Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
49.24 %
Zwycięstwa gości
48
36.36 %
Remisy
19
14.39 %

Bramki

Gospodarzy
309
średnia: 2.34
Gości
217
średnia: 1.64

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.27%
3 z 132
0.5
97.73%
129 z 132
9.85%
13 z 132
1.5
90.15%
119 z 132
29.55%
39 z 132
2.5
70.45%
93 z 132
43.94%
58 z 132
3.5
56.06%
74 z 132
59.09%
78 z 132
4.5
40.91%
54 z 132
75%
99 z 132
5.5
25%
33 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 9 6.82 %
0:2 9 6.82 %
2:0 8 6.06 %
0:1 6 4.55 %
2:1 6 4.55 %
0:3 6 4.55 %
5:0 6 4.55 %
3:1 5 3.79 %
1:3 5 3.79 %
2:2 4 3.03 %
1:0 4 3.03 %
3:2 4 3.03 %
4:2 4 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 4 3.03 %
1:4 4 3.03 %
4:0 4 3.03 %
0:0 3 2.27 %
3:3 3 2.27 %
1:2 3 2.27 %
2:3 3 2.27 %
2:4 3 2.27 %
4:1 3 2.27 %
5:1 3 2.27 %
6:0 3 2.27 %
7:0 3 2.27 %
2:5 2 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 2 1.52 %
1:5 2 1.52 %
6:1 2 1.52 %
4:3 1 0.76 %
5:4 1 0.76 %
5:2 1 0.76 %
0:5 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
1:8 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %
10:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    63
    54%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    16%
  • 22
    11:00
    Podgórze Kraków (k)
    5
    1
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 22
    11:00
    Izolator Boguchwała (k)
    3
    3
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 22
    14:00
    Unia Lublin (k)
    3
    2
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 23
    17:30
    DAP Dębica (k)
    2
    1
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 31
    13:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    1
    1
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 07
    13:00
    Iskra Krzemień (k)
    1
    5
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 29
    13:30
    Unia Lublin (k)
    10
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 29
    15:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    3
    1
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 29
    16:30
    Starówka Nowy Sącz (k)
    1
    1
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 30
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    6
    1
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 30
    11:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    3
    0
    :
    DAP Dębica (k)
  • 30
    17:00
    Naprzód Sobolów (k)
    0
    2
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 05
    13:00
    Tarnovia II Tarnów (k)
    1
    3
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 05
    14:00
    Podgórze Kraków (k)
    3
    0
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 05
    17:00
    Iskra Krzemień (k)
    1
    3
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 06
    15:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    0
    1
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 06
    17:00
    DAP Dębica (k)
    3
    2
    :
    Unia Lublin (k)
  • 06
    17:00
    Izolator Boguchwała (k)
    0
    2
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 12
    11:00
    Unia Lublin (k)
    7
    0
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 12
    12:00
    Naprzód Sobolów (k)
    5
    2
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 12
    16:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    0
    0
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 13
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    1
    3
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 13
    11:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    2
    3
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 13
    12:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    3
    1
    :
    DAP Dębica (k)
  • 19
    12:00
    Tarnovia II Tarnów (k)
    8
    0
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 19
    14:00
    Podgórze Kraków (k)
    2
    2
    :
    Unia Lublin (k)
  • 19
    16:30
    Iskra Krzemień (k)
    2
    2
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 20
    11:00
    Izolator Boguchwała (k)
    2
    0
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 20
    16:00
    DAP Dębica (k)
    2
    0
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 20
    16:30
    Puszcza Niepołomice (k)
    2
    4
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 26
    15:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    0
    2
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 27
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    3
    3
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 27
    11:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    5
    0
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 27
    11:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    0
    2
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 27
    14:00
    Unia Lublin (k)
    5
    0
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 27
    16:00
    DAP Dębica (k)
    4
    3
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 03
    11:00
    Podgórze Kraków (k)
    4
    0
    :
    DAP Dębica (k)
  • 03
    11:00
    Izolator Boguchwała (k)
    7
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 03
    11:00
    Naprzód Sobolów (k)
    0
    3
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 03
    12:30
    Tarnovia II Tarnów (k)
    0
    1
    :
    Unia Lublin (k)
  • 04
    13:30
    Iskra Krzemień (k)
    1
    1
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 04
    16:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    2
    0
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 10
    14:30
    Starówka Nowy Sącz (k)
    1
    1
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 10
    16:00
    Unia Lublin (k)
    5
    0
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 11
    11:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    2
    5
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 11
    14:30
    DAP Dębica (k)
    0
    2
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 11
    15:00
    Iskra Krzemień (k)
    2
    4
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 11
    16:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    5
    4
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 17
    11:00
    Podgórze Kraków (k)
    2
    0
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 18
    11:00
    Izolator Boguchwała (k)
    1
    0
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 18
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    1
    2
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 18
    16:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    1
    1
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 20
    15:45
    DAP Dębica (k)
    0
    3
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 14
    13:00
    Naprzód Sobolów (k)
    0
    2
    :
    Unia Lublin (k)
  • 24
    13:00
    DAP Dębica (k)
    1
    0
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 24
    14:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    2
    3
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 24
    14:00
    Podgórze Kraków (k)
    3
    1
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 25
    11:30
    Iskra Krzemień (k)
    1
    4
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 25
    13:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    0
    0
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 25
    17:00
    Unia Lublin (k)
    1
    2
