Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
44.7 %
Zwycięstwa gości
54
40.91 %
Remisy
19
14.39 %

Bramki

Gospodarzy
321
średnia: 2.43
Gości
268
średnia: 2.03

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.79%
5 z 132
0.5
96.21%
127 z 132
10.61%
14 z 132
1.5
89.39%
118 z 132
18.18%
24 z 132
2.5
81.82%
108 z 132
40.91%
54 z 132
3.5
59.09%
78 z 132
56.82%
75 z 132
4.5
43.18%
57 z 132
71.21%
94 z 132
5.5
28.79%
38 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 12 9.09 %
0:3 11 8.33 %
2:2 7 5.3 %
0:0 5 3.79 %
1:1 5 3.79 %
0:1 5 3.79 %
6:0 5 3.79 %
1:0 4 3.03 %
1:2 4 3.03 %
1:3 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
4:0 4 3.03 %
0:5 4 3.03 %
5:0 4 3.03 %
2:1 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 3 2.27 %
2:0 3 2.27 %
3:1 3 2.27 %
0:4 3 2.27 %
0:6 3 2.27 %
7:0 3 2.27 %
3:3 2 1.52 %
3:2 2 1.52 %
0:2 2 1.52 %
4:2 2 1.52 %
1:4 2 1.52 %
5:1 2 1.52 %
0:7 2 1.52 %
9:0 2 1.52 %
10:0 2 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.76 %
2:4 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
2:5 1 0.76 %
3:6 1 0.76 %
1:5 1 0.76 %
6:1 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
0:8 1 0.76 %
9:1 1 0.76 %
1:9 1 0.76 %
10:2 1 0.76 %
0:11 1 0.76 %
0:12 1 0.76 %
12:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    78
    66%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    13
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    14%
  • 29
    12:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    4
    0
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 29
    14:00
    Polonia Świdnica (k)
    2
    5
    :
    Promień Żary (k)
  • 29
    14:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    0
    1
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 29
    15:00
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    5
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 30
    11:00
    Polonia Prószków (k)
    0
    3
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 30
    17:00
    Ślęza Wrocław (k)
    0
    0
    :
    Unia Opole (k)
  • 05
    17:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    2
    2
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 06
    11:00
    KKS Zabrze (k)
    3
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 06
    13:00
    Jaskółki Chorzów (k)
    3
    6
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 06
    16:00
    Promień Żary (k)
    2
    1
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 06
    17:00
    Unia Opole (k)
    0
    1
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 06
    17:00
    Ślęza Wrocław (k)
    4
    5
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 12
    14:00
    Polonia Świdnica (k)
    2
    3
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 12
    14:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    3
    0
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 13
    13:00
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    0
    0
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 13
    15:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    4
    0
    :
    Unia Opole (k)
  • 13
    15:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    6
    0
    :
    Promień Żary (k)
  • 22
    12:00
    Polonia Prószków (k)
    5
    1
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 19
    12:00
    KKS Zabrze (k)
    6
    0
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 19
    16:00
    Jaskółki Chorzów (k)
    0
    8
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 20
    11:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    9
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 20
    16:00
    Promień Żary (k)
    1
    1
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 20
    16:30
    Ślęza Wrocław (k)
    0
    0
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 20
    17:00
    Unia Opole (k)
    1
    3
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 26
    16:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    1
    3
    :
    Promień Żary (k)
  • 27
    11:00
    Polonia Prószków (k)
    0
    5
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 27
    11:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    3
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 27
    13:00
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    0
    4
    :
    Unia Opole (k)
  • 27
    14:00
    Polonia Świdnica (k)
    2
    3
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 27
    15:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    4
    2
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 03
    11:00
    Jaskółki Chorzów (k)
    1
    9
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 03
    14:00
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    0
    4
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 04
    11:00
    KKS Zabrze (k)
    0
    2
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 04
    11:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    10
    2
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 04
    15:00
    Ślęza Wrocław (k)
    3
    5
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 04
    16:30
    Unia Opole (k)
    2
    0
    :
    Promień Żary (k)
  • 10
    14:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    0
    1
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 11
    11:00
    Polonia Prószków (k)
    1
    3
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 11
    12:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    2
    3
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 11
    15:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    0
    3
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 11
    15:00
    Promień Żary (k)
    3
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 11
    15:30
    Polonia Świdnica (k)
    2
    2
    :
    Unia Opole (k)
  • 17
    14:00
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    0
    6
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 17
    14:30
    Ślęza Wrocław (k)
    1
    1
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 18
    11:00
    KKS Zabrze (k)
    2
    2
    :
    Promień Żary (k)
  • 18
    16:30
    Unia Opole (k)
    4
    1
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 14
    14:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    1
    1
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 15
    14:00
    Polonia Świdnica (k)
    3
    1
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 24
    12:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    6
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 24
    14:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    5
    0
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 24
    14:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    1
    5
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 25
    11:00
    Polonia Prószków (k)
    2
    2
    :
    Unia Opole (k)
  • 25
    11:00
    Jaskółki Chorzów (k)
    0
    3
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 25
    15:00
    Promień Żary (k)
    0
    4
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 31
    12:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    2
    2
    :
    Promień Żary (k)
  • 31
    14:00
    Polonia Świdnica (k)
    2
    2
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 31
    14:00
    Polonia Prószków (k)
    0
    6
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 31
    14:30
    Ślęza Wrocław (k)
    9
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 14
    13:30
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    0
    1
