Opolskie | 4. Liga | opolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
16
50 %
Zwycięstwa gości
10
31.25 %
Remisy
6
18.75 %

Bramki

Gospodarzy
58
średnia: 1.81
Gości
49
średnia: 1.53

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.13%
1 z 32
0.5
96.88%
31 z 32
18.75%
6 z 32
1.5
81.25%
26 z 32
37.5%
12 z 32
2.5
62.5%
20 z 32
56.25%
18 z 32
3.5
43.75%
14 z 32
75%
24 z 32
4.5
25%
8 z 32
90.63%
29 z 32
5.5
9.38%
3 z 32

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 4 12.5 %
1:0 4 12.5 %
2:0 4 12.5 %
2:1 3 9.38 %
1:2 3 9.38 %
0:5 2 6.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 3.13 %
1:1 1 3.13 %
0:1 1 3.13 %
2:3 1 3.13 %
3:2 1 3.13 %
0:2 1 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 1 3.13 %
0:4 1 3.13 %
4:0 1 3.13 %
6:1 1 3.13 %
0:7 1 3.13 %
9:0 1 3.13 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    17
    63%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    30%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    0
    0%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    2
    7%
  • 25
    13:00
    Skalnik Gracze
    1
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 25
    17:00
    LZS Walce
    1
    2
    :
    OKS Olesno
  • 25
    17:00
    Victoria Chróścice
    1
    0
    :
    LZS Starowice
  • 25
    17:00
    Unia Krapkowice
    3
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 25
    17:00
    GKS Głuchołazy
    0
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 25
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    0
    0
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 25
    17:00
    Start Namysłów
    2
    0
    :
    Polonia Głubczyce
  • 25
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    1
    0
    :
    Odra II Opole
  • 25
    17:00
    Fortuna Głogówek
    2
    2
    :
    Pogoń Prudnik
  • 25
    17:00
    Porawie Większyce
    9
    0
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 26
    15:00
    LZS Skorogoszcz
    2
    2
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 01
    17:00
    OKS Olesno
    0
    2
    :
    Olimpia Lewin Brzeski
  • 01
    17:00
    Pogoń Prudnik
    0
    4
    :
    Porawie Większyce
  • 01
    17:00
    Odra II Opole
    6
    1
    :
    Fortuna Głogówek
  • 01
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 01
    17:00
    Polonia Głubczyce
    2
    3
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 01
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    0
    :
    Start Namysłów
  • 01
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    2
    1
    :
    Skalnik Gracze
  • 01
    17:00
    MKS Gogolin
    0
    5
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 01
    17:00
    Małapanew Ozimek
    2
    0
    :
    GKS Głuchołazy
  • 01
    17:00
    LZS Starowice
    1
    0
    :
    Unia Krapkowice
  • 01
    17:00
    LZS Walce
    1
    2
    :
    Victoria Chróścice
  • 08
    13:00
    Skalnik Gracze
    2
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 08
    13:00
    Olimpia Lewin Brzeski
    2
    0
    :
    Pogoń Prudnik
  • 08
    14:00
    Porawie Większyce
    4
    0
    :
    Odra II Opole
  • 08
    17:00
    Victoria Chróścice
    2
    1
    :
    OKS Olesno
  • 08
    17:00
    Unia Krapkowice
    4
    1
    :
    LZS Walce
  • 08
    17:00
    GKS Głuchołazy
    0
    7
    :
    LZS Starowice
  • 08
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    2
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 08
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    1
    2
    :
    Polonia Głubczyce
  • 08
    17:00
    Fortuna Głogówek
    0
    5
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 09
    15:00
    LZS Skorogoszcz
    2
    2
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 31
    17:00
    Start Namysłów
    -
    -
    :
    Agroplon Głuszyna