Podkarpackie | 4. Liga | podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
88
45.13 %
Zwycięstwa gości
64
32.82 %
Remisy
43
22.05 %

Bramki

Gospodarzy
311
średnia: 1.59
Gości
265
średnia: 1.36

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
7.18%
14 z 195
0.5
92.82%
181 z 195
21.54%
42 z 195
1.5
78.46%
153 z 195
43.59%
85 z 195
2.5
56.41%
110 z 195
66.67%
130 z 195
3.5
33.33%
65 z 195
82.05%
160 z 195
4.5
17.95%
35 z 195
91.28%
178 z 195
5.5
8.72%
17 z 195

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 17 8.72 %
1:0 16 8.21 %
1:1 15 7.69 %
0:0 14 7.18 %
0:1 12 6.15 %
2:1 12 6.15 %
1:2 12 6.15 %
2:2 11 5.64 %
0:2 11 5.64 %
3:0 11 5.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 10 5.13 %
3:1 7 3.59 %
1:3 7 3.59 %
3:2 6 3.08 %
4:0 5 2.56 %
4:3 4 2.05 %
4:1 4 2.05 %
2:3 3 1.54 %
1:4 3 1.54 %
3:3 2 1.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 2 1.03 %
2:4 2 1.03 %
5:2 2 1.03 %
1:5 2 1.03 %
5:0 2 1.03 %
5:5 1 0.51 %
3:5 1 0.51 %
0:9 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    99
    60%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    37
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    7%
  • 25
    11:00
    Polonia Przemyśl
    0
    3
    :
    Karpaty Krosno
  • 25
    14:00
    KS Pilzno
    1
    3
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 25
    16:00
    Izolator Boguchwała
    0
    2
    :
    Igloopol Dębica
  • 25
    17:00
    Sokół Nisko
    1
    2
    :
    Partyzant Targowiska
  • 25
    17:00
    Czarni 1910 Jasło
    0
    2
    :
    JKS 1909 Jarosław
  • 25
    17:30
    Korona Rzeszów
    4
    1
    :
    Orzeł Przeworsk
  • 26
    16:00
    Wisłok Wiśniowa
    3
    1
    :
    Ekoball Sanok
  • 26
    16:00
    Piast Tuczempy
    3
    1
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 26
    17:00
    Resovia II
    0
    0
    :
    Start Pruchnik
  • 26
    17:00
    Stal II Stalowa Wola
    2
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 12
    17:00
    Sokół Nisko
    1
    1
    :
    Orzeł Przeworsk
  • 12
    17:00
    Piast Tuczempy
    3
    0
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 12
    17:00
    KS Pilzno
    3
    1
    :
    Ekoball Sanok
  • 12
    17:00
    Błękitni Ropczyce
    0
    0
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 12
    17:00
    Czarni 1910 Jasło
    3
    0
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 12
    17:00
    Igloopol Dębica
    1
    0
    :
    Stal II Mielec
  • 12
    17:00
    JKS 1909 Jarosław
    1
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 12
    18:00
    Resovia II
    1
    4
    :
    Korona Rzeszów
  • 12
    18:00
    Polonia Przemyśl
    4
    0
    :
    Partyzant Targowiska
  • 02
    17:00
    Stal II Stalowa Wola
    0
    3
    :
    Start Pruchnik
  • 15
    11:00
    Korona Rzeszów
    1
    2
    :
    KS Pilzno
  • 15
    16:00
    Wisłok Wiśniowa
    4
    1
    :
    Resovia II
  • 15
    17:00
    Głogovia Głogów Małopolski
    4
    3
    :
    Izolator Boguchwała
  • 15
    17:00
    Partyzant Targowiska
    1
    0
    :
    Błękitni Ropczyce
  • 15
    17:00
    Ekoball Sanok
    1
    0
    :
    Polonia Przemyśl
  • 15
    17:00
    Sokół Nisko
    1
    1
    :
    Piast Tuczempy
  • 15
    18:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    5
    0
    :
    Stal II Stalowa Wola
  • 16
    17:00
    Orzeł Przeworsk
    1
    2
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 16
    17:00
    Start Pruchnik
    2
    1
    :
    Czarni 1910 Jasło
  • 22
    16:00
    Czarni 1910 Jasło
    4
    2
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 22
    17:00
    Polonia Przemyśl
    1
    4
    :
    Korona Rzeszów
  • 22
    17:00
    Igloopol Dębica
    2
    0
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 22
    17:30
    Piast Tuczempy
    1
    0
    :
    Orzeł Przeworsk
  • 22
    17:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna
    1
    0
    :
    Stal II Mielec
  • 23
    15:00
    Stal II Stalowa Wola
    2
    4
    :
    Partyzant Targowiska
  • 23
    17:00
    Resovia II
    1
    3
    :
    Sokół Nisko
  • 23
    17:00
    KS Pilzno
    1
    1
