Mazowieckie | Klasa B | Warszawa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
80
47.9 %
Zwycięstwa gości
77
46.11 %
Remisy
10
5.99 %

Bramki

Gospodarzy
564
średnia: 3.38
Gości
534
średnia: 3.2

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.6%
1 z 167
0.5
99.4%
166 z 167
1.8%
3 z 167
1.5
98.2%
164 z 167
5.99%
10 z 167
2.5
94.01%
157 z 167
14.97%
25 z 167
3.5
85.03%
142 z 167
28.14%
47 z 167
4.5
71.86%
120 z 167
41.32%
69 z 167
5.5
58.68%
98 z 167

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 7 4.19 %
3:1 6 3.59 %
2:4 6 3.59 %
4:1 6 3.59 %
2:5 6 3.59 %
4:0 5 2.99 %
1:5 5 2.99 %
2:3 4 2.4 %
2:0 4 2.4 %
1:3 4 2.4 %
1:4 4 2.4 %
0:4 4 2.4 %
5:1 4 2.4 %
0:5 4 2.4 %
1:6 4 2.4 %
7:2 4 2.4 %
7:1 4 2.4 %
0:10 4 2.4 %
2:2 3 1.8 %
3:3 3 1.8 %
1:2 3 1.8 %
4:2 3 1.8 %
0:3 3 1.8 %
5:2 3 1.8 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:7 3 1.8 %
9:0 3 1.8 %
1:12 3 1.8 %
1:1 2 1.2 %
2:1 2 1.2 %
3:2 2 1.2 %
3:4 2 1.2 %
4:3 2 1.2 %
3:5 2 1.2 %
2:6 2 1.2 %
5:0 2 1.2 %
0:6 2 1.2 %
7:0 2 1.2 %
12:0 2 1.2 %
0:0 1 0.6 %
5:5 1 0.6 %
0:1 1 0.6 %
1:0 1 0.6 %
5:4 1 0.6 %
6:5 1 0.6 %
0:2 1 0.6 %
4:6 1 0.6 %
6:4 1 0.6 %
7:5 1 0.6 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:7 1 0.6 %
6:3 1 0.6 %
5:8 1 0.6 %
6:2 1 0.6 %
3:7 1 0.6 %
7:3 1 0.6 %
6:1 1 0.6 %
2:7 1 0.6 %
3:8 1 0.6 %
6:0 1 0.6 %
9:3 1 0.6 %
12:6 1 0.6 %
0:8 1 0.6 %
8:0 1 0.6 %
1:9 1 0.6 %
0:9 1 0.6 %
11:2 1 0.6 %
12:3 1 0.6 %
10:0 1 0.6 %
11:0 1 0.6 %
0:12 1 0.6 %
13:1 1 0.6 %
16:1 1 0.6 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    53
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    63
    40%
  • 22
    10:00
    Wisła Zakroczym
    4
    3
    :
    Wicher II Kobyłka
  • 22
    10:00
    Farmacja Tarchomin
    3
    3
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 22
    17:00
    Orły Zielonka
    2
    0
    :
    Lotnisko Modlin
  • 23
    13:30
    Impet Łajski
    3
    3
    :
    Mewa Krubin
  • 23
    15:30
    Płudy Warszawa
    0
    1
    :
    Mazur II Radzymin
  • 23
    17:00
    Rotavia Nieporęt
    0
    5
    :
    Legion Warszawa
  • 23
    17:00
    Korona Jadów
    2
    2
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 29
    17:00
    Mazur II Radzymin
    3
    2
    :
    Korona Jadów
  • 29
    18:30
    Legion Warszawa
    3
    8
    :
    Płudy Warszawa
  • 30
    15:00
    Lotnisko Modlin
    3
    0
    :
    Impet Łajski
  • 30
    15:00
    Mewa Krubin
    2
    5
    :
    Wisła Zakroczym
  • 30
    17:00
    Bóbr Tłuszcz
    4
    1
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 31
    20:30
    Orły Zielonka
    5
    1
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 19
    12:00
    ASzWoj Rembertów
    1
    12
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 19
    17:00
    Płudy Warszawa
    5
    4
    :
    Wisła Zakroczym
  • 19
    17:00
    Korona Jadów
    9
    3
    :
    Mewa Krubin
  • 19
    17:00
    Orły Zielonka
    7
    2
    :
    Legion Warszawa
  • 20
    13:30
    Impet Łajski
    1
    2
    :
    Rotavia Nieporęt
  • 20
    15:00
    Lotnisko Modlin
    0
    4
    :
    Mazur II Radzymin
  • 03
    11:00
    Bóbr Tłuszcz
    8
    0
    :
    Mazur II Radzymin
  • 03
    13:00
    Orły Zielonka
    12
    0
    :
    Mewa Krubin
  • 03
    17:00
    Korona Jadów
    3
    0
    :
    Rotavia Nieporęt
  • 03
    18:00
    Farmacja Tarchomin
    2
    5
    :
    Wisła Zakroczym
  • 04
    13:00
    Lotnisko Modlin
    0
    6
    :
    Wicher II Kobyłka
