Mazowieckie | Liga okręgowa | Radom
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
132
45.83 %
Zwycięstwa gości
105
36.46 %
Remisy
51
17.71 %

Bramki

Gospodarzy
610
średnia: 2.12
Gości
501
średnia: 1.74

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.08%
6 z 288
0.5
97.92%
282 z 288
10.42%
30 z 288
1.5
89.58%
258 z 288
27.78%
80 z 288
2.5
72.22%
208 z 288
45.83%
132 z 288
3.5
54.17%
156 z 288
65.97%
190 z 288
4.5
34.03%
98 z 288
78.47%
226 z 288
5.5
21.53%
62 z 288

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 23 7.99 %
1:2 19 6.6 %
2:2 16 5.56 %
3:0 16 5.56 %
1:0 15 5.21 %
1:3 15 5.21 %
2:0 14 4.86 %
0:2 13 4.51 %
2:1 12 4.17 %
3:1 10 3.47 %
4:2 10 3.47 %
0:1 9 3.13 %
2:3 9 3.13 %
4:1 9 3.13 %
4:0 9 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 8 2.78 %
3:2 7 2.43 %
5:1 7 2.43 %
1:5 7 2.43 %
0:0 6 2.08 %
0:3 5 1.74 %
4:3 4 1.39 %
1:4 4 1.39 %
5:0 4 1.39 %
6:0 4 1.39 %
3:3 3 1.04 %
4:4 3 1.04 %
2:4 3 1.04 %
0:5 3 1.04 %
1:6 3 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 3 1.04 %
3:4 2 0.69 %
5:2 2 0.69 %
7:2 2 0.69 %
4:5 1 0.35 %
3:5 1 0.35 %
2:5 1 0.35 %
7:1 1 0.35 %
0:7 1 0.35 %
8:1 1 0.35 %
9:2 1 0.35 %
8:0 1 0.35 %
0:8 1 0.35 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    109
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    54
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    39
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    17%
  • 14
    18:00
    Orzeł Wierzbica
    0
    4
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 15
    12:00
    Mogielanka Mogielnica
    0
    2
    :
    Gryf Policzna
  • 15
    15:00
    Oronka Orońsko
    6
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 15
    15:00
    Iskra Gózd
    1
    1
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 15
    16:00
    Królewscy Jedlnia
    4
    4
    :
    LKS Promna
  • 16
    15:00
    Centrum Radom
    1
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 16
    16:00
    Zodiak Sucha
    4
    2
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 16
    17:00
    Zawisza Sienno
    0
    4
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 29
    10:00
    Mogielanka Mogielnica
    2
    2
    :
    LKS Promna
  • 29
    16:00
    Centrum Radom
    3
    0
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 30
    16:00
    Iskra Gózd
    2
    3
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 30
    16:00
    Królewscy Jedlnia
    1
    1
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 30
    16:00
    Zodiak Sucha
    0
    4
    :
    Energia Kozienice
  • 30
    16:00
    Zawisza Sienno
    1
    0
    :
    Gryf Policzna
  • 30
    16:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    0
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 12
    11:00
    Zodiak Sucha
    2
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 12
    14:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    0
    2
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 12
    16:00
    Iskra Gózd
    0
    3
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 13
    14:00
    Mogielanka Mogielnica
    0
    2
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 13
    16:00
    Królewscy Jedlnia
    2
    2
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 13
    16:00
    Zawisza Sienno
    2
    4
    :
    LKS Promna
  • 13
    17:00
    Centrum Radom
    1
    1
    :
    Energia Kozienice
  • 19
    11:00
    LKS Promna
    3
    1
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 19
    14:00
    Powiślanka Lipsko
    2
    0
    :
    Centrum Radom
  • 19
    14:00
    Oronka Orońsko
    3
    0
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 19
    16:00
    Drogowiec Jedlińsk
    1
    3
    :
    Gryf Policzna
  • 19
    16:00
    Orzeł Wierzbica
    3
    0
    :
    Zodiak Sucha
  • 20
    15:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    3
    0
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 20
    16:00
    Energia Kozienice
    7
    2
    :
    Zawisza Sienno
  • 20
    16:00
    Iłżanka Kazanów
    1
    3
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 03
    10:00
    LKS Promna
    5
    2
    :
    Gryf Policzna
  • 03
    11:00
    Energia Kozienice
    3
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 03
    13:00
    Powiślanka Lipsko
    0
    2
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 03
    14:00
    Orzeł Wierzbica
    3
    2
    :
    Centrum Radom
  • 03
    14:00
    Oronka Orońsko
    1
    2
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 04
    15:00
