Opolskie | 4. Liga | opolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
158
46.47 %
Zwycięstwa gości
122
35.88 %
Remisy
60
17.65 %

Bramki

Gospodarzy
675
średnia: 1.99
Gości
536
średnia: 1.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.41%
15 z 340
0.5
95.59%
325 z 340
14.41%
49 z 340
1.5
85.59%
291 z 340
29.71%
101 z 340
2.5
70.29%
239 z 340
54.41%
185 z 340
3.5
45.59%
155 z 340
73.82%
251 z 340
4.5
26.18%
89 z 340
82.94%
282 z 340
5.5
17.06%
58 z 340

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 23 6.76 %
2:1 22 6.47 %
2:0 22 6.47 %
1:1 21 6.18 %
0:1 20 5.88 %
3:1 20 5.88 %
3:0 20 5.88 %
1:2 19 5.59 %
2:2 18 5.29 %
0:0 15 4.41 %
1:0 14 4.12 %
4:0 11 3.24 %
1:3 10 2.94 %
4:1 10 2.94 %
0:2 9 2.65 %
0:4 7 2.06 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 6 1.76 %
2:3 6 1.76 %
2:4 6 1.76 %
3:2 5 1.47 %
5:1 5 1.47 %
6:1 5 1.47 %
4:2 4 1.18 %
1:5 4 1.18 %
5:0 4 1.18 %
8:0 4 1.18 %
1:4 3 0.88 %
0:5 3 0.88 %
1:6 3 0.88 %
6:0 2 0.59 %
7:1 2 0.59 %
0:7 2 0.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:0 2 0.59 %
3:4 1 0.29 %
4:3 1 0.29 %
5:3 1 0.29 %
3:5 1 0.29 %
5:2 1 0.29 %
2:6 1 0.29 %
7:2 1 0.29 %
2:7 1 0.29 %
0:6 1 0.29 %
2:8 1 0.29 %
0:8 1 0.29 %
9:0 1 0.29 %
11:1 1 0.29 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    161
    55%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    54
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    42
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    13%
  • 25
    13:00
    Skalnik Gracze
    1
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 25
    17:00
    LZS Walce
    1
    2
    :
    OKS Olesno
  • 25
    17:00
    Victoria Chróścice
    1
    0
    :
    LZS Starowice
  • 25
    17:00
    Unia Krapkowice
    3
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 25
    17:00
    GKS Głuchołazy
    0
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 25
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    0
    0
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 25
    17:00
    Start Namysłów
    2
    0
    :
    Polonia Głubczyce
  • 25
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    1
    0
    :
    Odra II Opole
  • 25
    17:00
    Fortuna Głogówek
    2
    2
    :
    Pogoń Prudnik
  • 25
    17:00
    Porawie Większyce
    9
    0
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 26
    15:00
    LZS Skorogoszcz
    2
    2
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 01
    17:00
    OKS Olesno
    0
    2
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 01
    17:00
    Pogoń Prudnik
    0
    4
    :
    Porawie Większyce
  • 01
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 01
    17:00
    Polonia Głubczyce
    2
    3
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 01
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    0
    :
    Start Namysłów
  • 01
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    2
    1
    :
    Skalnik Gracze
  • 01
    17:00
    MKS Gogolin
    0
    5
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 01
    17:00
    Małapanew Ozimek
    2
    0
    :
    GKS Głuchołazy
  • 01
    17:00
    LZS Starowice
    1
    0
    :
    Unia Krapkowice
  • 01
    17:00
    LZS Walce
    1
    2
    :
    Victoria Chróścice
  • 08
    13:00
    Skalnik Gracze
    2
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 08
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    2
    0
    :
    Pogoń Prudnik
  • 08
    14:00
    Porawie Większyce
    4
    0
    :
    Odra II Opole
  • 08
    17:00
    Victoria Chróścice
    2
    1
    :
    OKS Olesno
  • 08
    17:00
    Unia Krapkowice
    4
    1
    :
    LZS Walce
  • 08
    17:00
    GKS Głuchołazy
    0
    7
    :
    LZS Starowice
  • 08
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    2
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 08
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    1
    2
    :
    Polonia Głubczyce
  • 08
    17:00
    Fortuna Głogówek
    0
    5
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 09