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 23
    17:00
    JKS 1909 Jarosław
    0
    1
    :
    Karpaty Krosno
  • 26
    17:00
    Głogovia Głogów Małopolski
    3
    2
    :
    JKS 1909 Jarosław
  • 26
    17:00
    Start Pruchnik
    0
    1
    :
    Igloopol Dębica
  • 26
    17:00
    Wisłok Wiśniowa
    2
    2
    :
    Polonia Przemyśl
  • 26
    17:00
    Sokół Nisko
    0
    0
    :
    KS Pilzno
  • 26
    17:30
    Orzeł Przeworsk
    2
    0
    :
    Stal II Mielec
  • 26
    17:30
    Karpaty Krosno
    1
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 26
    17:30
    Lechia Sędziszów Małopolski
    0
    1
    :
    Izolator Boguchwała
  • 26
    17:30
    Partyzant Targowiska
    0
    1
    :
    Czarni 1910 Jasło
  • 26
    17:30
    Korona Rzeszów
    2
    1
    :
    Błękitni Ropczyce
  • 26
    17:30
    Piast Tuczempy
    3
    1
    :
    Resovia II
  • 26
    20:00
    Ekoball Sanok
    1
    0
    :
    Stal II Stalowa Wola
  • 12
    16:00
    Orzeł Przeworsk
    1
    1
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 12
    16:00
    Wisłok Wiśniowa
    2
    1
    :
    Izolator Boguchwała
  • 12
    16:00
    Sokół Nisko
    4
    0
    :
    Czarni 1910 Jasło
  • 12
    16:00
    Piast Tuczempy
    5
    2
    :
    Stal II Stalowa Wola
  • 12
    16:30
    Partyzant Targowiska
    0
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 12
    16:30
    Korona Rzeszów
    1
    0
    :
    Igloopol Dębica
  • 12
    17:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    0
    3
    :
    Stal II Mielec
  • 12
    19:45
    Ekoball Sanok
    1
    2
    :
    JKS 1909 Jarosław
  • 13
    16:30
    Resovia II
    0
    2
    :
    Błękitni Ropczyce
  • 26
    10:30
    Wisłok Wiśniowa
    3
    0
    :
    JKS 1909 Jarosław
  • 26
    11:00
    Polonia Przemyśl
    2
    1
    :
    Błękitni Ropczyce
  • 26
    15:00
    Sokół Nisko
    2
    0
    :
    Igloopol Dębica
  • 26
    16:00
    Orzeł Przeworsk
    3
    2
    :
    Start Pruchnik
  • 26
    16:00
    Korona Rzeszów
    3
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 26
    16:00
    Piast Tuczempy
    0
    1
    :
    Izolator Boguchwała
  • 26
    16:00
    KS Pilzno
    5
    5
    :
    Stal II Stalowa Wola
  • 27
    15:00
    Partyzant Targowiska
    1
    2
    :
    Karpaty Krosno
  • 27
    15:00
    Ekoball Sanok
    2
    2
    :
    Stal II Mielec
  • 27
    16:00
    Resovia II
    4
    0
    :
    Czarni 1910 Jasło
  • 14
    15:30
    Lechia Sędziszów Małopolski
    1
    5
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 03
    15:00
    Błękitni Ropczyce
    0
    1
    :
    Orzeł Przeworsk
  • 03
    15:00
    Izolator Boguchwała
    3
    0
    :
    Resovia II
  • 03
    15:00
    JKS 1909 Jarosław
    0
    2
    :
    Sokół Nisko
  • 03
    15:00
    Karpaty Krosno
    1
    0
    :
    Ekoball Sanok
  • 03
    15:00
    Głogovia Głogów Małopolski
    2
    1
    :
    Partyzant Targowiska
  • 03
    16:00
    Igloopol Dębica
    2
    2
    :
    Piast Tuczempy
  • 04
    11:00
    Stal II Stalowa Wola
    1
    1
    :
    Polonia Przemyśl
  • 04
    15:00
    Czarni 1910 Jasło
    1
    1
    :
    KS Pilzno
  • 11
    13:00
    Start Pruchnik
    -
    -
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 11
    14:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna
    -
    -
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 10
    11:00
    Sokół Nisko
    0
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 10
    11:00
    Polonia Przemyśl
    2
    0
    :
    Czarni 1910 Jasło
  • 10
    15:00
    Orzeł Przeworsk
    2
    1
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 10
    15:00
    Partyzant Targowiska
    2
    0
    :
    Start Pruchnik
  • 10
    15:00
    Ekoball Sanok
    1
    1
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 10
    15:00
    Piast Tuczempy
    2
    3
    :
    JKS 1909 Jarosław
  • 10
    15:00
    KS Pilzno
    0
    2
    :
    Izolator Boguchwała
  • 10
    15:00
    Błękitni Ropczyce
    3
    0
    :
    Stal II Stalowa Wola
  • 28
    14:00
    Wisłok Wiśniowa
    -
    -
    :
    Stal II Mielec