Mazowieckie | Klasa B | Warszawa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
109
48.88 %
Zwycięstwa gości
91
40.81 %
Remisy
23
10.31 %

Bramki

Gospodarzy
619
średnia: 2.78
Gości
536
średnia: 2.4

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.35%
3 z 223
0.5
98.65%
220 z 223
6.28%
14 z 223
1.5
93.72%
209 z 223
12.56%
28 z 223
2.5
87.44%
195 z 223
35.43%
79 z 223
3.5
64.57%
144 z 223
46.64%
104 z 223
4.5
53.36%
119 z 223
59.19%
132 z 223
5.5
40.81%
91 z 223

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 14 6.28 %
3:0 14 6.28 %
0:3 14 6.28 %
2:1 9 4.04 %
5:2 9 4.04 %
2:2 8 3.59 %
3:2 7 3.14 %
1:1 6 2.69 %
0:1 6 2.69 %
1:3 6 2.69 %
4:2 6 2.69 %
3:3 5 2.24 %
1:0 5 2.24 %
0:2 5 2.24 %
3:1 5 2.24 %
1:4 5 2.24 %
4:1 5 2.24 %
0:5 5 2.24 %
0:6 5 2.24 %
7:1 5 2.24 %
0:4 4 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 4 1.79 %
5:0 4 1.79 %
0:0 3 1.35 %
4:3 3 1.35 %
3:4 3 1.35 %
5:4 3 1.35 %
2:0 3 1.35 %
5:3 3 1.35 %
2:5 3 1.35 %
0:7 3 1.35 %
2:3 2 0.9 %
2:4 2 0.9 %
4:0 2 0.9 %
1:5 2 0.9 %
2:6 2 0.9 %
10:4 2 0.9 %
7:0 2 0.9 %
9:2 2 0.9 %
8:0 2 0.9 %
0:8 2 0.9 %
9:0 2 0.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.45 %
4:5 1 0.45 %
6:5 1 0.45 %
3:5 1 0.45 %
6:3 1 0.45 %
6:2 1 0.45 %
7:3 1 0.45 %
6:1 1 0.45 %
2:7 1 0.45 %
7:2 1 0.45 %
6:0 1 0.45 %
1:7 1 0.45 %
2:8 1 0.45 %
1:9 1 0.45 %
9:1 1 0.45 %
11:3 1 0.45 %
4:12 1 0.45 %
1:11 1 0.45 %
12:2 1 0.45 %
11:0 1 0.45 %
12:0 1 0.45 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    84
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    43
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    53
    26%
  • 08
    11:00
    SRS Zamienie
    1
    3
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 08
    17:00
    KS II Raszyn
    3
    3
    :
    Milan II Milanówek
  • 08
    17:30
    Sokół Budki Piaseckie
    3
    4
    :
    Guzovia Guzów
  • 09
    16:00
    UKS Ołtarzew
    1
    1
    :
    BUKS Pruszków
  • 09
    16:30
    KS II Teresin
    1
    1
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 09
    17:00
    UKS Borzęcin
    4
    1
    :
    FC Płochocin
  • 09
    19:00
    UKS Łady
    1
    5
    :
    FC Komorów
  • 09
    19:00
    Victoria Głosków
    4
    1
    :
    Orion Cegłów
  • 15
    15:00
    Relax Radziwiłłów
    5
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 16
    11:00
    Naprzód II Stare Babice
    3
    2
    :
    Victoria Głosków
  • 16
    16:00
    Guzovia Guzów
    4
    3
    :
    KS II Raszyn
  • 16
    17:00
    BUKS Pruszków
    0
    0
    :
    Milan II Milanówek
  • 17
    19:00
    UKS Łady
    9
    0
    :
    UKS Ołtarzew
  • 18
    18:00
    FC Płochocin
    0
    8
    :
    SRS Zamienie
  • 02
    17:30
    Orion Cegłów
    6
    1
    :
    KS II Teresin
  • 21
    20:00
    Sokół Budki Piaseckie
    6
    2
    :
    Orion Cegłów
  • 22
    11:00
    UKS Łady
    12
    0
    :
    BUKS Pruszków
  • 22
    14:00
    KS II Teresin
    0
    4
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 22
    15:00
    Victoria Głosków
    3
    0
    :
    FC Płochocin
  • 22
    15:00
    Milan II Milanówek
    5
    0
    :
    Guzovia Guzów
  • 22
    17:00
    KS II Raszyn
    7
    2
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 23
    17:00
    UKS Borzęcin
    11
    3
    :
    UKS Ołtarzew
  • 02
    20:30
    FC Komorów
    7
    1
    :
    SRS Zamienie
  • 29
    13:30
    Milan II Milanówek
    7
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 29
    16:30
    Victoria Głosków
    3
    4
    :
    UKS Ołtarzew
  • 29
    17:00
    Sokół Budki Piaseckie
    4
    2
    :
    FC Płochocin
  • 29
    17:00
    KS II Raszyn
    0
    4
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 29
    17:00
    Guzovia Guzów
    3
    0
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 30
    17:00
    UKS Borzęcin
    11
    0
    :
    BUKS Pruszków
  • 30
    17:00
    KS II Teresin
    0
    6
    :
    FC Komorów
  • 10
