Mazowieckie | Liga okręgowa | Warszawa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
140
47.14 %
Zwycięstwa gości
122
41.08 %
Remisy
35
11.78 %

Bramki

Gospodarzy
717
średnia: 2.41
Gości
611
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.35%
4 z 297
0.5
98.65%
293 z 297
7.74%
23 z 297
1.5
92.26%
274 z 297
21.55%
64 z 297
2.5
78.45%
233 z 297
38.05%
113 z 297
3.5
61.95%
184 z 297
56.57%
168 z 297
4.5
43.43%
129 z 297
71.38%
212 z 297
5.5
28.62%
85 z 297

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 18 6.06 %
1:1 15 5.05 %
3:1 15 5.05 %
2:3 14 4.71 %
0:2 14 4.71 %
4:0 14 4.71 %
0:1 13 4.38 %
1:2 12 4.04 %
2:0 12 4.04 %
3:0 11 3.7 %
4:1 11 3.7 %
2:2 10 3.37 %
1:3 10 3.37 %
2:4 8 2.69 %
4:2 8 2.69 %
0:3 8 2.69 %
5:0 7 2.36 %
1:0 6 2.02 %
5:2 6 2.02 %
0:4 6 2.02 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 5 1.68 %
0:0 4 1.35 %
3:3 4 1.35 %
3:2 4 1.35 %
3:4 4 1.35 %
1:4 4 1.35 %
1:5 4 1.35 %
6:2 4 1.35 %
0:5 4 1.35 %
3:5 3 1.01 %
5:1 3 1.01 %
6:1 3 1.01 %
4:4 2 0.67 %
4:3 2 0.67 %
2:6 2 0.67 %
7:2 2 0.67 %
0:6 2 0.67 %
6:0 2 0.67 %
8:1 2 0.67 %
5:4 1 0.34 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.34 %
6:3 1 0.34 %
3:7 1 0.34 %
8:3 1 0.34 %
1:7 1 0.34 %
7:1 1 0.34 %
2:8 1 0.34 %
0:7 1 0.34 %
7:0 1 0.34 %
10:3 1 0.34 %
0:8 1 0.34 %
1:9 1 0.34 %
10:2 1 0.34 %
0:9 1 0.34 %
10:0 1 0.34 %
12:2 1 0.34 %
13:0 1 0.34 %
1:14 1 0.34 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    109
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    55
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    44
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    58
    22%
  • 02
    19:30
    Naprzód Stare Babice
    8
    1
    :
    Mazur Radzymin
  • 03
    11:00
    OKS Start Otwock
    7
    2
    :
    Agape Białołęka
  • 03
    11:00
    Sokół Serock
    1
    0
    :
    Legionovia II Legionowo
  • 03
    16:30
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    3
    :
    Dąb Wieliszew
  • 03
    19:22
    Bug Wyszków
    6
    1
    :
    Hutnik II Warszawa
  • 04
    14:00
    Mazur II Karczew
    4
    2
    :
    Olimpia Warszawa
  • 04
    15:30
    Victoria II Sulejówek
    1
    1
    :
    Polonia II Warszawa
  • 04
    15:30
    Wisła Jabłonna
    2
    3
    :
    KS Wesoła
  • 06
    19:30
    Naprzód Stare Babice
    0
    0
    :
    Agape Białołęka
  • 07
    15:00
    Mazur II Karczew
    3
    5
    :
    Polonia II Warszawa
  • 07
    18:30
    Bug Wyszków
    6
    1
    :
    Victoria II Sulejówek
  • 08
    11:00
    Legionovia II Legionowo
    4
    1
    :
    Olimpia Warszawa
  • 08
    12:00
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    0
    :
    Hutnik II Warszawa
  • 08
    18:00
    Sokół Serock
    2
    3
    :
    KS Wesoła
  • 19
    20:00
    Wisła Jabłonna
    0
    2
    :
    OKS Start Otwock
  • 21
    11:00
    Dąb Wieliszew
    3
    3
    :
    KS Wesoła
  • 21
    13:00
    Sokół Serock
    5
    1
    :
    Mazur Radzymin
  • 21
    14:30
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
    4
    2
    :
    Polonia II Warszawa
  • 21
    16:00
    Bug Wyszków
    1
    1
    :
    Agape Białołęka
  • 21
    16:30
    Legionovia II Legionowo
    4
    0
    :
    Hutnik II Warszawa
  • 22
    11:00
    Mazur II Karczew
    2
    0
    :
    Victoria II Sulejówek
  • 22
    13:00
    Wisła Jabłonna
    2
    2
    :
    Naprzód Stare Babice
  • 22
    13:00
    Wisła Dziecinów
    2
    4
    :
    OKS Start Otwock
  • 02
    15:00
    Victoria II Sulejówek
    2
    6
    :
    Legionovia II Legionowo
  • 02
    17:00
    Mazur II Karczew
    3
    1
    :
    Agape Białołęka
  • 02
    17:00
    Mazur Radzymin
    2
    0
    :
    Olimpia Warszawa
  • 02
    17:30
    OKS Start Otwock
    3
    1
    :
    Dąb Wieliszew
  • 02
    18:30
    Wisła Jabłonna
    0
    0
    :
    Wisła Dziecinów
  • 02
    19:00
    Sokół Serock
    4
    3
    :
    Naprzód Stare Babice
  • 02
    19:15
    Hutnik II Warszawa
    2
    3
    :
    KS Wesoła
  • 02
    20:30
    Polonia II Warszawa
    6
    2
    :
    Wicher Kobyłka
  • 16
    18:00
    Olimpia Warszawa
    0
    5
    :