    Drogowiec Jedlińsk
    0
    1
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 04
    15:00
    Iłżanka Kazanów
    0
    4
    :
    Zawisza Sienno
  • 21
    19:00
    Zodiak Sucha
    1
    1
    :
    Iskra Gózd
  • 17
    11:00
    Iłżanka Kazanów
    2
    4
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 17
    15:00
    Powiślanka Lipsko
    5
    0
    :
    Gryf Policzna
  • 17
    15:00
    Oronka Orońsko
    1
    3
    :
    Zawisza Sienno
  • 18
    14:00
    Iskra Gózd
    1
    2
    :
    Centrum Radom
  • 18
    15:00
    Królewscy Jedlnia
    4
    3
    :
    Zodiak Sucha
  • 18
    15:30
    Energia Kozienice
    5
    1
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 04
    20:00
    Drogowiec Jedlińsk
    2
    1
    :
    LKS Promna
  • 18
    17:00
    Orzeł Wierzbica
    2
    2
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 24
    11:00
    LKS Promna
    2
    1
    :
    Energia Kozienice
  • 24
    14:00
    Gryf Policzna
    1
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 25
    14:00
    Zodiak Sucha
    0
    8
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 25
    14:00
    Mogielanka Mogielnica
    3
    5
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 25
    14:00
    Zawisza Sienno
    1
    0
    :
    Iskra Gózd
  • 25
    14:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    2
    3
    :
    Oronka Orońsko
  • 25
    14:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    2
    3
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 07
    13:00
    Powiślanka Lipsko
    2
    3
    :
    LKS Promna
  • 07
    13:00
    Gryf Policzna
    1
    5
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 07
    14:00
    Oronka Orońsko
    1
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 07
    14:00
    Królewscy Jedlnia
    0
    4
    :
    Centrum Radom
  • 08
    13:00
    Iłżanka Kazanów
    1
    1
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 08
    14:00
    Iskra Gózd
    4
    3
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 08
    14:30
    Zodiak Sucha
    1
    4
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 14
    11:00
    LKS Promna
    4
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 14
    11:00
    Energia Kozienice
    3
    2
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 14
    13:00
    Centrum Radom
    0
    0
    :
    Zodiak Sucha
  • 14
    13:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    5
    0
    :
    Iskra Gózd
  • 14
    13:00
    Gryf Policzna
    1
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 14
    13:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    3
    1
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 15
    13:00
    Mogielanka Mogielnica
    3
    0
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 15
    13:00
    Zawisza Sienno
    2
    3
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 11
    13:00
    Drogowiec Jedlińsk
    1
    5
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 11
    13:00
    Iłżanka Kazanów
    0
    7
    :
    Energia Kozienice
  • 11
    13:00
    Orzeł Wierzbica
    3
    0
    :
    LKS Promna
  • 11
    13:00
    Oronka Orońsko
    2
    3
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 11
    13:00
    Iskra Gózd
    1
    0
    :
    Gryf Policzna
  • 11
    13:00
    Królewscy Jedlnia
    2
    1
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 11
    13:00
    Zodiak Sucha
    2
    1
    :
    Zawisza Sienno
  • 11
    13:00
    Mogielanka Mogielnica
    0
    4
    :
    Centrum Radom
  • 23
    16:30
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    2
    2
    :
    Iskra Gózd
  • 31
    13:00
    Zawisza Sienno
    3
    0
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 31
    13:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    2
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 31
    13:00
    Energia Kozienice
    2
    2
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 31
    14:00
    Centrum Radom
    1
    5
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 31
    14:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    2
    1
    :
    Zodiak Sucha
  • 31
    14:00
    LKS Promna
    2
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 31
    14:00
    Powiślanka Lipsko
    3
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 12
    20:30
    Zawisza Sienno
    1
    3
    :
    Centrum Radom
  • 13
    11:00
    Energia Kozienice
    5
    1
    :
    Oronka Orońsko
  • 13
    11:00
    LKS Promna
    4
    2