    19:00
    UKS Łady
    1
    3
    :
    SRS Zamienie
  • 12
    11:00
    KS II Raszyn
    5
    4
    :
    FC Komorów
  • 12
    11:00
    Guzovia Guzów
    1
    2
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 12
    16:00
    Victoria Głosków
    1
    0
    :
    UKS Borzęcin
  • 12
    16:30
    Sokół Budki Piaseckie
    3
    3
    :
    UKS Ołtarzew
  • 12
    16:30
    Relax Radziwiłłów
    2
    3
    :
    Orion Cegłów
  • 13
    15:00
    Milan II Milanówek
    7
    0
    :
    FC Płochocin
  • 13
    16:00
    SRS Zamienie
    5
    1
    :
    BUKS Pruszków
  • 13
    16:30
    KS II Teresin
    2
    8
    :
    UKS Łady
  • 19
    10:00
    SRS Zamienie
    1
    3
    :
    Victoria Głosków
  • 19
    13:00
    UKS Ołtarzew
    1
    4
    :
    KS II Raszyn
  • 19
    16:00
    Naprzód II Stare Babice
    1
    2
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 20
    11:00
    BUKS Pruszków
    4
    2
    :
    Orion Cegłów
  • 20
    16:00
    FC Płochocin
    1
    3
    :
    Guzovia Guzów
  • 20
    16:00
    UKS Borzęcin
    5
    3
    :
    KS II Teresin
  • 20
    19:00
    FC Komorów
    5
    3
    :
    Milan II Milanówek
  • 20
    19:00
    UKS Łady
    4
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 26
    12:30
    Milan II Milanówek
    2
    1
    :
    UKS Ołtarzew
  • 26
    15:00
    Victoria Głosków
    3
    1
    :
    BUKS Pruszków
  • 26
    15:30
    Guzovia Guzów
    3
    3
    :
    FC Komorów
  • 26
    16:00
    Sokół Budki Piaseckie
    4
    2
    :
    UKS Borzęcin
  • 26
    16:00
    KS II Raszyn
    4
    3
    :
    UKS Łady
  • 26
    16:00
    Relax Radziwiłłów
    3
    0
    :
    FC Płochocin
  • 27
    16:00
    Orion Cegłów
    0
    1
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 10
    15:30
    Sokół Budki Piaseckie
    1
    2
    :
    Victoria Głosków
  • 10
    15:30
    KS II Raszyn
    2
    0
    :
    SRS Zamienie
  • 10
    15:30
    Relax Radziwiłłów
    0
    2
    :
    UKS Ołtarzew
  • 10
    15:30
    Orion Cegłów
    1
    9
    :
    FC Komorów
  • 10
    15:45
    Guzovia Guzów
    1
    2
    :
    UKS Łady
  • 11
    15:30
    KS II Teresin
    2
    0
    :
    BUKS Pruszków
  • 11
    18:00
    Milan II Milanówek
    4
    1
    :
    UKS Borzęcin
  • 24
    10:00
    Relax Radziwiłłów
    6
    5
    :
    UKS Borzęcin
  • 24
    13:30
    Sokół Budki Piaseckie
    1
    4
    :
    BUKS Pruszków
  • 24
    13:30
    KS II Raszyn
    9
    0
    :
    KS II Teresin
  • 24
    14:30
    Guzovia Guzów
    2
    2
    :
    SRS Zamienie
  • 24
    15:00
    Orion Cegłów
    0
    7
    :
    UKS Łady
  • 25
    13:30
    FC Płochocin
    0
    6
    :
    FC Komorów
  • 25
    14:00
    Milan II Milanówek
    0
    2
    :
    Victoria Głosków
  • 07
    11:00
    UKS Ołtarzew
    5
    2
    :
    FC Płochocin
  • 07
    11:00
    UKS Łady
    2
    1
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 07
    12:00
    SRS Zamienie
    3
    2
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 07
    13:00
    Sokół Budki Piaseckie
    2
    1
    :
    KS II Raszyn
  • 07
    15:00
    Victoria Głosków
    5
    4
    :
    Guzovia Guzów
  • 07
    15:15
    KS II Teresin
    0
    5
    :
    Milan II Milanówek
  • 08
    11:00
    BUKS Pruszków
    0
    6
    :
    FC Komorów
  • 08
    13:00
    UKS Borzęcin
    10
    4
    :
    Orion Cegłów
  • 31
    16:00
    FC Komorów
    12
    2
    :
    UKS Ołtarzew
  • 14
    11:00
    KS II Raszyn
    4
    2
    :
    BUKS Pruszków
  • 14
    13:00
    Relax Radziwiłłów
    6
    3
    :
    Victoria Głosków
  • 14
    13:30
    Naprzód II Stare Babice
    3
    1
    :
    UKS Borzęcin
  • 14
    13:45
    Milan II Milanówek
    7
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 15
    11:00
    Guzovia Guzów
    4
    0
    :
    KS II Teresin
  • 15
    13:00
    FC Płochocin
    0
    4
    :
    UKS Łady
  • 20
    ?:?
