• 12
    19:00
    Falcon Sokółka
    0
    2
    :
    Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • 15
    17:00
    OSP Czyżew
    0
    1
    :
    KS Sokoły
  • 16
    13:00
    Husar Nurzec
    4
    4
    :
    Cresovia II Siemiatycze
  • 16
    15:00
    KS II Wasilków
    7
    0
    :
    Piłkawka Białystok
  • 16
    15:00
    Turośnianka Turośń Kościelna
    2
    2
    :
    Włókniarz Białystok
  • 16
    15:00
    Demed Łomża
    3
    5
    :
    GKS Stawiski
  • 16
    15:00
    Top Auto Białystok
    3
    1
    :
    Supraślanka Supraśl
  • 16
    15:00
    Lambada Choroszcz
    3
    0
    :
    Jastrząb Knyszyn
    (walkower)
  • 16
    17:00
    Kos 1984 Rutki
    4
    2
    :
    Biebrza Goniądz
  • 16
    17:00
    Orły Kulesze Kościelne
    2
    5
    :
    Pogoń Łapy
  • 16
    17:00
    KS Biel Jeziorko
    3
    2
    :
    Wissa II Szczuczyn
  • 16
    17:30
    Iskra Narew
    3
    4
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 16
    18:00
    Korona Choroszcz
    3
    0
    :
    Sudovia Szudziałowo
  • 16
    18:00
    Hurtownia Krokus Białystok
    2
    1
    :
    Pasja Kleosin
  • 17
    19:00
    Browar Północny Suwałki
    7
    0
    :
    Grab Janówka
  • 26
    16:30
    Korona Dobrzyniewo Duże
    2
    4
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 26
    16:30
    Włókniarz Białystok
    2
    7
    :
    Hetman Tykocin
  • 26
    16:30
    KS Sokoły
    1
    2
    :
    KS II Wasilków
  • 26
    16:30
    Jasion Jasionówka
    3
    0
    :
    Cresovia Siemiatycze
    (walkower)
  • 26
    16:30
    Unia Ciechanowiec
    2
    0
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 26
    16:30
    Bocian Boćki
    3
    2
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 26
    16:30
    Cresovia II Siemiatycze
    0
    1
    :
    Orlęta Czyżew
  • 26
    16:30
    Rudnia Zabłudów
    3
    2
    :
    Krypnianka Krypno
  • 26
    16:30
    MKS Mielnik
    przerwany
    Promień Mońki
  • 26
    16:30
    Kolejarz Czeremcha
    2
    5
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 26
    16:30
    Polonia Raczki
    0
    2
    :
    Orzeł Kolno
  • 26
    16:30
    Kos 1984 Rutki
    3
    4
    :
    GKS Stawiski
  • 26
    16:30
    Pomorzanka Sejny
    4
    1
    :
    Wigry II Suwałki
  • 26
    17:00
    Top Auto Białystok
    1
    4
    :
    Pogoń Łapy
  • 26
    17:00
    UM Krynki
    4
    1
    :
    Narew Choroszcz
  • 26
    17:00
    Hurtownia Krokus Białystok
    1
    0
    :
    Piast Białystok
  • 26
    17:00
    KS Biel Jeziorko
    0
    5
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 26
    17:00
    KS Śniadowo
    3
    0
    :
    Kora Korycin
    (walkower)
  • 26
    18:00
    Lambada Choroszcz
    1
    10
    :
    KS Grabówka
  • 27
    17:00
    Pogranicze Kuźnica Białostocka
    0
    5
    :
    ŁKS 1926 Łomża
  • 08
    18:00
    Browar Północny Suwałki
    2
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 09
    18:00
    Korona Choroszcz
    0
    12
    :
    Hetman Białystok
  • 10
    16:30
    Czarni Czarna Białostocka
    2
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 15
    19:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    3
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 16
    16:15
    GKS Stawiski
    1
    6
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 16
    16:15
    Rudnia Zabłudów
    2
    4
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 16
    16:15
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    0
    :
    Sokół Sokółka
    (walkower)
  • 16
    16:15
    UM Krynki
    3
    5
    :
    KS Michałowo
  • 16
    16:15
    Warmia Grajewo
    3
    0
    :
    Hetman Białystok
    (walkower)
  • 16
    16:15
    KS II Wasilków
    1
    3
    :
    Orzeł Kolno
  • 16
    16:15
    KS Grabówka
    3
    0
    :
    Unia Ciechanowiec
    (walkower)
  • 16
    16:15
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    7
    :
    Olimpia Zambrów
  • 16
    16:15
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    odwołany
    KS Wasilków
  • 16
    16:15
    Jasion Jasionówka
    0
    3
    :
    MKS Mielnik
    (walkower)
  • 16
    16:15
    Orlęta Czyżew
    0
    3
    :
    KS Śniadowo
    (walkower)
  • 16
    16:15
    Puszcza Hajnówka
    4
    1
    :
    Bocian Boćki
  • 16
    16:15
    Włókniarz Białystok
    0
    11
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 16
    18:30
    Browar Północny Suwałki
    3
    0
    :
    Pogoń Łapy
    (walkower)
  • 16
    19:00
    Hurtownia Krokus Białystok
    0
    16
    :
    Jagiellonia II Białystok