  • 04
    13:30
    Impet Łajski
    1
    4
    :
    Płudy Warszawa
  • 17
    11:30
    Farmacja Tarchomin
    2
    5
    :
    Płudy Warszawa
  • 17
    14:00
    Mazur II Radzymin
    1
    5
    :
    Legion Warszawa
  • 17
    17:00
    Orły Zielonka
    12
    0
    :
    Rotavia Nieporęt
  • 18
    13:00
    Lotnisko Modlin
    3
    3
    :
    Wisła Zakroczym
  • 18
    13:30
    Impet Łajski
    5
    7
    :
    Korona Jadów
  • 18
    14:00
    Wicher II Kobyłka
    1
    1
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 18
    15:00
    Mewa Krubin
    2
    5
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 24
    10:00
    Legion Warszawa
    2
    0
    :
    Impet Łajski
  • 24
    13:00
    Wisła Zakroczym
    2
    4
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 24
    17:00
    Korona Jadów
    3
    0
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 25
    13:00
    Wicher II Kobyłka
    1
    0
    :
    Mazur II Radzymin
  • 25
    14:15
    Rotavia Nieporęt
    2
    4
    :
    Lotnisko Modlin
  • 25
    15:00
    Mewa Krubin
    0
    12
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 21
    16:00
    Płudy Warszawa
    0
    4
    :
    Orły Zielonka
  • 07
    10:30
    Mazur II Radzymin
    2
    0
    :
    Mewa Krubin
  • 07
    11:00
    Orły Zielonka
    5
    2
    :
    Korona Jadów
  • 07
    12:30
    ASzWoj Rembertów
    11
    2
    :
    Rotavia Nieporęt
  • 07
    13:00
    Bóbr Tłuszcz
    3
    5
    :
    Wisła Zakroczym
  • 07
    18:00
    Impet Łajski
    3
    5
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 08
    13:00
    Lotnisko Modlin
    1
    3
    :
    Płudy Warszawa
  • 14
    12:00
    Farmacja Tarchomin
    1
    5
    :
    Orły Zielonka
  • 14
    13:00
    Wisła Zakroczym
    3
    0
    :
    Mazur II Radzymin
    (walkower)
  • 14
    14:00
    Mewa Krubin
    2
    3
    :
    Legion Warszawa
  • 14
    17:00
    Korona Jadów
    2
    2
    :
    Lotnisko Modlin
  • 15
    13:30
    Rotavia Nieporęt
    0
    3
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 15
    16:30
    Płudy Warszawa
    2
    3
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 28
    17:00
    Płudy Warszawa
    2
    5
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 28
    17:00
    Wisła Zakroczym
    3
    2
    :
    Legion Warszawa
  • 28
    17:30
    Impet Łajski
    0
    10
    :
    Orły Zielonka
  • 28
    18:00
    Korona Jadów
    5
    1
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 28
    18:00
    Rotavia Nieporęt
    0
    8
    :
    Mazur II Radzymin
  • 05
    19:00
    Farmacja Tarchomin
    2
    5
    :
    Lotnisko Modlin
  • 19
    17:45
    ASzWoj Rembertów
    4
    1
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 19
    18:00
    Lotnisko Modlin
    0
    10
    :
    Orły Zielonka
  • 19
    18:30
    Bóbr Tłuszcz
    4
    0
    :
    Korona Jadów
  • 19
    19:00
    Legion Warszawa
    4
    0
    :
    Rotavia Nieporęt
  • 19
    19:30
    Mazur II Radzymin
    2
    4
    :
    Płudy Warszawa
  • 19
    20:00
    Mewa Krubin
    4
    1
    :
    Impet Łajski
  • 16
    20:15
    Wicher II Kobyłka
    4
    2
    :
    Wisła Zakroczym
  • 09
    17:30
    Farmacja Tarchomin
    1
    12
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 09
    18:00
    ASzWoj Rembertów
    0
    4
    :
    Orły Zielonka
  • 09
    18:00
    Korona Jadów
    4
    6
    :
    Mazur II Radzymin
