Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
41
45.56 %
Zwycięstwa gości
38
42.22 %
Remisy
11
12.22 %

Bramki

Gospodarzy
179
średnia: 1.99
Gości
142
średnia: 1.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.11%
1 z 90
0.5
98.89%
89 z 90
15.56%
14 z 90
1.5
84.44%
76 z 90
33.33%
30 z 90
2.5
66.67%
60 z 90
50%
45 z 90
3.5
50%
45 z 90
67.78%
61 z 90
4.5
32.22%
29 z 90
83.33%
75 z 90
5.5
16.67%
15 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 9 10 %
2:0 6 6.67 %
1:1 5 5.56 %
2:2 5 5.56 %
0:2 5 5.56 %
0:3 5 5.56 %
1:0 4 4.44 %
2:1 4 4.44 %
1:2 4 4.44 %
2:3 4 4.44 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 4 4.44 %
5:0 4 4.44 %
3:2 3 3.33 %
3:1 3 3.33 %
1:3 3 3.33 %
2:4 3 3.33 %
4:1 3 3.33 %
4:0 3 3.33 %
3:0 2 2.22 %
0:4 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 2.22 %
0:0 1 1.11 %
4:5 1 1.11 %
1:5 1 1.11 %
7:2 1 1.11 %
0:6 1 1.11 %
6:0 1 1.11 %
7:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    44
    55%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    9%
  • 05
    15:30
    Zły Warszawa (k)
    2
    4
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 05
    17:00
    Astoria Szczerców (k)
    0
    3
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 06
    11:00
    Zamłynie Radom (k)
    0
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 06
    19:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    4
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 31
    11:00
    PTC Pabianice (k)
    2
    4
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 13
    14:00
    WAP Warszawa (k)
    2
    3
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 13
    14:00
    PTC Pabianice (k)
    2
    2
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 13
    15:00
    Forty Piątnica (k)
    3
    0
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 13
    15:00
    Ekosport Białystok (k)
    4
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 13
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    5
    0
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 19
    12:00
    Zamłynie Radom (k)
    2
    4
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 20
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    1
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 20
    17:00
    Astoria Szczerców (k)
    1
    1
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 20
    17:00
    Królewscy Płock (k)
    4
    2
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 20
    17:30
    Zły Warszawa (k)
    1
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 26
    18:00
    Zły Warszawa (k)
    1
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 27
    14:00
    PTC Pabianice (k)
    5
    0
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 27
    14:30
    Ekosport Białystok (k)
    1
    0
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 27
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    4
    0
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 27
    16:00
    WAP Warszawa (k)
    0
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 03
    15:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    3
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 03
    16:00
    Astoria Szczerców (k)
    0
    0
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 04
    11:00
    Zamłynie Radom (k)
    4
    2
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 04
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    5
    1
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 04
    15:00
    Forty Piątnica (k)
    1
    3
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 10
    17:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    5
    1
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 11
    13:00
    Zły Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 11
    13:30
    Ekosport Białystok (k)
    4
    1
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 11
    14:00
    PTC Pabianice (k)
    2
    3
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 11
    15:30
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    7
    2
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 17
    12:00
    Zamłynie Radom (k)
    0
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 17
    15:00
    Astoria Szczerców (k)
    1
    5
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 18
    14:30
    Królewscy Płock (k)
    2
    2
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 18
    15:00
    Forty Piątnica (k)
    0
    4
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 14
    18:00
    WAP Warszawa (k)
    2
    3
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 24
    17:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    3
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 25
    12:00
    Zły Warszawa (k)
    0
    2
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 25
    14:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    1
    2
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 25
    14:00
    PTC Pabianice (k)
    5
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 25
    14:00
    Astoria Szczerców (k)
    0
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 31
    11:30
    Królewscy Płock (k)
    4
    0
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 07
    11:00
    Zamłynie Radom (k)
    0
    6
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 08
    15:30
    WAP Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 08
    16:00
    Ekosport Białystok (k)
    1
    1
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 15
    13:00
    Forty Piątnica (k)
    0
    1
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 22
    15:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    3
    2
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 23
    15:00
    WAP Warszawa (k)
    4
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 23
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    2
    2
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 23
    16:00
    Forty Piątnica (k)
    1
    1
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 23
    16:30
    Ekosport Białystok (k)
    0
    3
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 29
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    6
    0
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 29
    14:30
    Astoria Szczerców (k)
    2
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 29
    14:30
    Zły Warszawa (k)
    0
    3
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 30
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    0
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 30
    17:00
    Zamłynie Radom (k)
    0
    1
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 03
    16:00
    Ekosport Białystok (k)
    1
    3
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 05
    15:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    1
    0
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 06
    15:00
    PTC Pabianice (k)
    2
    0
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 06
    17:00
    Forty Piątnica (k)
    3
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 06
    19:30
    WAP Warszawa (k)
    4
    5
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 24
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    1
    0
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 24
    15:00
    Astoria Szczerców (k)
    1
    1
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 24
    17:00
    Zamłynie Radom (k)
    2
    1
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 25
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    2
    3
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 25
    17:00
    Forty Piątnica (k)
    0
    1
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 01
    14:00
    Zły Warszawa (k)
    0
    1
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 02
    11:00
    PTC Pabianice (k)
    1
    0
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 02
    16:00
    Ekosport Białystok (k)
    0
    3
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 02
    16:00
    WAP Warszawa (k)
    0
    4
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 02
    18:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    7
    0
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 08
    14:00
    Astoria Szczerców (k)
    2
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 08
    16:30
    WAP Warszawa (k)
    1
    3
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 09
    13:00
    Zamłynie Radom (k)
    2
    0
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 09
    14:00
    Forty Piątnica (k)
    2
    0
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 09
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    0
    1
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 15
    15:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    3
    1
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 16
    12:30
    Zły Warszawa (k)
    3
    1
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 16
    13:30
    Ekosport Białystok (k)
    2
    1
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 16
    16:00
    PTC Pabianice (k)
    2
    0
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 16
    17:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    2
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 12
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    2
    0
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 12
    18:00
    Ekosport Białystok (k)
    0
    1
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 12
    18:00
    Zamłynie Radom (k)
    2
    1
    :
    Astoria Szczerców (k)
  • 13
    15:00
    WAP Warszawa (k)
    0
    1
    :
    PTC Pabianice (k)
  • 13
    17:00
    Forty Piątnica (k)
    3
    1
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 19
    ?:?
    PTC Pabianice (k)
    3
    0
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 19
    11:30
    Astoria Szczerców (k)
    1
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 19
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    1
    1
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 19
    18:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    5
    0
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 19
    18:00
    Zły Warszawa (k)
    2
    2
    :
    WAP Warszawa (k)