Mazowieckie | Liga okręgowa | Ciechanów-Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
107
47.77 %
Zwycięstwa gości
78
34.82 %
Remisy
39
17.41 %

Bramki

Gospodarzy
508
średnia: 2.27
Gości
380
średnia: 1.7

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.68%
6 z 224
0.5
97.32%
218 z 224
11.16%
25 z 224
1.5
88.84%
199 z 224
25%
56 z 224
2.5
75%
168 z 224
43.75%
98 z 224
3.5
56.25%
126 z 224
62.95%
141 z 224
4.5
37.05%
83 z 224
82.14%
184 z 224
5.5
17.86%
40 z 224

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 17 7.59 %
3:0 12 5.36 %
0:1 11 4.91 %
2:1 11 4.91 %
3:1 11 4.91 %
2:2 10 4.46 %
0:3 10 4.46 %
1:2 9 4.02 %
3:2 9 4.02 %
4:1 9 4.02 %
1:4 9 4.02 %
5:0 9 4.02 %
1:0 8 3.57 %
1:3 8 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 8 3.57 %
2:0 7 3.13 %
0:2 7 3.13 %
0:0 6 2.68 %
3:3 6 2.68 %
2:3 6 2.68 %
0:4 6 2.68 %
4:2 4 1.79 %
7:1 4 1.79 %
1:5 3 1.34 %
8:0 3 1.34 %
3:4 2 0.89 %
5:3 2 0.89 %
2:6 2 0.89 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 0.89 %
4:3 1 0.45 %
5:4 1 0.45 %
3:5 1 0.45 %
6:4 1 0.45 %
0:5 1 0.45 %
6:1 1 0.45 %
0:6 1 0.45 %
8:2 1 0.45 %
7:0 1 0.45 %
0:8 1 0.45 %
9:1 1 0.45 %
0:9 1 0.45 %
11:0 1 0.45 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    95
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    39
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    16%
  • 21
    17:30
    GKS Pokrzywnica
    0
    6
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 21
    17:30
    Narew Ostrołęka
    2
    0
    :
    GKS Strzegowo
  • 21
    17:30
    MKS Ciechanów
    4
    0
    :
    PAF Płońsk
  • 21
    17:30
    Konopianka Konopki
    3
    2
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 21
    17:30
    Błękitni Raciąż
    3
    1
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 21
    17:30
    Żbik Nasielsk
    2
    1
    :
    Iskra Krasne
  • 21
    17:30
    KS Wąsewo
    0
    0
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 21
    17:30
    Wkra Bieżuń
    4
    2
    :
    Korona Szydłowo
  • 09
    18:00
    Sona Nowe Miasto
    5
    0
    :
    KS Wąsewo
  • 09
    18:00
    Wkra Bieżuń
    3
    2
    :
    Żbik Nasielsk
  • 09
    18:00
    Korona Szydłowo
    0
    3
    :
    Błękitni Raciąż
  • 09
    18:00
    Iskra Krasne
    2
    1
    :
    MKS Ciechanów
  • 09
    18:00
    Kryształ Glinojeck
    3
    0
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 09
    18:30
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    5
    0
    :
    Konopianka Konopki
  • 09
    18:30
    Tęcza Ojrzeń
    0
    2
    :
    Narew Ostrołęka
  • 24
    11:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    1
    0
    :
    Narew Ostrołęka
  • 24
    12:00
    Sona Nowe Miasto
    2
    2
    :
    Żbik Nasielsk
  • 24
    13:00
    Tęcza Ojrzeń
    2
    2
    :
    GKS Strzegowo
  • 24
    16:00
    KS Wąsewo
    0
    1
    :
    Błękitni Raciąż
  • 24
    16:00
    Wkra Bieżuń
    2
    1
    :
    Konopianka Konopki
  • 24
    16:00
    Iskra Krasne
    7
    1
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 24
    16:00
    Kryształ Glinojeck
    3
    1
    :
    PAF Płońsk
  • 25
    13:00
    Korona Szydłowo
    2
    2
    :
    MKS Ciechanów
  • 29
    11:00
    Kryształ Glinojeck
    1
    1
    :
    Korona Szydłowo
  • 29
    14:00
    MKS Ciechanów
    3
    0
    :
    Konopianka Konopki
  • 29
    16:00
    Iskra Krasne
    2
    1
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 29
    16:00
    PAF Płońsk
    3
    1
    :
    Wkra Bieżuń
  • 29
    16:00
    GKS Pokrzywnica
    0
    8
    :
    Żbik Nasielsk
  • 29
    17:00
    Narew Ostrołęka
    0
    0
    :
    Błękitni Raciąż
  • 30
    15:00
    Tęcza Ojrzeń
    0
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 05
    12:00
    Sona Nowe Miasto
    3
    3
    :
    MKS Ciechanów
  • 05
    13:00
    Konopianka Konopki
    0
    1
    :
    Narew Ostrołęka
  • 05
    13:00
    Wkra Bieżuń
    2
    1
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 05
    14:00
    Żbik Nasielsk
    1
    0
    :
    GKS Strzegowo
  • 05
    16:00
    Korona Szydłowo
    11
    0
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 05
    17:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    0
    2
    :
    Iskra Krasne
  • 06
    11:00
    Błękitni Raciąż
    7
    1
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 06
    18:00
    KS Wąsewo
    2
    0
    :
    PAF Płońsk
  • 12
    11:00
    Kryształ Glinojeck
    5
    0
    :
    KS Wąsewo
  • 12
    12:00
    Iskra Krasne
    1
    4
    :
    Korona Szydłowo
  • 12
    15:00
    GKS Pokrzywnica
    0
    4
    :
    Konopianka Konopki
  • 12
    17:00
    PAF Płońsk
    1
    4
    :
    Żbik Nasielsk
  • 12
    17:00
    Narew Ostrołęka
    4
    2
    :
    MKS Ciechanów
  • 13
    11:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    7
    1
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 13
    16:00
    Tęcza Ojrzeń
    3
    2
    :
    Wkra Bieżuń