne
    0
    4
    :
    Józefowianka Józefów
  • 02
    17:00
    LKS Osuchów
    1
    2
    :
    Partyzant Leszno
  • 22
    14:00
    Tajfun Brochów
    0
    3
    :
    KS Blizne
  • 22
    16:00
    Piast Feliksów
    3
    9
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 22
    16:00
    Józefowianka Józefów
    6
    3
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 22
    17:00
    Błękitni Korytów
    2
    3
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 22
    17:00
    Błonianka II Błonie
    4
    2
    :
    Tur Jaktorów
  • 23
    17:00
    Partyzant Leszno
    2
    4
    :
    LKS II Chlebnia
  • 23
    17:00
    Orzeł Kampinos
    4
    3
    :
    LKS Osuchów
  • 29
    11:00
    LKS Osuchów
    2
    2
    :
    Błonianka II Błonie
  • 29
    15:00
    Zaborowianka Zaborów
    1
    3
    :
    Partyzant Leszno
  • 29
    15:00
    Promyk Nowa Sucha
    4
    1
    :
    Piast Feliksów
  • 29
    17:00
    Wrzos Międzyborów
    5
    1
    :
    Tajfun Brochów
  • 30
    15:00
    KS Blizne
    5
    2
    :
    Błękitni Korytów
  • 30
    15:00
    LKS II Chlebnia
    7
    0
    :
    Orzeł Kampinos
  • 05
    16:00
    Józefowianka Józefów
    3
    0
    :
    LKS Osuchów
  • 05
    16:00
    Tajfun Brochów
    0
    1
    :
    Tur Jaktorów
  • 05
    17:00
    Partyzant Leszno
    0
    0
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 06
    11:00
    Orzeł Kampinos
    3
    0
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 06
    17:00
    Błękitni Korytów
    1
    4
    :
    Piast Feliksów
  • 06
    17:00
    KS Blizne
    1
    1
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 12
    10:00
    Tur Jaktorów
    1
    0
    :
    KS Blizne
  • 12
    11:00
    LKS Osuchów
    1
    1
    :
    Tajfun Brochów
  • 12
    12:00
    Promyk Nowa Sucha
    7
    0
    :
    Orzeł Kampinos
  • 12
    13:00
    Piast Feliksów
    0
    1
    :
    Partyzant Leszno
  • 12
    15:00
    Zaborowianka Zaborów
    1
    3
    :
    Błonianka II Błonie
  • 12
    17:00
    Wrzos Międzyborów
    5
    2
    :
    Błękitni Korytów
  • 13
    16:00
    LKS II Chlebnia
    3
    1
    :
    Józefowianka Józefów
  • 26
    11:00
    LKS Osuchów
    0
    3
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 26
    12:30
    Tur Jaktorów
    2
    4
    :
    Błękitni Korytów
  • 26
    15:00
    Zaborowianka Zaborów
    5
    1
    :
    Tajfun Brochów
  • 26
    15:00
    Piast Feliksów
    2
    3
    :
    Błonianka II Błonie
  • 26
    16:00
    Promyk Nowa Sucha
    1
    4
    :
    Józefowianka Józefów
  • 26
    16:00
    Partyzant Leszno
    1
    1
    :
    Orzeł Kampinos
  • 27
    15:00
    LKS II Chlebnia
    3
    1
    :
    KS Blizne
  • 03
    10:00
    Józefowianka Józefów
    4
    0
    :
    Piast Feliksów
  • 03
    10:00
    Tur Jaktorów
    1
    2
    :
    LKS Osuchów
  • 03
    11:00
    Wrzos Międzyborów
    1
    2
    :
    LKS II Chlebnia
  • 03
    16:00
    Błękitni Korytów
    4
    1
    :
    Orzeł Kampinos
  • 04
    13:30
    Promyk Nowa Sucha
    2
    0
    :
    Tajfun Brochów
  • 04
    15:00
    KS Blizne
    1
    0
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 10
    11:00
    LKS Osuchów
    0
    7
    :
    Błękitni Korytów
  • 10
    11:00
    Zaborowianka Zaborów
    2
    6
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 10
    11:00
    Promyk Nowa Sucha
    1
    1
    :
    KS Blizne
  • 10
    11:00
    Partyzant Leszno
    1
    2
    :
    Józefowianka Józefów
  • 10
    14:00
    Piast Feliksów
    5
    3
    :
    Tajfun Brochów
  • 11
    11:00
    Orzeł Kampinos
    3
    4
    :
    Błonianka II Błonie
  • 11
    15:00
    LKS II Chlebnia
    3
    1
    :
    Tur Jaktorów
  • 17
    10:00
    Tur Jaktorów
    3
    4
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 17
    11:00
    LKS Osuchów
    0
    3
    :
    LKS II Chlebnia
  • 17
    16:00
    Józefowianka Józefów
    2
    3
    :
    Orzeł Kampinos
  • 18
    11:00
    Tajfun Brochów
    0
    1
    :
    Partyzant Leszno
  • 18
    15:00
    Błękitni Korytów
    5
    3
