Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
18
40 %
Zwycięstwa gości
22
48.89 %
Remisy
5
11.11 %

Bramki

Gospodarzy
98
średnia: 2.18
Gości
83
średnia: 1.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.22%
1 z 45
0.5
97.78%
44 z 45
11.11%
5 z 45
1.5
88.89%
40 z 45
24.44%
11 z 45
2.5
75.56%
34 z 45
37.78%
17 z 45
3.5
62.22%
28 z 45
53.33%
24 z 45
4.5
46.67%
21 z 45
75.56%
34 z 45
5.5
24.44%
11 z 45

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 4 8.89 %
0:1 3 6.67 %
1:2 3 6.67 %
2:3 3 6.67 %
4:2 3 6.67 %
2:4 3 6.67 %
4:1 3 6.67 %
4:0 3 6.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 3 6.67 %
1:1 2 4.44 %
2:2 2 4.44 %
0:3 2 4.44 %
5:1 2 4.44 %
0:0 1 2.22 %
1:0 1 2.22 %
3:2 1 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 2.22 %
3:0 1 2.22 %
0:4 1 2.22 %
1:5 1 2.22 %
7:2 1 2.22 %
0:6 1 2.22 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    20
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    7
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    17%
  • 05
    15:30
    Zły Warszawa (k)
    2
    4
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 05
    17:00
    Astoria Szczerców (k)
    0
    3
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 06
    11:00
    Zamłynie Radom (k)
    0
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 06
    19:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    4
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 31
    11:00
    PTC Pabianice (k)
    2
    4
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 13
    14:00
    WAP Warszawa (k)
    2
    3
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 13
    14:00
    PTC Pabianice (k)
    2
    2
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 13
    15:00
    Forty Piątnica (k)
    3
    0
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 13
    15:00
    Ekosport Białystok (k)
    4
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 13
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    5
    0
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 19
    12:00
    Zamłynie Radom (k)
    2
    4
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 20
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    1
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 20
    17:00
    Astoria Szczerców (k)
    1
    1
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 20
    17:00
    Królewscy Płock (k)
    4
    2
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 20
    17:30
    Zły Warszawa (k)
    1
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 26
    18:00
    Zły Warszawa (k)
    1
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 27
    14:00
    PTC Pabianice (k)
    5
    0
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 27
    14:30
    Ekosport Białystok (k)
    1
    0
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 27
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    4
    0
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 27
    16:00
    WAP Warszawa (k)
    0
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 03
    15:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    3
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 03
    16:00
    Astoria Szczerców (k)
    0
    0
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 04
    11:00
    Zamłynie Radom (k)
    4
    2
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 04
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    5
    1
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 04
    15:00
    Forty Piątnica (k)
    1
    3
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 10
    17:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    5
    1
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 11
    13:00
    Zły Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 11
    13:30
    Ekosport Białystok (k)
    4
    1
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 11
    14:00
    PTC Pabianice (k)
    2
    3
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 11
    15:30
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    7
    2
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 17
    12:00
    Zamłynie Radom (k)
    0
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 17
    15:00
    Astoria Szczerców (k)
    1
    5
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 18
    14:30
    Królewscy Płock (k)
    2
    2
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 18
    15:00
    Forty Piątnica (k)
    0
    4
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 14
    18:00
    WAP Warszawa (k)
    2
    3
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 24
    17:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    3
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 25
    12:00
    Zły Warszawa (k)
    0
    2
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 25
    14:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    1
    2
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 25
    14:00
    PTC Pabianice (k)
    5
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 25
    14:00
    Astoria Szczerców (k)
    0
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 31
    11:30
    Królewscy Płock (k)
    4
    0
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 07
    11:00
    Zamłynie Radom (k)
    0
    6
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 08
    15:30
    WAP Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 08
    16:00
    Ekosport Białystok (k)
    1
    1
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 15
    13:00
    Forty Piątnica (k)
    0
    1
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)