    15:00
    LZS Skorogoszcz
    2
    2
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 09
    17:30
    Start Namysłów
    0
    3
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 12
    18:00
    OKS Olesno
    2
    3
    :
    Pogoń Prudnik
  • 12
    18:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    0
    3
    :
    Porawie Większyce
  • 12
    18:00
    Polonia Głubczyce
    3
    3
    :
    Fortuna Głogówek
  • 12
    18:00
    Piast Strzelce Opolskie
    2
    2
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 12
    18:00
    MKS Gogolin
    4
    0
    :
    Start Namysłów
  • 12
    18:00
    Małapanew Ozimek
    3
    3
    :
    Skalnik Gracze
  • 12
    18:00
    LZS Starowice
    2
    2
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 12
    18:00
    LZS Walce
    3
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 12
    18:00
    Victoria Chróścice
    1
    3
    :
    Unia Krapkowice
  • 02
    17:30
    Agroplon Głuszyna
    3
    0
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 22
    13:00
    Agroplon Głuszyna
    3
    0
    :
    Fortuna Głogówek
  • 22
    13:00
    Małapanew Ozimek
    1
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 22
    17:00
    OKS Olesno
    1
    5
    :
    Odra II Opole
  • 22
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    4
    0
    :
    Pogoń Prudnik
  • 22
    17:00
    Polonia Głubczyce
    11
    1
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 22
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    0
    2
    :
    Porawie Większyce
  • 22
    17:00
    MKS Gogolin
    1
    2
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 22
    17:00
    LZS Starowice
    2
    0
    :
    Start Namysłów
  • 22
    17:00
    LZS Walce
    0
    2
    :
    Skalnik Gracze
  • 22
    17:00
    Victoria Chróścice
    0
    8
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 22
    17:00
    Unia Krapkowice
    1
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 25
    17:30
    LZS Skorogoszcz
    0
    2
    :
    LZS Starowice
  • 26
    17:30
    GKS Głuchołazy
    3
    4
    :
    OKS Olesno
  • 26
    17:30
    Ruch Zdzieszowice
    2
    1
    :
    Unia Krapkowice
  • 26
    17:30
    Skalnik Gracze
    0
    1
    :
    Victoria Chróścice
  • 26
    17:30
    Start Namysłów
    3
    0
    :
    LZS Walce
  • 26
    17:30
    Swornica Czarnowąsy
    0
    3
    :
    Małapanew Ozimek
  • 26
    17:30
    Fortuna Głogówek
    1
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 26
    17:30
    Porawie Większyce
    4
    0
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 26
    17:30
    Olimpia Lewin Brzeski
    0
    3
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 26
    17:30
    Pogoń Prudnik
    1
    3
    :
    Polonia Głubczyce
  • 29
    13:00
    OKS Olesno
    1
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 29
    17:00
    Polonia Głubczyce
    2
    1
    :
    Odra II Opole
  • 29
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    6
    1
    :
    Pogoń Prudnik
  • 29
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    1
    1
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 29
    17:00
    MKS Gogolin
    0
    0
    :
    Porawie Większyce
  • 29
    17:00
    Małapanew Ozimek
    4
    1
    :
    Fortuna Głogówek
  • 29
    17:00
    LZS Starowice
    6
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 29
    17:00
    LZS Walce
    2
    0
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 29
    17:00
    Victoria Chróścice
    0
    0
    :
    Start Namysłów
  • 29
    17:00
    Unia Krapkowice
    3
    0
    :
    Skalnik Gracze
  • 29
    17:00
    GKS Głuchołazy
    0
    5
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 05
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    1
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 05
    16:30
    Ruch Zdzieszowice
    4
    0
    :
    OKS Olesno
  • 05
    16:30
    Start Namysłów
    1
    2
    :
    Unia Krapkowice