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 07
    12:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    3
    0
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 07
    14:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    5
    1
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 08
    13:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    6
    1
    :
    Unia Opole (k)
  • 08
    14:00
    Promień Żary (k)
    6
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 08
    14:00
    Jaskółki Chorzów (k)
    1
    6
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 08
    14:00
    KKS Zabrze (k)
    1
    4
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 20
    14:00
    Jaskółki Chorzów (k)
    0
    3
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    (walkower)
  • 29
    14:00
    Promień Żary (k)
    4
    0
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 29
    14:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    3
    0
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 29
    15:00
    KKS Zabrze (k)
    3
    3
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 30
    12:00
    Unia Opole (k)
    0
    5
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 17
    18:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    0
    2
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 28
    12:00
    Polonia Świdnica (k)
    3
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
    (walkower)
  • 22
    15:30
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    1
    2
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 02
    16:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    1
    0
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 02
    17:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    7
    0
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 02
    17:00
    Polonia Prószków (k)
    1
    4
    :
    Promień Żary (k)
  • 08
    18:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    3
    2
    :
    Unia Opole (k)
  • 10
    ?:?
    Jaskółki Chorzów (k)
    0
    3
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 05
    14:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    3
    0
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 05
    16:00
    KKS Zabrze (k)
    4
    1
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 06
    14:00
    Unia Opole (k)
    0
    6
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 06
    17:00
    Promień Żary (k)
    1
    2
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 06
    17:30
    Ślęza Wrocław (k)
    7
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 17
    ?:?
    Czarni II Sosnowiec (k)
    3
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 12
    12:00
    Polonia Świdnica (k)
    0
    5
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 12
    14:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    4
    1
    :
    Unia Opole (k)
  • 12
    18:30
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    0
    3
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 13
    11:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    2
    0
    :
    Promień Żary (k)
  • 13
    11:00
    Polonia Prószków (k)
    0
    11
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 24
    ?:?
    Jaskółki Chorzów (k)
    0
    3
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 24
    14:00
    Unia Opole (k)
    7
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 25
    11:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    2
    1
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 25
    11:00
    KKS Zabrze (k)
    1
    2
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 25
    16:00
    Promień Żary (k)
    2
    2
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 25
    17:30
    Ślęza Wrocław (k)
    12
    0
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 01
    ?:?
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    3
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 01
    14:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    1
    1
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 01
    15:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    1
    2
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 01
    15:00
    Polonia Świdnica (k)
    6
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 02
    11:00
    Polonia Prószków (k)
    0
    12
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 02
    16:00
    Promień Żary (k)
    2
    1
    :
    Unia Opole (k)
  • 08
    ?:?
    Jaskółki Chorzów (k)
    0
    3
    :
    Promień Żary (k)
  • 08
    17:00
    KKS Zabrze (k)
    1
    0
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 09
    11:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    3
    1
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 09
    16:00
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    3
    1
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 09
    17:00
    Unia Opole (k)
    1
    3
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 09
    17:00
    Ślęza Wrocław (k)
    10
    0
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 15
    ?:?
    Jaskółki Chorzów (k)
    0
    3
    :
    Unia Opole (k)
  • 15
    14:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    0
    1
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 16
    11:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    1
    1
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 16
    11:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    10
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 16
    11:00
    Polonia Prószków (k)
    0
    7
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 16
    17:00
    Promień Żary (k)
    1
    0
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 22
    ?:?
    KKS Zabrze (k)
    3
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 22
    15:30
    Ślęza Wrocław (k)
    4
    0
    :
    Promień Żary (k)
  • 23
    11:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    5
    0
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 23
    14:00
    Polonia Świdnica (k)
    2
    4
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 23
    17:30
    Unia Opole (k)
    4
    1
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 27
    18:00
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    0
    0
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 29
    16:00
    Jaskółki Chorzów (k)
    0
    3
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 19
    14:00
    Promień Żary (k)
    0
    3
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
  • 19
    16:00
    KKS Zabrze (k)
    3
    3
    :
    Unia Opole (k)
  • 19
    16:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    1
    0
    :
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
  • 19
    16:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    3
    2
    :
    Polonia Świdnica (k)
  • 19
    16:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    5
    0
    :
    Polonia Prószków (k)
  • 06
    11:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    3
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
  • 26
    14:30
    Unia Opole (k)
    0
    7
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 26
    16:00
    Polonia Prószków (k)
    0
    5
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 26
    16:00
    Polonia Świdnica (k)
    0
    0
    :
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
  • 26
    16:00
    MUKS Kostrzyn nad Odrą (k)
    2
    0
    :
    Promień Żary (k)
  • 26
    16:00
    Ślęza Wrocław (k)
    9
    1
    :
    KKS Zabrze (k)