    Orion Cegłów
    0
    3
    :
    Victoria Głosków
    (walkower)
  • 27
    17:30
    Relax Radziwiłłów
    3
    3
    :
    KS II Teresin
  • 28
    17:30
    BUKS Pruszków
    2
    4
    :
    UKS Ołtarzew
  • 28
    17:30
    FC Płochocin
    2
    1
    :
    UKS Borzęcin
  • 28
    17:30
    Guzovia Guzów
    2
    2
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 28
    20:30
    Milan II Milanówek
    3
    3
    :
    KS II Raszyn
  • 09
    19:30
    FC Komorów
    5
    3
    :
    UKS Łady
  • 27
    16:00
    KS II Teresin
    3
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 11
    19:00
    Sokół Budki Piaseckie
    4
    0
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 12
    17:00
    SRS Zamienie
    3
    0
    :
    FC Płochocin
  • 12
    17:30
    UKS Borzęcin
    1
    3
    :
    FC Komorów
  • 12
    17:30
    UKS Ołtarzew
    0
    3
    :
    UKS Łady
  • 12
    18:00
    Victoria Głosków
    0
    5
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 12
    18:30
    KS II Raszyn
    3
    2
    :
    Guzovia Guzów
  • 02
    ?:?
    Orion Cegłów
    0
    3
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 25
    17:30
    Relax Radziwiłłów
    0
    4
    :
    KS II Raszyn
  • 25
    19:00
    BUKS Pruszków
    1
    2
    :
    UKS Łady
  • 26
    17:30
    UKS Ołtarzew
    2
    2
    :
    UKS Borzęcin
  • 26
    18:00
    FC Płochocin
    2
    2
    :
    Victoria Głosków
  • 26
    18:30
    Guzovia Guzów
    5
    1
    :
    Milan II Milanówek
  • 26
    19:00
    Naprzód II Stare Babice
    8
    0
    :
    KS II Teresin
  • 27
    18:30
    SRS Zamienie
    3
    2
    :
    FC Komorów
  • 11
    15:00
    KS II Raszyn
    3
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 16
    17:00
    SRS Zamienie
    5
    2
    :
    UKS Ołtarzew
  • 16
    18:00
    FC Płochocin
    7
    1
    :
    KS II Teresin
  • 16
    18:00
    UKS Borzęcin
    0
    3
    :
    UKS Łady
  • 16
    18:30
    Guzovia Guzów
    1
    5
    :
    BUKS Pruszków
  • 16
    18:30
    Victoria Głosków
    1
    3
    :
    FC Komorów
  • 16
    19:00
    Sokół Budki Piaseckie
    0
    8
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 16
    20:30
    Milan II Milanówek
    2
    2
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 17
    ?:?
    Orion Cegłów
    0
    3
    :
    Milan II Milanówek
    (walkower)
  • 24
    19:00
    Relax Radziwiłłów
    -
    -
    :
    Guzovia Guzów
  • 26
    15:00
    FC Płochocin
    -
    -
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 26
    17:00
    BUKS Pruszków
    -
    -
    :
    UKS Borzęcin
  • 26
    17:00
    SRS Zamienie
    -
    -
    :
    UKS Łady
  • 26
    17:00
    UKS Ołtarzew
    -
    -
    :
    Victoria Głosków
  • 26
    17:00
    FC Komorów
    -
    -
    :
    KS II Teresin
  • 26
    13:30
    Naprzód II Stare Babice
    -
    -
    :
    KS II Raszyn
  • 24
    ?:?