  • 05
    16:30
    LZS Skorogoszcz
    2
    4
    :
    Victoria Chróścice
  • 05
    16:30
    Swornica Czarnowąsy
    3
    1
    :
    LZS Walce
  • 05
    16:30
    Fortuna Głogówek
    1
    5
    :
    LZS Starowice
  • 05
    16:30
    Porawie Większyce
    2
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 05
    16:30
    Pogoń Prudnik
    1
    3
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 05
    16:30
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    4
    2
    :
    Polonia Głubczyce
  • 12
    16:30
    OKS Olesno
    2
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 12
    16:30
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 12
    16:30
    Agroplon Głuszyna
    3
    1
    :
    Odra II Opole
  • 12
    16:30
    MKS Gogolin
    6
    1
    :
    Pogoń Prudnik
  • 12
    16:30
    Małapanew Ozimek
    3
    0
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 12
    16:30
    LZS Starowice
    2
    4
    :
    Porawie Większyce
  • 12
    16:30
    LZS Walce
    2
    2
    :
    Fortuna Głogówek
  • 12
    16:30
    Victoria Chróścice
    8
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 12
    16:30
    Unia Krapkowice
    1
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 12
    16:30
    GKS Głuchołazy
    0
    4
    :
    Start Namysłów
  • 12
    16:30
    Ruch Zdzieszowice
    2
    0
    :
    Skalnik Gracze
  • 19
    13:00
    LZS Skorogoszcz
    2
    2
    :
    GKS Głuchołazy
  • 19
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    1
    4
    :
    LZS Starowice
  • 19
    14:00
    Porawie Większyce
    5
    1
    :
    LZS Walce
  • 19
    16:00
    Start Namysłów
    1
    6
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 19
    16:00
    Swornica Czarnowąsy
    3
    1
    :
    Unia Krapkowice
  • 19
    16:00
    Fortuna Głogówek
    2
    7
    :
    Victoria Chróścice
  • 19
    16:00
    Pogoń Prudnik
    0
    1
    :
    Małapanew Ozimek
  • 19
    16:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    0
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 19
    16:00
    Polonia Głubczyce
    2
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 26
    13:00
    Skalnik Gracze
    1
    1
    :
    Start Namysłów
  • 26
    15:00
    Ruch Zdzieszowice
    8
    0
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 26
    16:00
    OKS Olesno
    0
    0
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 26
    16:00
    Agroplon Głuszyna
    4
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 26
    16:00
    MKS Gogolin
    5
    0
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 26
    16:00
    Małapanew Ozimek
    2
    0
    :
    Odra II Opole
  • 26
    16:00
    LZS Starowice
    3
    2
    :
    Pogoń Prudnik
  • 26
    16:00
    LZS Walce
    3
    1
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 26
    16:00
    Victoria Chróścice
    1
    2
    :
    Porawie Większyce
  • 26
    16:00
    Unia Krapkowice
    2
    1
    :
    Fortuna Głogówek
  • 26
    16:00
    GKS Głuchołazy
    3
    1
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 03
    13:00
    Fortuna Głogówek
    7
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 03
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    0
    3
    :
    Victoria Chróścice
  • 03
    14:30
    Start Namysłów
    0
    4
    :
    OKS Olesno
  • 03
    15:30
    Swornica Czarnowąsy
    0
    7
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 03
    15:30
    Porawie Większyce
    2
    3
    :
    Unia Krapkowice
  • 03
    15:30
    Pogoń Prudnik
    3
    1
    :
    LZS Walce
  • 03
    15:30
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    8
    :
    Małapanew Ozimek
  • 03
    15:30
    Polonia Głubczyce
    1
    3
    :
    MKS Gogolin
  • 03
    15:30
    Piast Strzelce Opolskie
    0
    3
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 04
    15:30
    LZS Skorogoszcz
    3
    1
    :
    Skalnik Gracze
  • 10
    13:00
    Skalnik Gracze
    0
