Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
51.52 %
Zwycięstwa gości
55
41.67 %
Remisy
9
6.82 %

Bramki

Gospodarzy
428
średnia: 3.24
Gości
326
średnia: 2.47

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.27%
3 z 132
0.5
97.73%
129 z 132
4.55%
6 z 132
1.5
95.45%
126 z 132
7.58%
10 z 132
2.5
92.42%
122 z 132
24.24%
32 z 132
3.5
75.76%
100 z 132
39.39%
52 z 132
4.5
60.61%
80 z 132
60.61%
80 z 132
5.5
39.39%
52 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 11 8.33 %
1:3 7 5.3 %
5:0 7 5.3 %
1:4 6 4.55 %
1:2 5 3.79 %
3:1 5 3.79 %
0:5 5 3.79 %
2:3 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
4:0 4 3.03 %
0:0 3 2.27 %
2:1 3 2.27 %
0:3 3 2.27 %
5:2 3 2.27 %
1:6 3 2.27 %
7:1 3 2.27 %
0:7 3 2.27 %
1:1 2 1.52 %
2:2 2 1.52 %
0:1 2 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 2 1.52 %
3:4 2 1.52 %
4:2 2 1.52 %
0:4 2 1.52 %
5:1 2 1.52 %
2:6 2 1.52 %
6:2 2 1.52 %
7:0 2 1.52 %
11:1 2 1.52 %
3:3 1 0.76 %
4:4 1 0.76 %
1:0 1 0.76 %
4:3 1 0.76 %
2:0 1 0.76 %
0:2 1 0.76 %
2:4 1 0.76 %
5:3 1 0.76 %
4:6 1 0.76 %
2:5 1 0.76 %
1:5 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
1:9 1 0.76 %
9:1 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %
12:3 1 0.76 %
10:0 1 0.76 %
11:0 1 0.76 %
0:11 1 0.76 %
12:0 1 0.76 %
0:12 1 0.76 %
1:13 1 0.76 %
14:0 1 0.76 %
17:0 1 0.76 %
0:20 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    28%
  • 29
    11:00
    LFA Szczecin (k)
    5
    0
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 29
    17:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    17
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 30
    13:00
    Lew Lębork (k)
    1
    4
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 30
    14:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    14
    0
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 21
    12:00
    Victoria Sianów (k)
    0
    11
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 21
    13:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    0
    7
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 05
    11:00
    Lechia Gdańsk (k)
    1
    3
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 05
    13:00
    Victoria Niemcz (k)
    2
    3
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 05
    19:00
    Marcus Gdynia (k)
    2
    1
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 06
    11:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    2
    6
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 06
    13:00
    GOSRiT Luzino (k)
    3
    2
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 21
    14:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    1
    4
    :
    Lew Lębork (k)
  • 12
    12:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    10
    0
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 12
    14:00
    Victoria Sianów (k)
    0
    7
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 13
    13:00
    Lew Lębork (k)
    0
    6
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 13
    14:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    9
    1
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 13
    14:30
    Błękitni Stargard (k)
    4
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 13
    15:00
    LFA Szczecin (k)
    3
    0
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 19
    11:00
    Lechia Gdańsk (k)
    1
    2
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 19
    13:00
    Victoria Niemcz (k)
    4
    4
    :
    Lew Lębork (k)
  • 19
    15:00
    Marcus Gdynia (k)
    5
    0
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 20
    12:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    7
    1
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 20
    12:00
    LFA Szczecin (k)
    1
    3
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 20
    13:00
    GOSRiT Luzino (k)
    6
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 26
    13:00
    Victoria Sianów (k)
    0
    4
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 26
    14:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    0
    20
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 26
    15:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    0
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 27
    13:00
    Lew Lębork (k)
    1
    4
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 27
    14:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    3
    0
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 27
    17:00
    Błękitni Stargard (k)
    4
    1
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 03
    13:00
    Victoria Niemcz (k)
    8
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 03
    14:00
    LFA Szczecin (k)
    1
    3
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 04
    12:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    3
    4
    :
    Lew Lębork (k)
  • 04
    13:00
    GOSRiT Luzino (k)
    2
    6
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 04
    13:00
    Lechia Gdańsk (k)
    6
    2
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 04
    14:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    5
    0
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 10
    12:00
    Victoria Sianów (k)
    4
    1
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 10
    12:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    4
    0
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 10
    14:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    0
    7
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 11
    13:00
    Lew Lębork (k)
    1
    6
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 11
    17:00
    Błękitni Stargard (k)
    5
    3
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 11
    19:00
    Marcus Gdynia (k)
    11
    1
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 17
    11:00
    Lechia Gdańsk (k)
    1
    1
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 17
    13:30
    Victoria Sianów (k)
    1
    4
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 18
    12:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    5
    2
    :
    Lew Lębork (k)
  • 18
    13:00
    GOSRiT Luzino (k)
    2
    4
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 18
    13:30
    LFA Szczecin (k)
    4
    2
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 11
    14:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    4
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 23
    20:30
    Marcus Gdynia (k)
    11
    0
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 24
    14:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    0
    5
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 25
    13:00
    Lew Lębork (k)
    4
    6
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 25
    13:00
    Błękitni Stargard (k)
    0
    5
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 31
    13:00
    Victoria Niemcz (k)
    1
    13
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 11
    14:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    1
    1
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 07
    11:00
    LFA Szczecin (k)
    0
    1
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 07
    12:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    0
    :
    Lew Lębork (k)
  • 07
    13:30
    GOSRiT Luzino (k)
    0
    5
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 08
    10:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    5
    2
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 28
    12:30
    Victoria Sianów (k)
    4
    3
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 28