    :
    Błonianka II Błonie
  • 18
    15:00
    KS Blizne
    5
    0
    :
    Piast Feliksów
  • 31
    11:00
    Wrzos Międzyborów
    6
    4
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 24
    14:00
    Piast Feliksów
    2
    6
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 24
    15:00
    Zaborowianka Zaborów
    6
    3
    :
    LKS Osuchów
  • 25
    11:00
    Promyk Nowa Sucha
    6
    2
    :
    Tur Jaktorów
  • 25
    11:00
    Orzeł Kampinos
    2
    0
    :
    Tajfun Brochów
  • 25
    11:00
    Błonianka II Błonie
    2
    3
    :
    Józefowianka Józefów
  • 25
    13:00
    Partyzant Leszno
    1
    1
    :
    KS Blizne
  • 25
    13:30
    LKS II Chlebnia
    1
    3
    :
    Błękitni Korytów
  • 07
    10:00
    Tur Jaktorów
    3
    3
    :
    Piast Feliksów
  • 07
    11:00
    LKS Osuchów
    3
    2
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 07
    14:00
    Wrzos Międzyborów
    0
    1
    :
    Partyzant Leszno
  • 08
    11:00
    Tajfun Brochów
    1
    3
    :
    Błonianka II Błonie
  • 08
    13:30
    LKS II Chlebnia
    4
    1
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 08
    14:00
    Błękitni Korytów
    2
    2
    :
    Józefowianka Józefów
  • 08
    17:00
    KS Blizne
    4
    3
    :
    Orzeł Kampinos
  • 14
    13:00
    Zaborowianka Zaborów
    0
    3
    :
    Błękitni Korytów
  • 14
    13:00
    Promyk Nowa Sucha
    6
    2
    :
    LKS II Chlebnia
  • 14
    13:00
    Partyzant Leszno
    1
    0
    :
    Tur Jaktorów
  • 14
    13:00
    Błonianka II Błonie
    0
    2
    :
    KS Blizne
  • 15
    10:00
    Józefowianka Józefów
    4
    0
    :
    Tajfun Brochów
  • 15
    11:00
    Orzeł Kampinos
    2
    3
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 15
    13:30
    Piast Feliksów
    3
    0
    :
    LKS Osuchów
  • 27
    ?:?
    Józefowianka Józefów
    0
    3
    :
    KS Blizne
  • 27
    17:45
    Błękitni Korytów
    4
    2
    :
    Tajfun Brochów
  • 28
    17:30
    Orzeł Kampinos
    3
    1
    :
    Tur Jaktorów
  • 28
    18:00
    Partyzant Leszno
    2
    0
    :
    LKS Osuchów
  • 28
    18:00
    Piast Feliksów
    4
    4
    :
    LKS II Chlebnia
  • 28
    18:00
    Promyk Nowa Sucha
    6
    3
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 05
    17:00
    Błonianka II Błonie
    4
    0
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 02
    ?:?
    Wrzos Międzyborów
    3
    0
    :
    Józefowianka Józefów
    (walkower)
  • 18
    18:15
    Tur Jaktorów
    0
    0
    :
    Błonianka II Błonie
  • 18
    20:00
    KS Blizne
    4
    1
    :
    Tajfun Brochów
  • 19
    17:00
    LKS II Chlebnia
    1
    2
    :
    Partyzant Leszno
  • 19
    18:00
    Promyk Nowa Sucha
    1
    3
    :
    Błękitni Korytów
  • 19
    18:00
    LKS Osuchów
    3
    2
    :
    Orzeł Kampinos
  • 19
    18:30
    Zaborowianka Zaborów
    1
    0
    :
    Piast Feliksów
  • 10
    ?:?
    Józefowianka Józefów
    0
    3
    :
    Tur Jaktorów
    (walkower)
  • 09
    18:00
    Błonianka II Błonie
    5
    2
    :
    LKS Osuchów
  • 09
    18:30
    Tajfun Brochów
    4
    2
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 09
    18:30
    Orzeł Kampinos
    0
    4
    :
    LKS II Chlebnia
  • 09
    18:30
    Partyzant Leszno
    0
    1
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 09
    18:30
    Piast Feliksów
    4
    0
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 09
    18:45
    Błękitni Korytów
    2
    2
    :
    KS Blizne
  • 17
    ?:?
    LKS Osuchów
    3
    0
    :
    Józefowianka Józefów
    (walkower)
  • 26
    10:00
    Tur Jaktorów
    -
    -
    :
    Tajfun Brochów
  • 26
    14:00
    Piast Feliksów
    -
    -
    :
    Błękitni Korytów
  • 26
    14:00
    Promyk Nowa Sucha
    -
    -
    :
    Partyzant Leszno
  • 26
    14:00
    Zaborowianka Zaborów
    -
    -
    :
    Orzeł Kampinos
  • 26
    14:00
    LKS II Chlebnia
    -
    -
    :
    Błonianka II Błonie
  • 26
    14:00
    Wrzos Międzyborów
    -
    -
    :
    KS Blizne
  • 24
    ?:?