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 10
    15:00
    OKS Olesno
    0
    3
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 10
    15:00
    MKS Gogolin
    4
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 10
    15:00
    LZS Starowice
    4
    2
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 10
    15:00
    LZS Walce
    0
    4
    :
    Odra II Opole
  • 10
    15:00
    Victoria Chróścice
    3
    1
    :
    Pogoń Prudnik
  • 10
    15:00
    Unia Krapkowice
    5
    1
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 10
    15:00
    GKS Głuchołazy
    3
    0
    :
    Porawie Większyce
  • 10
    15:00
    Ruch Zdzieszowice
    4
    1
    :
    Fortuna Głogówek
  • 10
    15:00
    Start Namysłów
    2
    1
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 21
    16:30
    Małapanew Ozimek
    3
    0
    :
    Polonia Głubczyce
  • 17
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    2
    0
    :
    GKS Głuchołazy
  • 17
    14:30
    Swornica Czarnowąsy
    1
    1
    :
    Start Namysłów
  • 17
    14:30
    Porawie Większyce
    0
    3
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 17
    14:30
    Pogoń Prudnik
    2
    2
    :
    Unia Krapkowice
  • 17
    14:30
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    7
    1
    :
    LZS Walce
  • 17
    14:30
    Polonia Głubczyce
    2
    3
    :
    LZS Starowice
  • 17
    14:30
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    0
    :
    Małapanew Ozimek
  • 17
    14:30
    Agroplon Głuszyna
    1
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 17
    16:30
    Fortuna Głogówek
    1
    2
    :
    Skalnik Gracze
  • 18
    14:30
    LZS Skorogoszcz
    1
    3
    :
    OKS Olesno
  • 24
    13:00
    Skalnik Gracze
    1
    1
    :
    Porawie Większyce
  • 24
    14:30
    OKS Olesno
    1
    2
    :
    MKS Gogolin
  • 24
    14:30
    Małapanew Ozimek
    1
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 24
    14:30
    LZS Starowice
    3
    0
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 24
    14:30
    Victoria Chróścice
    2
    4
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 24
    14:30
    Unia Krapkowice
    0
    2
    :
    Odra II Opole
  • 24
    14:30
    GKS Głuchołazy
    4
    0
    :
    Pogoń Prudnik
  • 24
    14:30
    Ruch Zdzieszowice
    8
    0
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 24
    14:30
    Start Namysłów
    1
    1
    :
    Fortuna Głogówek
  • 25
    14:00
    LZS Skorogoszcz
    4
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 11
    13:00
    LZS Walce
    4
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 31
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    1
    0
    :
    Skalnik Gracze
  • 31
    14:00
    Swornica Czarnowąsy
    5
    1
    :
    OKS Olesno
  • 31
    14:00
    Porawie Większyce
    4
    0
    :
    Start Namysłów
  • 31
    14:00
    Pogoń Prudnik
    0
    3
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 31
    14:00
    Polonia Głubczyce
    5
    0
    :
    Victoria Chróścice
  • 31
    14:00
    Piast Strzelce Opolskie
    2
    1
    :
    LZS Walce
  • 31
    14:00
    Agroplon Głuszyna
    0
    0
    :
    LZS Starowice
  • 31
    14:00
    MKS Gogolin
    0
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 31
    14:30
    Fortuna Głogówek
    0
    0
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 07
    13:30
    OKS Olesno
    3
    5
    :
    Małapanew Ozimek
  • 07
    13:30
    LZS Starowice
    2
    2
    :
    MKS Gogolin
  • 07
    13:30
    LZS Walce
    0
    6
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 07
    13:30
    Unia Krapkowice
    0
    3
    :
    Polonia Głubczyce
  • 07
    13:30
    GKS Głuchołazy
    0
    2
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 07
    13:30
    Ruch Zdzieszowice
    6
    0
    :
    Odra II Opole
  • 07
    13:30
    Skalnik Gracze
    1
    0
    :
    Pogoń Prudnik
  • 07
    13:30
    Start Namysłów
    2
    2
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 07
