Mazowieckie | Klasa B | Warszawa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
85
48.3 %
Zwycięstwa gości
71
40.34 %
Remisy
20
11.36 %

Bramki

Gospodarzy
445
średnia: 2.53
Gości
355
średnia: 2.02

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.84%
5 z 176
0.5
97.16%
171 z 176
11.36%
20 z 176
1.5
88.64%
156 z 176
24.43%
43 z 176
2.5
75.57%
133 z 176
40.34%
71 z 176
3.5
59.66%
105 z 176
55.11%
97 z 176
4.5
44.89%
79 z 176
64.2%
113 z 176
5.5
35.8%
63 z 176

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 11 6.25 %
0:2 10 5.68 %
0:1 8 4.55 %
1:3 8 4.55 %
3:1 8 4.55 %
2:4 8 4.55 %
1:1 7 3.98 %
1:0 7 3.98 %
4:2 7 3.98 %
3:0 7 3.98 %
2:2 6 3.41 %
1:2 6 3.41 %
2:0 6 3.41 %
0:0 5 2.84 %
5:1 5 2.84 %
2:3 4 2.27 %
0:3 4 2.27 %
4:1 4 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 4 2.27 %
3:2 3 1.7 %
3:4 3 1.7 %
1:5 3 1.7 %
6:2 3 1.7 %
0:5 3 1.7 %
5:4 2 1.14 %
1:4 2 1.14 %
5:2 2 1.14 %
0:4 2 1.14 %
4:0 2 1.14 %
7:3 2 1.14 %
6:1 2 1.14 %
10:0 2 1.14 %
3:3 1 0.57 %
4:4 1 0.57 %
4:3 1 0.57 %
5:6 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.57 %
4:6 1 0.57 %
2:5 1 0.57 %
2:6 1 0.57 %
3:7 1 0.57 %
1:6 1 0.57 %
7:2 1 0.57 %
6:0 1 0.57 %
1:7 1 0.57 %
0:7 1 0.57 %
7:0 1 0.57 %
8:1 1 0.57 %
9:2 1 0.57 %
0:8 1 0.57 %
10:1 1 0.57 %
11:1 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    60
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    33
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    37
    23%
  • Vulcan II Wólka Mlądzka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
  • 26
    17:00
    Wilga II Garwolin
    2
    0
    :
    Orzeł Parysów
  • 26
    17:00
    KS Sobienie Jeziory
    2
    1
    :
    SF Warszawa
  • 26
    18:00
    Urzecze Gassy
    2
    4
    :
    RKS Mirków 1923 Konstancin
  • 26
    18:00
    KS Puznówka 1996
    1
    1
    :
    Sokół Kołbiel
  • 26
    18:00
    Grom Prace Małe
    1
    2
    :
    Piorun Warszawa
  • 26
    18:30
    Vulcan II Wólka Mlądzka
    1
    4
    :
    Kosa Konstancin
    (anulowany)
  • 18
    19:30
    Champion FC Otwock
    4
    6
    :
    Orzeł II Baniocha
  • 20
    10:00
    Piorun Warszawa
    0
    4
    :
    Sokół Kołbiel
  • 20
    11:00
    Grom Prace Małe
    0
    8
    :
    SF Warszawa
  • 20
    14:00
    Wilga II Garwolin
    3
    1
    :
    Vulcan II Wólka Mlądzka
    (anulowany)
  • 20
    15:00
    KS Puznówka 1996
    0
    5
    :
    Orzeł Parysów
  • 20
    16:00
    KS Sobienie Jeziory
    4
    1
    :
    Urzecze Gassy
  • 15
    11:00
    Champion FC Otwock
    0
    2
    :
    Sokół Kołbiel
  • 15
    15:00
    Grom Prace Małe
    1
    5
    :
    Kosa Konstancin
  • 15
    16:00
    Wilga II Garwolin
    2
    2
    :
    Orzeł II Baniocha
  • 16
    16:00
    KS Puznówka 1996
    3
    1
    :
    Urzecze Gassy
  • 16
    17:30
    Piorun Warszawa
    1
    3
    :
    SF Warszawa