Podlaskie | 4. Liga | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
50 %
Zwycięstwa gości
42
41.18 %
Remisy
9
8.82 %

Bramki

Gospodarzy
246
średnia: 2.41
Gości
182
średnia: 1.78

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.98%
1 z 102
0.5
99.02%
101 z 102
6.86%
7 z 102
1.5
93.14%
95 z 102
17.65%
18 z 102
2.5
82.35%
84 z 102
41.18%
42 z 102
3.5
58.82%
60 z 102
59.8%
61 z 102
4.5
40.2%
41 z 102
74.51%
76 z 102
5.5
25.49%
26 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 8 7.84 %
1:2 7 6.86 %
3:1 7 6.86 %
0:2 6 5.88 %
3:0 5 4.9 %
5:1 5 4.9 %
5:0 5 4.9 %
1:3 4 3.92 %
0:3 4 3.92 %
4:0 4 3.92 %
1:1 3 2.94 %
3:3 3 2.94 %
1:0 3 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 2.94 %
2:3 3 2.94 %
2:2 2 1.96 %
3:2 2 1.96 %
3:4 2 1.96 %
2:0 2 1.96 %
2:4 2 1.96 %
1:4 2 1.96 %
0:4 2 1.96 %
0:5 2 1.96 %
1:6 2 1.96 %
7:0 2 1.96 %
0:0 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.98 %
4:2 1 0.98 %
6:4 1 0.98 %
4:1 1 0.98 %
2:5 1 0.98 %
5:2 1 0.98 %
1:5 1 0.98 %
6:1 1 0.98 %
6:0 1 0.98 %
7:1 1 0.98 %
9:0 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    41
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    16%
  • 08
    11:00
    Wissa Szczuczyn
    3
    0
    :
    KS Michałowo
  • 08
    15:00
    Promień Mońki
    1
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 08
    16:00
    Sparta Augustów
    1
    6
    :
    Krypnianka Krypno
  • 08
    19:26
    ŁKS 1926 Łomża
    5
    1
    :
    Wigry II Suwałki
  • 09
    12:00
    Tur Bielsk Podlaski
    5
    2
    :
    Hetman Białystok
  • 09
    15:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    1
    2
    :
    MKS Mielnik
  • 09
    18:00
    Orzeł Kolno
    2
    3
    :
    MOSP Białystok
  • 23
    16:30
    Sokół Sokółka
    3
    1
    :
    Warmia Grajewo
  • 13
    18:00
    Krypnianka Krypno
    1
    4
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 14
    18:00
    Warmia Grajewo
    0
    3
    :
    Promień Mońki
  • 15
    14:00
    Cresovia Siemiatycze
    7
    1
    :
    Orzeł Kolno
  • 15
    15:00
    Hetman Białystok
    3
    0
    :
    Sparta Augustów
  • 15
    16:30
    MKS Mielnik
    1
    2
    :
    ŁKS 1926 Łomża
  • 16
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    2
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 16
    17:00
    KS Michałowo
    5
    1
    :
    Sokół Sokółka
  • 16
    17:00
    Wigry II Suwałki
    0
    5
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 22
    16:00
    Warmia Grajewo
    0
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 22
    16:00
    MKS Mielnik
    1
    0
    :
    Sparta Augustów
  • 23
    13:30
    Wigry II Suwałki
    2
    4
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 23
    15:00
    Hetman Białystok
    2
    1
    :
    Sokół Sokółka
  • 23
    15:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    0
    4
    :
    ŁKS 1926 Łomża
  • 23
    16:00
    Krypnianka Krypno
    1
    6
    :
    Promień Mońki
  • 23
    17:00
    KS Michałowo
    5
    1
    :
    Orzeł Kolno
  • 23
    17:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    4
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 27
    17:45
    MOSP Białystok
    0
    2
    :
    KS Michałowo
  • 29
    15:00
    Wissa Szczuczyn
    5
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 29
    16:00
    Sparta Augustów
    1
    3
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 29
    17:00
    Tur Bielsk Podlaski
    5
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 29
    17:00
    Orzeł Kolno
    1
    3
    :
    Krypnianka Krypno
  • 29
    17:00
    Cresovia Siemiatycze
    1
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 30
    15:00
    Promień Mońki
    3
    1
    :
    Hetman Białystok
  • 30
    16:00
    Sokół Sokółka
    3
    3
    :
    Wigry II Suwałki
  • 02
    17:00
    MKS Mielnik
    3
    4
    :
    Sokół Sokółka
  • 02
    17:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    0
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 02
    17:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    3
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 02
    17:30
    KS Michałowo
    7
    0
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 02
    17:30
    Krypnianka Krypno
    2
    1
    :
    MOSP Białystok
  • 02
    19:00
    Hetman Białystok
    3
    1
    :
    Orzeł Kolno
  • 02
    19:26
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 05
    11:00
    Wissa Szczuczyn
    6
    0
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 05
    15:00
