Mazowieckie | Klasa B | Ciechanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
48
52.17 %
Zwycięstwa gości
35
38.04 %
Remisy
9
9.78 %

Bramki

Gospodarzy
267
średnia: 2.9
Gości
202
średnia: 2.2

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.09%
1 z 92
0.5
98.91%
91 z 92
6.52%
6 z 92
1.5
93.48%
86 z 92
13.04%
12 z 92
2.5
86.96%
80 z 92
32.61%
30 z 92
3.5
67.39%
62 z 92
45.65%
42 z 92
4.5
54.35%
50 z 92
64.13%
59 z 92
5.5
35.87%
33 z 92

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 8 8.7 %
2:3 6 6.52 %
2:1 5 5.43 %
1:2 5 5.43 %
1:3 4 4.35 %
3:1 4 4.35 %
2:2 3 3.26 %
1:0 3 3.26 %
3:2 3 3.26 %
4:3 3 3.26 %
2:0 3 3.26 %
2:4 3 3.26 %
1:4 3 3.26 %
4:1 3 3.26 %
4:4 2 2.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:5 2 2.17 %
0:1 2 2.17 %
0:2 2 2.17 %
1:5 2 2.17 %
5:1 2 2.17 %
2:7 2 2.17 %
0:0 1 1.09 %
1:1 1 1.09 %
3:4 1 1.09 %
5:2 1 1.09 %
2:5 1 1.09 %
6:3 1 1.09 %
7:4 1 1.09 %
4:0 1 1.09 %
2:6 1 1.09 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 1 1.09 %
5:0 1 1.09 %
0:5 1 1.09 %
1:6 1 1.09 %
6:1 1 1.09 %
7:2 1 1.09 %
8:2 1 1.09 %
8:0 1 1.09 %
9:1 1 1.09 %
10:2 1 1.09 %
0:9 1 1.09 %
9:0 1 1.09 %
10:0 1 1.09 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    26
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    29%
  • Mławianka II Mława wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane
  • 22
    13:00
    Olimp Ciechanów
    2
    1
    :
    Wkra Cieksyn
  • 22
    16:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    3
    0
    :
    Mławianka II Mława
    (anulowany)
  • 22
    16:00
    Żak Szreńsk
    1
    2
    :
    Wkra II Żuromin
  • 23
    15:00
    Gladiator Słoszewo
    1
    5
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 23
    16:00
    Żbik II Nasielsk
    2
    3
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 05
    11:00
    Jutrzenka Unieck
    4
    3
    :
    Wkra Cieksyn
  • 05
    13:00
    Olimp Ciechanów
    6
    3
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 05
    15:00
    Żak Szreńsk
    2
    3
    :
    Mławianka II Mława
    (anulowany)
  • 06
    11:00
    Żbik II Nasielsk
    2
    1
    :
    Wkra II Żuromin
  • 06
    15:00
    Gladiator Słoszewo
    0
    5
    :
    GKS Gumino
  • 19
    11:00
    Żbik II Nasielsk
    1
    0
    :
    Mławianka II Mława
    (anulowany)
  • 19
    15:00
    Żak Szreńsk
    1
    6
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 19
    15:00
    Wkra Cieksyn
    3
    4
    :
    Wkra II Żuromin
  • 19
    16:00
    Jutrzenka Unieck
    2
    2
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 20
    17:30
    Olimp Ciechanów
    1
    4
    :
    GKS Gumino
  • 26
    13:30
    Gryf Kownaty Żędowe
    6
    1
    :
    Olimp Ciechanów
  • 26
    15:00
    Tamka Dzierzgowo
    3
    0
    :
    Wkra Cieksyn
  • 26
    15:00
    Gladiator Słoszewo
    5
    1
    :
    Żak Szreńsk
  • 26
    17:00
    Mławianka II Mława
    0
    1
    :
    Jutrzenka Unieck
    (anulowany)
  • 27
    11:00
    GKS Gumino
    3
    0
    :
    Żbik II Nasielsk
  • 03
    11:00
    Żbik II Nasielsk
    1
    3
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 03
    15:00
    Wkra Cieksyn
    3
    0
    :
    Mławianka II Mława
    (anulowany)
  • 04
    10:00
    Olimp Ciechanów
    2
    2
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 04
    14:00
    Jutrzenka Unieck
    1
    2
    :
    GKS Gumino
  • 04
    14:00
    Wkra II Żuromin
    3
    2
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 10
    11:00
    Mławianka II Mława
    1
    4
    :
    Wkra II Żuromin
    (anulowany)
  • 10
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    5
    1
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 10
    15:00
    Żak Szreńsk
    0
    9
    :
    Olimp Ciechanów
  • 11
    14:00
    GKS Gumino
    10
    0
    :
    Wkra Cieksyn
  • 11
    14:00
    Gladiator Słoszewo
    3
    0
    :
    Żbik II Nasielsk
  • 17
    10:00