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 31
    12:00
    Naprzód Sobolów (k)
    3
    1
    :
    DAP Dębica (k)
  • 31
    13:30
    Tarnovia II Tarnów (k)
    1
    5
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 31
    14:00
    Izolator Boguchwała (k)
    2
    1
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 08
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    5
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 14
    11:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    0
    1
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 19
    18:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    0
    2
    :
    Unia Lublin (k)
  • 26
    16:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    1
    2
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 26
    16:00
    Tarnovia II Tarnów (k)
    0
    0
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 26
    17:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    2
    2
    :
    Unia Lublin (k)
  • 26
    17:00
    Naprzód Sobolów (k)
    4
    0
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 26
    18:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    6
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 26
    18:00
    Iskra Brzezinka (k)
    2
    1
    :
    DAP Dębica (k)
  • 12
    12:30
    Tarnovia II Tarnów (k)
    1
    4
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 12
    13:30
    DAP Dębica (k)
    2
    4
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 13
    12:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    0
    5
    :
    Unia Lublin (k)
  • 13
    14:00
    Iskra Krzemień (k)
    1
    1
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 13
    15:00
    Izolator Boguchwała (k)
    6
    0
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 13
    16:00
    Podgórze Kraków (k)
    6
    0
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 24
    12:00
    Naprzód Sobolów (k)
    0
    3
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 24
    14:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    4
    2
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 24
    14:30
    Unia Lublin (k)
    4
    0
    :
    DAP Dębica (k)
  • 25
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    0
    1
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 25
    12:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    9
    0
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 25
    16:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    2
    1
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 01
    11:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    4
    2
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 01
    11:00
    Izolator Boguchwała (k)
    2
    0
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 01
    11:00
    Podgórze Kraków (k)
    1
    1
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 01
    16:00
    Iskra Krzemień (k)
    1
    8
    :
    Unia Lublin (k)
  • 02
    15:00
    Tarnovia II Tarnów (k)
    3
    0
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 03
    14:45
    DAP Dębica (k)
    5
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 08
    11:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    1
    1
    :
    DAP Dębica (k)
  • 08
    13:00
    Naprzód Sobolów (k)
    2
    0
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 08
    16:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    0
    4
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 09
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    2
    3
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 09
    12:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    0
    2
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 09
    13:30
    Unia Lublin (k)
    0
    1
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 15
    10:00
    Iskra Krzemień (k)
    2
    2
    :
    DAP Dębica (k)
  • 15
    12:00
    Naprzód Sobolów (k)
    3
    1
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 16
    15:00
    Izolator Boguchwała (k)
    4
    1
    :
    Unia Lublin (k)
  • 16
    16:00
    Podgórze Kraków (k)
    3
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 16
    17:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    4
    2
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 16
    17:00
    Tarnovia II Tarnów (k)
    1
    3
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 22
    11:00
    DAP Dębica (k)
    0
    2
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 22
    16:00
    Unia Lublin (k)
    4
    1
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 22
    17:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    2
    1
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 23
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    6
    1
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 23
    12:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    0
    6
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 23
    15:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    2
    0
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 29
    14:30
    Podgórze Kraków (k)
    5
    0
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 29
    15:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    0
    3
    :
    Unia Lublin (k)
  • 29
    16:00
    Tarnovia II Tarnów (k)
    7
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 30
    11:00
    Iskra Brzezinka (k)
    1
    0
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 30
    13:00
    Naprzód Sobolów (k)
    4
    0
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 30
    15:00
    Izolator Boguchwała (k)
    5
    1
    :
    DAP Dębica (k)
  • 05
    11:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    0
    3
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 05
    15:30
    Unia Lublin (k)
    4
    2
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 06
    11:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    1
    4
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 06
    14:30
    Iskra Krzemień (k)
    0
    3
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 06
    15:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    1
    4
    :
    Puszcza Niepołomice (k)
  • 15
    18:00
    Tarnovia II Tarnów (k)
    2
    1
    :
    DAP Dębica (k)
  • 19
    11:00
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    5
    1
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 19
    11:00
    Izolator Boguchwała (k)
    1
    1
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 19
    12:00
    Naprzód Sobolów (k)
    1
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 19
    13:30
    Tarnovia II Tarnów (k)
    3
    2
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 19
    17:00
    Puszcza Niepołomice (k)
    3
    3
    :
    DAP Dębica (k)
  • 23
    18:00
    Iskra Brzezinka (k)
    1
    3
    :
    Unia Lublin (k)
  • 26
    17:00
    Starówka Nowy Sącz (k)
    2
    5
    :
    Izolator Boguchwała (k)
  • 26
    17:00
    Podgórze Kraków (k)
    2
    0
    :
    Tarnovia II Tarnów (k)
  • 26
    17:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    0
    4
    :
    Iskra Brzezinka (k)
  • 26
    18:00
    Unia Lublin (k)
    0
    1
    :
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • 27
    16:00
    DAP Dębica (k)
    3
    2
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 27
    17:30
    Iskra Krzemień (k)
    4
    1
    :
    Puszcza Niepołomice (k)