    13:30
    LZS Stare Oborzyska (k)
    3
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 14
    13:00
    Marcus Gdynia (k)
    8
    2
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 14
    13:00
    Victoria Niemcz (k)
    0
    5
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 14
    15:00
    Lechia Gdańsk (k)
    9
    0
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 15
    13:00
    Lew Lębork (k)
    1
    4
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 15
    13:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    1
    6
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 21
    11:30
    Błękitni Stargard (k)
    0
    5
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 01
    10:00
    Victoria Niemcz (k)
    0
    3
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 01
    13:00
    Lechia Gdańsk (k)
    3
    0
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 01
    13:30
    GOSRiT Luzino (k)
    3
    0
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 01
    16:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    0
    4
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 01
    17:00
    Marcus Gdynia (k)
    11
    1
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 01
    18:00
    Błękitni Stargard (k)
    2
    3
    :
    Lew Lębork (k)
  • 02
    17:00
    Błękitni Stargard (k)
    3
    4
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 03
    11:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    1
    9
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 03
    11:00
    LFA Szczecin (k)
    7
    0
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 03
    12:30
    Victoria Sianów (k)
    5
    2
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 03
    13:00
    Lew Lębork (k)
    5
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 03
    13:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    0
    0
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 24
    19:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    2
    5
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 26
    11:00
    GOSRiT Luzino (k)
    3
    3
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 26
    11:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    1
    3
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 26
    16:00
    Victoria Niemcz (k)
    1
    6
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 27
    17:00
    Lechia Gdańsk (k)
    7
    1
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 27
    19:00
    Marcus Gdynia (k)
    12
    3
    :
    Lew Lębork (k)
  • 24
    11:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    1
    2
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 24
    12:30
    Victoria Sianów (k)
    4
    1
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 24
    14:30
    LZS Stare Oborzyska (k)
    2
    1
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 24
    15:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    3
    0
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 24
    15:00
    Błękitni Stargard (k)
    0
    12
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 25
    13:00
    Lew Lębork (k)
    3
    2
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 08
    11:00
    LFA Szczecin (k)
    4
    1
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 08
    12:00
    GOSRiT Luzino (k)
    0
    2
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 08
    15:00
    Lechia Gdańsk (k)
    3
    1
    :
    Lew Lębork (k)
  • 08
    15:00
    Marcus Gdynia (k)
    12
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 09
    13:00
    Victoria Niemcz (k)
    4
    2
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 09
    14:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    1
    3
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 15
    11:00
    Marcus Gdynia (k)
    3
    0
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 15
    13:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    1
    2
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 15
    13:00
    Victoria Sianów (k)
    3
    1
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 16
    13:00
    Lew Lębork (k)
    8
    1
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 16
    15:00
    Błękitni Stargard (k)
    1
    3
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 16
    18:30
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    1
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 22
    11:00
    LFA Szczecin (k)
    7
    1
    :
    Lew Lębork (k)
  • 22
    15:00
    Lechia Gdańsk (k)
    5
    1
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 23
    13:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    2
    3
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 23
    13:30
    GOSRiT Luzino (k)
    2
    2
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 23
    18:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    0
    0
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 23
    18:00
    Victoria Niemcz (k)
    1
    5
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 29
    11:00
    Marcus Gdynia (k)
    5
    0
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 29
    13:00
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    0
    1
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 29
    13:30
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    1
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 30
    13:00
    Victoria Niemcz (k)
    2
    2
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 30
    13:00
    Lew Lębork (k)
    2
    1
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 30
    18:00
    Błękitni Stargard (k)
    1
    0
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 05
    16:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    5
    1
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 05
    18:30
    LFA Szczecin (k)
    5
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 06
    11:00
    GOSRiT Luzino (k)
    0
    0
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 06
    11:00
    Lechia Gdańsk (k)
    3
    1
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 06
    12:30
    Victoria Sianów (k)
    1
    2
    :
    Lew Lębork (k)
  • 06
    14:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    0
    3
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 12
    13:00
    Błękitni Stargard (k)
    1
    2
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 12
    19:00
    Lechia Gdańsk (k)
    2
    0
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 13
    10:30
    Energetyk Junior Gryfino (k)
    0
    3
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 13
    11:00
    Lew Lębork (k)
    1
    3
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 13
    13:00
    Victoria Niemcz (k)
    2
    3
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 13
    19:00
    Marcus Gdynia (k)
    6
    2
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 18
    18:00
    GOSRiT Luzino (k)
    5
    0
    :
    Lew Lębork (k)
  • 19
    11:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    0
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 19
    11:00
    LFA Szczecin (k)
    7
    0
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 19
    12:30
    Victoria Sianów (k)
    3
    0
    :
    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • 20
    17:30
    LZS Stare Oborzyska (k)
    4
    0
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 20
    18:00
    Spójnia Białe Błota (k)
    1
    4
    :
    Lechia Gdańsk (k)