    :
    Iskra Gózd
  • 13
    11:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    0
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 13
    12:00
    Gryf Policzna
    3
    2
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 13
    14:00
    Powiślanka Lipsko
    1
    1
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 13
    14:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    3
    1
    :
    Zwolenianka Zwoleń
  • 13
    14:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    3
    4
    :
    Zodiak Sucha
  • 13
    15:00
    Drogowiec Jedlińsk
    4
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 16
    17:00
    Iłżanka Kazanów
    0
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 16
    17:00
    Powiślanka Lipsko
    4
    1
    :
    Iskra Gózd
  • 16
    17:00
    LKS Promna
    6
    0
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 16
    17:00
    Gryf Policzna
    6
    0
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 16
    17:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    0
    :
    Centrum Radom
  • 16
    17:30
    Drogowiec Jedlińsk
    1
    1
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 16
    18:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    3
    2
    :
    Zodiak Sucha
  • 16
    18:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    4
    :
    Zawisza Sienno
  • 21
    17:00
    Zawisza Sienno
    0
    2
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 21
    17:00
    Mogielanka Mogielnica
    0
    1
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 21
    17:00
    Królewscy Jedlnia
    1
    6
    :
    Energia Kozienice
  • 21
    17:00
    Iskra Gózd
    3
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 21
    17:00
    Oronka Orońsko
    0
    2
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 21
    17:30
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    6
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 21
    19:00
    Centrum Radom
    1
    3
    :
    Gryf Policzna
  • 10
    11:00
    Orzeł Wierzbica
    2
    0
    :
    Iskra Gózd
  • 10
    11:00
    Energia Kozienice
    2
    1
    :
    Zodiak Sucha
  • 10
    11:00
    LKS Promna
    5
    0
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 10
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 10
    15:00
    Powiślanka Lipsko
    5
    1
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 10
    15:45
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    2
    1
    :
    Centrum Radom
  • 10
    17:00
    Drogowiec Jedlińsk
    3
    0
    :
    Oronka Orońsko
  • 11
    16:00
    Gryf Policzna
    3
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 18
    15:00
    Królewscy Jedlnia
    3
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 18
    17:00
    Zawisza Sienno
    1
    2
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 18
    17:00
    Centrum Radom
    4
    1
    :
    LKS Promna
  • 18
    17:00
    Zodiak Sucha
    2
    3
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 05
    17:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    3
    1
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 05
    17:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    2
    :
    Gryf Policzna
  • 05
    17:00
    Mogielanka Mogielnica
    1
    3
    :
    Energia Kozienice
  • 05
    17:00
    Zwolenianka Zwoleń
    0
    1
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 24
    11:00
    Orzeł Wierzbica
    1
    2
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 24
    11:00
    LKS Promna
    5
    1
    :
    Zawisza Sienno
  • 24
    16:00
    Powiślanka Lipsko
    4
    2
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 24
    17:00
    Drogowiec Jedlińsk
    6
    1
    :
    Iskra Gózd
  • 25
    14:00
    Energia Kozienice
    4
    0
    :
    Centrum Radom
  • 25
    15:00
    Gryf Policzna
    0
    0
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 25
    16:00
    Iłżanka Kazanów
    1
    1
    :
    Zodiak Sucha
  • 25
    17:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    2
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 01
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    4
    4
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 01
    14:00
    Mogielanka Mogielnica
    1
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 01
    14:00
    Królewscy Jedlnia
    1
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 01
    15:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    0
    2
    :