  • 09
    18:00
    Wisła Zakroczym
    5
    1
    :
    Mewa Krubin
  • 09
    18:30
    Impet Łajski
    0
    3
    :
    Lotnisko Modlin
  • 09
    19:00
    Rotavia Nieporęt
    1
    6
    :
    Wicher II Kobyłka
  • 24
    20:00
    Płudy Warszawa
    -
    -
    :
    Legion Warszawa
  • 24
    12:30
    Orły Zielonka
    7
    0
    :
    Mazur II Radzymin
  • 24
    17:00
    Korona Jadów
    3
    4
    :
    Wicher II Kobyłka
  • 24
    19:00
    Farmacja Tarchomin
    1
    6
    :
    Legion Warszawa
  • 25
    14:00
    Impet Łajski
    1
    5
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 25
    15:00
    Lotnisko Modlin
    1
    7
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 25
    16:00
    Rotavia Nieporęt
    2
    4
    :
    Wisła Zakroczym
  • 30
    17:30
    Mazur II Radzymin
    3
    1
    :
    Lotnisko Modlin
  • 01
    11:00
    Bóbr Tłuszcz
    2
    1
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 01
    15:00
    Rotavia Nieporęt
    3
    1
    :
    Impet Łajski
  • 02
    13:00
    Wisła Zakroczym
    7
    1
    :
    Płudy Warszawa
  • 02
    16:30
    Mewa Krubin
    1
    9
    :
    Korona Jadów
  • 02
    17:00
    Wicher II Kobyłka
    4
    1
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 05
    20:15
    Legion Warszawa
    1
    5
    :
    Orły Zielonka
  • 08
    13:00
    ASzWoj Rembertów
    1
    6
    :
    Mazur II Radzymin
  • 08
    13:00
    Orły Zielonka
    1
    1
    :
    Wicher II Kobyłka
  • 08
    17:00
    Korona Jadów
    4
    2
    :
    Wisła Zakroczym
  • 09
    11:00
    Farmacja Tarchomin
    5
    0
    :
    Mewa Krubin
  • 09
    14:00
    Impet Łajski
    0
    6
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 09
    17:00
    Lotnisko Modlin
    3
    1
    :
    Legion Warszawa
  • 26
    18:30
    Płudy Warszawa
    6
    1
    :
    Rotavia Nieporęt
  • 12
    18:45
    Legion Warszawa
    2
    4
    :
    ASzWoj Rembertów
  • 15
    11:00
    Mazur II Radzymin
    1
    2
    :
    Bóbr Tłuszcz
  • 15
    16:30
    Mewa Krubin
    0
    5
    :
    Orły Zielonka
  • 15
    19:00
    Wicher II Kobyłka
    7
    0
    :
    Lotnisko Modlin
  • 16
    10:30
    Płudy Warszawa
    10
    0
    :
    Impet Łajski
  • 16
    13:00
    Wisła Zakroczym
    4
    0
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 16
    14:00
    Rotavia Nieporęt
    1
    4
    :
    Korona Jadów
  • 29
    11:00
    ASzWoj Rembertów
    3
    0
    :
    Mewa Krubin
  • 29
    13:30
    Bóbr Tłuszcz
    4
    1
    :
    Wicher II Kobyłka
  • 29
    17:00
    Płudy Warszawa
    7
    5
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 30
    14:00
    Rotavia Nieporęt
    0
    10
    :
    Orły Zielonka
  • 30
    15:00
    Wisła Zakroczym
    3
    1
    :
    Lotnisko Modlin
  • 30
    17:30
    Korona Jadów
    9
    0
    :
    Impet Łajski
  • 15
    20:00
    Legion Warszawa
    5
    5
    :
    Mazur II Radzymin
  • 05
    11:00
    Bóbr Tłuszcz
    13
    1
    :
    Mewa Krubin
  • 05
    13:00
    Orły Zielonka
    7
    3
    :
    Płudy Warszawa
  • 05
    17:00
    Farmacja Tarchomin
    2
    7
    :
    Korona Jadów
  • 06
    11:00
    Mazur II Radzymin
    6
    3
    :
    Wicher II Kobyłka
  • 06
    12:00
    ASzWoj Rembertów
    2
    3
    :
    Wisła Zakroczym
  • 06
    14:00
    Impet Łajski
    1
    6
    :
    Legion Warszawa
  • 06
    18:00
    Lotnisko Modlin
    7
    2
    :
    Rotavia Nieporęt