    13:30
    LZS Skorogoszcz
    4
    0
    :
    Porawie Większyce
  • 07
    13:30
    Swornica Czarnowąsy
    1
    5
    :
    Fortuna Głogówek
  • 07
    14:00
    Victoria Chróścice
    5
    3
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 14
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    1
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 14
    13:30
    Fortuna Głogówek
    3
    1
    :
    OKS Olesno
  • 14
    13:30
    Porawie Większyce
    3
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 14
    13:30
    Pogoń Prudnik
    0
    0
    :
    Start Namysłów
  • 14
    13:30
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    6
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 14
    13:30
    Polonia Głubczyce
    4
    0
    :
    GKS Głuchołazy
  • 14
    13:30
    Piast Strzelce Opolskie
    0
    1
    :
    Unia Krapkowice
  • 14
    13:30
    Agroplon Głuszyna
    2
    1
    :
    Victoria Chróścice
  • 14
    13:30
    MKS Gogolin
    4
    1
    :
    LZS Walce
  • 14
    13:30
    Małapanew Ozimek
    1
    2
    :
    LZS Starowice
  • 21
    13:00
    OKS Olesno
    1
    2
    :
    LZS Starowice
  • 21
    13:00
    LZS Walce
    0
    1
    :
    Małapanew Ozimek
  • 21
    13:00
    Victoria Chróścice
    2
    2
    :
    MKS Gogolin
  • 21
    13:00
    GKS Głuchołazy
    1
    4
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 21
    13:00
    Start Namysłów
    0
    4
    :
    Odra II Opole
  • 21
    13:00
    Swornica Czarnowąsy
    0
    3
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 21
    13:00
    Fortuna Głogówek
    3
    1
    :
    Porawie Większyce
  • 22
    13:00
    LZS Skorogoszcz
    7
    0
    :
    Pogoń Prudnik
  • 22
    13:30
    Unia Krapkowice
    2
    2
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 12
    13:00
    Skalnik Gracze
    1
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 28
    13:00
    Porawie Większyce
    2
    0
    :
    OKS Olesno
  • 28
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    2
    3
    :
    Fortuna Głogówek
  • 28
    13:00
    Pogoń Prudnik
    1
    2
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 28
    13:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    3
    1
    :
    Start Namysłów
  • 28
    13:00
    Polonia Głubczyce
    2
    1
    :
    Skalnik Gracze
  • 28
    13:00
    Agroplon Głuszyna
    2
    0
    :
    GKS Głuchołazy
  • 28
    13:00
    MKS Gogolin
    2
    2
    :
    Unia Krapkowice
  • 28
    13:00
    Małapanew Ozimek
    4
    2
    :
    Victoria Chróścice
  • 28
    13:00
    LZS Starowice
    3
    0
    :
    LZS Walce
  • 29
    13:00
    Piast Strzelce Opolskie
    0
    2
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 06
    15:00
    OKS Olesno
    1
    1
    :
    LZS Walce
  • 06
    15:00
    LZS Starowice
    7
    0
    :
    Victoria Chróścice
  • 06
    15:00
    Małapanew Ozimek
    1
    0
    :
    Unia Krapkowice
  • 06
    15:00
    MKS Gogolin
    0
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 06
    15:00
    Agroplon Głuszyna
    0
    1
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 06
    15:00
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    2
    :
    Skalnik Gracze
  • 06
    15:00
    Polonia Głubczyce
    2
    0
    :
    Start Namysłów
  • 06
    15:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    0
    1
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 06
    15:00
    Odra II Opole
    3
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 06
    15:00
    Pogoń Prudnik
    0
    1
    :
    Fortuna Głogówek
  • 06
    15:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    1
    1
    :
    Porawie Większyce
  • 13
    15:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    1
    1
    :
    OKS Olesno
  • 13
    15:00
    Porawie Większyce
    1
    2
    :
    Pogoń Prudnik
  • 13
    15:00
    Fortuna Głogówek
    0
    0
    :
    Odra II Opole
  • 13
    15:00
    Swornica Czarnowąsy
    0