    LKS Promna
  • 01
    15:00
    Centrum Radom
    0
    3
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 01
    17:00
    Zodiak Sucha
    2
    2
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 02
    17:00
    Zawisza Sienno
    2
    2
    :
    Energia Kozienice
  • 08
    11:00
    Orzeł Wierzbica
    3
    1
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 08
    11:00
    LKS Promna
    1
    0
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 08
    14:00
    Energia Kozienice
    5
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 08
    15:00
    Powiślanka Lipsko
    4
    2
    :
    Zawisza Sienno
  • 08
    16:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    0
    3
    :
    Gryf Policzna
  • 08
    17:00
    Iskra Gózd
    2
    0
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 08
    17:00
    Oronka Orońsko
    4
    2
    :
    Zodiak Sucha
  • 09
    15:00
    Iłżanka Kazanów
    1
    3
    :
    Centrum Radom
  • 12
    15:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    1
    3
    :
    Energia Kozienice
  • 12
    17:00
    Gryf Policzna
    1
    2
    :
    LKS Promna
  • 12
    17:30
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    3
    0
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 12
    18:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    1
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 12
    18:00
    Zawisza Sienno
    4
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 12
    18:00
    Centrum Radom
    2
    2
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 12
    18:00
    Mogielanka Mogielnica
    1
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 12
    18:15
    Iskra Gózd
    1
    1
    :
    Zodiak Sucha
  • 15
    11:00
    Orzeł Wierzbica
    4
    1
    :
    Zawisza Sienno
  • 15
    11:00
    LKS Promna
    4
    0
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 15
    12:00
    Energia Kozienice
    0
    0
    :
    Gryf Policzna
  • 15
    16:00
    Iłżanka Kazanów
    2
    3
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 15
    16:00
    Powiślanka Lipsko
    3
    0
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 15
    17:00
    Drogowiec Jedlińsk
    2
    0
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 15
    17:00
    Oronka Orońsko
    4
    1
    :
    Centrum Radom
  • 16
    16:00
    Iskra Gózd
    0
    1
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 22
    11:00
    LKS Promna
    5
    1
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 22
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    4
    2
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 22
    16:00
    Gryf Policzna
    2
    1
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 22
    17:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    2
    0
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 23
    16:00
    Centrum Radom
    0
    0
    :
    Iskra Gózd
  • 23
    17:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    1
    :
    Energia Kozienice
  • 23
    17:00
    Zodiak Sucha
    4
    5
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 23
    18:00
    Zawisza Sienno
    1
    0
    :
    Oronka Orońsko
  • 29
    11:00
    Orzeł Wierzbica
    2
    2
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 29
    11:00
    Energia Kozienice
    6
    1
    :
    LKS Promna
  • 29
    16:00
    Powiślanka Lipsko
    4
    0
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 29
    17:00
    Drogowiec Jedlińsk
    6
    1
    :
    Zodiak Sucha
  • 29
    17:00
    Oronka Orońsko
    1
    2
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 30
    14:00
    Iłżanka Kazanów
    0
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 30
    17:30
    Iskra Gózd
    3
    2
    :
    Zawisza Sienno
  • 12
    11:00
    Energia Kozienice
    5
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 12
    11:00
    LKS Promna
    7
    2
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 12
    16:00
    Powiślanka Lipsko
    5
    2
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 13
    16:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    2
    1
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 13
    17:00
    Gryf Policzna
    4
    0
    :
    Iskra Gózd
  • 13
    17:00
    Zawisza Sienno
    4
    0
    :
    Zodiak Sucha
  • 13
    17:00
    Centrum Radom
    2
    1
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 13
    18:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    3
    1
    :
    Oronka Orońsko