    Józefowianka Józefów
    0
    3
    :
    LKS II Chlebnia
    (walkower)
  • 24
    16:00
    Błękitni Korytów
    2
    1
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 24
    16:00
    Błonianka II Błonie
    2
    0
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 24
    17:00
    Partyzant Leszno
    2
    0
    :
    Piast Feliksów
  • 25
    11:00
    Orzeł Kampinos
    0
    2
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 25
    16:00
    Tajfun Brochów
    1
    0
    :
    LKS Osuchów
  • 25
    17:00
    KS Blizne
    3
    2
    :
    Tur Jaktorów
  • 22
    17:30
    LKS Osuchów
    1
    3
    :
    KS Blizne
  • 01
    ?:?
    Zaborowianka Zaborów
    3
    0
    :
    Józefowianka Józefów
    (walkower)
  • 01
    10:00
    Tur Jaktorów
    1
    0
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 01
    11:00
    Partyzant Leszno
    2
    2
    :
    Błękitni Korytów
  • 01
    11:00
    Piast Feliksów
    2
    2
    :
    Orzeł Kampinos
  • 01
    15:00
    LKS II Chlebnia
    6
    0
    :
    Tajfun Brochów
  • 01
    16:00
    Promyk Nowa Sucha
    0
    6
    :
    Błonianka II Błonie
  • 08
    ?:?
    Józefowianka Józefów
    0
    3
    :
    Promyk Nowa Sucha
    (walkower)
  • 08
    15:00
    Błonianka II Błonie
    3
    2
    :
    Piast Feliksów
  • 08
    16:00
    Wrzos Międzyborów
    3
    4
    :
    LKS Osuchów
  • 09
    11:00
    Tajfun Brochów
    2
    5
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 09
    11:00
    Orzeł Kampinos
    2
    2
    :
    Partyzant Leszno
  • 09
    16:00
    Błękitni Korytów
    3
    2
    :
    Tur Jaktorów
  • 15
    ?:?
    Piast Feliksów
    3
    0
    :
    Józefowianka Józefów
    (walkower)
  • 15
    11:00
    LKS Osuchów
    1
    2
    :
    Tur Jaktorów
  • 15
    15:00
    Zaborowianka Zaborów
    1
    1
    :
    KS Blizne
  • 15
    17:00
    Partyzant Leszno
    3
    2
    :
    Błonianka II Błonie
  • 15
    17:00
    Tajfun Brochów
    0
    0
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 16
    11:00
    Orzeł Kampinos
    1
    6
    :
    Błękitni Korytów
  • 16
    17:00
    LKS II Chlebnia
    1
    1
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 22
    ?:?
    Józefowianka Józefów
    0
    3
    :
    Partyzant Leszno
    (walkower)
  • 22
    11:00
    Tur Jaktorów
    1
    4
    :
    LKS II Chlebnia
  • 22
    16:00
    Błękitni Korytów
    1
    2
    :
    LKS Osuchów
  • 22
    17:00
    Wrzos Międzyborów
    2
    3
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 23
    11:00
    Tajfun Brochów
    2
    4
    :
    Piast Feliksów
  • 23
    11:00
    Błonianka II Błonie
    2
    0
    :
    Orzeł Kampinos
  • 23
    17:30
    KS Blizne
    8
    1
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 05
    ?:?
    Józefowianka Józefów
    0
    3
    :
    Błonianka II Błonie
    (walkower)
  • 05
    10:00
    Tur Jaktorów
    1
    0
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 05
    17:00
    Błękitni Korytów
    1
    2
    :
    LKS II Chlebnia
  • 05
    17:00
    Wrzos Międzyborów
    4
    2
    :
    Piast Feliksów
  • 06
    17:00
    KS Blizne
    2
    0
    :
    Partyzant Leszno
  • 06
    17:00
    Tajfun Brochów
    3
    0
    :
    Orzeł Kampinos
  • 12
    ?:?
    Józefowianka Józefów
    0
    3
    :
    Błękitni Korytów
    (walkower)
  • 12
    14:00
    Piast Feliksów
    5
    0
    :
    Tur Jaktorów
  • 12
    15:00
    Zaborowianka Zaborów
    1
    2
    :
    LKS II Chlebnia
  • 13
    11:00
    Orzeł Kampinos
    0
    3
    :
    KS Blizne
  • 13
    12:00
    Błonianka II Błonie
    2
    1
    :
    Tajfun Brochów
  • 13
    17:00
    Partyzant Leszno
    3
    1
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 13
    18:00
    Promyk Nowa Sucha
    1
    3
    :
    LKS Osuchów