    3
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 13
    15:00
    Start Namysłów
    0
    3
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 13
    15:00
    Skalnik Gracze
    0
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 13
    15:00
    Ruch Zdzieszowice
    3
    0
    :
    MKS Gogolin
  • 13
    15:00
    GKS Głuchołazy
    0
    1
    :
    Małapanew Ozimek
  • 13
    15:00
    Unia Krapkowice
    1
    4
    :
    LZS Starowice
  • 13
    15:00
    Victoria Chróścice
    3
    1
    :
    LZS Walce
  • 14
    13:00
    LZS Skorogoszcz
    1
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 20
    15:00
    OKS Olesno
    3
    2
    :
    Victoria Chróścice
  • 20
    15:00
    LZS Walce
    1
    2
    :
    Unia Krapkowice
  • 20
    15:00
    LZS Starowice
    3
    0
    :
    GKS Głuchołazy
  • 20
    15:00
    Małapanew Ozimek
    0
    1
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 20
    15:00
    MKS Gogolin
    3
    0
    :
    Skalnik Gracze
  • 20
    15:00
    Agroplon Głuszyna
    3
    0
    :
    Start Namysłów
  • 20
    15:00
    Piast Strzelce Opolskie
    2
    1
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 20
    15:00
    Polonia Głubczyce
    3
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 20
    15:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    4
    :
    Fortuna Głogówek
  • 20
    15:00
    Pogoń Prudnik
    3
    2
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 21
    18:00
    Odra II Opole
    1
    3
    :
    Porawie Większyce
  • 27
    13:00
    LZS Skorogoszcz
    2
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 27
    13:00
    Skalnik Gracze
    0
    3
    :
    Małapanew Ozimek
  • 27
    15:30
    Pogoń Prudnik
    2
    3
    :
    OKS Olesno
  • 27
    15:30
    Olimpia Lewin Brzeski
    0
    4
    :
    Odra II Opole
  • 27
    15:30
    Porawie Większyce
    2
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 27
    15:30
    Fortuna Głogówek
    3
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 27
    15:30
    Swornica Czarnowąsy
    0
    3
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 27
    15:30
    Start Namysłów
    2
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 27
    15:30
    Ruch Zdzieszowice
    2
    4
    :
    LZS Starowice
  • 27
    15:30
    GKS Głuchołazy
    2
    0
    :
    LZS Walce
  • 27
    15:30
    Unia Krapkowice
    3
    1
    :
    Victoria Chróścice
  • 03
    11:00
    OKS Olesno
    2
    0
    :
    Unia Krapkowice
  • 03
    11:00
    Małapanew Ozimek
    3
    0
    :
    Start Namysłów
  • 03
    11:00
    Polonia Głubczyce
    0
    1
    :
    Porawie Większyce
  • 03
    13:00
    Victoria Chróścice
    3
    3
    :
    GKS Głuchołazy
  • 03
    13:00
    LZS Walce
    0
    3
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 03
    13:00
    LZS Starowice
    1
    1
    :
    Skalnik Gracze
  • 03
    13:00
    MKS Gogolin
    4
    1
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 03
    13:00
    Agroplon Głuszyna
    3
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 03
    13:00
    Piast Strzelce Opolskie
    2
    1
    :
    Fortuna Głogówek
  • 03
    13:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    3
    1
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 03
    13:00
    Odra II Opole
    4
    3
    :
    Pogoń Prudnik
  • 10
    12:00
    Porawie Większyce
    1
    0
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 10
    13:00
    Skalnik Gracze
    5
    0
    :
    LZS Walce
  • 10
    13:30
    LZS Skorogoszcz
    1
    6
    :
    Małapanew Ozimek
  • 10
    16:00
    Odra II Opole
    2
    0
    :
    OKS Olesno
  • 10
    16:00
    Pogoń Prudnik
    2
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 10
    16:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    0
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 10
    16:00
    Fortuna Głogówek
    2
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 10
    16:00
    Swornica Czarnowąsy