    Guzovia Guzów
    3
    0
    :
    Orion Cegłów
    (walkower)
  • 24
    15:00
    Milan II Milanówek
    1
    2
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 24
    15:00
    KS II Teresin
    0
    5
    :
    UKS Ołtarzew
  • 24
    16:00
    Relax Radziwiłłów
    2
    1
    :
    BUKS Pruszków
  • 24
    17:30
    Victoria Głosków
    0
    2
    :
    UKS Łady
  • 25
    15:00
    KS II Raszyn
    0
    1
    :
    FC Płochocin
  • 25
    15:00
    SRS Zamienie
    2
    2
    :
    UKS Borzęcin
  • 25
    17:30
    Sokół Budki Piaseckie
    2
    5
    :
    FC Komorów
  • 08
    ?:?
    Orion Cegłów
    0
    3
    :
    BUKS Pruszków
  • 08
    15:00
    Milan II Milanówek
    2
    3
    :
    FC Komorów
  • 08
    15:00
    KS II Raszyn
    5
    2
    :
    UKS Ołtarzew
  • 08
    16:30
    Relax Radziwiłłów
    0
    1
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 08
    17:30
    Guzovia Guzów
    0
    2
    :
    FC Płochocin
  • 08
    17:30
    Victoria Głosków
    1
    1
    :
    SRS Zamienie
  • 09
    15:00
    KS II Teresin
    2
    1
    :
    UKS Borzęcin
  • 09
    18:00
    Sokół Budki Piaseckie
    1
    4
    :
    UKS Łady
  • 15
    11:00
    BUKS Pruszków
    5
    2
    :
    Victoria Głosków
  • 15
    11:00
    SRS Zamienie
    7
    1
    :
    KS II Teresin
  • 15
    14:00
    UKS Ołtarzew
    2
    4
    :
    Milan II Milanówek
  • 15
    14:30
    Naprzód II Stare Babice
    3
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 16
    15:30
    UKS Łady
    0
    1
    :
    KS II Raszyn
  • 16
    16:00
    UKS Borzęcin
    0
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 16
    18:00
    FC Komorów
    2
    2
    :
    Guzovia Guzów
  • 22
    ?:?
    Orion Cegłów
    0
    3
    :
    FC Płochocin
  • 22
    13:30
    KS II Teresin
    2
    7
    :
    Victoria Głosków
  • 22
    14:30
    Naprzód II Stare Babice
    5
    2
    :
    BUKS Pruszków
  • 22
    16:30
    Relax Radziwiłłów
    1
    2
    :
    FC Komorów
  • 22
    17:00
    Guzovia Guzów
    9
    2
    :
    UKS Ołtarzew
  • 22
    17:45
    Milan II Milanówek
    1
    0
    :
    UKS Łady
  • 23
    15:30
    KS II Raszyn
    3
    0
    :
    UKS Borzęcin
  • 23
    18:30
    Sokół Budki Piaseckie
    2
    0
    :
    SRS Zamienie
  • 29
    ?:?
    FC Komorów
    3
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 29
    11:00
    UKS Łady
    5
    0
    :
    Guzovia Guzów
  • 29
    11:30
    SRS Zamienie
    4
    5
    :
    KS II Raszyn
  • 29
    12:30
    FC Płochocin
    0
    3
    :
    Naprzód II Stare Babice
  • 29
    13:00
    UKS Ołtarzew
    3
    5
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 29
    17:00
    Victoria Głosków
    3
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 30
    11:00
    BUKS Pruszków
    5
    0
    :
    KS II Teresin
  • 30
    17:00
    UKS Borzęcin
    2
    5
    :
    Milan II Milanówek
  • 01
    18:30
    Relax Radziwiłłów
    1
    2
    :
    UKS Łady
  • 02
    ?:?
    Orion Cegłów
    0
    3
    :
    UKS Ołtarzew
  • 02
    17:00
    SRS Zamienie
    0
    3
    :
    Milan II Milanówek
  • 02
    18:00
    KS II Raszyn
    1
    0
    :
    Victoria Głosków
  • 02
    18:30
    FC Płochocin
    1
    1
    :
    BUKS Pruszków
  • 02
    18:30
    Guzovia Guzów
    0
    0
    :
    UKS Borzęcin
  • 02
    20:00
    Naprzód II Stare Babice
    3
    2
    :
    FC Komorów
  • 05
    17:00
    Victoria Głosków
    0
    0
    :
    Milan II Milanówek
  • 06
    17:00
    UKS Borzęcin
    0
    6
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 06
    17:30
    FC Komorów
    3
    1
    :
    FC Płochocin
  • 06
    18:00
    SRS Zamienie
    3
    0
    :
    Guzovia Guzów
  • 06
    18:30
    BUKS Pruszków
    3
    0
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 06
    18:30
    KS II Teresin
    2
    6
    :
    KS II Raszyn
  • 06
    18:30
    UKS Łady
    3
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 07
    18:30
    UKS Ołtarzew
    1
    7
    :
    Naprzód II Stare Babice