    Polonia II Warszawa
  • 16
    19:00
    Agape Białołęka
    3
    3
    :
    Hutnik II Warszawa
  • 16
    19:00
    KS Wesoła
    1
    2
    :
    Mazur Radzymin
  • 16
    19:00
    Dąb Wieliszew
    4
    0
    :
    Victoria II Sulejówek
  • 16
    19:00
    Sokół Serock
    3
    0
    :
    Bug Wyszków
  • 16
    20:00
    Legionovia II Legionowo
    2
    3
    :
    Naprzód Stare Babice
  • 16
    20:00
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
    5
    2
    :
    Wisła Jabłonna
  • 24
    11:00
    Olimpia Warszawa
    3
    4
    :
    Victoria II Sulejówek
  • 24
    12:00
    Dąb Wieliszew
    1
    2
    :
    Bug Wyszków
  • 24
    15:00
    Sokół Serock
    3
    1
    :
    Mazur II Karczew
  • 25
    11:00
    Legionovia II Legionowo
    8
    3
    :
    Wisła Jabłonna
  • 25
    12:00
    Hutnik II Warszawa
    0
    6
    :
    Polonia II Warszawa
  • 25
    12:30
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    :
    Wisła Dziecinów
  • 25
    16:00
    Agape Białołęka
    2
    3
    :
    Mazur Radzymin
  • 30
    18:30
    Naprzód Stare Babice
    12
    2
    :
    Olimpia Warszawa
  • 30
    19:00
    Mazur II Karczew
    2
    3
    :
    Legionovia II Legionowo
  • 01
    11:00
    Wisła Jabłonna
    0
    6
    :
    Dąb Wieliszew
  • 01
    11:00
    Victoria II Sulejówek
    1
    3
    :
    KS Wesoła
  • 01
    15:00
    OKS Start Otwock
    2
    2
    :
    Hutnik II Warszawa
  • 01
    20:00
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    1
    :
    Agape Białołęka
  • 02
    12:30
    Polonia II Warszawa
    3
    0
    :
    Mazur Radzymin
  • 08
    11:00
    Olimpia Warszawa
    0
    4
    :
    Bug Wyszków
  • 08
    11:00
    Sokół Serock
    4
    1
    :
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
  • 08
    12:00
    Dąb Wieliszew
    3
    1
    :
    Mazur II Karczew
  • 08
    14:30
    KS Wesoła
    4
    2
    :
    Naprzód Stare Babice
  • 09
    11:00
    Legionovia II Legionowo
    13
    0
    :
    Wisła Dziecinów
  • 09
    12:00
    Hutnik II Warszawa
    1
    1
    :
    Victoria II Sulejówek
  • 09
    13:00
    Agape Białołęka
    0
    9
    :
    Polonia II Warszawa
  • 09
    17:00
    Mazur Radzymin
    0
    1
    :
    OKS Start Otwock
  • 05
    11:00
    Olimpia Warszawa
    3
    2
    :
    Legionovia II Legionowo
  • 05
    17:00
    Mazur Radzymin
    3
    0
    :
    Wisła Dziecinów
  • 06
    11:00
    Victoria II Sulejówek
    0
    7
    :
    Bug Wyszków
  • 06
    16:00
    Agape Białołęka
    2
    6
    :
    Naprzód Stare Babice
  • 06
    17:00
    OKS Start Otwock
    2
    1
    :
    Wisła Jabłonna
  • 06
    18:00
    Polonia II Warszawa
    2
    4
    :
    Mazur II Karczew
  • 06
    18:00
    Hutnik II Warszawa
    1
    14
    :
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
  • 12
    11:00
    Dąb Wieliszew
    3
    0
    :
    Olimpia Warszawa
  • 12
    11:00
    Sokół Serock
    6
    1
    :
    Hutnik II Warszawa
  • 12
    11:00
    Bug Wyszków
    2
    3
    :
    Naprzód Stare Babice
  • 12
    18:30
    Wisła Dziecinów
    3
    5
    :
    Polonia II Warszawa
  • 13
    11:00
    Legionovia II Legionowo
    3
    1
    :
    KS Wesoła
  • 13
    11:00
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
    4
    0
    :
    Mazur Radzymin
  • 13
    16:00
    Mazur II Karczew
    3
    0
    :
    OKS Start Otwock
  • 13
    18:00
    Wisła Jabłonna
    0
    3
    :
    Victoria II Sulejówek
  • 18
    20:00
    Naprzód Stare Babice
    5
    0
    :
    Wisła Jabłonna
  • 19
    11:00
    Agape Białołęka
    1
    1
    :
    Bug Wyszków
  • 19
    11:00
    Victoria II Sulejówek
    1
    6
    :
    Mazur II Karczew
  • 19
    11:00
    Polonia II Warszawa
    3
    1
    :
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
  • 19
    11:00
    Mazur Radzymin
    1
    6
    :
    Sokół Serock
  • 19
    11:00
    Hutnik II Warszawa
    0
    3
    :
    Legionovia II Legionowo
  • 19
    11:00
    KS Wesoła
    2
    2
    :
    Dąb Wieliszew
  • 20
    13:30
    OKS Start Otwock
    1
    4
    :
    Wisła Dziecinów