    0
    3
    :
    MKS Gogolin
  • 10
    16:00
    Start Namysłów
    0
    1
    :
    LZS Starowice
  • 10
    16:00
    Ruch Zdzieszowice
    5
    0
    :
    Victoria Chróścice
  • 10
    16:00
    GKS Głuchołazy
    2
    0
    :
    Unia Krapkowice
  • 17
    12:00
    LZS Starowice
    2
    1
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 17
    16:30
    OKS Olesno
    3
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 17
    16:30
    Unia Krapkowice
    1
    6
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 17
    16:30
    Victoria Chróścice
    2
    4
    :
    Skalnik Gracze
  • 17
    16:30
    Małapanew Ozimek
    3
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 17
    16:30
    MKS Gogolin
    3
    3
    :
    Fortuna Głogówek
  • 17
    16:30
    Agroplon Głuszyna
    1
    0
    :
    Porawie Większyce
  • 17
    16:30
    Piast Strzelce Opolskie
    2
    0
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 17
    16:30
    Polonia Głubczyce
    7
    2
    :
    Pogoń Prudnik
  • 17
    16:30
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    2
    :
    Odra II Opole
  • 24
    13:00
    Porawie Większyce
    3
    2
    :
    MKS Gogolin
  • 24
    13:00
    Skalnik Gracze
    2
    0
    :
    Unia Krapkowice
  • 24
    14:00
    LZS Skorogoszcz
    0
    1
    :
    LZS Walce
  • 24
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    4
    2
    :
    OKS Olesno
  • 24
    17:00
    Pogoń Prudnik
    0
    0
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 24
    17:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    1
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 24
    17:00
    Fortuna Głogówek
    1
    0
    :
    Małapanew Ozimek
  • 24
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    0
    3
    :
    LZS Starowice
  • 24
    17:00
    Start Namysłów
    0
    0
    :
    Victoria Chróścice
  • 24
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    2
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 25
    18:00
    Odra II Opole
    0
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 30
    18:00
    Victoria Chróścice
    5
    1
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 01
    13:00
    OKS Olesno
    1
    5
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 01
    17:00
    GKS Głuchołazy
    3
    3
    :
    Skalnik Gracze
  • 01
    17:00
    Unia Krapkowice
    2
    0
    :
    Start Namysłów
  • 01
    17:00
    LZS Walce
    3
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 01
    17:00
    LZS Starowice
    1
    0
    :
    Fortuna Głogówek
  • 01
    17:00
    Małapanew Ozimek
    0
    2
    :
    Porawie Większyce
  • 01
    17:00
    MKS Gogolin
    0
    3
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 01
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    5
    2
    :
    Pogoń Prudnik
  • 01
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    3
    :
    Odra II Opole
  • 01
    17:00
    Polonia Głubczyce
    4
    0
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 05
    18:00
    Polonia Głubczyce
    3
    1
    :
    OKS Olesno
  • 05
    18:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    0
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 05
    18:00
    Odra II Opole
    0
    0
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 05
    18:00
    Pogoń Prudnik
    4
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 05
    18:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    2
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 05
    18:00
    Porawie Większyce
    1
    1
    :
    LZS Starowice
  • 05
    18:00
    Swornica Czarnowąsy
    0
    3
    :
    Victoria Chróścice
  • 05
    18:00
    LZS Skorogoszcz
    3
    3
    :
    Unia Krapkowice
  • 05
    18:00
    Start Namysłów
    0
    0
    :
    GKS Głuchołazy
  • 05
    18:00
    Skalnik Gracze
    0
    3
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 19
    18:00
    Fortuna Głogówek
    -
    -
    :
    LZS Walce