    Sparta Augustów
    2
    1
    :
    ŁKS 1926 Łomża
  • 05
    16:00
    Orzeł Kolno
    4
    1
    :
    Wigry II Suwałki
  • 05
    16:00
    Warmia Grajewo
    5
    0
    :
    KS Michałowo
  • 06
    14:30
    MOSP Białystok
    2
    3
    :
    Hetman Białystok
  • 06
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    1
    2
    :
    Krypnianka Krypno
  • 06
    16:00
    Sokół Sokółka
    3
    1
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 06
    16:00
    Promień Mońki
    2
    1
    :
    MKS Mielnik
  • 12
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    9
    0
    :
    Sparta Augustów
  • 12
    16:30
    Sparta 1951 Szepietowo
    0
    3
    :
    Promień Mońki
  • 12
    19:26
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 13
    12:30
    Hetman Białystok
    6
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 13
    13:00
    MKS Mielnik
    2
    1
    :
    Orzeł Kolno
  • 13
    15:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    0
    1
    :
    Sokół Sokółka
  • 13
    16:00
    Krypnianka Krypno
    0
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 13
    16:00
    Wigry II Suwałki
    1
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 19
    15:00
    Wissa Szczuczyn
    0
    4
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 19
    15:00
    Orzeł Kolno
    3
    1
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 19
    15:00
    MOSP Białystok
    4
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 19
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    3
    0
    :
    Wigry II Suwałki
  • 19
    15:00
    Warmia Grajewo
    2
    1
    :
    Hetman Białystok
  • 19
    16:00
    Promień Mońki
    7
    0
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 19
    16:00
    KS Michałowo
    2
    0
    :
    Krypnianka Krypno
  • 20
    16:00
    Sokół Sokółka
    0
    1
    :
    ŁKS 1926 Łomża
  • 26
    14:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    0
    5
    :
    Orzeł Kolno
  • 26
    15:00
    Wigry II Suwałki
    0
    3
    :
    Warmia Grajewo
  • 26
    15:00
    MKS Mielnik
    2
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 26
    15:00
    Sparta Augustów
    0
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 26
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    4
    0
    :
    Sokół Sokółka
  • 26
    19:00
    Hetman Białystok
    0
    2
    :
    KS Michałowo
  • 26
    19:26
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    3
    :
    Promień Mońki
  • 27
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    2
    1
    :
    MOSP Białystok
  • 03
    15:00
    MOSP Białystok
    1
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 03
    15:30
    Warmia Grajewo
    5
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 03
    16:00
    Promień Mońki
    3
    3
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 04
    14:00
    Cresovia Siemiatycze
    1
    2
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 04
    15:30
    Sokół Sokółka
    3
    0
    :
    Sparta Augustów
  • 04
    15:30
    KS Michałowo
    6
    4
    :
    Wigry II Suwałki
  • 04
    16:00
    Krypnianka Krypno
    5
    1
    :
    Hetman Białystok
  • 10
    14:00
    Sparta Augustów
    1
    5
    :
    Promień Mońki
  • 10
    15:00
    Wissa Szczuczyn
    2
    0
    :
    Sokół Sokółka
  • 10
    19:26
    ŁKS 1926 Łomża
    4
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 11
    12:00
    Wigry II Suwałki
    4
    5
    :
    Krypnianka Krypno
  • 11
    13:00
    MKS Mielnik
    1
    3
    :
    KS Michałowo
  • 11
    14:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    3
    0
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 11
    15:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 15
    12:00
    Tur Bielsk Podlaski
    -
    -
    :
    Orzeł Kolno
  • 17
    15:00
    Orzeł Kolno
    2
    5
    :
    Sparta Augustów
  • 17
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    0
    3
    :
    ŁKS 1926 Łomża
  • 17
    15:00
    Warmia Grajewo
    3
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 17
    15:00
    Krypnianka Krypno
    4
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 18
    11:00
    Hetman Białystok
    5
    0
    :
    Wigry II Suwałki
  • 18
    12:00
    MOSP Białystok
    1
    3
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 18
    15:00
    Promień Mońki
    1
    0
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 18
    15:00
    KS Michałowo
    odwołany
    Sparta 1951 Szepietowo