    Żbik II Nasielsk
    5
    2
    :
    Żak Szreńsk
  • 17
    15:00
    Wkra Cieksyn
    2
    6
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 17
    15:00
    Tamka Dzierzgowo
    3
    0
    :
    Mławianka II Mława
    (anulowany)
  • 18
    13:00
    Wkra II Żuromin
    4
    4
    :
    GKS Gumino
  • 18
    14:00
    Jutrzenka Unieck
    0
    0
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 24
    12:00
    Olimp Ciechanów
    2
    1
    :
    Żbik II Nasielsk
  • 24
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    2
    7
    :
    Wkra II Żuromin
  • 24
    14:00
    Żak Szreńsk
    2
    1
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 24
    14:30
    Gladiator Słoszewo
    5
    5
    :
    Wkra Cieksyn
  • 25
    14:00
    GKS Gumino
    4
    0
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 21
    17:30
    Żak Szreńsk
    1
    3
    :
    Wkra Cieksyn
  • 21
    17:30
    Gladiator Słoszewo
    1
    0
    :
    Wkra II Żuromin
  • 21
    17:30
    Gryf Kownaty Żędowe
    1
    3
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 21
    20:15
    Olimp Ciechanów
    5
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 24
    10:00
    GKS Gumino
    2
    0
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 24
    11:00
    Tamka Dzierzgowo
    2
    2
    :
    Olimp Ciechanów
  • 25
    15:00
    Wkra II Żuromin
    4
    1
    :
    Żbik II Nasielsk
  • 25
    15:00
    Wkra Cieksyn
    7
    2
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 01
    11:00
    Jutrzenka Unieck
    4
    1
    :
    Wkra II Żuromin
  • 01
    11:00
    Żak Szreńsk
    0
    2
    :
    GKS Gumino
  • 01
    17:00
    Gladiator Słoszewo
    2
    3
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 02
    12:30
    Żbik II Nasielsk
    2
    4
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 08
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    9
    0
    :
    Żak Szreńsk
  • 08
    14:00
    Tamka Dzierzgowo
    3
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 09
    11:00
    GKS Gumino
    3
    1
    :
    Olimp Ciechanów
  • 09
    15:00
    Wkra II Żuromin
    8
    2
    :
    Wkra Cieksyn
  • 15
    10:00
    Olimp Ciechanów
    3
    1
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 16
    13:00
    Żbik II Nasielsk
    2
    4
    :
    GKS Gumino
  • 16
    13:00
    Żak Szreńsk
    1
    5
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 16
    15:00
    Wkra Cieksyn
    5
    5
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 22
    11:00
    GKS Gumino
    8
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 22
    13:30
    Gryf Kownaty Żędowe
    3
    1
    :
    Żbik II Nasielsk
  • 22
    15:00
    Tamka Dzierzgowo
    4
    1
    :
    Wkra II Żuromin
  • 22
    17:00
    Gladiator Słoszewo
    2
    5
    :
    Olimp Ciechanów
  • 29
    11:00
    Olimp Ciechanów
    1
    0
    :
    Żak Szreńsk
  • 30
    15:00
    Wkra Cieksyn
    2
    3
    :
    GKS Gumino
  • 30
    15:00
    Żbik II Nasielsk
    1
    4
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 30
    16:00
    Jutrzenka Unieck
    1
    2
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 05
    17:00
    Gladiator Słoszewo
    3
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 06
    11:00
    GKS Gumino
    6
    2
    :
    Wkra II Żuromin
  • 06
    13:00
    Żak Szreńsk
    2
    7
    :
    Żbik II Nasielsk
  • 06
    13:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    1
    1
    :
    Wkra Cieksyn
  • 13
    13:00
    Wkra II Żuromin
    2
    3
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 13
    13:00
    Jutrzenka Unieck
    3
    2
    :
    Żak Szreńsk
  • 13
    15:00
    Tamka Dzierzgowo
    3
    2
    :
    GKS Gumino
  • 13
    15:00
    Wkra Cieksyn
    0
    2
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 13
    16:30
    Żbik II Nasielsk
    2
    3
    :
    Olimp Ciechanów